mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 8
Dołączył(a): 26.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 08:11 
Cytuj  
Ja bym chciał zacząc, tylko jakie karty kredytowe oni przyjmuja? =) Visa Electron nie przejdzie eh? :)

Jakby co gdzie moge liczyc na pomoc? =)


_________________
Brute Force =)

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 23:27 
Cytuj  
inteligo nie wchodzi, moze mbank...


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.


Posty: 49
Dołączył(a): 25.04.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 05:52 
Cytuj  
Od kiedy inteligo nie wchodzi? Ja ostatni rok uzywalem inteligo, ale bylo to rok temu :/


Posty: 8
Dołączył(a): 26.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 11:03 
Cytuj  
A nie wiecie jak sprawa wyglada z kontami typu paypal itd? :) Daloby sie przerzucic?

Mam ostatnio wielką chęc pograć w UO

thx in advice


_________________
Brute Force =)

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 15:01 
Cytuj  
dawno tu niezagladalem :/

ELFY nadchodza wilkimi krokami ehehehe znowu dodatek na spadek activ player lol to juz jest zenujace :<

a btw doczekalem sie redow na acc mialem 1 teraz mam 3 zostal mi mul tamer i wojak do dooma ahahaha i roxx UO !!!!!!!!

tylko ze nigdzie mnie niechca przyjac do guild ludziom chyba sie zle kojazy name "Vem" :<<< bolej nad tym okropnie *placze*

a tak powaznie to zeczywiscie chyba cos sie dzieje w uo ludzie odchodza a domki sie nie rozwalaja jakies to dziwne jeszcze zbanuja mi proska i juz nie bedzie wogole z kim grac zostane ze skorem i bedziem bic blueskow red/archer/stealther yeah !!!!!


Posty: 8
Dołączył(a): 26.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 17:43 
Cytuj  
EEe, nie bedzie zle, moge sie dolaczyc tylko goddamn jak to jest z kontami bankowymi a wpłatami za GT? :<


_________________
Brute Force =)

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 09:42 
Cytuj  
a do jakiej gildy sie chcesz dolaczyc Nadku?:)
mam zrsezta tez pomysl hehe zmien sobie imie za real cash :)
:(

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 18:44 
Cytuj  
z tymi kontami wplatami itp. to ja niemam zielonego pojecia kiedys placilem bela karta za gt ale siiii i on mial chyba vise clasic a te inne to nie wiem ja place za GT in game :) wiec nie jestem w stanie ci odpowiedziec :< sry

hergusiu moj kochany gdzies sie tyle podziewal pisalem ci kiedys na icq pozdrowionka i takie tam milostki a ty mi nieodpowiadales :< wstydz sie *smuci sie* wsumie to zadko uzywam tamtego icq no ale zawsze to bedzie milo pogadac :) z wybuchem kiedys gadalem ale chwilke bo on caly czas EN jest :< trza sie kiedy zgadac na male co nieco w wawie no ale to ciezko teraz lunka na stazu a ja hmmm wolny strzelec hehehe :P

wsumie to jak bedziem sie wybierac bedziem dzwonic po wszystkich aaaa belek hujus jedzie do angli juz nawet brode zapuscil taka dluga jak mikolaj chyba sie upodabniac zaczyna do tamtejszego klimatu i obyczaju :/ wiec wyjedzie nam nasz ukochany belus gejus :< no ale on od wyjazdu zawsze stronil wiec niechaj se jedzie moze kartke przysle z pieknej angli a i moze se neta zalozy i zaczniem grac z kolega po "fachu" z za granicy :P

ah i moze jak sie juz tam umiejscowi i zadomowi to moze wybierzemy sie do niego na male co nieco taka mala wycieczka krajoznawcza najpierw bel (nanglia) potem sz i zielona (austria) bedzie pieknie :) zabierzemy wybuszka naszego i bedziem zwiedzac "nasza" unie europejska hehehe ale mam wyobraznie troszku wypilem i mam tez gadane dzis ale niechaj i tak zostanie :)

do uslyszenia i zobaczenia mam nadzieje niedlugo :) pappa

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 07:28 
Cytuj  
no wiesz Nadku ja ostatnio odpalilem icq jakies dwa tygodnie temu ...
ale ostatnio nawet na mapce sie pojawilem ale ciebie nie bylo tylko sobie z Lunka poromansowalem ...
ale ona tez wybyla szybko wiec i ja poszedlem ...:/
Noobie zacznij grac z nami w wowa :(

*

Posty: 118
Dołączył(a): 30.10.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 08:42 
Cytuj  
ciiiiii wydalo sie ja nic nie mowilam Nadowi ze byles na mapie hehe ale nic :P ja tez nie mam za duzo czasu ostatnio i nawet nie chce mi sie do UO logowac, ale chyba cos trzeba wkoncu pograc.:)
Narazie pozdrawiam :)


_________________
==== OUTSIDE ====


Posty: 8
Dołączył(a): 26.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 14:57 
Cytuj  
a mapa chodzi? :<
bo od jutra zaczynam grac to bym sie popytał troszki :<

pozdro


_________________
Brute Force =)

*

Posty: 118
Dołączył(a): 30.10.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 07:18 
Cytuj  
Pewnie ze chodzi jak chcesz namiary na mape to daj znac na icq.


_________________
==== OUTSIDE ====

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 13:13 
Cytuj  
a czesc :))

moje kochane UO !!!!
zaczolem zaniedbywac moje obowiazki zwiazane z moja ukochana gra czyli *zapomnialem* a tak btw WoW mi smierdzi za bardzo zebym zaczol w to grac smierdzaca to gra jest gralem w bete kiedys w hmmm jak zesz to sie zwalo ah Guild Wars i zajebiscie to wygladalo czytalem o tym tez w jakiejs prasie i screeny byly bardzo ladniutkie chyba nawet lepsiejsze niz WoW pogral bym w tego Guild Wara ale nie wiem skad wziac i czym sie to oplaca bom ja poor noobi fucker jestem wiec cash niemam :<<

musze sie popytac na owym forum i dowiedziec sie szczegulow :)

a w uo po staremu gra bardzo malo polakow teraz to chyba jeszcze mniej niz na poczatku lub cos tam
ah zgubilem all itemki z mojego archera nooba reda i teraz niemam kim grac :<<<

ah zapomnial bym Wybuch odezwij sie na icq poromansujemy czasem smutno mi bez was wszystkich tesknie za dawnymi czasami :<< *cry* :P :)

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 14:29 
Cytuj  
cry more :D

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 06:30 
Cytuj  
Wlasnie wrocilem po 9 dniach ni grania w UO a tu mapka padla, wam tez nie dziala? :(

(btw zapomnialem hasla do konta Smasher.) :]


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 06:42 
Cytuj  
aha jakby co (poki mapa nie dziala) to siedze na ICQ 276373937

potrzebuje jevlerki do tamera, mam juz 78.7 :<


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 07:10 
Cytuj  
tamer is no skill :(

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 12:08 
Cytuj  
Już działa mapka, jak pięknie!


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 13:54 
Cytuj  
noobie gdzies sie podziewasz ja wiem wakacje dupeczki i takie tam no ale do kolegi przez internet bys sie odezwal bo o wybuchu to juz niewspomne hehehe

a wlasnie cos nie widze zebyscie sie udzielali na forum wow juz niegracie :D wcale sie niedziwie WoW suxxxx :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 16:17 
Cytuj  
graja graja , jak zaczne rozmowe z Wybuchem to wiem ze godzina przynajmniej z dyni :] . Chlopak jeszcze duzo rzeczy nie widzial , min Onyxi (przynajmniej jej glowa w Orgrimmarze sie mu spodobala wiec chyba chce zobaczyc reszte :wink: ) . A ty Nadrion , przestalbys w koncu byc taki niedostepny , i daj sie zaciagnac w koncu do WoW , nie wazne jaka gra, jak sa kumple to kazda jest fajna


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.