mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Posty: 44
Dołączył(a): 23.05.2006
Offline
PostNapisane: 17 cze 2007, 12:12 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
lol
Cytuj:
Copyright © 2007 Livo, wszystkie prawa zastrzeżone.

co za bezczelność ;)
O co Ci chodzi? Sam to pisałem i zastrzegam sobie kopiowanie bez mojej zgody.

Shaver napisał(a):
lol livo dostal chyba z 5 banow nagamecenter bo jego stronki zawieraly czity i sam bashowal servery... n/c wygonili tam to przyszedl lamic tutaj.
Czy Cię pogięło? Widziałeś na oczy moje forum? Zapewne nie. Starczy zajrzeć do regulaminu:
z regulaminu PCM napisał(a):
10. Nie proś i nie poruszaj tematów związanych z cheat'ami wszelkiego rodzaju. Jedynymi tolerowanymi botami na forum są AutoClickery i Minimalizery.
Dla Twojej wiadomości dostałem bana za sygnaturkę, w której miałem link do forum.


_________________
Youtube Channel - Twitch Stream - Facebook

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2007, 14:07 
Cytuj  
A wiesz, ze reklama w sigu jest zabroniona bez wczesniejszego ustalenia tego z administratorem forum, wiec uwazaj tutaj na bana. :]


_________________
@polygamia

Avatar użytkownika

Posty: 44
Dołączył(a): 23.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2007, 06:33 
Cytuj  
Prepare to the battle for honor & glory!
Obrazek
PCM Server is cooming soon!

www.pcmserver.com

Witam. Razem z całą ekipą forum PCM postanowiliśmy zebrać siły i postawić serwer na prawdę godny uwagi. PCM Server będzie stał na oddzielnym komputerze, przeznaczonym jedynie do jego hostowania. Łączę jest bardzo stabilne o uploadzie 1,6Mb/s (w nocy x3). Spokojnie będziemy mogli uciągnąć 200 osób online, w razie czego nawet u siebie będę mógł stworzyć subserwer (mam 2GB RAM'u, więc użytkowanie komputera przeze mnie nie będzie miało większego wpływu na podserwer). Nad serwerem będą pracować najlepsi z najlepszych w swoich dziedzinach:
  • hoster - Gash
  • sprawy techniczne - RabbiT, Cahir i PukeThirst
  • reklama - Livo
  • grafika - Dawid
  • tłumaczenie i obróbka tekstowa klienta - Rdz'
  • GM'i - Angelo, Troj
  • support / testers - DeusX, Outcast, AllStar, Commoner, WildChild
Pomyślicie, że jeśli tyle osób posiada dostęp do plików czy postaci GM'a, to na serwerze będą typowe przekręty, kiedy to admini grają priv postaciami? Otóż mylicie się, żadna z osób pracująca nad serwer nie zagra priv postacią. Serwerze tworzymy dla was drodzy gracze oraz dla własnej satysfakcji, chcemy udowodnić, iż nawet w Polsce da się stworzyć coś porządnego i długoterminowego. Tym bardziej nie spotkacie się tutaj z faworyzowaniem znajomych. Jesteśmy profesjonalistami w swoich dziedzinach i dla nas liczy się dobro serwera i forum, które będą ze sobą ściśle powiązane.

Zapewniam was, że nie będzie to kolejny niewypał typu SojaMu, HurricaneMu czy KoP. Zamierzamy przeprowadzić 2-3tyg. zamknięte testy, a następnie na podobny okres otworzyć testy dla wszystkich graczy. Do zaoferowania będziemy mieli w pełni odbugowane pliki serwerowe z SeasonII.

Możecie być również pewni, iż nie spotkacie tu sprzedaży przedmiotów za donate czy płatnego serwera VIP. Każdy będzie równy według regulaminu. Jeśli ktoś będzie chciał wesprzeć projekt, sam zapyta gdzie może przelać fundusze, co i tak nie zmieni jego statusu gracza.

Domena została już zakupiona:www.pcmserver.com. Aktualnie została przekierowana na forum serwera, w przyszłości pod tym adresem znajdziecie stronę serwera.

Już teraz możesz wpłynąć na ustawienia serwera! Nie trać czasu, zagłosuj i powiadom swoich znajomych o nadchodzącym przełomie na polskim "rynku" serwerów prywatnych! Więcej informacji: [---ClicK---].


_________________
Youtube Channel - Twitch Stream - Facebook

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2007, 09:40 
Cytuj  
czy istnieje mozliwosc ze frienzMu może zostać zamknięte z powodu łamania praw autorskich czy też innych praw? bo podobna sytuacja była z lineage'em kiedy to zamknięto 2 najwieksze servery i kazali im placic ogromne pieniądze!
i czy gra na tym serverze dużo polaków??


Posty: 29
Dołączył(a): 2.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 10:06 
Cytuj  
Czy globalny server jest płątny?? Nigdy w to nie grałem, bo nie chciało mi się do tego zabrać, tearaz mam oakzje... gdzie polecacie zagrać?? jakiego klienta zassać i z kąd??

**

Posty: 295
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 15:14 
Cytuj  
Ja gram w tą grę od 2 lat na servie prywatnym (moim zdaniem najlepszy to x-world.pl ale teraz jest nie czynny więc najlepszy [oprócz x-world] to mufreedom.glt.pl). Na globalu nie mam zamiary ponieważ mam problemy z clientem i regiem. Jak by ktoś chciał jakieś rady, informacji o prv servach lub coś w tym stylu to proszę pisać na PW.


Default

**

Posty: 295
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 15:19 
Cytuj  
Sorki że pisze drugiego posta ale server x-world został właśnie włączony. Uwierzcie mi TO JEST NAJLEPSZY PRV SERV. Lepszego nie znajdziecie.

Avatar użytkownika

Posty: 44
Dołączył(a): 23.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 13:43 
Cytuj  
Obrazek

Chcielibyśmy Ci przedstawić PvP (Player versus Player) serwer Polskiego Centrum MuOnline.
Start przewidziany jest na 11.11.2007 (niedziela) w godzinach wieczornych.

Czy uważasz się za dobrego gracza?
Czy umiesz poprowadzić gildię do zwycięstwa w bitwie o zamek?
Czy podołasz wyzwaniom serwera?


Wejdź już dziś i sprawdź się przed wielkim startem długoterminowego serwera PCM.

Załoga PCM zaprasza do zabawy ---> www.pcmserver.com


  • PODSTAWOWE INFORMACJE :
  • KONFIGURACJA :
    • Wersja: Season 1 (Zdecydowaliśmy się na starszą, ale pewną i stabilną wersję. TO gracze, a nie pliki mają tworzyć klimat gry.)
    • Exp: 950x
    • Drop: 60%
    • BB: nie ma
    • Spoty: brak sztucznych spotów (tylko i wyłącznie naturalne)
    • Max lvl: 400
    • Reset: brak (serwer został stworzony pod pvp - Castle Siege, duel, Guild War, Battle Soccer)
    • GM Eventy: brak
    • Skelpy:
      • plate / sphinx / spirit +3+4
      • lighting sword +4+8+s
      • silver bow +4+8+s
      • legendary staff +4+8
      • wszystkie scrolle / orby
      • potki HP i MP pakowane po 1/2/5
    • Drop z BoK'ów:
      • DK: do exc dragon seta i exc lighting sworda
      • DW: do exc legendary seta i exc legendary staffa
      • Elf: do exc guardian seta i exc silver bowa
      • MG: exc storm crow set
      • DL: exc adamantine set
  • SPRZĘT:
    • CPU: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5000+
    • RAM: 2GB
    • HDD: 300GB
    • Łącze: 3072 / 3072 Kbps
  • ZAŁOGA:
  • DOWNLOAD:
Zapraszamy wszystkich gorąco do gry. Pamiętajcie jednak, że jest to tylko gra i nie warto spędzać przy niej całego wolnego czasu. Chcielibyśmy także uprzedzić, że PCM PVP Server jest pewnym sensie serwerem testowym PCM Servera, który może ruszyć za 2-3 miesiące. Kiedy będziemy gotowi na postawienie długoterminowego serwera, będą dwie opcje:
  • jeśli PvP Server będzie cieszył się dużym zainteresowaniem, poszukamy innej maszyny pod nowy serwer,
  • jeśli graczom znudzi się PvP Server po tych 2-3 miechach, nowy PCM Server powstanie w jego miejsce.
Pamiętajcie, aby koniecznie powiadomić znajomych o serwerze, im więcej graczy tym lepsza zabawa.;) Nie przejmujcie się także, jeśli zaczynacie grę później od innych, exp jest wysoki, a res'ów nie ma, czyli prędzej czy później poziom graczy się wyrówna.


Zanim zaczniesz grę, koniecznie zapoznaj się z naszym regulaminem: [---ClicK---]
Jeśli nie wiesz jak zagrać lub masz problemy z podłączeniem, przeczytaj instrukcję: [---ClicK---]


_________________
Youtube Channel - Twitch Stream - Facebook

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.