mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 17:45 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Czytaj uwaznie.

Czytam...A Ty? On sie pytal o to jak one wygladaja...A Ty mu piszesz o tym, ze GvG jest takie same jak PvP...


_________________
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 18:14 
Cytuj  
To napisz mu jak wygladaja zamiast sie czepiac i marnowac moj czas. fyi GvG to tez PvP.

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 18:24 
Cytuj  
konrador napisał(a):
To napisz mu jak wygladaja zamiast sie czepiac i marnowac moj czas. fyi GvG to tez PvP.

Ale zes dowalil...Marnowac Twoj czas :lol: . To po co w ogole tu piszesz? Jeszcze kilka sekund z zycia Ci ubedzie :). I na dodatek co ja mam z tym wspolnego? Nikt Ci nie kazal teraz odpowiadac...
Poza tym w rozumieniu GW pojecia PvP i GvG sa rozne.

Podstawa roznica pomiedzy PvP i GvG jest roznica w tym do czego sie dazy. PvP to zwykla rzeznia, w ktorej trzeba wybic druznyne przeciwnika. Natomiast GvG przypomina troche polaczenie Capture Flag z Team Death Match...Ale tylko przypomina. Celem jest zabicie lorda gildii przeciwnej. Tylko, zeby w ogole sie dostac do siedziby trzeba doprowadzic zlodziaja wlasnej gildii pod brame przeciwnika gdys on nam moze ja otworzyc. Mozna sie coprawda wslizgnac jak przeciwnik wychodzi albo wchodzi akurat, ale to jest troche...trudniejsze ;). Poza tym na mapie jest jeszcze miejsce, do ktorego mozna przniesc swoja flage i w ten sposob podnosic "morale boost". Dodatkowo sa zepsute katapulty, ktore po naprawieniu sa bardzo skuteczne w przeszkadzaniu przeciwnikom w wyjscu z wlasnej siedziby :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 18:31 
Cytuj  
Jeszcze kilka sekund z zycia Ci ubedzie .

Na ciebie nawet te kilka sekund to stanowczno za duzo.

Poza tym w rozumieniu GW pojecia PvP i GvG sa rozne. (...)

Nie wiesz o czym mowisz. Glowna cecha GvG jest konflikt pomiedzy graczami czyli PvP (Player versus Player), a zasady panujace na poszczegolnych arenach to inna sprawa. A pisze to nie dla ciebie tylko dla innych, zebys nie wprowadzal ludzi w blad, bo masz nikle pojecie o tym, o czym prawisz.

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 18:48 
Cytuj  
No tak...Twoj cenny czas...A Ty tak go marnujesz wypisujac bazdury...och, och, och...


Ja widze, ze Ty masz straszne problemy z czytaniem...
GvG w rozumieniu GW (czyli w jego obrebie i na jego zasadach) to co innego niz PvP. Jedno jak i drugie ma swoje wlasne zasady, ktore maja coprawda wpolne cechy lecz ogolnie sa rozne. Dlatego zanim zaczniesz wspanialomyslnie poprawiac domniemane bledy, pomysl czy robisz to poprawnie.


_________________
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 18:53 
Cytuj  
Ja wiem, ze robie to poprawnie i wiem, ze ty nadal nie wiesz o czym mowisz :[

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 18:56 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Ja wiem, ze robie to poprawnie i wiem, ze ty nadal nie wiesz o czym mowisz :[

Oczywiscie...zapomnialem, ze jedyny mozliwy autorytet zabral glos w tej sprawie i nic innego sie jzu nie liczy...taa...Ale jak to mowia...Zyj sobie wlasnym zyciem.


_________________
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 23:46 
Cytuj  
Czytając wasz konflikt, zrozumiałem z waszej rozmowy mniej więcej tyle: Konradorowi chodzi o ogólne pojęcie GvG (na czym polega), zaś tobie Draghmar, chodzi o sens i zasady GvG w GW. Hmm, jeżeli mówie źle, to uznajcie, że się nie wtrącałem :wink:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 23:48 
Cytuj  
A ja sie tylko zastanawiam, czy GvG to juz nie PvP? To kto walczy, npce?

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 23:54 
Cytuj  
Ogolnie rzecz biorac PvP jest tozsame z GvG, ale przy GW nie dokonca bo te pojecia oznaczaja cos innego. GvG to wojny gildii, a PvP to Arena.


_________________
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 23:55 
Cytuj  
Xanth: Mam nadzieje, ze twój post nie był skierowany do mnie - ja nie uważam, że GvG to nie PvP.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 00:17 
Cytuj  
Draghmar napisał(a):
GvG to wojny gildii, a PvP to Arena.

PvP to walka gracza z graczem. Nie mniej, nie wiecej. A nie jakas tam arena.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 00:31 
Cytuj  
geez...czy Wy wszyscy umiecie czytac tylko urywkami?? Przeciez napsialem to w zdaniu poprzedzajacym cytowany przez Ciebie fragment...A w GW poprostu te pojecia sie rozgraniczaja i tyle...Tak trudno to zrozumiec? Chyba za duzo klasycznych gier sie na ogladaliscie :?


_________________
Obrazek


Posty: 9
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2005, 13:37 
Cytuj  
Widze tutaj rozne linie obrony, jedni proboja PvP i GvG rozdzielic, inni chca uwazac za rownoznacze, nie do konca tak jest, jednak wszyscy maja po trosze racji.
Pomoge wam nieco w tym sporze, skorzystamy troche z matematyki (nic trudnego - zbiory).

Wszystko przedstawia sie tak, to co nizej zawsze zawiera sie w nadrzednym lub jak kto woli, to co wyzej zachodzi zawsze i w pewnych warunkach wprowadza ograniczenie w postaci jakie jest ponizej - odnosi sie tylko do podzbioru
  • PvP
    • TvT
      • GvG


PvP - absolutnie elementarny sposob rozgrywki, ktory zachodzi zawsze gdy gracze rywalizuja miedzy soba, moze ich byc 2, 3, 100 i milion :wink:, moga byc sami lub tworzyc tak liczne grupy jak tylko sie da i ile ich sie da
TvT - niektorzy zapomnieli o czyms takim, druzyna przeciwko druzynie, w GW np arena, tomb of kings
GvG - tyczy sie druzyn zlozonych z czlonkow tej samej gildii, trzeba przynalezec do jakiejs, do tego specjalny sposob rozgrywki oraz ladder

Przypatrujac sie temu, dochodzimy do wniosku, ze wszystko sie zgadza. Jak gramy GvG to zachodzi i TvT i PvP. Ale grajac na arenie albo w grobowcu mamy TvT, mogloby by grac druzyny w sklad ktorych wchodzilyby postaci tylko jednej gildii i od biedy byloby GvG, ale przeciez tam moga sie spotykac gracze z roznych gildii, albo w ogole nie zrzeszeni i co, to ze powyzsza klasyfikacja to uwzglednia.

Ciekaw jestem jak wam takie przedstawienie sprawy sie podoba, jesli nie, coz, bedziemy kontynuowac rozmowe dalej.

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2005, 14:04 
Cytuj  
Greit Van Daal napisał(a):
Ciekaw jestem jak wam takie przedstawienie sprawy sie podoba, jesli nie, coz, bedziemy kontynuowac rozmowe dalej.

W zasdzie to powiedziales to co inni mowili juz wczesniej tylko inaczej ;)
Ja tam wiem o co chodzi, a jedynie zwracam uwage, ze w przyadku GW pojec GvG i PvP nie uzywa zamiennie bo PvP jest kojarzone z Arena, a GvG z gildiami.


_________________
Obrazek

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 17:51 
Cytuj  
Budzę marcowy wątek :D Jak tam odliczamy wszyscy do BWE co? O której będzie można w piątek pograć???

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 18:06 
Cytuj  
Dobre pytanie bo nie wiem od ktorej juz znosic jedzenie do pokoju. :P


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 18:13 
Cytuj  
NIOM a w czwartek wieczór odłączamy stacjonarny - opdstawiamy lodówe, kuchenke czajniczek z zapasem wody, wyjmujemy SIMy z mobilów i dzwonimy do dziekanatu, sekretariatu,szefa z wiadomością że "do Polski wracam w poniedziałek...." 8)
Coś dane było usłyszeć że od godziny 0.01 GreenW a gdzieś znowu że dopiero o 9.00 naszego czasu... czytałem na innym nieoficjalnym forum i tam napisali że dopiero w sobote (błazenada jakaś), po północy piątek, i piątek rano... no i wciąż nie ma pewności...

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 20:11 
Cytuj  
Beta rozpoczyna sie oficjalnie o 9.00 czasu polskiego, ale czesto sie to troche opóznia (dla przykladu ostatnia beta zaczela sie okolo 10.10 chyba). Mi tym razem to wisi, bo i tak pogram poznym popoludniem (wczesniej szkola, potem lekarz, a na koncu dodatkowy polski...).


Ostatnio edytowano 17 mar 2005, 13:25 przez ByQ, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 13:02 
Cytuj  
Czyli jak przyjde ze szkolki o 13 (skrocone lekcje) to bede juz mogl zasiasc.. Hmm zastanawiam sie nad postacia, jaka wedlug was jest najciekawsza a przy tym w miare silna ?


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.