mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 20:12 
Cytuj  
No to o 23.oo zacznę sobie pykać.

Ostatnio znajomi z osiedla zachwycali się MUonline... jaka to jest piękna grafika tam itp. itd.

Może to ich skłoni do gry w coś lepszego bo na l2 to za słabe komputery mają.

Btw. to co oni stwierdzili, że MUo jest boskie rzeczywiście wynika z niewiedzy rynku mmorpg tak jak i było to z w innym temacie o innej grze ;-) (wtajemniczeni to wiedzą o co chodzi dlatego błagam by nie powstał na ten temat OT ;-) )

Shador von Dal.


_________________
Obrazek

**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 21:59 
Cytuj  
większość ludzi którzy grają w MU to koxy, grają tylko po to żeby wypakować swoje postaci i "rządzić" potem na serwie ;] wiem to bo sam w to grałem/czasem gram ale żeby w to grać trzeba mieć więcej czasu...

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 22:01 
Cytuj  
gokus napisał(a):
Niezle sie zapowiada ;] opowiedz cos wiecej o tej gierce ;] jakie sa kalsy itp. bo ja einglisch nieznam :D
sry, nie zauwazylem :)
sa 4 klasy: łucznik, wladca zwierzat, mag i wojownik. system skili - podzial na np.dla maga - magia czarna, biala i specjalna. zeby nauczyc sie jakiegos czaru trzeba zdobyc specjalne skill pointy (otrzymuje sie 3pkt<chyba> skill przy kazdym level up). wladca zwierzat moze miec peta, wszyscy moga jezdzic na zwierzetach (tzw. mountach).

/walcie na gg, zrobimy party :)

edit.
ja przez jakies 2tyg (max 1h dziennie) gralem na MU global. jak pomagalem koledze w kafeji to zainstalowalem MU na wszytskich kompach, ludzie, ktorzy przychodzili do kafejki nawalali na prywatnych non-stop, po miesiacu czasu beltac sie chcialo od tych odglosow z gry.. i hate mu.

edit2.
w grze mozna wybrac wyglad menu (sa 2 skiny; ten z krzaczastej wersji i nowy 'wersja lite').


Posty: 9
Dołączył(a): 7.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 12:40 
Cytuj  
a o co w niej chodz?
z gory mowie ze calego tematu nie czytalem
ogolnie
jakie sa postacie ??
i jak ma sie cel?

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 12:43 
Cytuj  
Pawi po co sie odzywasz jesli nie czytałeś tematu?!

wiesz dam Ci dwa linki jeden do FAQ: http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=11311

Drugi do archiwum z gołymi babami: http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=11472
Edit:
Pawi napisał(a):
co to mam by ?

Przeczytaj jeszcze raz a potem drugi i trzeci i może coś zrozumiesz...

**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 15:30 
Cytuj  
Pawi napisał(a):
a o co w niej chodz?
z gory mowie ze calego tematu nie czytalem
ogolnie
jakie sa postacie ??
i jak ma sie cel?


trzymcie mnie ludzie bo niewyrobie
człowieku (?) post wyżej masz wymienione klasy postaci, czy twój monitor wyświetla tylko obrac poniżej połowy ekrany że chcesz żeby ludzie pisali wszystko po 10 razy ??.....weźcie go zbanujcie !!!!!!!!!!!!!
jaki cel ? taki co zawsze ! expić i robić questy o ile są !!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 15:56 
Cytuj  
Mam tylko jedno pytanie co do tej gry. Jak szybko zdobywa sie doświadczenie? Bo w takim MU trzeba za***dalać cały dzionek żeby lvl dostać. Bo w sumie prezentuje się gra niezgorzej, tylko nie wiem czy sciągać bo strasznie wolno idzie... Aha i czy dużo ludzi w to gra?? Z góry dzięki


_________________
Obrazek

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 16:15 
Cytuj  
'Bo w sumie prezentuje się gra niezgorzej'
mu to scierwo [nie wiem jak mozna grac w to cos] zagraj w SD. co do lvl to leci calkiem szybko, gram dopiero od wczoraj. gre mozna sciagnac z torrentów, na stronie sd jest link <ja na 128kb mialem transfer 17kb czyli max>. duzo ludzi, duzo polakow.

/bez offtopikow


Posty: 31
Dołączył(a): 2.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 19:00 
Cytuj  
Jak zobaczylem adres http://www.e-games.com.my/ to pomyslalem lagi. Gralem juz w rozne gry z tej malezyjskiej firmy. Niestety lagi dobijaja. Nie wiem jak tutaj ale w poprzednich grach z tej firmy byla kicha. Jak jest tutaj ?


Posty: 20
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 19:29 
Cytuj  
Sciagnolem,pogralem i powiem jedno:
Gierka do dupy o.O Niby muu podobne ale ... Mu jest 100 razy lepsze.

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 19:42 
Cytuj  
widze fanatyk MU... smieszny jestes czlowieczku... to tak jakbys porownywal tibie (mu) do WOWa (SD).
niech sie wypowiedza ludzie, ktorzy widzieli ta gre..
/lagi srednie ale jesli nie lubisz egames to mozesz sciagnac chinska wersje, bedzie darmowa zawsze, nie wiem jak jest z lagami w chinskiej.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 23:44 
Cytuj  
Oooo kur.... Dzięki ludziska że pokazaliście mi tą gierę, naprawdę wielki plus dla was. MU przy tym to... ech nawet nie mam porównania. Najgorsze w MU było to że szybko mi się znudziła, potem tylko włączałem zabijałem kilka potworków, i wychodziłem z gry bo co jest fajnego w naparzaniu ciągle tego samego potworka. A w SD jest po prostu WIĘCEJ możliwości. Nie wiem mało grałem, zobacze czy mi się tak szybko znudzi, ale pierwsze wrażenie napewno większe niż wywarło na mnie MU.


_________________
Obrazek

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 11:16 
Cytuj  
OK, no to jazda ;-)
Na początek pytanko... dzisiaj ściągnąłem klienta i lookne na to cudo, ale chciałbym wiedzieć czy w ogóle gra jest w ENG czy KRZACZKOWATYM? Z dyskusji wynosze mieszane odczucia, była mowa że jest "już" ENG i żeby nie grać z krzakowym menu :| hmm, to ma sens! Ale trochę wyżej napisano, że gra na chińskich servach będzie za friko 4ever. Prosze żeby mi wybaczyć brak czasu na studiowania stronki http://www.supremedestiny.com.my/ i powiedzieć wprost czy sama gra jest ENG?

No a teraz coś litowego. A propos Mu :-) sam grałem w tą "niezrównaną" grę. Miałem (kiedyś) przyjemność grać na globalu i na kilku privach. Ale co ważniejsze, spodobało mi się na początku. Wciągnąłem kilku znajomych w ten świat i do dzisiaj pluje sobie w brode! Trzech z nich jest straconych na zawsze ;-( Idą do pracy (jeden do szkoły) wracają do domu i grają non-stop w Mu! Żadnego z nich ani na chwile nie udało mi się przekonać do lepszych gier. Dyskusja kończyła się na tym że jedna gra skacze (duże wymagania), inna zbyt skomplikowana (tak jakby to coś złego), a w trzeciej nie znajdziesz świecących zbroi (katastrofa). Byt maniaka opiera się na przekonaniu o świętości i nieskazitelnym klimacie Muonline. Jeżeli w jakimś topicu o innej grze nie ma nawiązania do Mu, np: podobieństwo grafiki, to moi znajomi omijają taki temat jakby był szerzeniem herezji :|
No głupia sprawa, rozumiem że nie każdy ma zacięcie do bardzo skomplikowanych gier. Czasami potrzeba nam zwykłego siekania mobków dla relaksu. Ale jak udało się twórcom Mu zrobić co niektórym takie pranie mózgu? Rasowy Mu-aniak nie spojrzy na inny tytuł. Respect dla WEBZEN :P

Pozdrawiam...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 11:21 
Cytuj  
Jeśli ściągnąłeś angielska ver. to będziesz miał i menu i wypowiedzi mobków in english.

A co do Twoich znajomych przekonaj ich w takim razie do tej gry... nie skomplikowana, siekanka jest no i... świecące zbroje ;-)

SvD.


_________________
Obrazek

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 11:27 
Cytuj  
Niezłe masz tempo odpisywania Shador ;-)
Rzeczywiście w nazwie pliku jest EN, nie looknąłem wcześniej na to (SD(EN)_V6765(OB)_20040325.exe)...

A propos Mu-aniaków. Do powyższego opisu "zmusił" mnie właśnie jeden z w/w znajomych, który ostatnio przy piwku prawie wyznał mi że wyszła BAAARDZO_PODOBNA gra do Mu. Hehehe...
Także trafiłeś Shador w dziesiątkę! Możliwe że znowu będę miał jakieś wspólne tematy dot. mmorpg z tymi trzema barankami :P

Pozdrawiam...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 11:32 
Cytuj  
Heh masz podobna sytuacje jak ja ;-)

Wprowadziłem kolege z bloku do Priston Tale... mi osobiście się przejadło a on... a on znalazł beta testy Filipińskiego serva i co śmieszniejsze prowadzi rozmowy z Adminami by mógł jako jeden z nie wielu grać z poza Filipin na servie ;-)

Eh...

SvD.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 14:28 
Cytuj  
Też znam Mu maniaka. Najśmieszniejsze że jest to mój młodszy brat( 9 lat). Koleś tylko przychodzi ze szkoły włącza neta i odpala MU. Czasami jeszcze siedzi przy nim babka i pokazuje jej jak to wymiata. Nawet tera siedzi koło mnie i czeka aż pujde :) (oprócz tego brat gra nałogowo w Call of Duty po sieci. Naprawdę brecha jest gdy 9-latek wymiata conajmniej 2x starszych gości od siebie. Ale tak to jest gdy wychowywał się wpatrzony jak gra na C-64 jego starszy brat :))


_________________
Obrazek


Posty: 19
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 08:22 
Cytuj  
Mam problem sciagnolem sobie ta giere i podlanczam sie do serwa newbi czy jakos tak i pokazuje sie jakas katedra od srodka i w oddali widac postacie i niewiem co teraz zrobic.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 09:40 
Cytuj  
OMFG

Włącz sobie jeszcze raz i przyjrzyj się lewemu dolnemu rogowi...

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 19
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 17:52 
Cytuj  
Jak ja sam sobie ustawiam opcje grafiki to tam nic niema a jak biore default to widac w dolnym lewym rogu nawet podczas gry niema interfejsu :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.