mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 00:33 
 
Wert ja sie nie ograniczam do miast... cala cholerna Sosaria :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 00:40 
 
A gdybi np. mi cos odjebalo i gdybym sie krolem mianowal, to sciagnalbys straze, czy mnei ukatrupil? :razz:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 00:55 
 
Wszystko zalezy od stylu w jakim bys to robil... i od mojego humorku - lepszego lub gorszego


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 01:23 
 
Znaczy styl delikatny i bym zapytal najpierw czy moge :razz:

No a ty bys mi zezwolil (w przypadku dobrego humorka), lub nie...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Taunis dnia 2002-02-11 01:24 ]</font>

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 01:33 
 
Dokladnie tak jak mowisz... hihihi


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 01:38 
 
ooc: (:P) Zaczyna sie "nocne czuwanie przy studiu olimpilskim" (jakimis praktykami orto-katolickimi mi zajezdza ta nazwa :smile:)

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 01:42 
 
Taunis jak zostaniesz krolem to nadasz mi(oczywiscie za zgoda Szanownego Pana Szerszenia) tytul szlachecki :grin:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 01:49 
 
;P Zostaniesz Hrabia Minoc, Vesper, Cove, Fortu Orkow i okolicznych wod :razz:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 01:50 
 
YEAH zawsze chcialem miec tam wladze. Hehe i jest to dobry teren bo duzo kowali i bede mial zbroje :grin:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 06:40 
 
Witam,

Rozpoczyna sie drugi dzien funkcjonowania Krolestwa Brytanii. Aby umowic sie ana audiencje u Krola Arkana, nalezy wyslac email wyjasnajacy przyczyny na adres: [email protected] :>. Przelozenie terminu ceremonii odbylo sie ze wzgledow bezpieczenstwa, a nie 'ze strachu przez Chaosem'. Krol nie uciekl ze swojego Zamku, lecz pozostal w nim, by zginac z rak Chaosu na oczach przedstawicieli gildii Porzadku. Taki byl plan i zostal w pelni zrealizowany. Impreza odbyla sie, grzeczni goscie wszystko widzieli, pozostali odeszli zawiedzeni. Monarchia dziala, Domena Harmonium uruchomiona - Chaos moze tylko tupac nozkami :P.

Lcv


_________________
Królestwo Brytanii, Domena Cywilizacji Harmonium w świecie Strefy Cienia

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 08:17 
 
"Przelozenie terminu ceremonii odbylo sie ze wzgledow bezpieczenstwa, a nie 'ze strachu przez Chaosem'."

potezny LOL, -> skoro uciekl bo martwil sie o wlasna dupa to przed czym uciekal? chyba nie przed swoimi straznikami?!? ehh szkoda gadac... ja tam sadze ze ten krol to zrobil sobie na forum kilka kont i broni sie w imieniu kilku osob :wink:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 08:44 
 
najlepsi sa ci "grzeczni" goscie.
kurka wodna "Harry Potter 2 i 1/3" hihihihi


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 10:35 
 
wiecie co coś mi ten lord sektą jedzie


_________________
Obrazek

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 11:55 
 
Cytuj:
2002-02-11 06:40, Lcv napisał:
Witam,

(...)Przelozenie terminu ceremonii odbylo sie ze wzgledow bezpieczenstwa, a nie 'ze strachu przez Chaosem'.

srodki bezpieczenstwa stosuje sie gdy ludzie boja sie o swoja dupe.
Cytuj:
Krol nie uciekl ze swojego Zamku, lecz pozostal w nim, by zginac z rak Chaosu na oczach przedstawicieli gildii Porzadku.

ja tam nie widzialem nikogo z gildii Porzadku. Jedyny gildiowcy chcieli zabic krolika, a jedynie Grundie z neutralnej gildii zostal przywodca strazy za co zginal z mojej reki(jego cialo znalazles w worku przed drzwiami :grin:).


_________________
Przyjaciele przychodzą i odchodzą,
więc trzymaj się blisko wrogów,
tylko oni zostaną przy tobie.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: lobo_17 dnia 2002-02-11 12:48 ]</font>

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 13:38 
 
"Musze zawiesc niestety wszystkich podnieconych chaotytow :>. Krol sprawuje juz wladze i ma sie dobrze. Order rosnie w sile. A straze w miastach mozna wlaczyc, Krol nie jest jeszcze w stanie oplacic wystarczajacej liczby PC. Wszystko zalezy od hojnosci praworzadnych i neutralnych obywateli :razz:"
Czlowieku, ty jestes cyba niespelna rozumu....wiesz na czym polega zasada neutralnosci??? Ja jestem nautrealny i jedyna chojnosc jaka moge sie wykazac to ewentualny zakup paru desek dla jakiegos stolarza, na trumne dla ciebie i calej tej chorej zgrai, bo to akurat lezy w moim szeroko pojetym interesie...

a i jeszcze jedno , gdzies tam pojawil sie kolejny oszolom ktory chce ciagnac ieniadze z pracy innych bez zadnego uzasadnienia.....zaaczynam powoli wysuwac swoje kunie kly z buzki, wkurwie sie , napewno sie wkurwie i zminie zawod, np na drwala i rozrabie ten glupi czerep, jak sie troche mozg przewietrzy to pomaga


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 13:45 
 
Cytuj:
2002-02-10 22:45, Lcv napisał:
(...)A straze w miastach mozna wlaczyc, Krol nie jest jeszcze w stanie oplacic wystarczajacej liczby PC(...)


cos gdzies wspominales o stronniczosci Szarego, a teraz sam chcesz zeby stanal po waszej stronie i wlaczyl straze, ale przeciez to jest ingerencja w sprawy graczy. Przeciez tak nie wolno. (troche pozno to napisalem ale dopiero niedawno to przeczytalem :grin:).


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 14:00 
 
"A straze w miastach mozna wlaczyc, Krol nie jest jeszcze w stanie oplacic wystarczajacej liczby PC"

nie jest????????
no jak to??? a za korone mial zaplacic tyle ile zadaja......oj cos zbiednial chyba, a moze gdzies cos zakopal?;-))))))
stawiam na rozum, zakopal rozum i zapomnial gdzie


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 14:17 
 
'potezny LOL, -> skoro uciekl bo martwil sie o wlasna dupa to przed czym uciekal? chyba nie przed swoimi straznikami?!? ehh szkoda gadac... ja tam sadze ze ten krol to zrobil sobie na forum kilka kont i broni sie w imieniu kilku osob '

UWAGA! Krolestwo Brytanii oglasza konkurs dla chaotytow! Za screen, na ktorym widac Krola rzekomo uciekajacego z Zamku Brytanii nagroda 50k. Nie ma chetnych? Ciekawe, dlaczego. Za screen przedstawiajacy 'przerwanie koronacji' place drugiee tyle. I tyle samo za screen, na ktorym Krol grozi komus 'utrata konta'.

'cos gdzies wspominales o stronniczosci Szarego, a teraz sam chcesz zeby stanal po waszej stronie i wlaczyl straze, ale przeciez to jest ingerencja w sprawy graczy. Przeciez tak nie wolno. (troche pozno to napisalem ale dopiero niedawno to przeczytalem ). '

ja osobiscie jestem za wylaczeniem strazy na calym swiecie (zelazna zasada nieingerencji), ale nie wydaje mi sie, by reszta Orderu byla z tego zadowolona, wiec proponuje przywrocenie strazy NPC do czasu sformowania skutecznych strazy PC.

'a i jeszcze jedno , gdzies tam pojawil sie kolejny oszolom ktory chce ciagnac ieniadze z pracy innych bez zadnego uzasadnienia'

Skladka obowiazkowa w Krolestwie Brytanii nie obowiazuje. Kto chce, wspiera Inicjatywe. Kto nie chce, nie musi. Uzasadnienie? Pieniadze sa wykorzystywane na budowe panstwa graczy na serwerze SC. Dostep do spisu wydatkow ma kazdy - wystarczy wyslac email na adres: [email protected] z tytulem 'Ksiegi rachunkowe'. Ani jedna moneta wplacona przez darczyncow nie trafia na prywatne konto Krola. Nikt nikogo nie zmusza. Jezeli chcesz, by panstwo Orderu zwyciezylo, pomoz prosze. Wstap w szeregi Strazy Krolewskiej, zamieszkaj w Domenie lub po prostu wesprzyj Krolestwo finansowo. Sam biore udzial w planowaniu budzetu, wiec recze, ze nasze pieniadze nie sa marnowane. Blagam o wsparcie finansowe takze gildie Orderu. Ale to juz w ramach gry - postaci Orderu maja prawo do korzystania z wszelkich dobr Domeny, a gildie do wystawienia wlasnych kandydatow na stanowiska panstwowe. Daty spotkan w tej sprawie beda oczywiscie tajne. W kazdym razie moge zapewnic, ze Order nie jest tak slaby, jak usiluje wmowic Wam Chaos. Przenoscie domki do Domeny i pomagajcie Krolowi, a swiat zacznie sie powoli przeobrazac. Ale do tego trzeba pracy...

Lcv


_________________
Królestwo Brytanii, Domena Cywilizacji Harmonium w świecie Strefy Cienia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 14:21 
 
Na SC nie graja sami newbie i nie beda wam tak placic takich sumek jak na cl wiec mozecie wracac. Czego wogole chcecie postawic sobie zamek w 2 tyg.?
Taunis wam jeden da bo jush mu sie na sc nudzi. no comment

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 14:26 
 
Cytuj:
2002-02-11 08:44, Szerszen napisał:
najlepsi sa ci "grzeczni" goscie.
kurka wodna "Harry Potter 2 i 1/3" hihihihi


Szerszen a czego sie spodziewales, po kolesiu ktory po 15 minutach od dostania accounta oglasza sie krolem a ty mu jeszcze zamek otwierasz. ludzie to jest n00wbie.
Ja bym mu bana poslal i tyle, niech sobie postawi NOXa na lanie, to moze sobie tak krolowac, krolem powinien zostac ktos kogo wszyscy znaja na sc szanuja i przede wszystkim UFAJA. jakie macie szanse ze wam nie ***** odfrunie na jakas wyspe z cala kasiora.

a najlepsze jest to ze sie tak chwali tym 92 % na cl, a co mi po tym jak to jest SC a tutaj zadnego glosowania nie bylo, a powiem ci ze tutaj mialbys tyle co lepper w warszawie. I nie zwalaj tego na chaos bo zrobilem dzisiaj mala ankiete jak NL padlo.
10 osob spotkalem i 10 powiedzialo :
**** mu w ****.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: exodus dnia 2002-02-11 14:30 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.