mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 02:57 
Cytuj  
a wiec tak mam maly problem kiedy uruchamiam gre tym launcherem splach ktory aktualizacje robi to wyswietla mi komunikat ktory wysyla mnie do strony internetowej jednak uzywajac opery/mozilli nie moge uruchomic gry odsyla mnie do przegladarki IE 6.0 z ktora mam klopoty i niestety mi nie dziala .....<Moje pytanie brzmi nastepujaco czy ta gre da sie uruchomic jakos z mozilli lub opery??


_________________
Obrazek

*

Posty: 110
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 07:11 
Cytuj  
Możną ją otpalić tylko przez IE

*

Posty: 50
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 08:37 
Cytuj  
jak to coś można odpalić ? bo jakoś nie mam pojęcia, odsyła mnie do stronki www.tricksteronline.com i nie wiem co dalej ...

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 08:40 
Cytuj  
wchodzisz tam, logujesz sie i "start game" w lewym gornym rogu. a potem to juz same starty/connecty.


_________________
Obrazek

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 13:33 
Cytuj  
Cytuj:
Możną ją otpalić tylko przez IE


po co sie odzywasz jak nie masz o tym zielonego pojecia??

takie male info moze komus pomoge :):
jesli nie mozecie otwozyc gry za pomoca IE sciagnijcie jakas inna przeglondarke ktora dziala na silniku IE ja osobiscie polecam "Avatar Browser" u mnie gra na niej smiga :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 14:09 
Cytuj  
A ja mam taki pomysł:

Jak już będzie możliwość założenia gildii (a będzie) to sobie załóżmy :). Tj. gildia dla tych, którzy piszą tutaj na tej stronie :) (nie wiem jak dokładnie to określić, ale wiecie o co chodzi). Trzeba tylko ustalić nazwę i kto będzie liderem (mogę być ja).


_________________
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 17:25 
Cytuj  
Codo twozenia tylko i wylacznie poslkich guildi to uwazam to za niesamowity niewypal. Odkad gram w rose/flyff nigdy nie mam guild z samymi polakami a to dlaczego

-Jak potrzeba sie zebrac nikt nie przyjdzie (flyff husaria z 40 osob online 4)
-Jak potrzebujesz pomocy (pk czy cus) nikt nie pomoze bo chroni wlasna dupe
-jak masz wysoki lvl to wszyscy o nizszym lvlu rosza cie o plvl itemy kase itp... A gdy im delikatnie odmawiam wyzywaja od chuji zydow i pedalow.

Dlatego popieram guild z mieszanymi ludzmi z calej europy. Jezeli kogos urazilem przepraszam takie sa fakty.


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 19:14 
Cytuj  
Tak naprawdę to to zależy od samych ludzi... Ja w KAL Onlinie byłem w polskiej gildii i niczego takiego nie było :/ Ale wierzę, że to się zdarza


_________________
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 19:42 
Cytuj  
Sluchaj slyszalem tylko o jednej polskiej guildi w ROSE w ktorej byl naprawde zajebisty kliamt i kazdy kazdemu poamgal. PathFinders ja niestety niegralem wtedy w rose bo koksowalem w sof2. Osobiscie sam nigdy nie mialem naprawde dobrej zgranej polskiej guildi. Jedyne co mnei w nich trzymalo to byla garstka ludzi czasami 2-4 osoby dzieki ktorym ciagle siedzialem w takim bagnie. Polecam wszystkim z tego forum granie w niepolskich guildiach. po 1 omina was nieprzyjemnosci. po 2 napewno dojdziecie wyzej i nauczycie sie odplacac komus kto wam naprawde pomogl. A jak nieumiesz angielskiego to i pozytku w polskiej guildi z ciebie niebedzie. Tyle ;]


_________________
oumn da lololegend

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 20:21 
Cytuj  
Jak można miec zgraną gildie kiedy w darmowe MMORPG (nie wszyscy, wiem) grają dzieci po 14-16 lat? :)


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 20:34 
Cytuj  
Masz racje :) w takiego WoW-a grają tylko ludzie którzy mają jakieś dochody i konto bankowe :) a 14 latek skąd by brał kase na jakąś płatną gre :o (no chyba od babci albo by dostawał kieszonkowe 500zł tygodniowo :]

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2006, 18:07 
Cytuj  
Pytanie odnoscnie samej gry. Czy jest gdzies do sciagniecia manual patch? Gra updatuje mi sie juz ze 2 godziny a na pasku ze 30%.... Czy tez wam sie to tak dlugo robilo ?


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2006, 18:26 
Cytuj  
tak mi sie aktualizowala z5 h:( ale warto:) co do polskich gildi to ja mam same mile wspomnienia ale to pewnie dlatego ze od premiery gralem praktycznie tylko w wowa


_________________
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2006, 18:41 
Cytuj  
Podejrzewam ze ja zrobie guild. (jezeli gra mi sie spodoba) Jedno czego mozecie byc pewni ze lider bedzie najwiekszym czubkiem w Tricku ;] playing 16/24 w nocy shop ;] Oczewiscie guildia bedzie mieszana. Zreszta zobaczycie sami. Podejrzewam ze jutro juz bede online jakbyco nick reed albo reeDz


_________________
oumn da lololegend


Posty: 19
Dołączył(a): 8.08.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 11:00 
Cytuj  
Siema, mam 8lv Sense i szukam kumpli do gry. Wiadomo ze samemu to nie taka frajda co z rowiesnikami ;)

Ma ktos jakis wiekszy poziom i doswiadczenie z gry? Szukam rowniez nauczycielo - przewodnika.


_________________
Obrazek
Konono, za toba chodzby w stado dziewic!


Posty: 27
Dołączył(a): 8.08.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 11:21 
Cytuj  
Shaver napisał(a):
-Jak potrzeba sie zebrac nikt nie przyjdzie (flyff husaria z 40 osob online 4)
-Jak potrzebujesz pomocy (pk czy cus) nikt nie pomoze bo chroni wlasna dupe
-jak masz wysoki lvl to wszyscy o nizszym lvlu rosza cie o plvl itemy kase itp... A gdy im delikatnie odmawiam wyzywaja od chuji zydow i pedalow.



Witam, mój pierwszy post here ^^ ". A więc we flyffie było Ci wstąpić do polskiej szlachty (którą Zah później rozwiązał ale mniejsza o to). Dołączyłem do tej gildii mając 28 lvl, a w momencie gdy gildia była rozwiązana miałem juz 54, wszystko dzięki temu, że w gildii panował dobry klimat, chciało się grać, wspólne hunty te sprawy. A co do trickstera gram w niego od wczoraj (6 lvl) wydaje sie fajna gra, lecz troche zamotana.. no cóż zobaczymy co z tego będzie. Raczej nie polecam tej gry, po wypakowaniu waży 2gb + duże lagi.

edit: Gram na serverze ruby, czy jakoś tak mój nick to Omlet.


Posty: 3
Dołączył(a): 8.08.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 01:00 
Cytuj  
Ludzie prosze was jak to uruchomić próbuje cały czas i nic niech ktoś opisze jak odpalić tą gre z góry dzięki :cry:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 01:21 
Cytuj  
Włączasz IE, wchodzisz na stronę Trickstera, klikasz Game Start (lewy, górny róg, takie duże koło), logujesz się, klikasz jeszcze raz na Game Start, odpala się klient, patchujesz, włączasz.


_________________
Obrazek

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 08:38 
Cytuj  
Ostatnio dużo gier z takim stystemem porobili :har:


Posty: 1
Dołączył(a): 9.08.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 20:03 
Cytuj  
Wiecie rze jest nowy server i mam pytanie jakie macie nicki w Trickster Online :D .. zchecią bym z jakimś polakiem zagrał


_________________
ObrazekObrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.