mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 07:09 
Cytuj  
ja sie zastanawiam gdzie ten order expi procz sc . czasem kampie pod wioskami/warcampamí i nic 0 ludzi , to swiadczy ze cos malo ludzi gra , a orderu jest medium to jest dziwne , wychodzi na to ze servery maja malego capa.. sam juz nie wiem ocb.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 07:19 
Cytuj  
O tym że cap jest za mały to osobiście jestem przekonany.


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 07:27 
Cytuj  
no to tez prawda. szkoda, ze nie podaja juz tych informacji tak jak bylo w cb (w daocu tez bylo info ile osob gra aktualnie na serverze, nie wiem po ki pies chca to ukryc).

od dnia wczorajszego po wprowadzeniu 'hotfixow' polowa ludzi ma ctd co parenascie minut, do tego duza czesc scenario jest niegrywalna ze wzgledu na 'lagi'.

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 08:18 
Cytuj  
Jutro będą nowe hotfixy, które usuną ten problem. W sumie trzeba przyznać, że reagują szybko na zgłoszone rzeczy.


Posty: 33
Dołączył(a): 8.10.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 11:49 
Cytuj  
Brolg napisał(a):
Jutro będą nowe hotfixy, które usuną ten problem. W sumie trzeba przyznać, że reagują szybko na zgłoszone rzeczy.


Tak to prawda, w miare szybko, ale styl w jakim to robia jest beznadziejny. Czuje sie jakbym dzwonil na Blekitna linie TP mniejwiecej ten sam poziom posiadania klienta w dupie

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:09 
Cytuj  
taa.. dzisiejszy "patch" spowodował, że mi na porannych sceneriach laguje, co było wcześniej nie do pomyślenia..na dodatek faktycznie co kilkanaście minut mnie z gry zaczęło wywalać.. nie ma to jak kompetentny dev team...


_________________
Suffer not the witch to live!!!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 12:22 
Cytuj  
Najśmieszniejsze jest to, że gra chodziła bardziej stabilnie zaraz po premierze. A teraz co hotfix to gorzej :O.


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:00 
Cytuj  
ja sie zastanawiam gdzie ten order expi procz sc

Nigdzie. Capy sa niskie, ale bylyby ok i gra sprawialaby wrazenie gry MMORPG, gdyby nie bylo takich fajnych instancji, ktorych ciagle robienie oplaca sie bardziej niz cokolwiek innego w grze. Na moim serwerze na scenario czeka sie srednio 2sek w primetime po stronie Destruction, ktorego jest minimalnie wiecej od Order. Bierzesz questy, wchodzisz, robisz costam - nawet nie musisz wiedziec co, wychodisz, zbierasz exp, rinse and repeat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:10 
Cytuj  
konrador napisał(a):
ja sie zastanawiam gdzie ten order expi procz sc

Nigdzie. Capy sa niskie, ale bylyby ok i gra sprawialaby wrazenie gry MMORPG, gdyby nie bylo takich fajnych instancji, ktorych ciagle robienie oplaca sie bardziej niz cokolwiek innego w grze. Na moim serwerze na scenario czeka sie srednio 2sek w primetime po stronie Destruction, ktorego jest minimalnie wiecej od Order. Bierzesz questy, wchodzisz, robisz costam - nawet nie musisz wiedziec co, wychodisz, zbierasz exp, rinse and repeat.


Niestety to prawda. Z jednej strony to debilizm graczy, z drugiej jednak troche blad devsow (SC sie poprostu oplaca).
Mozna powiedziec, ze to sposob na przejscie T3, ale po takim stylu gry to mozna rzygac WARem.

Oczywisice mozna sie w tym wszystkim odnalezc i fajnie bawic, mimo wszystko outdoor RvR istnieje, ale niestety nie na taka skale zeby sie dalo tam siedziec non-stop.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:21 
Cytuj  
Zdecydowanie blad devsow. Jest masa contentu, z ktorego po prostu nikt nie korzysta. Niby nie lubie PVE, ale sytuacja na serwerze (szczegolnie open RVR), wygladalaby o wiele zdrowiej, gdyby ludzie byli zmuszeni do siedzenia na public questach, grindowania mobow i robienia serii nudnych questow - widocznie tak w levelowkach musi byc. Wtedy swiat tetnilby zyciem i zawsze znalazlby sie przeciwnik, z ktorym mozna byloby powalczyc, a jak ktos mialby ochote na PVP, to nie wybieralby sobie arenki z menu tylko szedl w okreslone miejsce i walczyl tam.

A tak btw to chyba nie ten temat. :[

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:26 
Cytuj  
mam radę na wasze problemy

delete warhammer

WOW FTW !!!!!


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:31 
Cytuj  
Bartek zmieniłem zdanie o tobie nie jesteś debilem tylko idiotą.

Sorry za OT ale czy jakiś mod może zbanowac tego pana bo od paru dni 90% jego postów wygląda właśnie jak ten powyżej.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:32 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Bartek zmieniłem zdanie o tobie nie jesteś debilem tylko idiotą.

Sorry za OT ale czy jakiś mod może zbanowac tego pana bo od paru dni 90% jego postów wygląda właśnie jak ten powyżej.


czy jakiś mod albo admin może zbanować tego pana za obelgi skierowane do różnych forumowiczów???


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...


Posty: 7
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:44 
Cytuj  
bartek_b napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
Bartek zmieniłem zdanie o tobie nie jesteś debilem tylko idiotą.

Sorry za OT ale czy jakiś mod może zbanowac tego pana bo od paru dni 90% jego postów wygląda właśnie jak ten powyżej.


czy jakiś mod albo admin może zbanować tego pana za obelgi skierowane do różnych forumowiczów???


On tylko mówi prawde...

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 15:44 
Cytuj  
ibas napisał(a):
bartek_b napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
Bartek zmieniłem zdanie o tobie nie jesteś debilem tylko idiotą.

Sorry za OT ale czy jakiś mod może zbanowac tego pana bo od paru dni 90% jego postów wygląda właśnie jak ten powyżej.


czy jakiś mod albo admin może zbanować tego pana za obelgi skierowane do różnych forumowiczów???


On tylko mówi prawde...


chyba gówno prawdę


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 16:15 
Cytuj  
Ludzie wy bartka źle rozumiecie po prostu... On nam zazdrości, że musi siedzieć w wowie bo mama nie chce mu dać kasy na młotka i z czystej zazdrości spamuje jaki to wow uber a war do dupy.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 11:08 
Cytuj  
Obrazek
Obrazek
tak zjebanie wygląda (a raczej nie wygląda mój backpack. od wczoraj - za cholerę nie pomagają reinstali modów, wywalanie wszystkich plików konfiguracyjnych itp. any idea? any1?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 11:11 
Cytuj  
miałem taki sam problem, musiałem usunąć folder Users
nie wiem co to dla ciebie sa pliki konfiguracyjne ale u mnie wywalenie całego Users pomogło


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 13:05 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
miałem taki sam problem, musiałem usunąć folder Users
nie wiem co to dla ciebie sa pliki konfiguracyjne ale u mnie wywalenie całego Users pomogło

thx, działa.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 17:35 
Cytuj  
Chciałem sobie obejrzeć WAR-a w akcji, niestety nie mogę sobie pograć dłużej niż minutę bo ciągle wyrzuca mnie do wyboru serwerów. Nie wiem czy nie jest to przypadkiem wina starego sprzętu: Win XP, Sempron 3000+ 2GHz, Ram 1,5Gb, Nvidia 7600GS 256Mb, Sound Blaster Audigy SE czy też może to być związane z jakimś innym problemem. Może jakieś sugestie :oops:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.