mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2004, 17:57 
Cytuj  
ja podziekowalem non stop disconnect uninstal :wink:

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2004, 00:00 
Cytuj  
Musicie podac jakiegos innego maila przy zakladaniu konta bo chyba na wp maja anty spama i dlatego moze niedojsc.


Posty: 5
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2004, 01:22 
Cytuj  
oki dzieki juz wszystko ok :smile:


Posty: 5
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2004, 13:07 
Cytuj  
teraz by sie przydala pomoc na temat PE bo nie wiem nawet ak sie walczy :sad: co chwile cos mnie zabije a ja nawet nie umiem zadac zadnych obrazen :sad: jak by ktos mial czas to moze mi troche napisac na gg byl bym wdzieczny moj gg 1347814

*

Posty: 150
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2004, 17:21 
Cytuj  
to niektorych ludziskow niezle zniechece do grania bo w tej grze sie na poczatku nie walczy zwlaszcza jezeli nie wpakujesz w nia kilka dolcow :]

Sprawa wyglada tak :nie masz kompletnie niczego i jedyne co mozesz robic to zebrac u innych zeby ci dali jakiegos pistolecika i amunicje:P

niedawno wprowadzili MINDFORCE , dzieki jednej z "sił umysłu" mozesz ze zwiarzat wydobywac tak zwany vibrant sweet nie majac przy sobie zadnego ekwipunku , mozna go potem nawet sprzedawac (ale tylko u innych graczy , w trade terminalu ma cene 0 :] )- to jedyny sposob na zarobienie na sprzet jaki znam jak ktos OBEZNANY zna jakies inne sposoby to niech napisze ( slyszalem o jakiejs ropie naftowej wylewajacej sie z ziemi , ktora mozna zbierac ale nic pewnego)

takze jak ktos chce grac w ta gre to musze mu powiedziec ze pierwsze 2-3 dni ciaglego grania to poprostu harowa zeby uzbierac na bron , a itak pozniej nie jest lepiej , wiec bez wydawania dolcow raczej gra nie jest przyjemnia

i trzba przyznac ze na 1 ghz 256 ramu i gf2 mx400 nie smiga ta gra tak jak kiedys ( jakies 2 lata temu gralem i bylo spoko teraz tnie cholernie )

takze ja mam ta gierke w powazaniu yba ze sie znajdzie taki dobry duch co juz sie dorobil w tej grze i moze zapodac jakas najgorsza pukawke za 2 ped

pozdro jak ktos sie zlituje to prosze na gg:3908109

a dla poszukujacych zabawy odradzam ta gre bo to jest prawie ze jak etatowa praca :grin:

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 00:19 
Cytuj  
Zainstalowalem sobie dla sprobowania:) Wyglada niezle, ale za cholere nie moge nawet jednego sweata zebrac. Zawsze mnie jakis dinozaurek zaciuka :)

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 08:57 
Cytuj  
Jesli chodzi o ta rope nawtowa, czyli oil rig dla nie wiedzacych powiem ze to miejsc e znajduje sie na obszarze mapy SE. Taki czerwony okrąg a rig jest na samym srodku. Ten czerwony okrag jest to strefa PvP czy Player vs Player. Gracze moga tam walczyc ze soba. Nie lada wyczynem jest dojscie do riga bo otoczony jest atroxami- najsilniejsze i najszybsze bestie w grze sa male szanse ze ktos przed nimi ucieknie bo sa o wiele szybsze od nas. A jesli juz uda ci sie dojsc do riga to najczesciej sa tam PK (Player killerzy), ktorzy uprzyksza ci zycie zabijajac cie :smile: heh... bardzo mila perespektywa.

A co do tego zarabiania to oprocz sweata jest przeciesz jeszcze mining i crafting, no i chyba najlepszy sposób czyli handel.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 09:19 
Cytuj  
Tyle ze do minningu i craftingu trzeba miec specjalne urzadzenia, ktore kosztuja. Wiec chcac nie chcac albo placisz dolce albo zbierasz sweata na poczatku.

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 09:45 
Cytuj  
Jasna sprawa ze od sweata trzeba zaczac, ale ja nalezalem do soca i sprzet do mainingu pozyczalem od mojego szefa. Tylko swoje proby musialem miec.

*

Posty: 56
Dołączył(a): 4.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 12:03 
Cytuj  
Dla mnie ta gra do bani byla gralem w niom 2 tygodnie i przez caly czas sweatowalem i nic niechcialo doic;(


Posty: 27
Dołączył(a): 4.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 12:47 
Cytuj  
Ja w gierkę pograłem i bardzo szybko tej gry zaniechałem :smile: Mialem coś na podobe kalnu ale w tej grze prawie nic się nie działo !!


_________________
AALIYAH R.I.P

/./.LIY/.H


Posty: 10
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2004, 15:58 
Cytuj  
"connections lost to Projest Entropia. Please try to login again. If your problem presists please contact support" i tak co 2-5 minut po zalogowaniu? Mial ktos takie problemy? Prosze o pomoc.

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2004, 16:04 
Cytuj  
Ja miałem takie problemy, ale zazwyczaj po następnym zalogowaniu wszystko było dobrze.


Posty: 12
Dołączył(a): 20.12.2003
Offline
PostNapisane: 11 lis 2004, 19:28 
Cytuj  
a ja mam problem... mam juz od dawna PE na plycie z jednego magazynu... zainstalowalem i wlaczylem patcha ... ile on bedzie trwac? :/ ja juz patchuje caly dzien i cala noc... i ciagle patchuje :/ jestem teraz na pliku Dat540_550.ark
moze czegos nie wiem?


_________________
www.fts-inc.prv.pl

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2004, 22:51 
Cytuj  
...no od bardzo dawna <-- pe ukazal sie chyba w śgk ..hmmm.. updejt troszke potrwa, od czasu ukazania sie gry <w czasopismie> zaszly duze zmiany w pe. /olej to, ta gierka potrzebuje dobrego sprzetu <i z tego co slyszalem jest czasochlonna>.. pakuj sie do l2, tam szykuje sie niezla polska gildia ;P


Posty: 12
Dołączył(a): 20.12.2003
Offline
PostNapisane: 11 lis 2004, 23:01 
Cytuj  
no dobra ale ile bede czekac?


_________________
www.fts-inc.prv.pl

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2004, 00:00 
Cytuj  
nie-mam-po-je-cia i nikt Ci nie odpowie na to pytanie /bedziesz czekal dlugo :(

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 20:13 
Cytuj  
DOBRA ! PRZEKONALISCIE MNIE ! DAWAC LINKA I POGRAM Z WAMI CHOC GRA MI BEDZIE CHOLERNIE SKAKAC :D


_________________
Obrazek


Posty: 12
Dołączył(a): 20.12.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 21:19 
Cytuj  
mi sie odechcialo .... ta gra jest niby bezplatna a jednak platna ;P najprostrzy sposob zeby tam miec jakas kase to zaplacic (dolarami czy czym tam..) a na poczatku jak ktos juz tutaj gdzies napisal niema sie NIC, zadnej kasy, zadnej broni i trza wyciagac jakies 'mleko' ze stworow ktore pozniej nie sprzedarz zadnemu kupcowi.. jedynie graczow (najpierw znajdz takiego ktory ci to kupi :P) brat mi mowil ze o pomoc jakas tam latwo.. ale o kase od ludzi... zapomnij :P on jak w to gral to zaplacil na poczatku sporo zeby wogole kupic se jakas bron.. mowi ze procz kraj obrazow cholerne nudy tam sa... nic sie nie dzieje, wiec odradzam ;) ja aktualnie gram w Ragnarok Online na serverq Dragnarok


_________________
www.fts-inc.prv.pl

*

Posty: 61
Dołączył(a): 21.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 21:43 
Cytuj  
lol
gram jest świetna tylko strasznie CZASOCHŁONNA !!!!!!!!!
a te "mleka" sweaty większość graczy kupuje , są tanie bronie trza poszukać dobrej oferty
gra jest fajna ale zabiera stanowczo za dużo czasu :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.