mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 14:04 
Cytuj  
ja też nie do końca :razz:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 15:13 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-10 18:46, ziemni napisał:
Aaa.. co do Pretorian. Jak chca wymuszac zakaz sprzedawania mitrilu to niech wymuszaja.. zycze powodzenia :smile: Szczegolnie jak wjedzie sobie 5 osobnikow z mitrylowymi zbrojami do ich warowni i urzadzi piknik na dziedzincu :smile:


Ziemni i jego 4 konie :wink:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 15:15 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-10 20:18, Kamikaze napisał:
zalozmy sie ze sie na tak wlasnie expa zbrojke z mitha i do tego dobre skille to malo kto podskoczy ale w takim ukladzie jesli ktos jest taki to co mu pozostaje hmm no coz dwie beczki z miksturami zycia i dexa na plecy i na wieze pretorian robic m;lyn ???? bo innego wyjscia nie widze (...)


W pewnym miejscu widzialem spectral drake. Zawse mozana sprobowac nie?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 21:54 
Cytuj  
Kromer po prostu Pretorianie nie maja szans z dobrze zorganizowana grupka ktora postawi sobie za cel szerzenie nieporzadku :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2002, 02:15 
Cytuj  
No baa. Szybki atak z zaskoczenia, taktyka i co najwazniejsze zgranie. Pojawia sie i znika.
Taka grupe ciezko robic no chyba ze sie akurat natnie :smile:

Powiem tylko jedno czemu nie lubie takiej gry. Bo wlasnie tak jak teraz wracam do domciu po calym dniu pracy z przerwa na kolosa i chce sobie w spokoju pograc a nie ganiac sie i caly czas rozgladac czy ktos nie chce skroic mi zbroi na ktroa lowilem przez 10h... Qrna mieszkam w dzielnicy gdzie zjerzfza sie cale bagno z miasta i mam dosc tego na ulicy...
Kto mnie w grze spotkal ten wie ze ja nie mam postaci co to sie wywyzsza i ma wszystkich za kmiotow. Mam tez nadzieje ze daje dobry przyklad o Pretorianach... szkoda tylko ze inni maja w dupie to kogo spotykaja, a widza tylko nazwe gildii nad glowa. Hyh pamietam spotkanie z toba w UO ziemni... Szkoad ze sie wtedy wracalem do Papui... :sad:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2002, 10:08 
Cytuj  
Dlatego tez, tak jak bylo wielokrotnie mowione, chaos w czystej postaci bedzie tepiony jak tylko sie da.

X.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.