mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 12:01 
 
Mnie najbardziej denerwowal fakt ze od sierpnia bedac na becie nie widzialem wielkich zmian, rozumie ze beta ma swoje ograniczenia, ze czesto dostajemy na becie to co chca devsi, my mamy testowac konkretne rzeczy ale byl probblem ze przez ponad pol roku cale testy u wiekszosci ludzi wygladaly tak ze sciagalismy kolejnego klienta zeby zrobic 20lvl i potem czekac na kolejny focus.

Animacja i grafika aktualnie jest beznadziejna i chyba nie odkryje ameryki piszac ze to raczej ulepszony daoc lub wow niz gra majaca miec premiere w 2008 roku.

PQ podniecalem sie w na poczatku beta testow, ale szybko okazalo sie ze jest to alternatywa na farme, gra ma opierac sie na farmie wszystkiego wszedzie, dlatego marudze od dawna ze smierdzi masowa w stylu blizzarda.
Gra oparta na itemizacji i farmie wszystkiego to pomysl blizza by zatrzymac miliony graczy.

Pisanie ze gra ma opierac sie o end game pvp to tez narazie wyssane z palca informacje bo te zalozenia jakie sa ograniczaja ilosc graczy mogacych uczestniczyc w end game do paru setek graczy na serwer, wiec reszta bedzie sie mogla oblizac i miec nadzieje ze bedzie duzo farmy epaxow i szybko sie nie znudzi.

Prawda jest taka ze to co mozna bylo wymyslec w mmo na masowa skale mamy juz w WoW i cala reszta jest raczej dla malych grup ludzi.

Vanguard pokazal ze nawet zarabisty craft czy loot pvp nie przyciagnie graczy, za to miliony siedza na farmie golda i epaxow w WoW.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 12:05 
 
embe napisał(a):
Pisanie ze gra ma opierac sie o end game pvp to tez narazie wyssane z palca informacje bo te zalozenia jakie sa ograniczaja ilosc graczy mogacych uczestniczyc w end game do paru setek graczy na serwer


Co rozumiesz przez ograniczenia?
Czy wlasciwie wiesz o czym mowisz?
I o co chodzi z itemizacja?

Pq to po prostu inny sposob na LFG i questy grupowe ktore doprowadzaja do frustracji jesli nie ma z kim ich robic. Lacza w sobie zarowno questing jak iklasyczny grind, i w mojej opini sa fajnie zbalansowane te dwie rzeczy.

juz.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 12:17 
 
Sio embe, idz trzepać pałeczke pod ładne widoczki w AoC.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 12:21 
 
przy calym szacunku do twej osoby embe faktycznie idz do dzialu aoc i tu nie wracaj ;-)
srednio widac masz pojecie o tym co oferuje rvr w warze i jaka jest roznica pomiedzy pvp w aoc a war.
;-p

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 12:39 
 
Shadhun napisał(a):
Sio embe, idz trzepać pałeczke pod ładne widoczki w AoC.


WHO oferuje wieksze mozliwosci od strony pieknego swiata, miast, krain, to jest gigantyczny swiat w porownaniu do AoC, ma mnadzieje ze wykorzystaja mozliwosci jakie daja karty graficzne i bedzie to pieknie zrobione w dniu premiery.

Mendol napisał(a):
przy calym szacunku do twej osoby embe faktycznie idz do dzialu aoc i tu nie wracaj ;-)
srednio widac masz pojecie o tym co oferuje rvr w warze i jaka jest roznica pomiedzy pvp w aoc a war.
;-p


Nie wiem co oferuje War i co oferuje Conan, za to ty wiele razy juz blyszczales wiedza na temat obu gier, wiec licze ze tu sporo sie dowiem.
Co do RvR wiem tylko to ze moze byc zarabisty i same walki w stolicach moga byc swietne, wez np 2-3 tysiace graczy walczacych w jednym miejscu, to moze byc piekne ale czy do zrealizowania to watpie :(

krzyk napisał(a):
Pq to po prostu inny sposob na LFG i questy grupowe ktore doprowadzaja do frustracji jesli nie ma z kim ich robic. Lacza w sobie zarowno questing jak iklasyczny grind, i w mojej opini sa fajnie zbalansowane te dwie rzeczy.juz.


Tak tez twierdzilem na poczatku uczestnictwa w becie, czym dalej tym wiecej musisz powtarzac te PQ, wiec staje sie malo atrakcyjne.
Cieszy natomiast fakt ze jest tego duzo i nie jestes zmuszony by w tym uczestniczyc, czyli duzy plus dla Mythic za oferowanie duzego contentu.

Jesli juz Shadhun i Mendol wchodza w porownania Wara z Conanem to chetnie w tym bede uczestniczyl bo bede gral zapewne w WHO i mozemy wymieniac wlasne obserwacje z obu gier.

Moja gildia bedzie sie organizowac tez w WHO, sam zapewne nie zajme sie organizacja bo zajmuje sie AoC, jednak zagram napewno.
Czekam niecierpliwie na finalna wersje, interesuje mnie bardzo jak gra bedzie wygladala od strony graficznej bo narazie jest na wczesnym etapie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 13:05 
 
szkoda komentarza w sumie. ale daruj sobie embe ta ironie bo jest troche nie na miejscu. my wytykamy ci twoje mylne pojecie na temat war'a, ty nam nasze na temat aoc.
tylko, ze o rvr/pvp w warze mozna powiedziec o wiele wiecej niz na ten sam temat w aoc.
mi wystarczy ze w warze w siegowaniu keepa bedzie bralo udzial 100 osob, czy 200.
a szczerze mowiac nie wyobrazam sobie takiej liczby w przypadku aoc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 13:18 
 
Mendol napisał(a):
szkoda komentarza w sumie. ale daruj sobie embe ta ironie bo jest troche nie na miejscu. my wytykamy ci twoje mylne pojecie na temat war'a, ty nam nasze na temat aoc.
tylko, ze o rvr/pvp w warze mozna powiedziec o wiele wiecej niz na ten sam temat w aoc.
mi wystarczy ze w warze w siegowaniu keepa bedzie bralo udzial 100 osob, czy 200.
a szczerze mowiac nie wyobrazam sobie takiej liczby w przypadku aoc.

odpalalem jeszcze bete WAR jakos na poczatku roku na swoim starym P4
i przy tej kijowej grafice co wtedy byla gra zachowywala mi sie gorzej niz AoC - pod wzgledem fps
na + bylo to ze nie mialem takiego swapowania jak w AoC
swiadczy to o wcale nie najlepszym silniku - jak narazie

ale szkoda teraz energii na sprzeczanie sie ktora gra bedzie lepsza
wyjda to sie zrobi porownanie

*

Posty: 162
Dołączył(a): 14.05.2007
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 14:02 
 
Patrząc na to co dzieje się w okól AoC i WH zastanawiam się, czy nagle nie oakrze się, że zwycięscą tej batalii zostanie 3 uczestnik, na razie bardzo spokojny. A mianowice BLIZZARD ze swoim WolK...
Ile już razy historia nam to pokazała...

Oczywiście nie życzę mu tego - a wręcz odrowtnie. Uciesze się jak okaże się to nie wypałem ale trochę tego obawiam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 14:09 
 
Wotlk nie okaże się niewypałem, bedzie trzymał poziom Burning Crusade. Każdy komu WoW się podoba aktualnie, nie zawiedzie się na następnym dodatku.

Na AoC i WHO czekają natomiast ci, którzy chcą pograć w coś nowego.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 14:17 
 
krzyk napisał(a):
embe napisał(a):
Pisanie ze gra ma opierac sie o end game pvp to tez narazie wyssane z palca informacje bo te zalozenia jakie sa ograniczaja ilosc graczy mogacych uczestniczyc w end game do paru setek graczy na serwer


Co rozumiesz przez ograniczenia?
Czy wlasciwie wiesz o czym mowisz?
I o co chodzi z itemizacja?
juz.


Ponownie embe pytam o to samo, czy twoj post to tylko trolowanie i whine? Czy masz jakies konkretne uwagi na ktore mozemy odpowiedziec?

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 14:22 
 
corscahk napisał(a):
Patrząc na to co dzieje się w okól AoC i WH zastanawiam się, czy nagle nie oakrze się, że zwycięscą tej batalii zostanie 3 uczestnik, na razie bardzo spokojny. A mianowice BLIZZARD ze swoim WolK...
Ile już razy historia nam to pokazała...

Oczywiście nie życzę mu tego - a wręcz odrowtnie. Uciesze się jak okaże się to nie wypałem ale trochę tego obawiam.

ale narazie nic strasznego sie nie dzieje
AoC jest patchowany i ogolnie idzie do przodu dosyc mocno - zobaczymy po tym dzisiejszym patchu co sie zmienilo
WAR narazie premiera przesunieta wiec tez czas na dopracowanie maja

a WolK osiagnie napewno sukces (chociaz moze juz nie takie wielki jaki mial WoW) - kupe ludzi gralo gra i bedzie grac w WoWa
WAR i AoC tego nie zmienia zbytnio - to sa gry ktore stanowia alternatywe dla ludzi znudzonych WoWem jego kiepskim PvP i powtarzalnoscia
gry nastawione bardziej na PvP - ktorego wiekszosc ludzi jednak nie lubi

osobiscie jakby AoC i WAR nie wypalilo to wole odpalac znowu wszystkie gry z game listy mmorpg.com od A-Z niz napierdalac znowu to samo w WoW... zawsze to cos nowego...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 14:30 
 
krzyk napisał(a):
Co rozumiesz przez ograniczenia?
Czy wlasciwie wiesz o czym mowisz?
I o co chodzi z itemizacja?


Mam na mysli ograniczenia zwiazane z tym ze tylko najmocniejsza grupka ludzi w najlepszych gildiach bedzie mogla pocieszyc sie pelnym PvP, nie mam pojecia jak to bedzie finalnie wygladalo ale watpie by RvR dotyczylo wszystkich na serwerze.
Mozliwe ze uda sie im zrobic system dla tysiecy graczy walczacych w kilku miejscach na serwerze, oby tak bylo.

Itemizacja, gra jest oparta o zdobywanie itemow najczesciej farmiac je w PQ, farmiac infame, renown point itp, nie pisze ze to jest zle bo blizzard na tym juz jedzie ponad trzy lata i ma sie calkiem dobrze.
Ja szukam w WHO czegos wiecej i kazde info na temat contentu oferujacego cos wiecej jak tylko farma itemow jest dla mnie dobra informacja.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 14:36 
 
embe napisał(a):
Mam na mysli ograniczenia zwiazane z tym ze tylko najmocniejsza grupka ludzi w najlepszych gildiach bedzie mogla pocieszyc sie pelnym PvP, nie mam pojecia jak to bedzie finalnie wygladalo ale watpie by RvR dotyczylo wszystkich na serwerze.
Mozliwe ze uda sie im zrobic system dla tysiecy graczy walczacych w kilku miejscach na serwerze, oby tak bylo.

Itemizacja, gra jest oparta o zdobywanie itemow najczesciej farmiac je w PQ, farmiac infame, renown point itp, nie pisze ze to jest zle bo blizzard na tym juz jedzie ponad trzy lata i ma sie calkiem dobrze.
Ja szukam w WHO czegos wiecej i kazde info na temat contentu oferujacego cos wiecej jak tylko farma itemow jest dla mnie dobra informacja.


1. Nie kumam wogole tego pierwszego, o co ci chodzi z najmocniejsza grupka. Rvr dotyczy wszystkich na serwerze, kazdy kto chce moze w nim uczestniczyc, jest rozwiazane na wielu poziomach (scrimish, scenario, campaign) i naprawde ten zarzut jest wyssany z palca.
2. Itemizacja - nie rozumiem tego rowniez. Czego szukasz w WHO? WHO daje fun w postaci pvp plus dodatkowo nagradza za to ze ktos w pvp jest dobry i zdobywa ranki w rvr - nagrody w postaci itemow, skilli itp.

Mam nieodparte wrazenie ze jednak probujesz dyskredytowac WARa.
Niemniej - jesli WAR nie oferuje tego czego szukasz, to po co wogole zadajesz sobie trud postowania?

juz.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 15:20 
 
Cytuj:
15:15…   12 @10futt: kto sciagnal embego do dzialu war'a?
15:15…   12 @10futt: nie zaczepiajcie go
15:15…   12 @10futt: powiedzcie zeby spierdalal na swoje forum
15:15…   12 @10futt: z idiota nie ma co dyskutowac



Zegnamy pana Embe, ktorego wypowiedzi nie dosc ze maja niewiele wspolnego z gra o ktorej nie wie co mowi, to dziala rowniez drazniaco na innych uzytkownikow forum. Prosimy elegancko aby opuscil pan krag zainteresowanych gra warhammer online, zanim zacznie sie w tymze wspanialym dziale flame na dobre.

Buziaczki o/.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 15:26 
 
RoozTer napisał(a):
Zegnamy pana Embe, ktorego wypowiedzi nie dosc ze maja niewiele wspolnego z gra o ktorej nie wie co mowi, to dziala rowniez drazniaco na innych uzytkownikow forum. Prosimy elegancko aby opuscil pan krag zainteresowanych gra warhammer online, zanim zacznie sie w tymze wspanialym dziale flame na dobre.

Buziaczki o/.

Powiedzial koles, ktorego posty to gowno w skali calego forum, a nie jednego dzialu. :/ Flame sie juz zaczal?


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 15:33 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
RoozTer napisał(a):
Zegnamy pana Embe, ktorego wypowiedzi nie dosc ze maja niewiele wspolnego z gra o ktorej nie wie co mowi, to dziala rowniez drazniaco na innych uzytkownikow forum. Prosimy elegancko aby opuscil pan krag zainteresowanych gra warhammer online, zanim zacznie sie w tymze wspanialym dziale flame na dobre.

Buziaczki o/.

Powiedzial koles, ktorego posty to gowno w skali calego forum, a nie jednego dzialu. :/ Flame sie juz zaczal?


Ehurehu, 'przyganial kociol garnkowi':).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 15:45 
 
embe nic nie musisz farmowac. mozesz ale nie MUSISZ. zawsze masz wybor w warze.
i tez nie kumam o co ci chodzi z tymi najsilniejszymi grupami z gildii? ;-0
to jest bardzo ciekawe podejscie. jak rozumiem w aoc nie bedzie mial znaczenia fakt czy robisz pvp instancje z randomami czy z kolegami z gildii siedzac z nimi na vencie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 15:14 
 
Obrazek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 15:38 
 
troche stare to musi byc. bo grafika troche nie ta.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 21:38 
 
powiem tak - chcialbym aby WAR byl mega kozacki i mial w sobie to wszystko co zajebiste w WoW i zarazem nie miał nic z tego za co Wow'a nie lubimy, ale szczerze mwoiac, obserwując filmiki itd i to w jaki sposob i w jakim kierunku posuwają się prace na tym tytułem obawiam się ze do WoW z wszystkimi jego wadami WARowi i tak bedzie daleko.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.