mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 19:37 
 
Admin zachowałby się uczciwie, gdyby albo raz na zawsze zrezygnował ze straży w miastach na serwerze, albo nie usuwał ich wcale. Jednak dopóki jego wypowiedzi mają charakter czysto polityczny :>, nie mogę ocenić takiej inicjatywy pozytywnie.

Poza tym to nie ja kieruję postacią Arkana Ravenlorda II, więc o 'przymioty charakteru' skarg proszę nie kierować do mnie :>. Wydaje mi się, że postać Arkana jest najodpowiedniejsza na to stanowisko zważywszy na fakt, że gracz, który nią kieruje, ma naprawdę najlepsze doświadczenie z nas wszystkich.

Zapewniam, że Król poradzi sobie z utrzymaniem względnego (i tylko względnego) porządku w miastach, jeżeli straż zostanie usunięta. Był to zresztą postulat Alice Ravenlord na CL SE - straż NPC działa nieporównanie gorzej od tej złożonej z graczy, jeśli idzie o przestępstwa mniej oczywiste, jak na przykłąd wszelakie próby oszustwa. Jednak do sformowania skutecznej straży potrzeba mnóstwo czasu i pieniędzy. Pieniądze uda się pozyskać ze składek, co jednak z czasem?

Ja jako projektant ustroju :> wyrażam zgodę na usunięcie straży we wszystkich miastach, ale dopiero po obustronnej zgodzie Valarów oraz władz ziemskich - może to nastąpić najwcześniej za dwa tygodnie, kiedy struktury administracyjne nabiorą stabilności.

Proponuję, by od teraz Admin zrezygnował z wypowiedzi politycznych ^_- oraz ingerowania w sprawy graczy tak, jak to jest od bardzo dawna na CL. Zagadka: kto przyczynił się najbardziej do wprowadzenia tak 'oczywistej' teraz zasady nieingerencji? I jeszcze jedna - jaka postać była pierwszym więźniem politycznym GM za publiczne mówienie prawdy o tym, jak dla zabawy mordowali oni graczy?

Czas dorosnąć :>. GM zajmują się techniką, gracze grą. Dzięki GM Arkan może zakupić koronę (zgodne z RPG), dzięki nim może postawić niezbędne obiekty dzięki zebranemu drewnu/złotu (zgodne z RPG) oraz ustanowić centrum królestwa w Zamku (to samo). Mam nadzieję, że Admin dba o reputację serwerka i nie ośmieszy się wracając do metod stosowanych w pierwszych dniach działania CL, kiedy GM niewiele jeszcze wiedzieli o współpracy z graczami.

Byłbym wdzięczny, gdyby umożliwiono Harmonii zakup korony dla Króla oraz dostęp do Zamku. Wtedy zobaczymy, kto miał rację - Chaos czy Porządek. Poza tym wciąż oczekujemy na maile od Gildii Porządku w sprawie organizacji jutrzejszej ceremonii oraz wspólnego uzgodnienia przyszłego kształtu świata. Burmistrzowie zostaną wybrani demokratycznie. Jeżeli ktoś ma inne propozycje, zapraszam do słania ich tutaj: [email protected]. Tylko proszę bez demagogii -jeżeli nie znasz alternatywy, lepiej w ogóle się nie odzywaj :P.

Lcv


_________________
Królestwo Brytanii, Domena Cywilizacji Harmonium w świecie Strefy Cienia

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 19:39 
 
Ja tak z innej beczki zupelnie.
Moze ktos wie dlaczego po zalogowaniu jestem vampirem { biala skora } a potem koniec z polaczeniem , czyzby nowe rzady odbily sie tak na jakosci polaczenia ...?

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 19:43 
 
Lcv, Ty chyba myslisz ze wszyscy sa smieszni tylko nie ty itp itd ?
Mowisz ze wszyscy ktorzy sie sprzeciwiaja to Chaos tymczasem wiele z tych osob to jest Orderem...

_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :grin:DD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ogr dnia 2002-02-09 19:58 ]</font>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 19:44 
 
O co wam wogole chodzi?
Krooooooool?
A ja chce Taunisa na krola i juz, kiedy duel?

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 19:44 
 
Ty chyba czegos nie rozumiesz... Jestes tu gosciem, a wpadasz i rozlaszasz co tam zrobisz, kogo zniszczysz itp. Tymczasem Szerszen robi to wszystko z czystej uprzejmosci, i radze ci zmienic ton wypowiedzi kirewoanych do niego, lub traktujacych o nim.

Co do strazy, to juz wszystko jasne, od jutra ich juz nie ma i tyle! Tak postanowil Admin i tak bedzie. Jesli nie podoba ci sie taki stan rzeczy, to albo zmien swiatopoglad, albo porozmawiaj o tym grzecznie z GMem. A nie domagaj sie swoich praw. (bo niby na jakiej zasadzie masz je miec? na pollegalnym serwerze, na ktorym GMowie robia za darmo)


Posty: 44
Dołączył(a): 16.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 19:54 
 
Lcv-> a cos ty cholera za jeden, zeby oceniac Szerszenia. Jak tacy "geniusie" jestescie, to stworzcie swoj wlasny swiat wg waszych zasad a nie narzucacie swoje "widzi mi sie" innym. Moze byscie wykazali sie najpierw w grze i dali poznac innym graczom???

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 19:55 
 
Cytuj:
2002-02-09 19:39, HEFAJSTOS {WK} napisał:
Ja tak z innej beczki zupelnie.
Moze ktos wie dlaczego po zalogowaniu jestem vampirem { biala skora } a potem koniec z polaczeniem , czyzby nowe rzady odbily sie tak na jakosci polaczenia ...?


Ja raz tak maiłem - spróbuj sie wylogowac zrestartowac kompa i zalogowac jeszcze raz.
Po takim zabiegu stałem sie znowu normalnym człowiekiem :wink:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 19:56 
 
ciekawi mnie jak na to odpowie Profian skoro jest w Orderze :grin:. Juz widze ten gniew jednego z najpotezniejszych magow. A swoja droga, straz moglaby zostac ale nie ze statami na 1000 kazda i ciosie o sile 1000.
Jak ma byc straz to najlepiej o takiej sile przebicia jak wampirki :grin:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 19:58 
 
Co do innej beczki, to czy widzieliscie kiedys prawdziwego nieumarlego? Chodzi mi o gracza :smile:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 20:01 
 
Jak juz inna beczka...

Gunaf --> strzel se Avataka, bo wygladasz jak kupa mojego kota :grin:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 20:03 
 
Kufa, az tak dobrze? No nie spodziewalem sie tego po sobie :grin:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 20:06 
 
A propos królestwa - to czy przypadkiem nie ja sobie Britt zarezerwowałem, hę ? :grin:

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 20:06 
 
Czemu od razu naskakujecie na lorda , dajcie mu sie wykazac chociaz , zobaczycie to ocenicie jak wam sie nie bedzie pasowac to go obalicie...

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 20:07 
 
Lcv, Juz widze jak Wy bedziecie zwalczac chaos...Ze to az strach pomyslec jak wy bedziecie bic w swoich Sexownych Pomaranczowych kubraczkach :<<


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 20:12 
 
HEFAJSTOS {WK}, Bo przyszedl koles niewiadomo skad Ani czesc Ani pa a juz sie koronuje...i rzadzi " Wyjdz z Banku " itp itd
To jest troche smieszne jak ci jakis Aprenttice rozkazuje..a te Straze naprawde niewiem czy straze lorda potrafily by sie same obronic a co dopiero Czcigodnego Lorda Arkana...Majacego tak wielu przyjaciol ze szok...


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 20:13 
 
A teraz znow ja, ze swoja chamska wypowiedzia ;-> (niezamierzona zlosliwosc - alez skad.)

Jesli serwer ma opinie najgorszego w Polsce to co tu robicie wielcy i wspaniali, czym zesmy zasluzyli na watpliwy zaszczyt zmacenia naszego spokoju biednych robakow pelzajacych w pyle i brudzie internetu.

A teraz tak:
chcecie korone, to ja zdobadzcie wlasnymi czynami, jutro o godzinie 00:01 wedlug mojego zegarka, straze zostaja wylaczone. Skoro to Wy rzadzicie na tym serwerze a z waszych wypowiedzi tak wnioskuje, to moge zabrac swoich dzielnych wojownikow, tak zle dzialajacych. Sadze iz majac takie wplywy, dar przekonywania i zdolnosci przywodczo - wojskowe, wspanialy lord (mala litera uzyta celowo) szybko i sprawnie zorganizuje nowa administracje Panstwowa. Zapobiegnie kradziezom, gwaltom, rozbojom, wszechpanowaniu chaosu, uspokoi order, i po prostu bedzie rzadzil dlugo i szczesliwie.

Nikt mnie o zdanie nie pytal czy zgadzam sie na ustanowienie namiestnika na miejscu nieobecnego chwilowo Lorda Britisha, nie czuje sie wiec w obowiazku aby pytac o zdanie kogokolwiek z ludzi lorda w temacie moich posuniec, zwlaszcza iz swoimi wypowiedziami sugeruja iz znajduje sie w hierarchii spolecznej ponizej ich statusu na tym serwerze.

Jak czesc graczy zauwazyla (zwlaszcza tych co mnie lekko juz znaja) poczulem sie delikatnie rzecz mowiac urazony nieco postepowaniem Arkana, niemniej powsciagnalem swoj boski gniew (ech ta moja megalomania) i zezwalam mu w swej laskawosci sprobowac swych sil i siegnac po berlo Lorda Britisha na Strefie Cienia.

Co do moich wypowiedzi politycznych, niestety ale stoje na stanowisku iz najdoskonalszymi bogami byli bogowie starozytnej grecji, a Ci mieli tendencje do mieszania sie w polityke, w zakresie ktory ich dotyczyl a ten zakres dotyczy mnie.

Czy sa jakies pytania?

Bo ja skonczylem, czas na czyny, do zobaczenia o godzinie 00:01
obecna godzina mojego czasu to 20:15

======================
Szary GM

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 20:20 
 
O 0:01 juz nie powinienem miec lagow, wiec troszeczke sobie po miescie pobiegam :grin:

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 20:22 
 
Szkoda, ze mnie tam nie bedzie :cry:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 20:23 
 
Az mnie kusi zeby napisac scenariusz wydarzen, ale tego... eee zrobie to kurwa :grin:

Wiec juz jutro straz liczaca moze 8 osob, stawi czola pierwszym wojownikom chaosu. Przypuszczam ze powalcza okolo 10 minut, poczym wyloguja i pojawia sie za kilka godzin. Kolejne dni nie przyniosa zmiany postepowania, zadnej ze stron. Wreszcie po okolo 5-7 dniach ze strazy zaczna wystepowac ludzie. Po uplywie 10 dni Lord pozostanie sam. Na dzien 12 przewiduje koniec panowania :grin:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 20:25 
 
BRAVO, BRAVO!
Ja mam tylko jedno pytanie(przynajmniej sie pytam) czy mozna startowac po berlo Lorda Blackthorna? :evil:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.