mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 15:51 
Cytuj  
wydaje mi sie ze Amerykance po prostu podchodza do mmorpg bardziej zer strony "FUN" a Euro bardziej ze strony "WORK WORK WORK .. must have more , must be da best ...." . aLe to tylko moja wlasna opinia na ten temat

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 19:28 
Cytuj  
EQ w Cenega za 119 złotych?

Ja mam plan wydawniczy przed sobą i jakos za bardzo tej pozycji tutaj nie widze :). Z drugiej jednak strony cenega reprezentuje w Polsce UbiSoft wiec kto wie

No ale - pozyjemy zobaczymy jak bedzie i czy bedzie 119:)


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 19:39 
Cytuj  
Wiesz Tux, BL bylo jakie bylo wlasnie dlatego ze byl to twor community.
Tam sie liczyla bardziej wspolnota i rownosc (honor i braterstwo =p) niz zdrowy rozsadek.

LoV z kolei byl bardzo sformalizowany na wszystko byl paragraf, 4-5 aktywnych oficerow i genialny raid leader, ktory mial wszytsko w jednym palcu i potrafil panowac nad raidiem.
Od lootu byl DKP.Wiec zero pola do narzekan , chociaz i tych nie brakowalo (czemu on ma 400dkp jak mam 390 a bylem na tych samych raidach...)

Ja widze BL jako community guild a LoV jako raiding guild.Twoja gildia to chyba taki ED.
Oni byli dobrze zorganizowani a mimo to mieli loot merit...
Tylko tam byli ludzie ktorzy sie dobrze znali, z tego co teraz widze duzo osob z old school ED odeszlo i gildia sie posypala.

Dlatego trudno mi sobie wyobrazic polaczenie takiej fun gildii i raiding gildii.Te dwa style grania sie ze soba gryza.

A co do funu, wiesz w LoV fun bylo bycie najlepszymi.Jak expowalem to ludzie patrzyli na tag i mowili "Wow jestes w ubergildii! Super!" mi sie to podobalo - ale do czasu.

Teraz gra ma mi dawac staysfakcje, nie mam w planach zostac uber chociaz w WoW napewno bede mierzyl wysoko.Ale napewno nie bede juz takim hardocre maniakiem...


Co do ceny to mocno w to watpie, 5CD za 119pln ? Nie mowiac o tym ze w USA ta gra bedzie kosztowac wiecej.
Chyba ze Cenega wyda to w pudelku a'la papier toaletowy...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 21:01 
Cytuj  
Nno tak mowcie do mnie jeszcze <3 rozmawialem z handlowcem od nich ;)

...i pudelko nie ma tu niczego do rzeczy - wiesz ile stanowi koszt wytworzenia jednej kopii? :P

---

Hmm BL to byl twor braku przywodctwa i pseudo-demokracji.. ;/ Ach no i cudownego ducha eurosow "nie robmy czegos, po co, pofarmujmy" z reszta niewazne naprawde nie mam ochoty tego roztrzasac.


Uber wow costam - mnie nie jaraja newby zachwycajace sie guildtagiem, epiciem czy czymkolwiek. Gram zeby sam miec fun ;) A co z tej gildii wyjdzie? Zobaczym ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 21:07 
Cytuj  
Mogles rozmawiac i z samym papiezem...

Po prostu nie rozumiem jakim cudem oni beda rozprowadzac EQ2 po cenie o polowe nizsza niz w USA czy UK.
Nie specjalnie wieze ze dostali az taki upust.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 21:14 
Cytuj  
Na tej samej zasadzie nasz kochany rzad nie rozumie w jaki sposob znizajac podatki zwiekszyli by wplywy do budzetu ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 21:19 
Cytuj  
Zly przyklad...

Zdaje sobie sprawe z tego ze ceny sie wahaja w roznych krajach, ale roznica 25$ to jednak dosc duzo.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 22:23 
Cytuj  
Zematis ---> ale EQ2 bedzie sprzedawany w PL w cenie sugerowanej około 140 pln :)
Czyli jak ktoś będzie chciał to i za 120 pln może sprzedawa z zyskiem :)

Jak widzisz są rzeczy które nie śnią sie nawet filozofom

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 22:43 
Cytuj  
Elastycznosc cenowa popytu... po prostu cenega wylicza cene a nie wymysla jak coniektorzy dystrybutorzy.. ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 08:21 
Cytuj  
*odpowiada na swoj post* :P

Hmmm wiesz Telu z tego co widze to UBI po prostu dal taka cene (hura! pierwsza firma ktora zauwazyla ze w mmo placi sie za usluge nie za firmware do jej wykorzystywania) w brit sklepie MX2 (patrz w "Gdzie kupic EQ2") gra kosztuje 17,95 GBP co w przeliczeniu w/g dzisiejszego kursu sredniego NBP daje π * oko ~ 112,01 PLN + 15,6 PLN koszty przeylki ;)

Mysle ze to zakonczylo wlasnie nasza dyskusje na w/w temat ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 09:30 
Cytuj  
No to dobrze...

I tak nie bede kupowal =p


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 10:44 
Cytuj  
Jak słysze te gadki, że amerkanie są tacy, anglicy są owacy, niemcy, francuzi... ludzie... dajcie sobie na wstrzymanie.
Praktycznie z każdą narodowością miałem styczność w grach i jakoś nie zauważyłem żadnej różnicy... ludzie się różnią ale nie narodowści (no może azja troche ale to inna kultura w sumie)
To, że o polakach mówią, że kradną, piją i srają pod drzewami bo nie ma tu kibli (tak, tak to ostatnie też słyszałem) mam dosyć głęboko w d... i dyskuje na temat jakie są inne narodowości w grach też uważam za co najmniej żenujące...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 10:54 
Cytuj  
Ja do Cenegi nie ma już za grosz zaufania, FF XI też miał kosztować super tanio, a teraz ofocjalna cena jest chyba najwyższa na świecie i termin wydania jest ciągle przesuwany...


Posty: 39
Dołączył(a): 28.07.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 11:02 
Cytuj  
Tematem jest: Kto z nas bedzie gral w EQ2?
Tak więc daję znać, że nie zważając na cęnę, a ani gdzie kupię EQ2.... BĘDĘ GRAŁ!!!

Pytanie jaki serwer? Tak wiec poniewaz eks BL (SoTN) z EQ ma zamiar stworzyc na nowo gildie BL w EQ2, wybiorę taki serwer, na którym chłopaki będą grali. I szczrze mówiąc w dupie mam czy to będzie serwer europejski czy amerykanski....

A co do pomyslu stworzenia polskiej gildii... prosze bardzo... moze uda Wam sie stowrzyc friendly type... ale jestem zdania Tuxa, ze ma to mały sens. No ale jak ktos chce... podobno w EQ2 raidy maja posiadac max 30 osob, gdzies to wyczytalem, ale nie linczowac mnie jesli to nie prawda :)

Do zobaczenia w EQII


_________________
Suihtam / Dark Elf / Wizard / Freeport / Oggok / EQ2

Edhel / Wood Elf / Druid / Tarrew Marr / EQ

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 12:58 
Cytuj  
mathius --> bardzo możliwe, choć jeszcze nie pewne że pojawi się nowa gildia częściowo z exBL częściowo z SotN ludzi ktora będzie grała na amerykańskim serwie. Ciągle się waham co wybrac ;p


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 13:54 
Cytuj  
Math a wiec to ty jestes tą druidą :har:


Kord: proste - wybierz gildie do ktorej ja sie wybieram :P


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.


Posty: 39
Dołączył(a): 28.07.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 14:04 
Cytuj  
tak , to ja jestem tym drutem :P

Co do exBL, czesc juz odeszla od SoTN.. chlopaki sie poklocili :P hehe , sam tez odszedlem z BL, ale nie dlugo po tym dostalem /tella ze exBL wraca do BL :) ale na EQ2 ma byc ciekawie... zobaczymy

W EQ juz przestalem grac. Czekam na EQ2.


_________________
Suihtam / Dark Elf / Wizard / Freeport / Oggok / EQ2

Edhel / Wood Elf / Druid / Tarrew Marr / EQ

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 14:32 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Ja do Cenegi nie ma już za grosz zaufania, FF XI też miał kosztować super tanio, a teraz ofocjalna cena jest chyba najwyższa na świecie i termin wydania jest ciągle przesuwany...


Ale FFXI w ultimce zawiera najnowszy dodatek ;) Wychodzi 70USD hmm drozej niz na oficjalnej stronie - fakt ale nie az tak bardzo..

---

Boze, ludzie - co wy widzicie w tej BL? Czy tylko mi sie nie podobalo to co tam sie dzialo? :/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.


Posty: 39
Dołączył(a): 28.07.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 14:56 
Cytuj  
To bedzie jedyna gildia w EQ2, z ktorej bede znal ludzi.. wiec jak tylko powstanie, chetnie sie przylacze.


_________________
Suihtam / Dark Elf / Wizard / Freeport / Oggok / EQ2

Edhel / Wood Elf / Druid / Tarrew Marr / EQ

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 15:55 
Cytuj  
Tuxedo napisał(a):
Boze, ludzie - co wy widzicie w tej BL? Czy tylko mi sie nie podobalo to co tam sie dzialo? :/


Exactly :)

BL moze srednio nadawalo sie do duzych rajdow, ale jako social gildia imho jest w porzadku. Poza tym jest tam wiele osob, z ktorymi chcialbym grac:)

Ps. Edhel, nie wszyscy, ktorzy odeszli z BL beda mogli wrocic ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.