mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 18:26 
Cytuj  
Mój brat przeszedł Fallout-a 2 w ciągu kilku miesięcy polecam gry z serii Hugo moze mu szybciej pojdzie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 02:49 
Cytuj  
Historia Ultimy glosi ze odlamki pochodza z krysztalu Mondaina ktory zniszczyl Avatar w czasie swego pierwszego ujawnienia , pozniej o wladze upomnial sie Exodus syn Mondaina i Minax ale to juz inna Historia :smile:


Posty: 20
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 18:04 
Cytuj  
Wiesz co to jest fallout?to nie jest gra na jeden wieczór,nawet teraz nie ma doskonałej solucji,NIKT nie wie jaka jest konbinacja przycisków w ostatniej lokalizacji(znaczy kończącej gre).A ty w ile przeszedłeś?W 2 dni czy tak jak kolega w kilka godzin przechodzi po kilka gier.A wogule przyjemność grania jest tym większa im więcej sie o niej dowiadujemy.

To ja juz nie rozumiem.Te shardy to piraty czy legale?

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 18:42 
Cytuj  
Do odstrzalu.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 19:48 
Cytuj  
Shardy jak juz wczesniej ktos wspomnial to po polsku serwery...
Istnieja pirackie jak i legalne czyli OSI
(producent UO)... to nie jest trudne do zrozumienia....

Sadze ze i tak bedziesz grac na free-shardach... masz tyle rozumu co ponadprzecietny uzytkownik tego wlasnie serwera... wiec chyba dobrze?
Wszyscy beda cie tam piescic , pytac sie czy nie zrobic ci laski za 100gp albo czy chcesz zagrac w kosci w barze... lub tez pojdziecie z ekipa na cmentarz w Britain i polowa z was zginie jarajac sie "ALE FAJNIE BYLO!!!"
Na serwerze OSI wszystko bedzie odblaskowe ( buty , ubrania , mounty ) monitor bedzie ci tak napierdalac po galach ze zaczniesz sie zastanawiac czy to nie pokemon online...
Kazdy bedzie krzyczec "IAM 1337" "I oWn u Noob!1" czy "w00t !!" a ty bedziesz zapierdalac ze swoim scyzorykiem w ubrankach dla nooba zastanawiajac sie co ty tu kurwa robisz...
Nawet nie skumasz gdzie jest lewo a gdzie prawo , po roku grania bez przerwy zaczniesz rozumiec i ci sie spodoba

good luck


Posty: 20
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 19:59 
Cytuj  
CYTAT
Przykład:
1. FFXI (bo jeszcze mało gram) - gram ponad 14 dni = 14x24 = 336h. Zapłaciłem jakieś 300zł. W tym czasie przeszedłbym do końca z 6-7 RPG-ów, za które zapłaciłbym 700-800zł.

Jeżeli to jest to prawda.
Z tego wynika ze 336 godzin gry kosztuje 300 zeta.Co po przeliczeniu na godzoiny wychodzi w przyblizeniu 1 za dzien.Dla mnie to dużo może wy nie macie co robić z kasą ,to macie szczęscie.

Co ty masz do bezpłatnych serverów?Co w nich takiego złego?Czym się to różni od płatnych?A przecież mówią ,że są też legalne servery producentów.To chyba jest tak ja w tibi,gra bezpłatna,ale jak chcesz ciagle grac bezograniczen to kup sobie płatne konto.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 20:18 
Cytuj  
skoro gra bezplatna to na chuja ma ktos placic?
co znaczy "bezograniczen" ? :eek:
ty jestes ograniczony wiec nie musialbys placic...
na osi takich wyjatkow nie ma
:sad:


_________________
Obrazek
http://www.pajacyk.pl

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 20:20 
Cytuj  
Ja jebie... zobaczcie jego profil...


Posty: 20
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 20:28 
Cytuj  
1 ostrzezenie MicNeo. Prosze przeczytac zasady postowania.

Znajdziesz je tutaj

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2004-03-03 20:54 ]</font>


Posty: 20
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 21:09 
Cytuj  
Czytałem je i świadomie je złamałem,ale nie moge się opanować jak widze takiego idiote.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 23:15 
Cytuj  
Cytuj:
2004-03-03 19:59, MicNeo napisał:
CYTAT
Co ty masz do bezpłatnych serverów?Co w nich takiego złego?Czym się to różni od płatnych?


Piszac takie debilizmy nie powinienes pozniej nazywac kogos idiotą bo sie ośmieszasz.
No "złe" jest np. w nich to ze są nielegalne - czyli pirackie. Czyli grając na nich okrada się prawnego właściciela produktu.
Można dyskutować ,że OSI to chuje (bo fakt że są chuje - wlaśnie mi konto zabanowali :smile: ) i że okradanie ich jest klawe - ale to nie zmiania postaci rzeczy.
Jak nie masz kasy na granie - to nie graj.
Albo zarób kase - nawet ingame i opłacaj gre uo goldem.
Ale nie zadawaj debilnych pytań "dlaczego płacić skoro są bezpłatne".
Jak by Cie policja w kradzonym aucie zatrzymałą to też byś się zapytał "no po chuj miałem wykładać 500k na nową bryke skoro ten debil zostawił kluczyki w stacyjce ?".
Zastanów się zanim coś napiszesz.
A jeśli sie zastanawiałeś to przestań bo ci nie wychodzi.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.03.2003
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 08:55 
Cytuj  
poza tym np zawieraja mase bugow poniewaz dev team takich shardow jest co najmniej ograniczony, nawet sami nie wiedza jakie bugi sa i jak ludzie ich w ch.. robia =[
srednia przyjemnosc z gry w tak zbugowanym srodowisku =/


_________________
lepsze jedno piwko w garsci niz dwa w lodowce =]

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 09:04 
Cytuj  
Ja bym sobie darowal element "poprawnosci politycznej" - u nas ciagle kupowanie oryginalnych gier to nie powod do chwaly tylko przyklad frajerstwa.

Imho z free shardami jest jak z ogladaniem pirackich filmow. Niby to jest to samo ale jednak film na DVD "troche" sie rozni od takiego nakreconego w kinie kamera cyfrowa i zrzuconego do divx'a :wink:

A co do rachunku ekonomicznego grania na regular shardach...po jakis 2 latach grania na Siege sprzedalem domy, zloto, raresy i konta UO za ok 1500 usd.
Przez te 2 lata wydalem na UO 24x10$=240$.
Dlatego mi sie wydaje ze malo kogo STAC na granie na free shardach gdzie "wirualnego" dorobku sie nie sprzedaje za real gold :smile:

*

Posty: 155
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 10:23 
Cytuj  
Hi
Hehehe wlasnie sie Scorpion zastanawialem kiedy Ci konto zablokuja za makrowanie, bo kiedy sie nie zaloguje to wiedze 2 Twoje postacie makrujace. Osi jest wyczulone na makrowanie na Fel, na Tramalku jakos oko przymykaja (bo tam duzo n00bow ale pewno tez do czasu. Podoba mui sie :
" Można dyskutować ,że OSI to chuje (bo fakt że są chuje - wlaśnie mi konto zabanowali ) "

Wracajac do tematy gry - to proponuje zakupic w Empiku gre UO Age Of Shadow - masz wtedy 1 miesiac darmowego grania na serverach OSI (platnych), a w miedzyczasie mozesz sie zalogowac do jakiegos free servera i sobie zobaczyc jakie sa roznice. Na serverach OSI wiekszosc "naszych" gra na Europie.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Stopa dnia 2004-03-04 10:25 ]</font>


Posty: 20
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 17:07 
Cytuj  
Ey Wy czegoś nie rozumiecie.Mówiąc ze nic nie wiem o UO to mam na myśli że nic o niej nie wiem.Ktoś tam napisał ze jakas tam historia mowi ze sherdy to odlamki jakiegos krysztalu i ze sa legalne servery bezplatne stworzone przez tworcow gry.

I co przysłali ci hajs?

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 17:21 
Cytuj  
Omg Mic :<. Nie ma czegos takiego jak 'darmowe oryginalne serwery uo'.

Shardy to odlamki krysztalu z ktorego powstaly rownolegle swiaty. Na OSI takich shardow (czyli po prostu serwerow) jest 'kilka'.
Free Shardy to darmowe, pirackie serwery ultimy online.

Czy juz rozumiesz?


Posty: 20
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 17:43 
Cytuj  
yesss massster...cos takiego jak w Tibi...jest kilka serverków...

PS.A tamtego kolesia idiota nazwalem bo powiedzial ,ze w Tibi nie ma różnicy czy ma się PACCa czy FACCa(dla niewtajemniczonych płatne i bezpłatne konto) ,a tak nie jest bo majac PACCa(płatne) wchodzisz zawsze na server masz wiecej czarów i kilka wysp i takich tam miejsc,a bez PACCa czyli mając FACCa nie ma się tego więc ten koleś jest w błędzie i to WIELKIM bo tak mówi a nie wie.

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 18:17 
Cytuj  
Cytuj:
w Tibi nie ma różnicy czy ma się PACCa czy FACCa(dla niewtajemniczonych płatne i bezpłatne konto) ,a tak nie jest bo majac PACCa(płatne) wchodzisz zawsze na server masz wiecej czarów i kilka wysp i takich tam miejsc,a bez PACCa czyli mając FACCa nie ma się tego więc ten koleś jest w błędzie i to WIELKIM bo tak mówi a nie wie.

fascynujące ....:roll:


Posty: 20
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 18:24 
Cytuj  
EY!

To nie moje slowa,tamten koles tak powiedzial.Smolik czy jakos tak.A jak cytujesz to dawaj cały cytat a nie kawalek bo tak to mozna wiez.

edit: Uwaga na slownictwo!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Beast dnia 2004-03-04 19:21 ]</font>

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 20:34 
Cytuj  
Cytuj:
2004-03-04 10:23, Stopa napisał:
Hi
Hehehe wlasnie sie Scorpion zastanawialem kiedy Ci konto zablokuja za makrowanie, bo kiedy sie nie zaloguje to wiedze 2 Twoje postacie makrujace. Osi jest wyczulone na makrowanie na Fel, na Tramalku jakos oko przymykaja (bo tam duzo n00bow ale pewno tez do czasu. Podoba mui sie :
" Można dyskutować ,że OSI to chuje (bo fakt że są chuje - wlaśnie mi konto zabanowali ) "

Problem tkwi w tym ze to nie moje postacie :smile:
To Sosy tak macruje :smile:
Ja macrowalem na lodce itp - a bana dostalem z stawianie gejta do sklepu pod Brit bankiem.
Czuje sie niewinny i oszukany :smile:
Napisalem im mejla miłego w tej sprawie :smile:
Nie odpisali - w sumie sie nie dziwie :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.