mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 10:54 
Cytuj  
dis napisał(a):
Moge Ci je wrzucic dzis ale dopiero po 21ej.


Dzięki, już dostałem pliki. Objawy bez zmian, czyli albo któryś .myp jest walnięty, albo wszystkie są z wersji US :D


_________________
Ex-WoW junkie


Posty: 32
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 13:11 
Cytuj  
mam nastepujacy problem. kupilem dzis wara w wersji pudelkowej w empiku, zarejestrowalem konto na war-europe, zalogowalem sie, kliknalem na product key i wpisalem swoje dane + klucz z gry, z tym ze pisze This key is not valid.

pytanie: czy tutaj wpisuje sie tylko klucz do headstartu czy zwykly tez? jezeli tylko do headstartu to gdzie wpisuje sie zwykly?

*

Posty: 89
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 13:14 
Cytuj  
xurmae napisał(a):
mam nastepujacy problem. kupilem dzis wara w wersji pudelkowej w empiku, zarejestrowalem konto na war-europe, zalogowalem sie, kliknalem na product key i wpisalem swoje dane + klucz z gry, z tym ze pisze This key is not valid.

pytanie: czy tutaj wpisuje sie tylko klucz do headstartu czy zwykly tez? jezeli tylko do headstartu to gdzie wpisuje sie zwykly?


Chyba nie ma jeszcze mozliwosci wpisania "zwyklego" kodu retail.


_________________
L2, WoW, DDO, LotRO, AoC, WAR - retired

Rift (EU-Firesand)
Cersei - lvl 20 Cleric

*

Posty: 145
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 13:14 
Cytuj  
zwykly (retail) sie wpisuje za 2 dni...

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 13:16 
Cytuj  
Narazie nie mozna wpisywac klucza do retail . Niestety musiszcz czekac


Posty: 32
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 13:19 
Cytuj  
ah, ok dzieki za info

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 13:26 
Cytuj  
czyli becnie moge wpisac swoj do head startu? a normalny za 2 dni?i na tym headstartowym zalozyc postac?

*

Posty: 145
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 13:28 
Cytuj  
Falangista napisał(a):
czyli becnie moge wpisac swoj do head startu? a normalny za 2 dni?i na tym headstartowym zalozyc postac?


Dokladnie, klucz do headstartu aktywuje gre nawet na dluzej niz do 18.09 zeby nie przerywac rozrywki graczom do ktorych przesylki z gra dotra pozniej.
Wszystko dzieje się w obrębie jednego konta, więc postaci nie stracisz.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 15:22 
Cytuj  
Mam problem instaluje gre z plyt i po zakonczeniu instalacji z 1 plyty prosi mnie o zmiane wkladam 2 i nic sie zupelnie nie dzieje (Mam Viste) stosuje sie do zalecen programu i zupelnie nic sie nie dzieje nie moge zakonczyc instalacji otwieram 2 CD odpalam launcher wszystko po koleji i nic :/ kurde wie ktos co powinienem zrobic?


Posty: 27
Dołączył(a): 8.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 15:36 
Cytuj  
Hoho, zaczyna się zabawa - biegałem sobie po stolicy, crash. Chleb powszedni, więc włączam od początku, log, loading, pojawia się ui i natychmiast crash. I tak w kółko. Zabawne, tudzież niezwykle przyjemne.


Posty: 32
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 15:58 
Cytuj  
Falangista napisał(a):
Mam problem instaluje gre z plyt i po zakonczeniu instalacji z 1 plyty prosi mnie o zmiane wkladam 2 i nic sie zupelnie nie dzieje (Mam Viste) stosuje sie do zalecen programu i zupelnie nic sie nie dzieje nie moge zakonczyc instalacji otwieram 2 CD odpalam launcher wszystko po koleji i nic :/ kurde wie ktos co powinienem zrobic?


nie mam pomyslu ale jezeli nic nie podziala to moze lepiej zacznij juz sciagac gre, liczy sie ze masz cd key

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 16:36 
Cytuj  
Cytuj:
Another problem with mouse is you cannot use mouse4 and mouse5 button while you have right mouse button pressed.
a ja myslalem ze mi się wydaje


_________________
psn

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 17:15 
Cytuj  
xurmae napisał(a):
Falangista napisał(a):
Mam problem instaluje gre z plyt i po zakonczeniu instalacji z 1 plyty prosi mnie o zmiane wkladam 2 i nic sie zupelnie nie dzieje (Mam Viste) stosuje sie do zalecen programu i zupelnie nic sie nie dzieje nie moge zakonczyc instalacji otwieram 2 CD odpalam launcher wszystko po koleji i nic :/ kurde wie ktos co powinienem zrobic?


nie mam pomyslu ale jezeli nic nie podziala to moze lepiej zacznij juz sciagac gre, liczy sie ze masz cd key

W sumie za to gowno zaplacilem 209 zeta wiec powinno wszystko bujac normalnie:/ ehhh sciagalem juz 2 razy klienta i za kazdym razem sie wysypywal

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 18:28 
Cytuj  
Falangista napisał(a):
Mam problem instaluje gre z plyt i po zakonczeniu instalacji z 1 plyty prosi mnie o zmiane wkladam 2 i nic sie zupelnie nie dzieje (Mam Viste) stosuje sie do zalecen programu i zupelnie nic sie nie dzieje nie moge zakonczyc instalacji otwieram 2 CD odpalam launcher wszystko po koleji i nic :/ kurde wie ktos co powinienem zrobic?


Poczekaj kilka minut - miałem to samo, jeszcze coś doczytuje z drugiej płyty i dopiero po kilku minutach było instalation complete. Niestety w momencie odpalenia gry jest to samo co u Cubitussa - nie ta wersja nie można ściągnąć patcha. Ktoś dał ciała. Kodu z kolekcjonerki na razie też nie można aktywować.

Pozostaje chyba ściągnąć klienta ze strony i na to próbować sciągnąć patch.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 18:44 
Cytuj  
Ja jebie kurwa po 10 minutach tego doczytywania wyciagnalem plyte i niby sie zainstalowalo zalozylem konto dostalem zwrotny ze moj head start bija zaczyna mi dociagac jakies patche i pisze zebym przeinstalowla gre kuuuurwa.......... dziadostwo nawet ten chujowy AoC bez problemowo poszedl a z tym caly dzien juz sie bujam ............... 5 raz bede przeinstalowywal

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 18:48 
Cytuj  
Obaj macie ten sam komunikat co ja.

I ten sam co moich dwóch kolegów z EK.

Zjebany master WAR. Ale wpadka.


_________________
Ex-WoW junkie

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 18:52 
Cytuj  
Po tym jak prosi 2 plyte wkladam ja i pojawia sie komunikat (z Vistyt) chcesz odczytac obrazek O_o a w sumie powinno gladko czytac cd 2 i konczyc instalacje...nie wiem nigdy nie mialem problemow z milion razy przeinstalowywanym wowem, AoCem, GW a tego nawet zainstalowac nie moge.

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 19:12 
Cytuj  
Cubituss napisał(a):
Obaj macie ten sam komunikat co ja.

I ten sam co moich dwóch kolegów z EK.

Zjebany master WAR. Ale wpadka.


Ciekawe jak rozwiążą ten problem? Osobnym patchem? Nie ta wersja poszła do tłoczenia? Cholera wie... W każdym bądź razie dupa dana na całej linii... Ciekawe czy tylko kolekcjonerki są spierdzielone, czy wszystkie wersje.
Na szczęście wczoraj nie wiedząc o tym, że dzisiaj już będzie można kupić pudełko, zacząłem ściągać klienta ze strony - w tej chwili mam 96%

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 19:13 
Cytuj  
Też macie takie lagi, ze ktos jest 100 stop od was, a nagle <magic trick> pojawia sie kolo was ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 19:16 
Cytuj  
Brolg napisał(a):
Ciekawe czy tylko kolekcjonerki są spierdzielone, czy wszystkie wersje.


Mój problem pochodzi ze zwykłej wersji...


_________________
Ex-WoW junkie

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.