mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 15:31 
Cytuj  
To nie podejscie, to zycie... :sad: Wystarczy wyjrzec przez okno zeby zobaczyc ze wszedzie ludzie sie kloca i spieraja dla zasady. Myslalem ze jak sie cos robi dla zabawy to poto zeby ta zabawe miec a tu ciagle to samo co gdzie indziej :sad: Jedni probuja drugich podpierdolic. Nie wnikam kto ma a kto nie ma racji. ubolewam tylko ze zamiast w pewnym momencie powiedziec "dobra, czas sie pogodzic", to ludziki beda sie klocic do konca...

Ale coz taki narod. Gdzie dwoch Polakow tam trzy partie i piec pogladow... :sad:

BTW nie musi byc Ci przykro. To byla chwilowa refleksja po 3 stronach tego topiku (reszty nie czytalem bo mi sie znudzilo).


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 23:14 
Cytuj  
Dobra... bo widze ze burdel sie przez to co powiedzialem zrobil... to teraz moze male sprostowanie... albo moze nie sprostowanie... zle to ujalem... jasne okreslenie mojej sytuacji wobec tego burdelu jaki jest teraz. Wyglada to nastepujaco: na poczatek moze powiem ze prosze sobie przeczytac pierwszego posta od ktorego sie zaczelo, czyli kto jest tym Gej Masterem itd. i tu zaczela sie moja piana, bo ok. no problem.. zostali wymienieni GMowie ktorzy cos teraz robia i do kogo sie zwracac... ale (i tu przypisek do gadgeta) zostal wpisany tez malcolm (ktory jak przypominam narazie nic nie robi bo jak to okreslil nie ma na to czasu), czyli sprawa jest prosta... Malcolm gowno robi (nothing personal) ale mimo to widnieje w liscie... ja stracilem stalke, wiec tez nic nie robie, ale niestety nikt nie pamietal o tym zeby mnie wpisac, a ja jakos nie przypominam sobie slow, zebym rezygnowal, wiec jakkolwiek widzicie ze zachowaliscie sie jak banda ostatnich pajacy, bo inaczej tego nie mozna nazwac.. jak dla mnie jesli jest post o aktywnych GMach to malcolm nie powinien zostac ujety w tym, a jesli malcolm zostal uwzgledniony to ja chyba powinienem tez byc w tym pseudo hall of fame... Niestety widac po prostu bylem zbyt glupi na to, albo cos w tym stylu... nie bede wnikal, bo nie mam ochoty sie pienic bezsensownie... No coz... bylem zaslepiony, ale jak widac niestety nikomu juz na tym swiecie nie mozna wierzyc, bo kazdy tylko czeka na moment kiedy moze Cie wyjebac w srodek dupska... Jak dla mnie EOT... pracowal przy tym serverze juz nie bede... ale wiecie... z drugiej strony mogliscie po prostu powiedziec ze mnie nie chcecie... o wiele lepiej bym to zrozumial niz takie oficjalne-nieoficjalne wyjebanie...

"A mowily jaskolki ze niedobre sa spolki"
I tym oto optymistycznym akcentem dziekuje za pseudo wspolprace i za wyjebanie mnie z teamu... Moje przypuszczenia sie sprawdzily, tyle ze bylem zbyt zaslepiony checia zrobienia czegos...

UO SUXX

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 00:10 
Cytuj  
rotfl
po prostu rotfl
po kolei.. gwoli przypomnienia bedac w olsztynie przynajmniej ze 3 razy darles sie ze rezygnujesz i takie tam, ze cie nie chcemy i temu podobne pierdoly
po nastepne nie potrafisz zrozumiec elementarnie napisanych wyrazow.
co do Malcolma to nie do konca nic nie robil, gdyz poniekad konsultowalismy sie na roozne dziwne tematy
wracajac do poprzedniego, przypomne czyjes slowa... " nie chce byc GMem, chce byc normalnym graczem, zrobcie mi krasnoludy i bede szczesliwy"
ustalilismy ze jestes w ekipie ze Twoje zdanie sie liczy.
i co?
Bronek nie oszukujmy sie jestes doroslym czlowiekiem. a czasem zachowujesz sie jak dziecko. dziwnym trafem twierdzisz ze ktos cie wywalil bla bla bla... dlaczego malkolma nikt nie wywalil skoro jak sam napisales sie opierdalal?
temat byl przerabiany parokrotnie. dla mnie powody twojego takiego a nie innego zachowania sa zgola odmienne, lecz nie do przytoczenia na forum.
gwoli przypomnienia znamy sie jakis czas i wiele sie o sobie dowiedzielismy.
strzelanie focha jest moja domena BroneCq :razz:
po przeczytaniu tego tipicu jest mi juz obojetne czy odejdziesz czy nie...
a wlasciwie czy wrocisz czy nie...
nie podoba sie swiat, wizja? zawsze masz cos, o czym ktos powiedzial jest kodem serwera zanim zaczelismy go "psuc"
jesli odejdziesz, zrobisz co sobie bedziesz chcial... dla mnie mozesz odpalic wlasny serwer... mam nadzieje ze klimat bedzie taki jak na poczatku DZ...
chcialbym zebys wiedzial jedno.
swiat sie zmienia, i idzie do przodu :/
jesli zatrzymasz sie w jednym punkcie na jakis czas, okazuje sie ze sie cofasz...
przemysl to...
ponadto...
klucimy sie o tytul... cos bez znaczenia
wazne jest to co kto robi.
dlaczego ludzie,wiedzac ze nic z tego nie beda mieli oprocz satysfakcji z gry,siedza i pomagaja, poswiacaja swoj czas, ucza sie skryptow sprawdzaja po 50 razy czy w danym miejscu napewno mozna po schodach przejsc?
BroneCk... pomysl.
kiedys ja staralem sie Wam pomagac. nie zgodziles sie, Twoja sprawa, pomagalem w inny sposob.. kazdy ma wlasny spsob pomagania...
czasem nie zawracanie dupy jest wielka pomoca...
BroneCk. wroc na siec... to bedzie za jakis czas. ochloniesz... mam nadzieje przemyslisz pare spraw... i wtedy powiesz czy chcesz pomagac czy nie.
ekipa... wielkie slowo...
a podobno wazniejsza jest przyjazn niz wladza...
nawet wladza nad malutkimi pixelami na monitorku...
dla mnie ekipa w tym momencie to ludzie ktorzy tworza ZS...
tworza i testuja...
i wiesz... widac ze chca...
ze staraja sie...
jakis czas temu poprosilem kogos o skrypt w php... ktos obiecal, powiedzial ze choc w ten sposob pomoze nam... do dzis nic nie ma. nie szkoda mi tego... to tylko jeden z fragmentow ukladanki... wielkich puzli...
1+1=2
Prosze. wrocmy do rozmowy za jakis czas, bez uprzedzen i klutni. nikt tego nie chce.
przynajmniej nie ja.
i jeszcze jedno. jesli masz cos do mnie... nie wywlekajmy tego na forum, porozmawiajmy na ircu, albo wyslij maila.
moze sie okazac ze nie jest tak zle jak myslimy.
pozatym... powodzenia na nowej drodze zycia :smile:
Gadget
4ever Lamer

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 00:11 
Cytuj  
i jeszcze jedno...
pod Twoim Nickiem na forum widnieje zapis " GM ZS "
o czyms to swiadczy prawda?
dziekuje za uwage :smile:
dobrej nocy owieczki :smile:
Gadget

*

Posty: 54
Dołączył(a): 3.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 15:42 
Cytuj  
Gadget...mam taki pomysl...a jest on nastepujacy:

Zamknij ten topic.

Bedzie spokojniej

Pozdrawiam

Z.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 17:05 
Cytuj  
jutro.
albo nie. w niedziele.
neidzela to taki ladny dzien na zamykanie topiqw :smile:
Gadget


Posty: 23
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 20:18 
Cytuj  
Cytuj:
jakis czas temu poprosilem kogos o skrypt w php... ktos obiecal, powiedzial ze choc w ten sposob pomoze nam... do dzis nic nie ma. nie szkoda mi tego... to tylko jeden z fragmentow ukladanki... wielkich puzli...
1+1=2


Nie wiem czy na pewno, ale moze chodzi o mnie ? :smile:
Jak tak, to sorrki, bo przed armageddonem nie mialem czasu (przygotowania itp.), a po nim zapomnialem.
A skoro juz mi przypomniales, to moge wziac sie do roboty, nie powiem, zeby to potrwalo krotko, ale dlugo na pewno tez nie potrwa, jak bedzie gotowe, to dam znac :wink:

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 20:27 
Cytuj  
lol
udesh w stool a noshyce siem odezwom :}}
ale pracuj pracuj :razz:
Gadget

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2002, 22:04 
Cytuj  
Jeny... to ten topic jescze żyje...?


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.