mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 19:25 
Cytuj  
HEHE pvp w 3d.. chcialbym to zobaczyc
co chwile giniesz pewnie?.. jesli odpowiedz brzmi nie to mamy ogolny zarys poziomu pvp na.. w trammel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 21:08 
Cytuj  
Hehe... smiej sie... nie mowie ze jestem jakis wspanialy w pvp ale... zobaczymy na tym turnieju na tc :grin:

*

Posty: 87
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2001, 13:38 
Cytuj  
Konrador - jak potrzebujesz pen&costam to napisz ile i Ci zrobie :smile: nie musisz zapieprzac do sklepiku :smile:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2001, 14:30 
Cytuj  
max spox juz sie dorobilem do rota a teraz to spokojnie idzie.. wejde co jakis czas ciupne raz scrolla wiec wiele tego nie trzeba:)
ja moge juz za to runebooka zrobic jak trzeba :O

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2001, 21:26 
Cytuj  
ja tam jak sie nawalalem z mac-iem
to nie widzialem roznicy

jesli od uzywa 3d a ja 2d to tak samo jest...
chodzi mi o szybkosc biegania , szybkosc rzucania czarow

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2001, 21:43 
Cytuj  
hehe smolik co jednak nie zmienia faktu ze modele w uotd wygladaja jak kupa gowna i zebym gral takim czyms w uo to raczej osi musialoby mi placic 10$/miesiac ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2001, 22:59 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-12 21:26, Smolik napisał:
ja tam jak sie nawalalem z mac-iem
to nie widzialem roznicy

jesli od uzywa 3d a ja 2d to tak samo jest...
chodzi mi o szybkosc biegania , szybkosc rzucania czarow


Mowiac PvP nie chodzilo mi tylko o duele ale ogolnie walke. Walka to m.in. pogonie, gankowanie, ucieczka przez gankiem, walka druzynowa, 1vs1, 1vs10 itd. Wtedy gdy licza sie dziesietne sekundy na targetniecie/castniecie 2d jest szybsze - wyrazniejsze bardziej dynamiczne.

BTW duel != walka 1vs1


_________________
I wish to place a trash barrel~

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2001, 08:07 
Cytuj  
hehe smolik co jednak nie zmienia faktu ze modele w uotd wygladaja jak kupa gowna i zebym gral takim czyms w uo to raczej osi musialoby mi placic 10$/miesiac :wink:

Kwestia gustu, wg mnie 3d wyglada po prostu lepiej.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2001, 21:26 
Cytuj  
nie obrazajac cie.. ale czas sie udac do lekarza bo cos ze wzrokiem i percepcja nie tak .. vhal poradz panu :smile:

co do pvp w 3d to zycze powodzenia targetujac ludzikow i castujac ogladajac przy tym wysmakowane animacje przygotowane przez panow z origin eheh


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2001, 23:31 
Cytuj  
nie obrazajac cie.. ale czas sie udac do lekarza bo cos ze wzrokiem i percepcja nie tak ..

Wolisz widac sprite'y na poziomie sprzed kilku lat, moze jak uo wyszlo 4 lata temu to to bylo cos, ale teraz wyglada po prostu smiesznie, wiec nie, dziekuje... Uotd nie wyglada tez wspaniale, ale przynajmniej lepiej... a najlepiej zeby panowie z OSI sie predko wzieli za zarzucony Origin, bo dlugo sie na rynku juz nie utrzymaja z taka grafa... Oczywiscie grafika to nie wszystko, ale jest juz na horyzoncie kilka gier, ktore moga powaznie UO zagrozic, a nawet juz co nieco jest do kupienia...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mac dnia 2001-12-13 23:33 ]</font>

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2001, 00:37 
Cytuj  
omg.. grafika grafika :/ jakbym wybieral mmorpgi po tym ktory ladnie wyglada to bym dalej gral w daoc a nie w to nedzne 2d uo
moze sobie wychodzic i 500 mmorpgow niewiadomo jak ladnych zanim w koncu ktorys ciec sie zorientuje ze ten lvling to jednak kilkuset tysiecom graczy nie pasuje i trzeba sprobowac cos innego a nie tylko klony eq z ladna grafika i nowymi monsterami

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2001, 08:20 
Cytuj  
Przeciez nie mowie o samej grafice, ale niedlugo pojawi sie mmorpg laczacy wszystkie zalety uo (i nie tylko) z ladna grafa, i nie bedzie to bynajmniej UO2...

1. Shadowbane - wychodzi juz za kilka miesiecy, ladna grafika w polaczeniu z najlepszymi elementami pvp UO i DAoC...

2. Horizons - jak na razie piekna, fotorealistyczna grafika i ciekawe pomysly, ale niestety skosili caly projekt i zaczynaja praktycznie od poczatku :sad: Zapowiadaja m.in. grafike bardziej "fantasy"... zeby tylko nie wyszlo im cos w stylu DAoC albo jeszcze gorzej - WoW... :sad:

I wreszcie...

3. Majik - jezeli ten mmorpg kiedykolwiek wyjdzie (w co coraz bardziej watpie... niestety... :grin:

No ale poki nie wyszedl SB pozostaje UO :wink:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2001, 09:08 
Cytuj  
1. Shadowbane - wychodzi juz za kilka miesiecy, ladna grafika w polaczeniu z najlepszymi elementami pvp UO i DAoC...

najlepsze elementy pvp z daoc? czyli ktore to sa bo niebardzo kojarze? :) to ze zeby wygrac wystarczy wyzszy level a nie umiejetnosci? to ze walisz ludzi bez imion tak zeby tramielici nie mdleli przed monitorami po zabiciu 'zywego czlowieka'?

2. Horizons - jak na razie piekna, fotorealistyczna grafika i ciekawe pomysly, ale niestety skosili caly projekt i zaczynaja praktycznie od poczatku :( Zapowiadaja m.in. grafike bardziej "fantasy"... zeby tylko nie wyszlo im cos w stylu DAoC albo jeszcze gorzej - WoW... :(

a co zlego w daoc jest? niebardzo rozumiem.. no i cytat z ich strony:
"Currently at this time, Artifact Entertainment is rethinking and changing many of the features of Horizons in order to improve the quality of the game and the gaming experience. We apologize that no information can be released at this time."
wiec na jakiej podstawie twierdzisz ze horizons to bedzie killer jakis niesamowity? :(

I wreszcie...

3. Majik - jezeli ten mmorpg kiedykolwiek wyjdzie (w co coraz bardziej watpie... niestety... :( ) to bedziemy tylko ogladac jak kolejno bankrutuja OSI, Mythic, Artifact, Wolfpack... i kto tam jeszcze... :D

Obrazek
to nie wymaga komentarza.. no ale fakt - nie sama grafika czlowiek zyje :)
imho nigdy nie bedzie dominujacego mmorpga
dlatego ze jedni wola pvp inni wola trammel.. jedni 3d inni 2d noo i takich podzialow jest jeszcze do cholery
to ze jakas firma splatuje przez innego mmorpg to bzdura...
firma moze splajtowac tylko wtedy gdy bedzie olewala klienta tak jak osi

co do featuresow majika.. moze byc ciekawie
przynajmniej w odroznieniu od dwoch pozostalych mmorpgow ktore wymieniles nie ma levelowania
ale znowu nie sadze by zbyt wiele osob chcialo bawic sie 45845 godzin.. pracowac nad postacia itp zeby potem nagle zginac
zginac przez swoja glupote/nieumiejetnosc gry - ok ale co innego zginac przez lag np :(
perma death mam irl a w gry gram po to zeby sie dobrze bawic i taki system jak jest w uo bardzo mi pasuje

wszystkie mmorpgi wychodzace mozna zaliczyc po drodze.. tak naprawde czekam na uo2
chociaz projekt zostal anulowany bo osi wolalo opierdalac sie na bankietach to moze w koncu ktos wyda gre podobna z podobnymi zasadami i swiatem

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2001-12-14 09:13 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2001, 11:26 
Cytuj  
No dobra.. :smile:

najlepsze elementy pvp z daoc? czyli ktore to sa bo niebardzo kojarze? :smile: to ze zeby wygrac wystarczy wyzszy level a nie umiejetnosci? to ze walisz ludzi bez imion tak zeby tramielici nie mdleli przed monitorami po zabiciu 'zywego czlowieka'?

Nie zupelnie te elementy.. :wink: Chodzi mi o RvR (w przypadku SB panstwa beda tworzone calkowicie przez graczy i gildie) i zwiazane z tym ataki na miasta, twierdze, oblezenia itd (rowniez przy uzyciu odpowiedniego sprzetu - balisty itp)
Z UO - prakycznie nieograniczony pkilling... a takze brak jakiekolwiek flagi 'criminal' czy podobnej (to juz nie z UO :smile: ).

a co zlego w daoc jest? niebardzo rozumiem..

Dla ciebie moze nic zlego, ale ja wole jak grafika jest mozliwie fotorealistyczna, a nie bajkowo-cukierkowa (kwestia gustu).

wiec na jakiej podstawie twierdzisz ze horizons to bedzie killer jakis niesamowity?

Twierdze tylko ze dobrze sie zapowiada od strony merytorycznej, a takze ze *mial* bardzo ladna grafe, bo co teraz wymysla to nie wiadomo...

Co do screena z Majika... to jak jest z ta grafa? Wazna czy nie? :wink: Poza tym to jest bardzo wczesna wersja, prototyp, wiec nie ma o czym mowic... oby sie tylko wzieli wreszcie do roboty, bo na razie sie glownie obijaja :sad:

Smierc... wg. mnie wszystko by bylo ok gdyby nie lag / zerwane polaczenia itd... Ale przeciez moga to jeszcze zmienic. No i nie nalezy zapominac o innych cechach tego rpg'a.

wszystkie mmorpgi wychodzace mozna zaliczyc po drodze.. tak naprawde czekam na uo2

Czekaj dalej :razz:
Jeszcze pewna nadzieja w Middle Earth Online, ale tu mozna tylko spekulowac, od kiedy Sierra zwolnila cala ekipe odpowiedzilna za ten tytul... :sad:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2001, 12:17 
Cytuj  
[cut]

no ta tyle to wiem.. :/

Dla ciebie moze nic zlego, ale ja wole jak grafika jest mozliwie fotorealistyczna, a nie bajkowo-cukierkowa (kwestia gustu).

i dlatego grasz w uotd? :)
na fotorealistyczna grafike to jeszcze pare lat sobie poczekasz.. nie wiem z jakiego realmu screeny ogladales ale ja cukierkowej grafiki nigdzie przez miesiac gry nie zauwazylem

Twierdze tylko ze dobrze sie zapowiada od strony merytorycznej, a takze ze *mial* bardzo ladna grafe, bo co teraz wymysla to nie wiadomo...

grafa grafa grafa :<

Co do screena z Majika... to jak jest z ta grafa? Wazna czy nie? Poza tym to jest bardzo wczesna wersja, prototyp, wiec nie ma o czym mowic... oby sie tylko wzieli wreszcie do roboty, bo na razie sie glownie obijaja :(

zartowalem. tak to byl wczesny screen
co do obijania fakt.. newsow juz z miesiac nie ma
bety sie zassac nie da na boardach tez wyczytac nie moge bo segregowanie z kosmosu:/

Czekaj dalej :P
Jeszcze pewna nadzieja w Middle Earth Online, ale tu mozna tylko spekulowac, od kiedy Sierra zwolnila cala ekipe odpowiedzilna za ten tytul... :(


omfg nie tylko nie sierra.. jedyna firma z supportem gorszym niz u osi to sierra :<
juz oni by wiedzieli jak dobra gre rozwalic

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2001, 13:00 
Cytuj  
Jesli chodzi o cukierkowa grafike DAoC to fakt - dolozyli bluera i NIJAK sie to ma do grafiki cyberpunkowej AO.
Natomiast jesli chodzi o RvR to jak mowia wszyscy ktorzy przeszli z UO na DAoC (jest nawet taka gildia u nas - Siege P. sie nazywa :smile: to ponoc jest swietne.
Poniewaz pokrywa sie to z tym co mowia Holger i reszta to smiem twierdzic ze tak jest :smile:

Levelowanie sux - to prawda.
A co do walki gdzie "no skill - just level" to powiem tak. Holger, Kami i Lapi maja juz cos ok 35 lev. Do 50 zostalo im juz naprawde nie duzo a to MAX.
To ze Konrador flamuje RvR Camelota wynika z tego ze "byl na 2 wyprawach" i na tym sie jego doswiadczenia koncza.
Poza tym to lama totalna ktora potworki zabijaja wiec o czym tu mowic? :grin:
Chlopak chcial se pogankowac a poszedl na walke postacia bez hidingu - koszmar :smile:
Jak ktos lub PKiling i ganki to powinien se zrobic lucznika albo infiltratora a nie postacie "odkryte".
Poza tym smiem twierdzic ze gra z angolami ktora on od dawna stawia nad "white polish power" owocuje tragicznie wysokiem wzrostem tzw. Team IF (Team Idiot Factor :smile:).
I to tyle w teamacie flamowania renegatow :grin:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2001, 13:44 
Cytuj  
Natomiast jesli chodzi o RvR to jak mowia wszyscy ktorzy przeszli z UO na DAoC (jest nawet taka gildia u nas - Siege P. sie nazywa :) to ponoc jest swietne.

lol :/ wszyscy? widocznie sluchasz nie tych opinii co trzeba :)
gildia siege perilous ma tyle wspolnego z uo co ja z ... no nie wiem
ale rozmawialem z ich gmem i membersami bo spotkalem jak camelot zwiedzialem i nikt nie gra/gral w uo...

Levelowanie sux - to prawda.
A co do walki gdzie "no skill - just level" to powiem tak. Holger, Kami i Lapi maja juz cos ok 35 lev. Do 50 zostalo im juz naprawde nie duzo a to MAX.


ok dojdziesz do 50 i co? :)
juz dalej nie mozna.. wtedy na walka lvli gore bierze liczebnosc
walki 100/100 - 2fps...

To ze Konrador flamuje RvR Camelota wynika z tego ze "byl na 2 wyprawach" i na tym sie jego doswiadczenia koncza.

fakt ale wiele wypraw nie trzeba zeby zrozumiec o co w pvp daoca chodzi
moze w przyszlosci tez zrozumiesz i przerzucisz sie na cos co wymaga wiecej skilla ^^ poki co gratuluje cierpliwosci do trammel i levelowek

Poza tym to lama totalna ktora potworki zabijaja wiec o czym tu mowic? :D
Chlopak chcial se pogankowac a poszedl na walke postacia bez hidingu - koszmar :)
Jak ktos lub PKiling i ganki to powinien se zrobic lucznika albo infiltratora a nie postacie "odkryte".


mialem lucznika i walilem ze skalek :< mialem hiding
z reszta co ty tam mozesz wiedziec na 20 lvlu.. poogladaj/poczytaj opisy walk prowadzonych przez graczy doswiadczonych - 40+lvl
jasne zgranie w ekipie tez sie liczy.. ale i tak chodzi o gank

Poza tym smiem twierdzic ze gra z angolami ktora on od dawna stawia nad "white polish power" owocuje tragicznie wysokiem wzrostem tzw. Team IF (Team Idiot Factor :)).
I to tyle w teamacie flamowania renegatow :D


gre z angolami stawiam nad zgrywaniem sie z takimi ludzmi jak ty^^ a czego to juz sobie sam dopowiedz karol
lubisz mowic o czyms o czym nie masz zielonego pojecia?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2001, 13:59 
Cytuj  
Cytuj:
spotkalem jak camelot zwiedzialem i nikt nie gra/gral w uo...


A moze grali w czasach jak sie zachwycales 101 dalmatynczykami? :grin:
Ja tak spotkalem tylko 3 gosci ktorych spotykalem w SH.

{quote]
ok dojdziesz do 50 i co? :smile:
juz dalej nie mozna.. wtedy na walka lvli gore bierze liczebnosc
walki 100/100 - 2fps...
[/quote]

Kurde stary - to Ty w UO nie graj bo tam sie tylko 7x GM z 7x GM napierdala.
Poza tym ciezko wam dogodzic.
Albo placzecie ze na siege juz nikt nie gra i populacja zero albo flamujecie DAoC ze ma za duzo graczy.
Fakt - to jest problem. W DAoC jeszcze ktos gra :wink:

Cytuj:
lvlu.. poogladaj/poczytaj opisy walk prowadzonych przez graczy doswiadczonych - 40+lvl
jasne zgranie w ekipie tez sie liczy.. ale i tak chodzi o gank


No wlasnie czytam.
Poza placzacymi gosciami ktorzy se zrobili "power level" chary ktore w RvR sa do dupy widze tylko pozytywne, wrecz ENTUZJASTYCZNE opinie :wink:

Cytuj:
gre z angolami stawiam nad zgrywaniem sie z takimi ludzmi jak ty^^ a czego to juz sobie sam dopowiedz karol


Alez tu sie doskonale zgadzamy - za czasow UO przeciez wszyscy mielismy Cie solidarnie za wypierdka ale po tym jak 1/3 PL Siege poszla w pizdu wrociles do lask ^^

Cytuj:
lubisz mowic o czyms o czym nie masz zielonego pojecia?


Sure. Dlatego pisze na boardy zebys mnie oswiecil laskawie ktos taki jak Ty :grin:


P.S. STOP FLAMES - piatek i JUZ musze spadac - ide pic - wracam w niedziele wieczorem :smile:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2001, 14:41 
Cytuj  
A moze grali w czasach jak sie zachwycales 101 dalmatynczykami? :D

mozliwe karol ale co to ma do rzeczy?
bo ja widze ze z wiekiem to sie pierdolca dostaje :<

Ja tak spotkalem tylko 3 gosci ktorych spotykalem w SH.

kewl jednak ja z nimi rozmawialem i mowili ze nie grali - ty wiesz lepiej. no coz

Kurde stary - to Ty w UO nie graj bo tam sie tylko 7x GM z 7x GM napierdala.

tak ale liczy sie cos wiecej niz random generator :(

Poza tym ciezko wam dogodzic.
Albo placzecie ze na siege juz nikt nie gra i populacja zero albo flamujecie DAoC ze ma za duzo graczy.


ja nie flamuje poprostu mowie jak jest
mi sie pvp w daoc nie podoba
poza tym ze gra to taki odnowiony trammel to jest bardzo fajna :<

Fakt - to jest problem. W DAoC jeszcze ktos gra

jak sam powiedziales - jeszcze :)
taka gra przejsciowka gdy 'stare' mmorpgi juz sie ludziom troche znudzily
ani to gra do monster bashingu bo terenow malo ani to gra do pvp bo system nedzny

No wlasnie czytam.
Poza placzacymi gosciami ktorzy se zrobili "power level" chary ktore w RvR sa do dupy widze tylko pozytywne, wrecz ENTUZJASTYCZNE opinie


co jeszcze widzisz? :)
opinie sa rozne.. jednym sie podoba drugim nie - tak jak ze wszystkim wiec nie ma o czym dyskutowac

Alez tu sie doskonale zgadzamy - za czasow UO przeciez wszyscy mielismy Cie solidarnie za wypierdka ale po tym jak 1/3 PL Siege poszla w pizdu wrociles do lask ^^

oh ciesze sie ze taka solidarnosc miedzy wami panuje/panowala
przyklady widac tutaj - na boardzie jak nawet do tej pory zajebiscie sie zgadzacie:)
hehe jak juz mowilem opinia ludzi ktorych nie szanuje malo mnie interesuje pfft

Sure. Dlatego pisze na boardy zebys mnie oswiecil laskawie ktos taki jak Ty :D

nooo ciezko bedzie cie oswiecic ale jak ostro popracujemy to kto wie..

P.S. STOP FLAMES - piatek i JUZ musze spadac - ide pic - wracam w niedziele wieczorem :)

czekam :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2001, 17:03 
Cytuj  
Jestem. Wyjebali mnie z pracy (znaczy wyslali do domu) bo zaniemoglem po oblewaniu kontraktu dla wojska (4 miesiace mojej pracy ale sie udalo :grin:)
Za kurwy przepraszam - jak "wprowadze nieco elementow bajkowych do naszej szarej rzeczywistosci" to mnie nosi :wink:

Ale co do DAoC sie nie wycofuje. Tramel to jest RZECZYWISTOSC UO - Siege byl piekny ale teraz juz tam gra tylko grupa fanatykow.
W DAoC nigdy nei bedzie takich "legendarnych graczy" jak w UO bo nie ma znaczenia czy gosc gra na 20 ms czy na 200 - szanse sa praktycznie identyczne.
Co do stopnia jej skpmplikowania... kwestia postaci - jak czlowiek wybiera armsmana to taktyke singlowa ma mocno ograniczona.
Ale team DAoC do team UO - nie widze roznic na niekorzysc Camelota. Moze to ubiektywne wrazenie bo ja z UO najmilej wspominam questy orkow i najrozniejsze "oblezenia" a te w DAoC sa "troche" lepsze :smile:
Gonienie w 20 jednego pacjenta po calej wyspie przez 10 min jakos mnie srednio rajcowalo i budzilo we mnie glebokie poczycie krzywdy. Ale jesli Ty lubisz takie "maso" to sie nigdy nie dogadamy :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.