mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 29 lis 2009, 11:53 
Cytuj  
AoC i WAR po roku nadal byl beta


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 29 lis 2009, 18:47 
Cytuj  
embe napisał(a):
To nie jest poczatkujace mmo, ta gra jest na rynku juz rok, a to co zrobil ncsoft jest dobre ale nie powinno byc robione jako pokazowka i bezmyslnie tylko na biezaco i regularnie, a nie siedziec i patrzec przez tyle czasu.
U nich problemem jest to ze akceptuja ogolnie multibox co jest zapisane w eula i przymykaja oczy na boty mimo takich akcji jak teraz.



Pod kątem marketingowym Aion EU/NA jest początkującym mmo. W Korei/Chinach za obsługę gry/walkę z RMT/botami/ogólny improvement odpowiadają zupełnie inne sztaby.

Oczekiwania europejczyków/amerykanów odbiegają od azjatyckich wyobrażeń, więc to co jest "tam" nie równa się temu co mamy "tu".

Czy kiedykolwiek podstawka gry mmo spełniała wszystkie wymogi graczy ? Była dopracowana do perfekcji ? Otóż NIE.

NC Soft napisał(a):
Obviously, data tuning on a live MMO isn’t something you do carelessly, and it will take some time to fully implement.


Jeśli ktoś nie potrafi się z tym pogodzić niech odpuści sobie gry mmo.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 lis 2009, 20:50 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):
Za darmo to nawet w ryj nie chcą dawać, a co dopiero bany. Widocznie osoby "niesłusznie" zbanowane miały coś na sumieniu skoro ich NCS tak potraktował.

Tak czytajac sobie ten topic postanowilem sprawdzic jak tam moje konto zamrozone od czasu free miecha... no i mam bana panowie :D respect na NCSoftu za podjecie walki ale jesli tak to ma wygladac to no thx, mail juz poszedl mam nadzieje ze to tylko drasniecie i missclick admina...

Nie uzywalem zadnych botow ani czegokolwiek bodejzanego od razu uprzedzam pytania wielbicieli NCSoftu.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 09:29 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Shinji-kun napisał(a):
Za darmo to nawet w ryj nie chcą dawać, a co dopiero bany. Widocznie osoby "niesłusznie" zbanowane miały coś na sumieniu skoro ich NCS tak potraktował.

Tak czytajac sobie ten topic postanowilem sprawdzic jak tam moje konto zamrozone od czasu free miecha... no i mam bana panowie :D respect na NCSoftu za podjecie walki ale jesli tak to ma wygladac to no thx, mail juz poszedl mam nadzieje ze to tylko drasniecie i missclick admina...

Nie uzywalem zadnych botow ani czegokolwiek bodejzanego od razu uprzedzam pytania wielbicieli NCSoftu.


Pewno ten 30 lvl zbotowałeś!! :P U mnie póki co bana nie ma. Nie używałem botów, autoclicków, więcej dziś muszę zobaczyć jak robi się makra.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 10:10 
Cytuj  
tia, fishbotem z wowa ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 16:31 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
tia, fishbotem z wowa ;]


No ba! Zrobiłeś makro z sekwencja skilli, auto aprocach włączony i do przudu :D .


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2009, 19:01 
Cytuj  
Kolejny massban.
26k botów tym razem.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 01:27 
Cytuj  
Pokazówka NCSoftu.

Jakoś do mnie nie przemawia, chociaż satysfakcja z oglądania jak GSrzy giną jest.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 11:15 
Cytuj  
@up

Ciekawe czy zabijając ich od razu dostawali bana... mam nadzieje, ze tak :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2009, 08:58 
Cytuj  
na Spatalosie dwa top Ely legiony (Russian Mafia i Greenfire) przestaly sie liczyc ze wzg. na mass ban czlonkow. trwaja negocjacje, zeby zaczeli cos przejmowac w Abyss, bo nuda wieczorami ;-)


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2009, 09:35 
Cytuj  
capri napisał(a):
na Spatalosie dwa top Ely legiony (Russian Mafia i Greenfire) przestaly sie liczyc ze wzg. na mass ban czlonkow. trwaja negocjacje, zeby zaczeli cos przejmowac w Abyss, bo nuda wieczorami ;-)


Stan top abyss na dzień dzisiejszy: 3 forty dla elyos, 1 asmo, 1 balaur.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 11:06 
Cytuj  
Update:

7 Fortec dla Elyos (3 dla GreenFire)
1 dla Balaur
0 dla Asmo

To tyle jeśli chodzi o teorię mass banów wśród Elyosów.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2009, 15:50 
Cytuj  
jaka teorie? sam przyznal to lider Greenfire na aionsource, Russian nie istnieje to chyba fakt?
nie spinaj tak posladow, bo ci zylka peknie.


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 gru 2009, 17:10 
Cytuj  
capri napisał(a):
jaka teorie? sam przyznal to lider Greenfire na aionsource, Russian nie istnieje to chyba fakt?
nie spinaj tak posladow, bo ci zylka peknie.


A czy ja się spinam ? Spokojnie, bez żadnych inwektyw (w przeciwieństwie do ciebie) podałem stan fortów w abyss. RM i Green nadal działają. Strona Elyos ma się dobrze. Pierwsze 5 legionów ma 66,5 mln AP w porównaniu do 64,5 mln AP po stronie Asmo.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2009, 17:53 
Cytuj  
i tak codziennie bedziesz podawal stan fortec? jezeli tak, to zapomniales wpisac wczorajszego stanu, a i pewnie bedziesz mial robote dzis wieczorem. nie starasz sie podawac stanu fortow, tylko udowodnic, ze mass banow nie bylo. moj blad - to nie lider Green pisal, ale ich czlonek
Cytuj:
Can't say anything about Russian Mafia, but (like I've already said in other topic) most of our ppl left due to crashes in mass pvp. And also - players on our side was banned in all cases for buying from some specific scum vendor who used stolen credit cards.(...)

tlumaczenie glupiego, bo crashy nie ma (co mu wypomnieli inni), no i oczywiscie biedactwa przez zakup golda polecieli. a RM... chyba tylko Wy ich widzicie, bo ja od dwoch tygodni nie widze w ogole, zadnej fortecy tez nie mieli. i czemu bronisz boterow? cos masz 'za uszami'? po mojemu to trzeba tepic obojetnie po ktorej stronie (np. Freelancersow po stronie asmo z naszego, polskiego ogrodka).

i w ktorym momencie raczylem ciebie obrazic? zebys nie spinal posladow? przeciez spinasz...


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 gru 2009, 18:44 
Cytuj  
Boterzy są po obydwu stronach. Bez danych od NcSoftu nie można określić po której było/jest ich więcej. Stan fortec podałem bo twoją wypowiedź odczytałem jako stwierdzenie, że strona Elyos padła z powodu mass banów.

Stan abyss zmienia się często. Niestety Aion ssie jeśli chodzi o siege (pomijam kwestie techniczne). Brak jakiś bonusów dla obrońców. Niektórzy cieszą się gdy strona przeciwna ma forty bo mogą farmić guardów i wyciągnąc wielokrotnie więcej AP niż z instancji.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.