mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 23:36 
Cytuj  
to nie jest zdzierstwo.
to jest cwaniactwo.
jedno z moich ulubionych powiedzen jest takie:
podziwiam cwanych ludzi
ale cwaniakow nienawidze.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 23:39 
Cytuj  
A u nas dolicz vat 22%, akcyze, cło i 50% marzy i masz cene detaliczna za półprodukt - w sumie moglem to kupic w wysylkowej w stanach ale jak mam sie wozic z cłem i innymi pierdołami to thx v. much ............
Tylko ciekawi mnie czy beda dwa kody bo o tym nie pisza - a jest info ze dwa kody sa w versji usa

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 00:03 
Cytuj  
a jeszcze na "oficjalnej" stronie UO w polsce napisali, ze nie da sie kupic wysylkowo przez neta i TRZEBA kupic w polsce...
IMG zapomnialo o jednej rzeczy.
ze gry online nie sa dla glupich szczyli, tylko dla ludzi, ktorzy wydaja na to pieniadze co miesiac.
chyba, ze licza na rozbudowe darmowych serwerow.
ale jezeli tak jest, to dlaczego ice tak strasznie promuje ta kaleką wersje gry.
przeciez z gory wiadomo, kto to kupi...
wiem wiem... czcze gadanie.
kasa jest kasa
fakt.
zycie ssie :sad:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 00:08 
Cytuj  
qrde Toll odbierasz mi cala radoche z zakupu
gry w polsce :grin:
Qrde qrde - za sec zamowie w wysylkowej :sad:
Ale po wuj mi dwa progsy ?

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 00:12 
Cytuj  
sprzedasz jeden angolom
zarobisz 20 pln :smile:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 00:14 
Cytuj  
Notabene zacytuje odpowiedz na temat zakupu uo:r w stanach jak otrzymalem od oficjalnego salonu sprzedazy wysylkowej :sad:
Answer: Hello from EBgames.com!
Thank you for writing us! We currently do not take orders from, or ship to your country or territory. There may be a variety of reasons (prawdopodobnie umowa o wylacznosc z IMG tej f-my na polske :sad: ) for not shipping to your country and we regret not being able to do business with you. We apologize for the inconvenience and hope that we can do business with you sometime in the near future.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 00:19 
Cytuj  
to kup to prez niemiecki amazon
mniejszy shipping zaplacisz i nikt ci nie powie, ze nie sprzedaje do europy.
poza tym koniec tego tematu
wszystko to o kant dupy.
jutro bede mial swoje LRB prosto ze stanow i w nosie mam wszyskie przedsprzedaze.
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 00:21 
Cytuj  
chyba raczej nie tylko o img tutaj chodzi scorpio bo jest jeszcze w naszym panstewku paru dystrybutorow ktorzy sobie tak samo albo troche mniej z klientem w ch leca

eh nawet na reklame im sie nie chec wydac kasy tylko zostawiaja na roznych boardach posty... chociaz wg tego co pisze w faq'ach nie zawsze mozna

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 00:26 
Cytuj  
w przypadku EA chodzi TYLKO o img :sad:
IMG ma podpisana umowe o wylacznosc dystrybucji na polske i zebys kupe zrobil nosem, to nie dasz rady zrobic interesu EA (hehe)
pamietam, jak rok temu chcialem kupowac od EA gametime w duzych ilosciach.
i pomimo tego, ze towar nie byl dostepny w IMG (bo nie chcialo im sie sprzedawac) to EA powiedzialo, zebym spadal na drzewo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 00:30 
Cytuj  
W Polsce trzeba byc cwanym, bo inaczej inni cie zjedza. Dlatego najlepiej jak masz znajomych w niemczech, angli, USA, ktorzy kupia u siebie gre po NORMALNEJ cenie i wysla ja poczta (ze USA lotnicza 10$). Dzieki czemu omijasz CLO, podatki, cuda niewida - ogolem wszystkie wynalazki politykow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 00:32 
Cytuj  
Chyba nie zdajecie sobie sprawy jak duzo gier rozni sie wydaniem oryginalnym, a polskim. Na UO akurat mi zalezy to kupilem US. Plastikowa figurka, marny 20-stronny komiks, mapa i fajne male pudelko z wypuklum logo lbr to nie tak duzo, ale w Polsce to rares :wink:


_________________
I wish to place a trash barrel~

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 00:38 
Cytuj  
hehe
potem bedziemy mogli napisac na jakims allegro
"sprzedam ORYGINALNA Ultime Online"

ja sprzedaje gry w sklepie i jeszcze nie widzialem, zeby jakas gre wydali porzadnie.
no, moze baldur's gate
hehe.
na zachodzie to jest caly przemysl.
figurki, ksiazki, komixy, gadgety
a u nas ? hujalnia.
kila i mogila.
ilu z was widzialo olowiane figurki do Diablo ?
ilu z was widzialo figurki do WarCrafta, albo do Diablo, albo cokolwiek ?
ale w pudelkach DVD chyba jestesmy najlepsi na swiecie.
a juz najbardziej rozwala mnie pakowanie pudelek DVD w duze, kartonowe pudelka...
jedynym dobrym pomyslem wydania w ten sposob gry bylo Fallout Tactics + dwie czescie w DVD box.

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 00:54 
Cytuj  
..a gdyby tak polski dystrybutor wsadzil do pudelka ladna mape wydrukowana na materiale (tkaninie metr na metr :wink: ), wtedy bez zastanowienia bym kupil polish version :wink:

Tak jak piszes Toll mialem z UO:TD, na uo.com widzialem fajne pudelko z jakims "barejem". Poszedlem do empiku, a tam dvd-style box. Olalem i zostalem przy moim "oryginal third dawn public beta test limited cd" :smile:


_________________
I wish to place a trash barrel~

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 02:40 
Cytuj  
e tam toll figurki... ja chcialem sobie plakat z filmu lotr kupic i nie moglem dostac ;[
lenistwo a moze raczej debilizm bo ile by kasy natlukli sprzedajac po seansie filmowym bajerki w postaci plakatow kubkow czy czegokolwiek... tak samo i tutaj chyba
zamiast leciec do sklepu i bulic 130zl ludzie pojda do pirata i dostana gre 10x tansza 'wydana' z taka sama dbaloscia o klienta

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 06:52 
Cytuj  
I tu wspomnę o CD Projekt - IMHO wzór wydawcy gier w RP. Pamiętam wydania BG2 czy Planscape: Torment. Fenomenalna lokalizacja, t-shirty w pudełku z grą... ech, łezka kręci się w oku :sad:


_________________
Vhailor

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 07:31 
Cytuj  
ano albo polska wersja fallout:t 90 zl + fallout 1, 2 + cd z dodatkami i polska wersja podrecznika do gry rpg fallout :razz: cdprojekt rox albo teraz heores 4 bedzie mialo homm 1 i 2 w pl :razz: a 3 z dodatkiem mozna juz kupic za 30zl w kiosku :razz: pozatym czy nie lepiej kupic sam kod i sciagnac iso ? napewno wyjdzie taniej

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 10:58 
Cytuj  
kurcza dalbym sobie glowe uciąć ze jak zamawialem to nie bylo informacji ze to okrojona wersja, strasznie mnie wkurzyli :mad:
ja myslalem ze kupuje full wersje taką jak w USA

*

Posty: 59
Dołączył(a): 13.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 11:25 
Cytuj  
No wlasnie, nigdzie nie bylo nawet najmniejszej wzmianki o opakowaniu DVD itp. Nawet na stronie firmowej bylo napisane o ze w pudelku jest mapa, i te wszystkie dodatki. Czuje sie oszukany :???:

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 11:37 
Cytuj  
malo tego.
przy formularzu zamowienia byl obrazek "oryginalnego" pudelka UO:LBR

ciekawe, jak sie teraz czuje Ice ?
moze cos napisze w tej sprawie ?

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 11:48 
Cytuj  
na stos go ;/ a do ludzi co czuja sie oszukani niech zrezygnuja a jak was oleja to olejcie ich i nie przyjmujcie zamowienia :razz: imgroup bedzie stratny bo jak wysylasz cos za pobraniem najpierw musisz zaplacic jakas sumke ;p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.