mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 146
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 13:09 
 
Matko co za koszmar. Mam nadzieje ze to był nieśmieszny, spóźniony żart 1 kwietniowy. Dawno nie widziałem rownie złego trailera.


_________________
Muminki Cię śledzą, uduszą i zjedzą
Mumiiinki...

*

Posty: 74
Dołączył(a): 17.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 13:31 
 
Nom bardzo kiepski ten trailer. Bardziej wyglada to na jakis mix RTSa z RPG niz rozbudowane MMO, ale... kazdy moze miec gorszy dzien. Poki co nie trace wiary!!:)


_________________
We'll keep the Red Flag flyin' high !!

*

Posty: 162
Dołączył(a): 14.05.2007
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 13:34 
 
LOL własnie to oglądnąłem . Postacie padaja tak jak w WoW ale najbardziej podoba mi sie walka - cios za cios - fireball za fireball ;)
:wtf:

Trzeba kupic pre order do preordera wersji open beta.

Polecam szczerze - game play 10/10

Ale.. mają mnóstwo czasu przecież jeszcze :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 13:40 
 
Trailer z bety, tja jasne :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 14:00 
 
prawie jak z mmorpg makera ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 18:51 
 
przeciez ten trailer juz w ch** dawno byl do obejrzenia :wtf:

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 19:04 
 
4fr0 napisał(a):
przeciez ten trailer juz w ch** dawno byl do obejrzenia :wtf:


Jeśli dla ciebie wczoraj to w ch... czasu temu to owszem :P Sprawdź na youtube tam został dodany 17 h temu a na GT wczoraj.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 19:18 
 
rashiell napisał(a):
4fr0 napisał(a):
przeciez ten trailer juz w ch** dawno byl do obejrzenia :wtf:


Jeśli dla ciebie wczoraj to w ch... czasu temu to owszem :P Sprawdź na youtube tam został dodany 17 h temu a na GT wczoraj.


ok, na youtube, a na war-europe.com jakis tydzien temu juz byl Oo (http://www.war-europe.com/#/lastnewsletter/?lang=en video of the month), poza tym to wyglada jak zmontowane stare filmiki

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 09:24 
 
4fr0 napisał(a):
rashiell napisał(a):
4fr0 napisał(a):
przeciez ten trailer juz w ch** dawno byl do obejrzenia :wtf:


Jeśli dla ciebie wczoraj to w ch... czasu temu to owszem :P Sprawdź na youtube tam został dodany 17 h temu a na GT wczoraj.


ok, na youtube, a na war-europe.com jakis tydzien temu juz byl Oo (http://www.war-europe.com/#/lastnewsletter/?lang=en video of the month), poza tym to wyglada jak zmontowane stare filmiki

tydzien temu nie okreslil bym mianem w ch** dawno ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 09:48 
 
kurcze myślałem że gr aprezentuje się znacznie lepiej :har:

juz powoli przestaje wierzyć że powstanie gra równie rozbudowana jak warcraft


_________________
psn


Ostatnio edytowano 11 kwi 2008, 09:49 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 09:48 
 
chcialem przez to powiedziec, ze to nie jest zadna nowosc :wink:

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 10:00 
 
Szczerze mówiąc sam się zastanawiam co z tym filmikiem jest nie tak WHO wygląda tam bardzo biednie.

Dla przykładu SS znajomka z bety i trzeba przyznać ze zupełnie inna jakość i szczegółowość grafy.

http://img340.imageshack.us/my.php?image=war2kh8.jpg
http://img138.imageshack.us/my.php?image=war3jc9.jpg
http://img138.imageshack.us/my.php?image=war4kg3.jpg

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 10:03 
 
Deshroom napisał(a):
kurcze myślałem że gr aprezentuje się znacznie lepiej :har:

juz powoli przestaje wierzyć że powstanie gra równie rozbudowana jak warcraft

Warcraft nie jest rozbudowany o to wlasnie chodzi :/ - jest strasznie nadbudowany.
Ale jesli chodzi o dopracowanie to nie ma sobie rownych.
W WAR gryza mnie strasznie te animacje - grafice moge duzo wybaczyc (chociaz wyglada to troche jak atak klonow - ale to pewnie kwestja bety i niedostepnosci wszystkich opcji) ale animacja musi trzymac poziom.
Maja jeszcze duzo czasu wiec moze cos z tym zrobia.

edit:
rashiell napisał(a):
Szczerze mówiąc sam się zastanawiam co z tym filmikiem jest nie tak WHO wygląda tam bardzo biednie.

Dla przykładu SS znajomka z bety i trzeba przyznać ze zupełnie inna jakość i szczegółowość grafy.

http://img340.imageshack.us/my.php?image=war2kh8.jpg
http://img138.imageshack.us/my.php?image=war3jc9.jpg
http://img138.imageshack.us/my.php?image=war4kg3.jpg

ale tez nie powala :/
taki podrasowany WoW
swego czasu byla dostena w becie tylko opcja na low tekstury
moze dalej tak jest wiec nie ma sie co dziwic ze biednie wyglada?
ale animacja do dupy tak czy siak...


Ostatnio edytowano 11 kwi 2008, 10:06 przez Lufanga, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 10:05 
 
Deshroom napisał(a):
juz powoli przestaje wierzyć że powstanie gra równie rozbudowana jak warcraft

Ze jaka? ;) Moze jesli chodzi o pve, bo pvp to nieporozumienie. Engame w postaci instancjowanych 4 battleground i 2 aren to dowcip. Crafting prostszy byc nie moze. To wszystko po 3 latach od premiery... .


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 10:10 
 
Lufanga napisał(a):
Warcraft nie jest rozbudowany o to wlasnie chodzi :/ - jest strasznie nadbudowany.
Ale jesli chodzi o dopracowanie to nie ma sobie rownych.
moze nieprecyzyjnie sie wyraziłem, w sumie to bede wdzieczny za nadanie pro określenia na to czego mi brakuje w grach.

porównując np EVE do warcrafta wielu z Was powie że EVE jest dużo bardziej skomplikowane niz wow ale dla mnie EVE jest nudne bo jest jakby za mało rozbudowane vs wow. niby jest kupa rzeczy ale jak się miesiąc pogra to ciężko sie czymś zagrzać - za mało różnorodności i dowolności brak celu, gry w których można robić co się chce okazują się grami w których nie ma co robić.

mam nadzieje że AoC albo WHO bedzie porównywalne do wow tak żebym mógł usiąść i z pół roku budować postać pomijając rajdy, gildie i pvp


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 10:18 
 
So far WAR zamiast rajdow oferuje inny sposob rozgrywki, w sumie nowatorski - Public Questy ktore wydaje mi sie beda pelnic wlasnie role rajdow, i na razie wg mnie to zajebiscie sprawdzajacy sie system :>

juz.

PS. Nie da sie rozwijac w pelni postaci bez pvp Desh. Musisz uczestniczyc w kazdym rodzaju aktywnosci jesli chcesz "maxowac" postac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 10:21 
 
Deshroom napisał(a):
porównując np EVE do warcrafta wielu z Was powie że EVE jest dużo bardziej skomplikowane niz wow ale dla mnie EVE jest nudne bo jest jakby za mało rozbudowane vs wow. niby jest kupa rzeczy ale jak się miesiąc pogra to ciężko sie czymś zagrzać - za mało różnorodności i dowolności brak celu, gry w których można robić co się chce okazują się grami w których nie ma co robić.

mam nadzieje że AoC albo WHO bedzie porównywalne do wow tak żebym mógł usiąść i z pół roku budować postać pomijając rajdy, gildie i pvp

WoW tak naprawde oferuje bardzo niewiele ludziom malo zainteresowanym pve. Nie mozna prownywac tej gry z EVE, bo tam koncepcja gry jest zupelnie inna. Jesli chcesz budowac sama postac pol roku, poza endegame(tak zrozumialem) to powinienes szukac czegos w azjatyckich levelowkach. Ja nie mam czasu na takie rzeczy, poza tym zbytnio mnie to nie kreci. Chociaz przyznam, ze levelowanie pierwszej postaci w dobrej grze to duzy fun, ale musi to trwac rozsadny czas. Z mojej strony oczekuje, ze grajac pare godzin w tygodniu bede mogl czerpac przyjemnosc z gry(pvp,pve,craft), a nie bede chlopcem do bicia dla dzieci siedzacych pare godzin dziennie. Ja krytykowalem WHO za grafike i animacje, bo o samym contencie nie wiem zbyt wiele.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 10:23 
 
Ten filmik jest z dupy, animacje wygladaja o niebo lepiej w tej chwili. Pozatym kurna mac nie zapominajcie ze filmiki sa krecone z beta klienta ktory ma ograniczenia graficzne, ludzie graja na bottom down specu (sami devsi tak mowia)

juz.

PS. ale faktycznie grafa wyglada tak jak wyglada.

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 10:25 
 
No wow jest super mam nadzieje ,że fani tej pozycji tam zostaną.
Ciiiiii Tor nie mów im ,iż jest coś takiego w tego typu grach jak pvp ,bo zaczną zadawać niepotrzebne pytania.
Widać ,że sami fanatycy uniwersum warhammera się zebrali. Grafika, animacja w tym tytule jest niemalże nieistotna.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 10:33 
 
IMHO jeśli termin premiery (20 maj) w wypadku AoC może być trochę niepokojący no chyba, że najbliższy patch dużo zmieni to o tyle twórcy WHO powiedzieli, że tytuł osiągnie status gold w momencie kiedy dojdą do wniosku, że są zadowoleni ze swojego "dziecka". Mnie osobiście te słowa w jakiś sposób uspokajają.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.