mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 13
Dołączył(a): 8.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2008, 13:54 
Cytuj  
z dziecmi mojego pokroju haha, do piet mi nie dorastasz. Rozumiem ze Twoj pokroj gorniarzy stara sie wywyzszac. Szczerze to nie robisz na mnie wrazenia. Ja tez nie wiem czemu trace czas na takiego szczyla jak ty.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2008, 15:02 
Cytuj  
blejdrazdwatrzy. Idz juz robic ten projekt. Jak cos bedziesz mial to wroc sie pochwal i ludzie wtedy moze nie beda sie z Ciebie smiali


_________________
oumn da lololegend


Posty: 13
Dołączył(a): 8.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2008, 15:16 
Cytuj  
Dobra chuj, juz widze jakie to forum jest naprawde..... zreszta juz od dawna wiedzialem....

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2008, 16:00 
Cytuj  
Chłopcze... gówno zrobisz i tyle... poza tym uświadom sobie ile jest już tego typu syfów w sieci.

*

Posty: 193
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2008, 17:07 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Chłopcze... gówno zrobisz i tyle... poza tym uświadom sobie ile jest już tego typu syfów w sieci.


I co z tego? Jak chce... niech robi. To jest jedynie w jego interesie czy chce sobie zmarnować czas czy nie :wink:

*

Posty: 108
Dołączył(a): 25.06.2008
Offline
PostNapisane: 29 lip 2008, 17:21 
Cytuj  
Ale odróżnijmy dwie rzeczy... Takich osób, co nauczyło się po łebkach jednego języka programowania i już chcą robić super MMORPG-a było już kilka. Szczerbca robiło pięć, świetnie znających się na tych różnych programach osób, a projekt upadł (Lub zajmuje się nim jedna osoba i ma progress jak moja stara gildia :roll:). Czy myślisz, że Blizzard od razu wziął się za Warcrafta? Zacznij od prostych strzelanek 2D z prościutkim skryptem (Mob chodzi lewo-prawo i strzela jak cię zobaczy), potem jakieś RPG-i z dialogami i coraz bardziej zaawansowaną AI, jeszcze potem coś w 3D itp., itp itp. Parę linijek niżej masz podobny topic do twojego... Gość nie zna się prawie na niczym, ma pewnie zerowe doświadczenie w jakichkolkwiek grach a łapie się od razu za MMO .


_________________
gufnowapnjasz napisał(a):
eleeist jestes beznadziejny

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 16:34 
Cytuj  
To ze im ta gra nie wyjdzie - to oczywiste, ale jesli zbierze sie grupa 5 dzieciakow, z ktorych kazdy bedzie umial "troche czegos", to przy pracy nad takim projektem zapewne sie czegos naucza, nawet jesli nic z tego nie wyjdzie. A to bardzo cenne.

Chorym i stetryczalym Assmaxem sie nie przejmuj, on sie czepia, bo lubi.

A typkami pokroju CheeGee aka Shaver czy tez jakims Koleś'em tez nie powinienes. I jeden i drugi maja na forum opinie klauna, wiec czasami przyjda powyzywac sie na kims nowym. Zeby podbudowac ego czym innym poza wklejaniem w siga jaki uber sprzet (so 2006 btw) sie posiada.

Ogolnie najwiecej mozna nauczyc sie pracujac, wiec trzeba pracowac. Szczegolnie jesli ma sie na to czas.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 16:53 
Cytuj  
Coz, jak znam UO to cholernie ciezko bedzie wam zrobic cos na "silniku" uo. Bo to byscie musieli zrobic. Cos zupelnie nowwego. Masa nowych grafik(bo nie wystarczy zmienic w paperdollu, to musi byc widac w grze). Przebudowac cala magie, wlasciwie caly system walki.

tak czy siak, powodzenia. Mimo ze kompletnie nie znam Naruto, z checia bym sie skusil na cos nowego na polskiej scenie UO...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.