mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 15:58 
Cytuj  
Futrzaq napisał(a):
Witam jestem nowym użytkownikiem na forum.Ale co ja będę o tym P*******ł. Szukam mmo które spełni moje wymagania chociaż w 3/4.
1. Bezpłatny(w sensie abonamentu , może być do kupienia w sklepie.aha i nie tak jak z GW gdzie jest sporo dodatków )
2. 3d
3. Gra nieopierająca się tylko na grindzie( w miarę sensowne questy)
4.Coś ala wow najlepiej.
5. Żeby istniało coś takiego jak raidy. Niekoniecznie takie jak w wow ale żeby system party był na poziomie.
6.najlepiej podział na strony pomiędzy rasami(coś albo jak frakcje w wow albo każda rasa walcząca z inną)

to chyba wszystkie wymagania jakie mam. Zaznaczę iż w mmorpg gram do 3 lub więcej lat tak więc privy wow i inne takie badziewia przerobiłem..To chyba wszystkie moje wymogi..Aha jeszcze żeby była w klimacie fantasy.Jak ktoś wie gdzie taką grę dorwać będę 100 krotnie wdzięczny.


No oprocz tego ze wow jest jak wow...:P

w 3/4 powiadasz no to zobaczmy:

1. Gra bezplatna, tylko jakies malle itp.
2. 3d jest
3. Coz questy sa sensowne ale opieraja sie raczej na grindzie:P ale przynajmniej na zasadzie "atakuja nas ostatnio potwory itp itd, a nie ze zabij mi tyle a tyle bo takie mam widzimisie dziecko)
4. Coz, sterowanie WSAD, skille na numerkach, tylko inwestowanie w skille jest a nie cwiczenie:)
5. Party jest takie ze prosisz high levela o pomoc i za jednym hitem juz masz 8lvl (teraz juz chyba kazdy wie o co mi chodzi:P), ale sa tez np. raidy na nizszych levelach na takie stwory (samo sie wlacza tzn cie powiadamia, cos jak instance), takze bitwy miedzy...
6. Frakcjami: cos a'la orki i cos a'la ludzie wiec czuj sie jak w domu:P

Grą ktora ci sprezentowalem jest Knight Online:P

www.knightonlineworld.com

masz 3 dni premium i potem sie konczy zabawa, wlasciwie nie, ale musisz wbijac na zasadzie silkroada, czyli abo sie uda abo nie:P


_________________
Free your brain of your mind


Posty: 43
Dołączył(a): 30.10.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 17:07 
Cytuj  
Bardzo dziękuję za odpowiedź :) Wreszcie ktoś odpowiedział z sensem..Mam jeszcze jedno pytanie a mianowicie

Cytuj:
masz 3 dni premium i potem sie konczy zabawa, wlasciwie nie, ale musisz wbijac na zasadzie silkroada, czyli abo sie uda abo nie:P


What do you mean ;P??

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 17:14 
Cytuj  
To, ze na start dostajesz 3 dniowe konto premium. Dzieki niemu wbijasz o kazdej porze na server :). Po 3 dniach jestes zwyklym szarym graczem i wbicie nie jest juz takie proste. Dla mnie gierka jest swietna, ale to oczekiwanie na miejsce mnie wykonczylo i przestalem :)


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)


Posty: 43
Dołączył(a): 30.10.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 21:12 
Cytuj  
Eh ciekawe kiedy ta komercja upadnie( w mmo) i przeniesie się na inne gry..w sumie jestem ciekaw czy z wow'em będzie podobnie jak np z shadowbane albo Archlordem...marzenia ściętej głowy :/..Ups zjechałem z tematu..Aha czyli Knightnoline jest grą dla ludzi z kasą..cóż może spróbuję w to zagrać :D Dzięki za info . Takie krótkie informacje pomogły rozeznać mi się w tym co aktualnie dzieje się z "darmowymi" Mmo.

Pozdrawiam Ftrzaq

*

Posty: 51
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 21:17 
Cytuj  
Witam. Poszukuje gry... Moze zaczne od tego w co gralem.
Lineage 2 do dzis
Silkroad - wedlug mnei swietna gierka
Archlord
Wow
Cabal
2moons

Bardziej bym szukal gierki w stylu silka. Wazne aby byla darmowa moze byc z iem mailem czy jakos tak : ]. Coz dalej gralbym w silka ale denerwuja mnie te full servy i boty :P wiem ze sa wszedzie no ale ebz przesady

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 15:01 
Cytuj  
Witam. Znowu piszę w tym temacie bo nie mam w co grać już...

1. Może być darmowa, ale nie musi (tyle że 50 zł za miecha odpada definitywnie)
2. Może być 3d może być 2d, może być nawet textowa, tylko żeby wciągała ( złom pokroju ogame, gladiatusa, bitefighta etc odpada)
3. Zależy mi na czymś w stylu:
Zaczynasz oczywiście od praktycznie zera, możesz wybrać płeć, rasę, klasę etc itd.
Walka: Żeby nie ograniczała się tylko do broni (zależy mi na magii też).
PvE: Nie musi być jakieś super, no ale niech nie biję durne 25h jednego typa moba zeby wbic jeden lvl.
Żeby były tzw. wojny gildii, klanów, organizacj czy jak to tam jeszcze sie inaczej może zwać.
5. Gra żeby nie polegała jedynie na biciu mobów.
6. Crafting wskazany (choćby "umagicznianie, uszlachetnianie broni.
Grałem w :
Anarchy Online, Diablo 2 LoD (leży na półce), Guild Wars (triale ale zawsze, pvp było fajne), Tibię (-.-'), Dofusa (wszystko super extra, ale money money..., doszedłem do 100 lvla, 50 mln w kieszeni, wszystko wyscrollowane, raz nawet włamałem się na serva, żeby przedłużyć sobie p2p i raz żeby zwiekszyć staty), miałem projekt Naruto (sprzedałem za pokaźną sumkę kilku osobom (wpiszcie w google Naruto Project a pokażą się wam wszystkie na tym silniku), KwonHo, gram czasem w Gunza (ale tylko w szkole, jestem całkiem niezły, opanowałem wszystkie techniki daggerem na 15 lvlu), Kal Online (szybko poszło), Ryla (tak samo), Pirate King (expienie tragedia).

@UP
Dofus. Bynajmniej spróbuj. Jak ci się spodoba, kup p2p. Naprawdę warto, a 25 zł miesięcznie to tyle, ile za pizzę.


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!

*

Posty: 198
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 16:41 
Cytuj  
poszukuje sportowej gry MMO


_________________
Obrazek


Posty: 9
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 19:07 
Cytuj  
Szukam action mmorpg.
Preferowane sterowanie awsd + myszka z poziomu osoby 3 (coś ala ryl)
Ma być dynamicznie i nie nudząco. Prosze o pomoc bo sam nic znaleźć nie potrafie, odpadają ryl,rakion,2moons(ktory jest bardziej zaMUla niż action). Dzięki i pozdrawiam

*

Posty: 116
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:15 
Cytuj  
accerian napisał(a):
Szukam action mmorpg.
Preferowane sterowanie awsd + myszka z poziomu osoby 3 (coś ala ryl)
Ma być dynamicznie i nie nudząco. Prosze o pomoc bo sam nic znaleźć nie potrafie, odpadają ryl,rakion,2moons(ktory jest bardziej zaMUla niż action). Dzięki i pozdrawiam


Cabal, ewentualnie Lunia


Posty: 9
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 18:53 
Cytuj  
Cabal jest taki action i ma takie sterowanie awsd jak ze mnie jest polonista. W lunie juz grałem ale jakos tak srednio mi do gusty przypadla

**

Posty: 246
Dołączył(a): 3.10.2007
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 16:41 
Cytuj  
sry że was poprawiam ale sie pisze WASD a nie awsd

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 17:43 
Cytuj  
GucioSS napisał(a):
sry że was poprawiam ale sie pisze WASD a nie awsd


Tez nie, poprawnie jest WSAD :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 246
Dołączył(a): 3.10.2007
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 17:55 
Cytuj  
embe napisał(a):
GucioSS napisał(a):
sry że was poprawiam ale sie pisze WASD a nie awsd


Tez nie, poprawnie jest WSAD :)

WSAD se to w du...Tyłek :P


Posty: 12
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 20:36 
Cytuj  
witam,
szukam mmorpg z bardzo fajnym pvp, a nawet takim ktory jest nastawiony na jakies pvp, jak mam byc wybredny to:
1. raczej wolal bym zeby nie byla to japonska gra ale jak bedzie to trudno
2. grafika obojetnie 2d/3d zeby byl klimat[ala wow]
3. guild wars, jakies rajdy itp poprostu full wypas PvP :)
4. ciekawe questy

z gory dzieki za propozycje


Posty: 43
Dołączył(a): 30.10.2007
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 21:27 
Cytuj  
Shadowbane ale odpada punkt z questami..resztę myśleę że spełnia.Pozdro


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 17:03 
Cytuj  
Szukam czegos z system walki jaki ma miec Darkfall. Ktos zna jakis tytul? Nie wazne czy platna czy nie.(zawsze mozna przetestowac)

Z gory dzieki za odpowiedz !

*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2007, 21:41 
Cytuj  
Szukam czegoś z prawdziwym craftingiem innego od UO i WoW'a. Nie obchodzi mnie to czy to jest 2d czy 3d ważna jest grywalność.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2007, 22:55 
Cytuj  
Rubies of Eventide (czy jakos sie to tak pisało).


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 11:45 
Cytuj  
Ok, to ja szukam takiej gry:) :
1) Postacia rusza sie za pomoca WSAD
2) Grafika niech bedzie przyzwoita(a najlepiej dobra :D).
3) Dosc rozbudowane mozliwosci party
4) Realia obojetne.

Z gory dzieki jaka kolwiek odpowiedz

*

Posty: 198
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 12:16 
Cytuj  
Archold czy coś takiego. Chyba było już w postach wyżej, poszukaj ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.