mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2001, 00:22 
Cytuj  
To jak tak o handelku - to poszukuje pierwszego wydania UO, może być bez znaczka.
Jęsli ktoś nie chce rozstać się z płytką - to proszę o zrzut na CD. Konkretnie, to poszukuję filmiku z UO wydanie 1 :sad:

Mnie na UO namówił Delis. I namówił na grę od razu na SP. Tu się uczyłem i za to mu dziękuję :razz:


_________________
Vhailor

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2001, 00:33 
Cytuj  
Mam ten filmik i oryginalna plytke. Oddac nie oddam :grin:, moge spawa zrobic. A kiedys na normalnym shardzie bylo nawet lepiej niz jest teraz na siege, zreszta wogole siege nie bylo. Gralem na siege z poltora roku od 2-giego tygodnia powstania siege, ale w koncu przenioslem sie na Europa i tak juz zostanie... Chyba ze powstanie shard blizej Polski, z lepszym laczem!

*

Posty: 105
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2001, 20:45 
Cytuj  
Ja zprowadzalem UO ze Stanow :grin:
To bylo chyba ponad 4 lata temu i rowniez dostalem blaszke i scierke :lol:
Ja niestety zaplacilem wtedy 400zl ale warto bylo.
Pamietam jeszcze jak mozna bylo zarabac kazdy przedmiot w Brytanii (te w sklepach itp) jak sie mialo dobrego zlodzieja. Teraz taka mozliwosc byla by warta fortune :grin:
Mozna bylo tez sie wepchnac komus do domu wyjac co sie chce i dluga :roll:
To byly czasy....... :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2001, 21:00 
Cytuj  
Jak juz sie na wspomnienia zebralo. To ja mialem kumpli (z dobrym laczem), co obrabiali ludziom chaty na cats.

Jeden chowal sie pod domkiem w sporej odleglosci i jak przyszedl wlasciciel i otworzyl drzwi, albo siedzial w srodku to atakowal go jakis spelem. Gostek w szale wybiegal i zaczynal walczyc. Wtedy ten dawal noge, a drugi ktory przez caly czas byl ukryty ladowal sie do domku i obrabial :grin:.

To byly czasy...
Aczkolwiek ja nigdy swojej chaty nie zastalem pustej. Ale pamietam, ze ci lepsi looterzy domkow, to ksiazki (wizytowki) zostawiali. Hehe.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.