mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 17:16 
 
Morgul, ale ja nie chcę zachęcać i nie zachęcam. Krytykuje tych, którzy zniechęcają, bo są śmieszni z tymi swoimi argumentami o Polakach. Niesamowicie wkurza mnie ten trend po prostu. O tym gdzie będę grał nawet nie wspomniałem, więc nie wiem skąd takie przypuszczenia.

@Tak Szadziu, dałeś się sprowokować jak gówniarz i musiałeś prosić Roballa o szybkie wyczyszczenie tych postów. Sad but true. ;(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 17:22 
 
Jezeli kogos zniecheca txt w stylu - granie z Polakami na serwerze "x" jest be bo tak, to tylko wspolczuc. Zas jezeli po takim txt pojawia sie "y" osob ktore zaczynaja flame - wychodzi na to, ze rzeczywiscie granie z Polakami moze byc be. To takie moje spostrzezenia.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 19:21 
 
mi sie wydaje ze jechanie po polakach jest cool i trendy i automatycznie ten co jedzie po polakach czuje sie dowartosciowany ze nie nalezy do bydla :o

**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 19:26 
 
summa summarum wszyscy jesteśmy chamami ze wschodniej europy. Nie ma o czym dyskutować. Frajerem może być każdy nie ważna narodowość, kolor skóry etc.

@down
thnx


_________________
Grobulkashht- Black Orc - Dragonback Mountains
Mabro - Engineer - Eltharion
----------------->Fury - Guild


Ostatnio edytowano 14 wrz 2008, 19:48 przez mabro, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 19:47 
 
mabro napisał(a):
summa summarum wszyscy jesteśmy chamami ze wschodniej europy. Nie ma o czym dyskutować. Frajerem może być każdy nie ważna narodowość, kolor skóry etc.

fix'd


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 19:54 
 
nie zyjemy w obozie, nie jesteśmy grupą zamknietą gadająca po polsku. kazdy moze kumplowac się z kim chce czy z kraju czy z zagranicy i zagranica i w polsce są debile i pleby jak równiez fajni ludzie.

bajer polega na tym żeby grac z fajnymi ludzmi czy z polski czy z zagranicy, a nie z każdym jak leci bo jest polakiem bo wtedy automatycznie akceptujesz plebów.

dlatego uważam temat wspólnego serwera polaków za nietrafiony - za każdym razem, przy kolejnej nowej grze

gram z polakami i lubie polaków ale nie obchodzi mnie gdzie idą grac wszyscy polacy


_________________
psn

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 20:07 
 
O jak to fajnie niektórzy zdanie zmieniają co kilka godzin... takie beznadziejne przytakiwanie jeden drugiemu, a jak ktoś się wyłamie to bezmyślna jazda po nim, byle na odwrót. Żenua.

@Deshroom ty to jakiś uraz masz z dzieciństwa związany z plebami i wsią?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 20:11 
 
zax napisał(a):
@Deshroom ty to jakiś uraz masz z dzieciństwa związany z plebami i wsią?
zax nie jesteś w stanie mnie wyprowadzic z równowagi bo jesteś dla mnie niczym. nawet nie jesteś rozrywką.
nie mieszkałem na wsi i nie mam nic do ludzi ze wsi. pochodzenie nie ma wiele wspólnego z zachowaniem jakie prezentujesz.

generalnie twoja opinia o mnie jest mi obojętna


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 20:12 
 
Ototo , dokładnie, dlatego polskie gildie są z natury upośledzone, bo często ludzie którzy tam są 'zasłużyli' na to tylko swoim obywatelstwem, 'w sumie byśmy go wyjebali, ale cieżko o polskich magów'.

Często takie gildie / serwery przyciągają do siebie ludzi którzy nie potrafią rozmawiać po angielsku (oczywiście są wyjątki) co samo w sobie za dobrze nie świadczy o takich osobnikach bo naprawde nie trzeba perfect gadać żeby grać z zagraniczniakami, często są to gracze bardzo młodzi.

Oczywiście generalizowanie nie jest moim zamiarem, sam świetnie się bawiłem w EvE w stricte polskim sojuszu, no ale tam też community troszke inne niż w WaR czy WoW.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 20:29 
 
No wow, Szadziu napisał post, który ma treść. :o Jednak się da, tylko trzeba chcieć. Wbrew pozorom, pomimo że jesteś kretyn (lub na takiego się kreujesz) częściowo się z tobą zgadzam. Tworzenie gildii na siłę z "byle jakich" Polaków jest sux, ale co szkodzi zrobić gildie z samych *dobrych* graczy z Polski? Niemożliwe? Możliwe, tylko trzeba mieć w czym przebierać.

Deshroom napisał(a):
zax nie jesteś w stanie mnie wyprowadzic z równowagi bo jesteś dla mnie niczym. nawet nie jesteś rozrywką.
nie mieszkałem na wsi i nie mam nic do ludzi ze wsi. pochodzenie nie ma wiele wspólnego z zachowaniem jakie prezentujesz.

generalnie twoja opinia o mnie jest mi obojętna


Niby nie jestem w stanie, ale właśnie to zrobiłem. Nie potnij się tylko w ramach desperacji. :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 20:35 
 
pochlebiasz sobie :wink:


_________________
psn

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 20:44 
 
Deshroom napisał(a):
pochlebiasz sobie :wink:


Tłumacz się, tłumacz.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 20:49 
 
Shadhun napisał(a):
Ototo , dokładnie, dlatego polskie gildie są z natury upośledzone, bo często ludzie którzy tam są 'zasłużyli' na to tylko swoim obywatelstwem, 'w sumie byśmy go wyjebali, ale cieżko o polskich magów'.

Często takie gildie / serwery przyciągają do siebie ludzi którzy nie potrafią rozmawiać po angielsku (oczywiście są wyjątki) co samo w sobie za dobrze nie świadczy o takich osobnikach bo naprawde nie trzeba perfect gadać żeby grać z zagraniczniakami, często są to gracze bardzo młodzi.

Oczywiście generalizowanie nie jest moim zamiarem, sam świetnie się bawiłem w EvE w stricte polskim sojuszu, no ale tam też community troszke inne niż w WaR czy WoW.


Ja natomiast mysle, ze z natury ty jestes uposledzony, bo piszesz glupoty o Polakach i polskich gildiach.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 21:55 
 
roball napisał(a):
zax, po raz kolejny przez ciebie jestem zmuszony czyscic thread. Przybastuj troche z personalnymi wjazdami bo poki co nic specjalnie zwiazanego z tematem nie napisales tylko zamet siejesz. Uspokoj sie bo za ktoryms razem jak bede musial czyscic kolejny thread cierpliwosc mi sie skonczy.


No oczywiście, kto winny? Ja. Bo wszyscy powyżej 2k postów mają godmode na forum. Jesteś ślepy, czy to twoi kumple po prostu? Shadhun -pół strony bluzgów w temacie, który posprzątałeś, luzik. Desh, wyzywa od wieśniaków i plebsów - jest ok. Ja, bronie się przed trollami - winny. No kurde wtf? Przecież to aż razi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 22:04 
 
zax napisał(a):
roball napisał(a):
zax, po raz kolejny przez ciebie jestem zmuszony czyscic thread. Przybastuj troche z personalnymi wjazdami bo poki co nic specjalnie zwiazanego z tematem nie napisales tylko zamet siejesz. Uspokoj sie bo za ktoryms razem jak bede musial czyscic kolejny thread cierpliwosc mi sie skonczy.


No oczywiście, kto winny? Ja. Bo wszyscy powyżej 2k postów mają godmode na forum. Jesteś ślepy, czy to twoi kumple po prostu? Shadhun -pół strony bluzgów w temacie, który posprzątałeś, luzik. Desh, wyzywa od wieśniaków i plebsów - jest ok. Ja, bronie się przed trollami - winny. No kurde wtf? Przecież to aż razi.

Jestes tak zapatrzny we wlasna nie omylnosc, ze nawet przestales dostrzegac jakie glupoty pierdolisz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 22:11 
 
zax napisał(a):
roball napisał(a):
zax, po raz kolejny przez ciebie jestem zmuszony czyscic thread. Przybastuj troche z personalnymi wjazdami bo poki co nic specjalnie zwiazanego z tematem nie napisales tylko zamet siejesz. Uspokoj sie bo za ktoryms razem jak bede musial czyscic kolejny thread cierpliwosc mi sie skonczy.


No oczywiście, kto winny? Ja. Bo wszyscy powyżej 2k postów mają godmode na forum. Jesteś ślepy, czy to twoi kumple po prostu? Shadhun -pół strony bluzgów w temacie, który posprzątałeś, luzik. Desh, wyzywa od wieśniaków i plebsów - jest ok. Ja, bronie się przed trollami - winny. No kurde wtf? Przecież to aż razi.

Chcesz neutralna wypowiedz? Mam poniżej 300 postów i powiem ci... wszyscy równo pieprzycie i offtopujecie. Zadowolony? No, to sio do flame się wyżyć i tam śmiecić bo tutaj to już nudne jest.
I naucz się, ze jak z kimś zaczynasz agresywną polemikę to wystawiasz się na ciosy. Zwłaszcza jeśli jest sie outnumbered.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*

Posty: 57
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 22:42 
 
Sugeruje zamknac temat, kazdy kto juz mial wybrac serwer, serwer wybral, a te przepychanki nikomu juz nie sa potrzebne

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.