mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 946 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 22:59 
Cytuj  
Hmm, ten serwer ultima jest naprawde ludny, wlasnie wlacyzlem kontrolnie, zeby zoabczyc co sie dzieje, i bylo online ponad 2500 osob. I to jest wynik, ktorego zaden platny mmorpg by sie nie powstydzil.

Z drugiej strony cos czuje ze NCSoft to zamknie albo przjemie, podobnie jak to sie stalo z popularnym serwerem Euro RO . Szkoda bedzie , mam nadzieje ze zdaze wczesniej obejrzec Chronicle 2 za darmo.

I powiem jedno., gdyby nie to, ze wybralem juz WoW, mocno rozwazabym abonament do L2.

BTW frustrujacy system kar za smierc, ale chociaz mozna kogo sie chce "spikejowac" ... :)


Posty: 4
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 07:05 
Cytuj  
Shubduse mam małe pytanko jakim MMorpg'em radzilbys zastąpić L2 .... prosze o pomoc... z fajną grafika pododbna do L2 i wogóle zeby byl fajny klimat .. i prosze podac mi co potrezbne jest zeby w tego mmorpg'a grac z z góry dziekuje

POZDRO ALL

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 09:47 
Cytuj  
tibia - ma zajebisty klimat, kupe skillów, najlepsza grafike
Dark eden - zajebisty klimat, kupe skillow, najlepsza grafika, mozna klikac na innych graczy i nawet jeździć motorem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 12:07 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tibia - ma zajebisty klimat, kupe skillów, najlepsza grafike
Dark eden - zajebisty klimat, kupe skillow, najlepsza grafika, mozna klikac na innych graczy i nawet jeździć motorem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


hehe, Tibia ma najlepszą grafike? Dark Eden? Przypuszczam że nigdy w życiu nie grałeś w nic oprócz Tibii i DE... Akurat o tych grach ciężko powiedzieć że swoją grafiką rzucają na kolana =) A Tibia moim zdaniem to kompletna pomyłka i niedoróbka! Klimat? Jaki klimat? Nie warto w to grać.

Lepszy pomysł:
Ultima - jeżeli stawiasz na dobrą rozgrywke
RYL - jeżeli chcesz żeby ładnie wyglądało
Lineage2 - oba powyższe =)

Kilka innych gierek, raczej średnich:
Biosfear
Cronous
Fung Wan Online
Kal Online
Mu online
Priston Tale
Project A3 (alias: Evil Ages 3)
Shattered Galaxy

Pozdrawiam...
P.S. Bez obrazy Mark...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 12:29 
Cytuj  
)v(ario napisał(a):
hehe, Tibia ma najlepszą grafike? Dark Eden? Przypuszczam że nigdy w życiu nie grałeś w nic oprócz Tibii i DE...

ROTFL. Jakby ironia przyszla do ciebie i kopnela cie w dupe, to tez bys pewnie jej nie zauwazyl :)
Akurat Mark gral w mmorpgi o ktorych ty nie masz nawet zielonego pojecia :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 12:36 
Cytuj  
txt miesiaca imo :D


_________________
retired...


Posty: 4
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 12:53 
Cytuj  
wiec prosze was w jaka gre warto zagrac .... po L2 .... zeby sie nie zawiesc .. wazne zbey byl mmorpg i fajnie sie grało fajne skilee postacie i woglle prosze o odp...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 13:23 
Cytuj  
Przeciez na same dzien dobry masz na tym forum liste gier wartych uwagi. W tytulach dzialow.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 13:53 
Cytuj  
Iverson napisał(a):
Shubduse mam małe pytanko jakim MMorpg'em radzilbys zastąpić L2 .... prosze o pomoc... z fajną grafika pododbna do L2 i wogóle zeby byl fajny klimat .. i prosze podac mi co potrezbne jest zeby w tego mmorpg'a grac z z góry dziekuje

POZDRO ALL


Zbezplatnych to imho nie ma nic godnego uwagi na poziomie L2. Ultima Online jest dobra, tyle ze to inny poziom graficzny, jakbys sie cofnal kilka lat wstecz.

Zreszta mozesz przejrzec liste darmowych, nie bedzie tego duzo, L2 jest imho najlepsze.

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 20:02 
Cytuj  
Iverson napisał(a):
jaki server jest godzien zgarania w L2 (aby byl podobny do ultimaro wiecie exp i wogole)

odp:hellspawn <-- poczytaj topik a znajdziesz


'Connection tool
1. Download it here : http://l2.hopzone.net/connect2lineage2.rar -- Last Updated: 21-10-2004
2. Extract all connect2lineage2.rar content under \Lineage II\Connect
3. Run it and that`s it, you can connect to a list of servers without copy paste l2.ini' -fajny programik do laczenia sie z serwami l2 <--automatycznie zmienia ini (zreszta sami zobaczcie).

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 11:11 
Cytuj  
Wiecie co ja bym chciał pograc na stabilnym servie Lineage 2.. Wiem wiem że taki jest tylo płatny.. No ale mamy jeszcze pliki serverowe.. Kto się pisze na postawienie serva u siebie w domu tak aby wsztsct z mmorpg.pl mogli sobie pograć??... Oczywiście kolidowało by to z jego planami robienia czegokolwiek na kompie po za graniem w ową grę:)...

Aha ktoś polecił MuOnline za świetną grę która zastąpi nam L2.... beeee Mu to dla mnie śmieć przrz wielkie "Ś" A najbardziej THE-BEST jest to że na servach prywatnych można zaobserwować czasami więcej światów(map) niż na GLOBALU...


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 14:29 
Cytuj  
marzenia :]
przeczytaj jeszcze raz to co napisales
OPRAVCA napisał(a):
Wiecie co ja bym chciał pograc na stabilnym servie Lineage 2.. (...) Kto się pisze na postawienie serva u siebie w domu tak aby wsztsct z mmorpg.pl mogli sobie pograć??

..postawienie STABILNEGO serwa..

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 14:40 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
ROTFL. Jakby ironia przyszla do ciebie i kopnela cie w dupe, to tez bys pewnie jej nie zauwazyl :)
Akurat Mark gral w mmorpgi o ktorych ty nie masz nawet zielonego pojecia :)

X.


Skąd wiesz że nie mam o dobrych mmorpg pojęcia? Przecież wcale mnie nie znasz! Nie bądź lamerem i nie oceniaj ludzi po ilości gwiazdek zdobytych na tym forum...
A propos ironii, to jej tam nie zauważyłem- Mark raczej drugim Sokratesem nie zostanie...

Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 14:48 
Cytuj  
)v(ario napisał(a):
Skąd wiesz że nie mam o dobrych mmorpg pojęcia?

Bo cie czytam.
Cytuj:
A propos ironii, to jej tam nie zauważyłem-

Otoz to. Warto od czasu do czasu ruszyc mozgiem w trakcie czytania.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 23 lis 2004, 14:50 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 14:50 
Cytuj  
*rence*


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 14:54 
Cytuj  
Poddaje się, faktycznie w te twoje uber mmo-click&slash nie grywam, odpalałem tibię ale była za trudna, a w MU online za szybko sie biega, a w Dark Eden mnie cały czas coś zabijało i kradło mi mojego ~motora~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i mam za słabe łoncze by grac w takie dobre mmoclicki bo czesto mam kópe laguff i mnie zabijają ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 14:56 
Cytuj  
ROTFL

X.

PS. Zaloze sie, ze tez nie zrozumie ;)


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 15:01 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Otoz to. Warto od czasu do czasu ruszyc mozgiem w trakcie czytania.


Zanieś tego rzekomo "ironicznego" posta swojemu nauczycielowi z polskiego.

Xanth napisał(a):
(...)Bo cie czytam.


Co mówiłeś o tym mózgu?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 15:04 
Cytuj  
Hehe, mialem racje :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 15:12 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Hehe, mialem racje :)


Nie odpisywałem na twoje What A Diff'rence A Day Makes! Ani na posta Marka, czytaj uważnie!
Przesadzasz Sokratesie...

P.S. Dyskusja zrobiła się non-sensowna. No further comment...

Pozdrawiam...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 946 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.