mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 14:27 
Cytuj  
simo napisał(a):
To, ze bitwy beda miodne jest dla mnie pewne.

taka troche dziecieca naiwnosc
narazie niestety wiecej bym dal ze znowu przesuna premiere niz ze gra bedzie trzymala poziom
ale w sumie dobrze ze przesuneli premiere - beda mieli wiecej czasu na jej dopracowanie ;)
jesli chodzi o sama koncepcje bannerow to wydaje sie byc spoko
ciekawe czy gosciu od bannera dostanie bufa do staminy ;)
a i czy po stracie bannera tracimy go na walke czy na zawsze

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 14:29 
Cytuj  
Jak dla mnie z banerami świetny plan. Reklamę też mają na 'odpowiednim' poziomie. Tylko dzięki temu, że tak mało widzę obrazków z gry, jestem faktycznie zainteresowany jej dalszym rozwojem. Warhammer i grafa cukierkowa to nie dla mnie...


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 15:19 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Qraczek napisał(a):
PS. PR maja zajebisty, to fakt.

Nie wiem z ktorej strony. Mnie tylko zniechecaja. Jeszcze ten idiota, ktory probuje byc zabawny opowiadajac o who... . 600k chetnych do bety to wynik jedengo magicznego slowa: "warhammer" .


Z tej strony, ze widzialem jak to wyglada na zywo (Lipsk 2007) i kolesie sa naprawde energetyczni. Takze z tej strony, ze przynajmniej kilkaset tysiecy (jesli nie ponad milion) ludzi, czeka cierpliwie na gre, ktora wychodzi wychodzi i wyjsc nie moze ;) Ale ciagle czeka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 15:27 
Cytuj  
taka troche dziecieca naiwnosc

Walki juz teraz sa miodne, nie mam zadnych obaw o stan tej gry w momencie release (nie podam jako przeciwwagi tytulu gry ktora startuje za 2 tygodnie, a wielu rzeczy nadal nie wiadomo).

Lufanga napisał(a):
a i czy po stracie bannera tracimy go na walke czy na zawsze


Niebardzo rozumiem, co znaczy "tracimy na walke". Tracimy, wiec go nie ma, nalezy sobie odzyskac, albo nowy skombinowac (jakie tego kombinowania ograniczenia beda, nie wiem).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 17:10 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Qraczek napisał(a):
PS. PR maja zajebisty, to fakt.

Nie wiem z ktorej strony. Mnie tylko zniechecaja. Jeszcze ten idiota, ktory probuje byc zabawny opowiadajac o who... . 600k chetnych do bety to wynik jedengo magicznego slowa: "warhammer" .


Fakt jest taki, ze marketing i PR dziala w ich przypadku bardzo sprawnie. Te 600k to nie tylko fani warhammer'a - jest kupa osob, ktora w dupie ma lore, a chce grac w ta gre wlasnie dzieki tym podcastom, pokazywaniu gry na wystawach itd.


_________________
afk for quite a while

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 20:36 
Cytuj  
Ja uwazam inaczej, ale obie tezy ciezko udowodnic. WHO ma podobny handicap na starcie jak bylo z WoW. Swiat reklamuje sie sam. Mythic tez nie jest anonimowy na rynku. Mysle, ze po przyciagnieciu przez blizza masy nowych ludzi do mmorpg maja nawet latwiej.
@roball Prawie dobrze. Tylko molbys wybrac typa z ciekawsza kapela na koszulce.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 74
Dołączył(a): 17.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 02:18 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Qraczek napisał(a):
600k chetnych do bety to wynik jedengo magicznego slowa: "warhammer" .


Nie no, nie przesadzaj. To tak jaby powiedziec, ze 8 milionow aktywnych kont w WOWie to wynik jednego slowa - Warcraft...
Warhammer ma swoja magie i na pewno przyciaga wielu, ale WHO jako gra obroni sie sama, a swiat i klimay beda tylko skladowymi sukcesu...


_________________
We'll keep the Red Flag flyin' high !!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 10:54 
Cytuj  
zaucha napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Qraczek napisał(a):
600k chetnych do bety to wynik jedengo magicznego slowa: "warhammer" .


Nie no, nie przesadzaj. To tak jaby powiedziec, ze 8 milionow aktywnych kont w WOWie to wynik jednego slowa - Warcraft...
Warhammer ma swoja magie i na pewno przyciaga wielu, ale WHO jako gra obroni sie sama, a swiat i klimay beda tylko skladowymi sukcesu...

Wlasciwie to masz racje. Warcraft magiczne slowo, lepsze niz miliony wpakowane w promocje. Wystarczylo powiedziec ze bedziesz mogl zwiedzic caly swiat WarCrafta a reszta szła już z górki..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 74
Dołączył(a): 17.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 15:23 
Cytuj  
Ale gdyby gra była kiepska, to nawet to magiczne słowo niewiele by wskórało i twórcy WHO na pewno zdają sobie z tego sprawę. Mają potężnego plusa na dzień dobry, ale sam świat Warhammera nie wystarczy, żeby utrzymać przy sobie dużą grupę graczy...


_________________
We'll keep the Red Flag flyin' high !!

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2008, 10:46 
Cytuj  
Po sposobie prowadzenia Bety mozna smialo powiedziec jedno - producent wie co chce zrobic i jak ma wygladac gra.
Odnislem wrazenie, ze zapodaja do testow po kawalku gotowego juz tortu, a co wazne sluchaja sugestii konsumentow jesli cos jest niestrawne:).


_________________
gole babki i czekoladki

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 13:14 
Cytuj  
http://www.war-europe.com/mediaplayer.html?flv=http%3A//download.goa.com/war/videoprod/en/WAR_Podcast_june08.flv&width=640&height=480

Nowy podcast rozwijąjący temat.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 13:51 
Cytuj  
Nie rozczarujesz sie

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.