mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 14:33 
 
Cytuj:
2002-01-05 13:24, Karanira napisał:
Taunis-> nie wiem co masz do Pirotess (czyzby zalazla ci za skore, a nie daje sie bezkarnie zabijac ?), ale nie wydaje mi sie zebys to ty mogl wypowiadac sie na ten temat. Ty, ktory zabijasz kazdego poczatkujacego, ty ktory po napakowaniu postaci udajesz silnego, a jak przychodzi ktos silniejszy to kryjesz sie za plecami Raistlina ("Raistlin zabij ja!", "Raistlin wylecz mnie deklu!", itp.), ty ktory bez pomocy innych nie zrobisz zupelnie NIC!.
W pytaniach Pirotess chodzilo chyba o zupelnie INNE rzeczy.
Moim zdanie GM-owie nie powinni grac i "pomagac" znajomym, co zdaje sie z jednym wyjatkiem ma miejsce. Co do makrowania, hmm... coz w zasadzie jestem przeciw, ale czasami nie mamy tyle czasu na poduczenie postaci ile bysmy chcieli, a ciagnie nas na silniejsze potworki i w trudniejsze miejsca.


LOL :smile: - Napakowac postac trzeba umiec, to raz! Dwa ze jesli mam przyjaciela, na ktorego moge liczyc, koles ma z 50 potionow, a ja zadnego, to czemu nie skorzystac z jego pomocy? To jest gra fair, nie jest wbrew zasadom, czy chocby dobremu smakowi (no moze dla niektorych zabijanie innych graczy to grzech niewybaczalny).
Tymczasem akcje ktorych dopuscil sie pirotess to m. in.:
- zabijanie mnie u healera, w miescie ok. 20-30 razy, wznoszenie przy tym bojowych okrzykow w typie: "Ty lamo!" albo "Grac nie umiesz"
- rzucanie sie na uzbrojonych wojownikow z piesciami, nastepnie bieganie do oslawionego krzyrza kolo CM i powtarzanie akcji, tak w kolko. Bardzo klimatyczne i sensowne roziazanie!
- wyzywanie rodzicow, tudziez innych czlonkoof rodziny - zdaza sie kazdemu, ale nie z taka czestotliwoscia.
- lootowanie cial, korzystanie z bugow - tzn. gdy mnie straznik zabil na CM, to kochany (a) pirotess nie raczyla mnie nie okrasc.
- walka z nim wyglada mniej wiecej tak: atak, prawie umiera, albo wylogowuje, albo ucieka do miasta.
- i najsmieszniejsze to sa chyba teksty w stylu: "Na CL macie juz bana"

Ogolnie osoba pirotess wzbudza w wiekszym stopniu, u mnie wspolczucie, niz zlosc (i mowie to zupelnie powaznie), ale kiedy widze takie posty/watki, w ktorych oskarza innych o rzeczy ktore sam robi, to krew sie we mnie gotuje!

Jeszcze powroce do tematu chowania sie za Raistem i nieumiejetnosci zrobienia czegokolwiek samemu. Pamietam jak kilka dni temu, zrobilas wjazd na CM z 4 innymi jezdzcami w celu zabicia mnie, hmm sama nie potrafisz? Inna sprawa ze dostaliscie lomot, bo walczyc nie zabardzo potraficie :smile:

_________________
You're going to die...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Taunis dnia 2002-01-05 14:35 ]</font>

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 14:38 
 
Popieram! Potwierdzam! i w ogole!


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 14:40 
 
Wystarczy wprowadzic takie cos, że jak sie ktos wylogowuje to pozastaje w grze jeszcze 5 min - poza miejscami które gwarantuja tzm bespieczne wylogowywanie sie.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 14:42 
 
pirotess --> co do tego bana na CL, to wyslalem maila do hendryka z zapytaniem, czemu takie grozby z twoich ust plyna i czy masz wladze potrzebna na cos takiego. czekam teraz na odpowiedz...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Taunis dnia 2002-01-05 14:43 ]</font>

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 14:47 
 
Cytuj:
2002-01-05 14:42, Taunis napisał:
pirotess --> co do tego bana na CL, to wyslalem maila do hendryka z zapytaniem, czemu takie grozby z twoich ust plyna i czy masz wladze potrzebna na cos takiego. czekam teraz na odpowiedz...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Taunis dnia 2002-01-05 14:43 ]</font>


A jak Pirotess i Hendryk to ta sama osoba :grin: :grin: :grin: ?

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 14:48 
 
raczej nie mozliwe... :smile:

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 15:19 
 
Zabijanie "dla sportu" innych słabszych jest beznadziejnym frajerstwem. Nigdy czyms takim sie nie splamie. Jeśli ma być zabijanie- to troche sensowniejsze, z jakis pobudek. Nigdy "nudzi mi się, zabijmy o tego tam...". Rzekłem.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 15:23 
 
Hej ho i siup. Tak se pomyslalem ze sie wypowiem. Najbardziej mnie wkurza to ze jak np. zalatwie zlodzieja na cm ( Nasure) dostaje murderera. Wtedy krzyczy guards i jak jeszcze raz go atakuje strarz zabija mnie na cm ktory jest poza obszarem miasta. Wogule Instant kill to GOWNO. O ile dobrze pamietam GM-owie mieli to przemyslec lecz jak na razie nie dali odpowiedzi. Co do wylogowywania TO 2 Najwiekszy bez ses. Jak ktos tak unika smierci to jest najwieksza lama na swiecie. Juz lepiej zwiac uczciwie do miasta. Pozdrawiam Anesse :smile: . A ty Pirotess nie mysl ze GM-owie cos pomagaja!!!!!!!!!!! Ze nie ruszysz dupy z cm i nie masz jakis fajowych rzeczy to juz twoja sprawa. Ja nie chodze dalej bo nie widze potrzeby poniewaz wszystkie rzeczy sa dla wojow (magiczne). No pralka mi jeczy ja chce nieniedzy.. Wow co za gryps. I nie klucic mi sie juz bo sprawa jest oczywista. Mam nadzieje ze GM-owie jak najszybciej ja zalatwia.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 15:25 
 
A odnosnie zabijania dla sportu newbisow. Jezeli jakis nawet newbie podchodzi i cos tam pyskuje ze jestem swinia.....to oczywiste jest to co sie z nim stanie. A Taunis Dawonooo juz nie zabil newbiea.....

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 15:37 
 
Taunis -> pamietam, weszlam prawie swieza postacia na cm, a ty mnie w leb i zlootowales. Pozostali trzej byli jeszcze slabsi niz ja. A ty sie chelpiles swa sila, bo oczywiscie (jak zwykle) wczesniej podpakowales postac i miales Raistlina za plecami. A potem swiezo odrodzona postac znow zabiles. "Znam" cie od czasow "GO" i sadze, ze niestety niczego sie przez ten czas nie nauczyles. Wiesz jak cie nazywali normalni gracze? "Ten psychol Taunis", wydawalo mi sie, ze przesadzaja, ale chyba jednak nie.

*

Posty: 78
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 16:31 
 
Taunis ---> wcale nie jestes lepszy jak cos nie tak hiddujesz sie lub za rasista i krzyczsz " Raistli lecz nie pozwul zeby mnie zabila" . A ja sie loguje jak nie mam szans {bo ja potrafie ocenic sytulacje} z zalozenia np. z mongate wychodzi Raistlin i Gunaf i atakuja mnie gdy w miedzy czasie ja se sparuje z bezglowcem dla sportu piastkami i bez zbroi wiec co ja mam robic wiac, czarowac Recall { Kal ort Por } to co Raistlin na ogol robi na moj widok w miescie ?

Ogr ---> Kim grasz Lith'em?

Raistlin---> Bylam wszedzie juz poza "Ice" i " Shame" tak to caly swiat juz zwiedzilam .

ALL---> Temat ten byl dla oceny sytulacji , ktora zaistaniala na SC z pewnym GM'em , ktory ma postac ta sama ktora jest grand master rybak i grand master kowal i przy czym musi byc grand master gornik a mam zalozenia ze to ejst nie mozliwe porownujac to z Dahidem ktory praktycznie tylko kopie i kuje a nie pisze przy jego wyrobach wytopione przez ...........wiec kuje gorzej a ow Gm ma postac 2 ktora juz ma prawie ma okolo 90% w leczeniu bandazami i moze juz ozywac ma wlasna gidie grand mastera w walce czy to jest mozliwe w zrobienie w przeciagu kilku dni bo w czasie kiedy serwerek padal dosc czesto nie dalo sie zrobic nic choc max zrobilam masetra w walce a w wielu profejsach to jest nie mozliwe , a jeszcze jedno gosc nosi jedna postacia full plate co jest nie mozliwe grajac i uczac tylu skilli u dwoch postaci na raz ...Dobra rozpisalam sie starczy.:cry:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Pirotess dnia 2002-01-05 16:38 ]</font>

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 16:41 
 
Pirotess, Tak, a czy GM'owie niemoga grac jako normalni gracze to ze maja konta gm'owskie nie oznacza ze maja podwyzszone Staty skille i w ogole :>
Tak Lith.
Pozatym to przesadziliscie z tym co z tego ze jestem w tej Gildii gdzie jest "GM" a nie dawno zostalem oskarzony o to ze sam mam zczitowana postac
choc niewiem czy to ma cos z toba wspolnego...
O wlasnie znow LogOut hehehe
To jest bezsens


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 16:41 
 
Raist ---> popraw mnie bo moze sie myle a wy byliście (jestescie?) chyba w tej samej gildii co Pirotess?

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 16:50 
 
Ogrze. Moim zdaniem nie. Albo rybki, albo akwarium. Jak GM bedzie gral, to chocby byl najuczciwszy na swiecie, to zawsze ktos bedzie mial podejrzenia. Jak chce grac niech przestanie byc GM-em. I tyle.

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 16:51 
 
karanira, Mozliwe moze masz racje ale co ja mam wspolnego ze mnie oskarzaja ze mam zczitowana postac?


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 16:54 
 
To tylko potwierdza moje zdanie. Grasz uczciwie, ale ktos cie widzial z ...., no i masz podejrzenia.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 16:56 
 
Pirotess powiem ci jedno. A ty co zrobilas? Jak bylem bez zbroi i bez miecza to mnie zaatakowalas a ja nie mialem szans. Przed chwila po tym jak zabilem cie na cm przylazlas kolo kowala z rozdzka przywolania demona. Nie udalo ci sie go przywolac i jak cie zaatakowalem to sie wylogowalas. Nadal mam cie na celowniku jednak nie moge cie zabic bo sie wylogowalas. To samo z walka niby uczciwa. Wyzwalas mnie i zagralas nieuczciwie. Nie chodzi mi tu o to ze rzucilas na siebie reactive armour ale o to ze jak cie zaatakowalem to ty bylas w miescie i wolalas straze. Niestety na tyle glupia jestes ze nie wiedzialas ze do miasta nie wlazlem a pozatym i tak straz nic by mi nie zrobila bo bylo to juz wojna gildii. Wiec nie pierd... mi tu o uczciwym graniu. Najsmieszniejsze co zrobilas to jak sie zamienilas w smoka i gadalas ze masz 1000str a wystarczyly 2 strzaly i lezalas.

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 16:56 
 
Karanira, No coz teraz to najlepiej poczekac aby sam sie wypowiedzial...
Pirotess, A A nie lepiej zalatwic to bylo w inny sposob? teraz mozesz narobic sobie problemu i Gm'om...


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 17:01 
 
Tu nie chodzi o robienie problemu komukolwiek. Bo jezeli poruszenie tego tematu ma doprowadzic do przesladowan kogokolwiek przez GM-a (GM-ow), to ten serwer okaze sie niewart uwagi. Ale wiem, ze tak na pewno nie bedzie.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 17:02 
 
Ja osobiscie gdybym bym GM-em i chcial bym pograc graczem i sztucznie by m sobie podniosl statystyki na maxa na pewno bym sie staral uniknac tego aby ktokolwiek wiedzial ze jestem GM-em. A nasz kochany GM wcale sie nie ukrywa z tym co swiadczy o jego uczciwosci. A odnosnie jego skillow to widzialem wielu GM (Grand masterow) w rybactwie. Kilku jest w kowalstwie o ile mnie pamiec nie myli. :smile: :smile: Lithus jestes slodszy niz hamburger na ostro :smile: Zawsze tak madrze piszesz jak ja :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.