mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 18 cze 2009, 07:18 
Cytuj  
sivar napisał(a):
Semai - Twoja moralka ma zasięg 60ft :)) faktycznie, żadnej róznicy między 5ft a 60 :).

30 mistrzu.
Z praktyki - mogę Cię serdecznie zapewnić że naprawdę muszę wejść w kombat żeby ją odstrzelić.

Nie zmienia to jednak faktu że najczęściej walę z m1 po to żeby kogoś podleczyć...


_________________
Obrazek

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 18 cze 2009, 07:21 
Cytuj  
sorry.. 60 ma cooldownu :)

co do M1 to chyba obie storny wykorzystują ją najczęsciej, aczkolwiek i tak często odczuwam na sobie moralkę 2 DoKa :)
jeszcze częsciej stuna magusa... :]

trzeba poczekać do balansu postaci w 1.3.1. zobaczymy czy się whiny skończą..


_________________
Suffer not the witch to live!!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2009, 17:43 
Cytuj  
sivar napisał(a):
nie widziałrm nic na temat exploitów Exodusu, za to widziałem calkiem sporo wykorzystań bugów przez Greenpeace czy Blood legion, tak więc nie rozmawiajmy o uczciowści, bo obie strony mogą coś na ten temat powiedzieć...

Z Exodusem procz exploitow doszedl xrealm, i to taki na chama... Nie oskarzam calego Orderu,zdaje sobie sprawe ze i w Orderze malo kto kocha Exo bo dali sie poznac jescze na DBM. Ale wiesz jak to jest - zlodziej uciekl, to choc slusarza powiesmy ;)
sivar napisał(a):
"KotbS ma AoE Knockback 3"
hmm.. żadnego nie zauważyłem. Ma podnoszące staty i Detaunta jako M3
Knight ma CC morale 2 z rootem (No Escape), ale żadnego knobacka m3 (jedynie skill Heaven's Fury)

No fakt, moj blad. Ale KotBS ma jeszcze Champions chellenge :) Root morale1
sivar napisał(a):
party oparte na magusie i sorcce też umieramy w 3-4 sekundy (ściąganie, root, disable na 5-7 sek - kaplica..) , tak więc nie tylko klasy orderowe nadają się do współdziałania...

BW+Eng ma tak samo. No R&D...
sivar napisał(a):
co do przewagi Empire nad innymi realmami Orderu to się zgodzę... gdyby sorckę dać jednak do Chaosu zamiast magusa możnaby powiedzieć to samo o Chaosie :)

Czy ja wiem... Choppa chyba lepszy od Mara, a DoK od Zealota.
sivar napisał(a):
isengrim - grałeś SW? ja trochę grałem - częśc jego zdolności działa tylko na papierze... omijanie resistów np działa dziwnie (a najczęściej wogóle). SW to klasa, o której w Orderze opowiada sie całkiem sporo anegdot o jego przydatności do gry :)

Troche pogralem , kolo 26 levelu zrobilem.W porownaniu z SH questy to mordega,ale na plus liczy sie wiekszy spike dmg. W sumie klasy IMO wyrownane, bo bugi gnebia i SH (pet nieragujacy na polecenia,Ocast time zamiast instant itd). Mozna by zdjac wymagania stance ze skilli i zwiekszyc ich cd, a w zamian dodac buff statsow do petow. I powinno byc ok. Z takta zasiegu jest gozej, bo SW ma wiekszy dmg i Vengance of Negarythe. W sumie SW ma pecha - BW jest IMBA a Eng ma 98ft na dotkach. Trodno sie dziwic ze SW jest na ostatnim miejscu (imo jest rowny Engowi, ale wiadomo co dota w RvR ,to dota. No i magnet.)
Anegdoty w stylu "SW jest najlepszym meele wsrod ranged i najlepszym ranged wsrod meele" sa niesprawiedliwe i krzywdzace ;) Powstaly pewnie pod wplywem efektywnosci SW w solePvE. W sumie fajna klasa.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.