mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Oddaj głos na moderatora Aion
Ankieta wygasła 24 maja 2009, 19:04
Amadeo 1%  1%  [ 1 ]
egroM 0%  0%  [ 0 ]
Kassei 24%  24%  [ 41 ]
Khebeln 34%  34%  [ 58 ]
Mugrim 1%  1%  [ 1 ]
Nyx 0%  0%  [ 0 ]
Oyci3C 4%  4%  [ 7 ]
Vercin 19%  19%  [ 33 ]
Zarri 18%  18%  [ 31 ]
Liczba głosów : 172
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 22:10 
 
random to cie chyba zrobil ;/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 22:20 
 
ja latam w aionie dostalem skrzydelka:<


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 22:45 
 
zax napisał(a):
Btw randomy z innych działów, jak panowie trzy i cztery posty wyżej, wypad plx.


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 23:14 
 
No, ja w Aion tez latam, mam juz fioletowe skarpetki, Zarri bedzie dobrym moderem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 23:23 
 
Tak czytałem, że w aionie się dobrze botuje i macruje dlatego ekipa z df tu przyleciała. ;) hihi


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 23:28 
 
/vote Vercin


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 23:32 
 
Atherius napisał(a):
Tak czytałem, że w aionie się dobrze botuje i macruje dlatego ekipa z df tu przyleciała. ;) hihi


nie, tylko akurat server wylaczyli w DFO i nuda :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 23:35 
 
Zarri napisał(a):
Atherius napisał(a):
Tak czytałem, że w aionie się dobrze botuje i macruje dlatego ekipa z df tu przyleciała. ;) hihi


nie, tylko akurat server wylaczyli w DFO i nuda :P


Już na stałe ? :)
Chiba znkjeta już może zostać zakończona, bo nic więcej nie wymyślicie.


_________________
@polygamia

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 23:40 
 
Atherius napisał(a):
Chiba ankjeta już może zostać zakończona, bo nic więcej nie wymyślicie.


cichaj, moji wierni koreanscy wyborcy dopiero sie budza i zaczynaja glosowac, zaraz przescigne Kesseja.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 23:46 
 
Zarri napisał(a):
Atherius napisał(a):
Chiba ankjeta już może zostać zakończona, bo nic więcej nie wymyślicie.


cichaj, moji wierni koreanscy wyborcy dopiero sie budza i zaczynaja glosowac, zaraz przescigne Kesseja.


Tlumaczenie: "koreanscy wyborcy" = nowe konta zarriego :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 00:20 
 
Knebel, mysle, ze jesli Fergerod by chcial, to moglby latwo sprawdzic z jakich IP porejestrowali sie nowi uzytkownicy dzisiaj i na kogo oddali swoje glosy. Tylko wtedy mogloby ci sie zrobic glupio :^)
Ufam, ze Fergerod sprawdzi to zanim oglosi wyniki , bo moze sie okazac ze cale wybory zostaly sfalszowane.


Posty: 1
Dołączył(a): 21.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 01:10 
 
Witam, eetam, zaraz sfalszowane, lol, to forum publiczne i masa ludzi je przeglada, nie zapominajcie o tym, zagladam tutaj od czasu do czasu, wypadlo dzisiaj, sciagam aion :] .
Zobaczylem ankiete, zaglosowalem, wiecej wiary w ludzi , moze lewych glosow nie ma wcale, watpie by ktos sie specjalnie rejestrowal by oddac lewy glos, przynajmniej nikt z startujacych, bez przesady to tylko forum, moderatorow zawsze mozna zmienic, oddalem glos na Khebeln, sporo tematow Jego autorstwa.
NIe jestem altem!! heh, mam stale ip.
Jesli sa ograniczenia co do mozliwosci glosowania uzaleznione od liczyby postow to sorrka, mozna odjac moj glos :lol:

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 04:06 
 
Kassei napisał(a):
Ja się wycofuję - dziękuję osobom co na mnie głosowały, ale co robię alt+tab z gry to widzę kolejne założone konto i przybywający wraz z nim głos... Jeśli Wam aż tak zależy to ja nie będę robił problemów... Mam nadzieję, że się sprawdzicie w tej roli... ;) No offence oczywiście :)
Hej nie odchodz, wydajesz mi sie najbardziej odpowiednia osoba do tej roli. Z postow widze ze jestes obiektywny oraz rozwazny. nie puszczasz samoreklamy ani nie probujesz byc na sile zauwazony. Takze nie probujesz wywrzec wlasnej racji na innych. Mam nadzieje ze zostaniesz modem.

Pozdr

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 08:30 
 
Dokladnie. /vote Kassei

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 08:38 
 
Seraf napisał(a):
Kassei napisał(a):
Ja się wycofuję - dziękuję osobom co na mnie głosowały, ale co robię alt+tab z gry to widzę kolejne założone konto i przybywający wraz z nim głos... Jeśli Wam aż tak zależy to ja nie będę robił problemów... Mam nadzieję, że się sprawdzicie w tej roli... ;) No offence oczywiście :)
Hej nie odchodz, wydajesz mi sie najbardziej odpowiednia osoba do tej roli. Z postow widze ze jestes obiektywny oraz rozwazny. nie puszczasz samoreklamy ani nie probujesz byc na sile zauwazony. Takze nie probujesz wywrzec wlasnej racji na innych. Mam nadzieje ze zostaniesz modem.

Pozdr

Rozwazny i romantyczny Kassei chcial poswiecic swoj czas w walce z trollami i co dostal w zamian?
Konkurenci ktorzy maja czelnosc zartowac sobie czasem i traktowac te wybory jednak nie do konca jak prezydenckie:|
A zeby tego bylo malo to oszusci bo widzial jak im przybywaja glosy kiedy alt tabowal sie na forum. Stosowali brudne sztuczki, lobbing i nie wahali sie nawet skorzystac z uslug armii chinczykow ktorzy glosuja na nich dzien i noc.
Zniesmaczony tym zrezygnowal powodujac placz i rozpacz wielu kobiet sierot i starcow liczacych iz odmieni ich los:|
Napiszmy do adminow aby nie brali pod uwage wynikow glosowania ten mlody czlowiek zasluguje na to by dac mu szanse:|

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 08:57 
 
daruj sobie vercin.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 09:10 
 
No sorry ale niby faktycznie taki rozwazny i opanowany a robi focha obrazajac przy tym innych jacy to oszusci z nich.
Nie to ze mu sie dziwie ze nie chce brac udzialu w tej szopce jaka stalo sie to glosowanie ale mogl sobie darowac ten komentarz pod tytulem "jestescie oszusci ale no offence ofc"

Nie mozna bylo poprostu odsiac zgloszenia trolli i zartownisiow i okazaloby sie ze sa tak naprawde zostaly 3-4 zgloszenia Wybrac 3 modkow na podstawie postow w temacie zgloszeniowym i ewentualnie jakby sie ktos nie sprawdzal w tej roli zabrac mu po miesiacu.
Tyle to glosowanie wnioslo ze sie wyzywamy od oszustow i klocimy niepotrzebnie a wyniki sa takie same jakie mozna bylo juz wywnioskowac po przeczytaniu tematu ze zgloszeniami. TYle glosow oddanych a na forum aion udziela sie moze 10-15 osob. To dla kogo ten moderator dla nich czy dla ludzi ktorzy mja poprostu fun ze moga namieszac i ze jaka drama sie odbywa na forum.

Teraz to nawet jak sie okaze ze np duza czesc glosow khebelna to jakies alty to skad mamy wiedziec czy to nie sprawka np zarriego ktory wpadl na pomysl ze tak go skompromitowac bedzie zabawniej nawet niz glosowac na siebie.


Ostatnio edytowano 22 maja 2009, 10:12 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 10:09 
 
Vote Khebeln.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 10:25 
 
/Vote Vercin

a dla konifdentów pokroju tomugeena czy bre kula od dża !!!~~


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 10:35 
 
Też głosuję na Khebelna.

Głosowanie w formie ankiety to jest jakiś żart lekko mówiąc.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.