mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 14:15 
Cytuj  
nowe lacze - cos mam z portami chyba bo mam takie lagi ze to masakra.
a co do nowego kontynentu - przede mna tydzien patchowania i bedzie cudo :] .


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.


Posty: 15
Dołączył(a): 5.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 19:17 
Cytuj  
Niestety nie podoba mi sie ten shard.Czemu?Zdecydowanie za duzo loli moze i znajdą sie tacy co klimacą ale 90% to lole, aż nasuwa sie pytanie jak przeszli przez rejestracje.Na forum jest totalne gt w grze tez nooby lataja i tylko lol spox itd.
Do tego dochodzi zbyt szybki gain.Sądze ze ekipie szybko odechce sie prowadzic shard dla loli i albo sobie daruje albo wprowadzi sztywny klimat ale wtedy bedzie juz zapóżno.

*

Posty: 169
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 21:42 
Cytuj  
zygus1 pogieło cię ten sharcd jest super ! :D a co do noobów to chyba tylko ty takich spotkałeś....

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 22:05 
Cytuj  
ja noobow nie spotykam


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 22:11 
Cytuj  
Dziś ulepszyłem sobie sieć.

Więc witaj Nelderimie.

;-)

Na ircu jestem jako :: Anataz

SvD.


_________________
Obrazek

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 07:47 
Cytuj  
zygus1 napisał(a):
Niestety nie podoba mi sie ten shard.Czemu?Zdecydowanie za duzo loli moze i znajdą sie tacy co klimacą ale 90% to lole, aż nasuwa sie pytanie jak przeszli przez rejestracje.Na forum jest totalne gt w grze tez nooby lataja i tylko lol spox itd.
Do tego dochodzi zbyt szybki gain.Sądze ze ekipie szybko odechce sie prowadzic shard dla loli i albo sobie daruje albo wprowadzi sztywny klimat ale wtedy bedzie juz zapóżno.


Chyba ci sie moongate pomylił z nelderim. Na tym pierwszym wlasnie wszyscy loluja, rotfluja itp. Na nelderim tego nie ma wcale, wiec zastanow sie co piszesz.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 11:45 
Cytuj  
Może mi ktoś pomóc?? Mam strasznie długie hasło do mojego konta a żeby je zmienic musze wpisać:
Kod:
[haslo <nowe haslo> <magiczne słowo>


I nie wiem co teraz zrobić, próbowałem już wszystkiego: zmien, prosze, poprosze.....
Pomóżcie

Z góry dzięx.

A do tego od wczoraj mam już problem z połączeniem. Jak sie lloguje to pisze ze są problemy z połączeniem i mam spróbować za chwile. Co robić?? :(


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 12:52 
Cytuj  
wpisujesz
[haslo twojenowehasło twojemagicznesłowo

I po sprawie.

K.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 22:16 
Cytuj  
ale że niby jak?? mam sobie Mg. Sł. wymyślić??


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 12:42 
Cytuj  
Tak, masz sam to słowo wymyslic...

*

Posty: 120
Dołączył(a): 6.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 18:48 
Cytuj  
Qrde, nie moge sie zalogowac (Couldn't connect to Ultima Online. Please try again in a few moments...)przeludnienie macie czy co?

EDIT:
Fok :/ Sciagam pliki z autopatcha a tu mi nagle wyskakuje, ze jakis Hash sie nie zgadza :/ WTF?

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 21:17 
Cytuj  
O problemy pytaj moze na forum Nelderim albo na kanale technicznym mirca: #nelderim-help.

Ale na nowym laczu przeludnienie na pewno nie grozi... pociagnie ile kazdą ilosc ;)

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 08:12 
Cytuj  
ee ja probowalem grac na DL i jest tone lepszy od NL :)


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 20:41 
Cytuj  
Co to w ogole jest to DL? ;) I w czym lepsze? Link i konkret poprosze.


Posty: 31
Dołączył(a): 12.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 23:29 
Cytuj  
A wiec ściagam clienta, czytam stronke, histroie, fabułe itp. Co do podania to ma być dlugie, epickie itp.. czy raczej jakies takie streszczone bez klimatu?? :P Ehhh to bedzie moj 1 server w UO mam nadzieje że dorówna Hb albo je przewyzszy.


_________________
Guild Wars
-Mistical Melckor 20 lv E/Me next W/MO
World of Warcraft
-Burning Legion - Melckorion 70 priest / Mistical - 40 Hunter.
Plemiona.pl 3 Serv

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 09:43 
Cytuj  
Jelsi HB to Hellbreath, to ja nie widze powodow, czemu jakikolwiek serwer UO mialby byc slabszy.

UO ma wszytsko to co mial HB, oraz duzo wiecej, no i jest ladniejsza.

A podanie moze byc sredniej dlugosci, byla zdania byly poprawnie budowane ( najlpeiej nie plyn na klimat fantasy, tylko buduj krotkie i logiczne wypowiedzi )i bez bledow - to wystarczy w zasadzie, bo polityka naboru na NL jest wzglednie liberalna - nie przyjmuje sie tylko analfabetow i polanalfabetow, ktorzy to jednak moga sobie pograc na moongate ( i graja z powodzeniem- wiem, bo tam tez grywam ).

Z doswiadczenia juz ostrzegam ludzi przed pisaniem "tolkinizmów" w podaniach o konto na kazdy serwer UO. Kolejny msciciel, ktorego rodzicow zabily Orki meczy... zwlaszcza jak sie czyta dziennie po 20 takich tekstów.


Posty: 15
Dołączył(a): 5.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 11:21 
Cytuj  
Po dłuższej nieobecności wróciłem do Nela i bardzo mile mnie zaskoczył.Były czasy kiedy biegało tam ponad 100 osob(większosc lole) i stąd moj post wyżej.Teraz gra mniej osób ale chociaż wartościowych.Wprowadzono nowy kontynent, grafike z ML, niedługo także samuraja itd.Zapraszam wszystkich na ten shard bo jest naprawde wart uwagi!

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 00:31 
Cytuj  
zygus1 sory ale upolnowac 130 graczy dla ludzi ktorzy przez rok nie grali w uo tylko tworzyli serwer to nie bylo latwe zadanie :wink: Zwlaszcze ze to bylo 130 nowych graczy!

Jasne ze nie jest idealnie;] Zawsze zdarzy sie ktos kto nie czytal regulaminu i wypali z jakims tekstem ale jesli reszta graczy szybko zareaguje to osoba taka zaraz ma rozmowe z gmem i szybko sie doszkala co wolno a czego nie :wink:

Podania powinny byc zwiezle i naturalne;] Nie jakies grafomanskie wywody :wink:

Wszelkie problemy zawsze mozecie zglaszac na forum Nel bo tam najszybciej uzyskacie odpowiedz;] Zagladajcie tez do FAQ na www gdzie moze znajdzie sie odpowiedz na wasze pytanie;]

W dziale instalacja na www jest juz link do clienta ML czyli najnowszej obecnie wersji gry :wink:

Co do lacze to jestesmy teraz w fazie testowania nowego z tego powodu korzystamy z porty 2594 z ktorym niektorzy moga miec problemy. Docelowo port ma byc standardowy czyli 2593 .

Jak cos chcecie wiedziec to pytajcie tu lub na forum Nel;]

Jesli ktos potrzebuje sobie wybrazic shard zanim na nim zagra powinien przeczytac regulamin i dokumentacje co pozwoli mu mniejwiecej ustalic co to jest Nelderim :wink:


_________________
Obrazek

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 20:43 
Cytuj  
Shubduse napisał(a):
Co to w ogole jest to DL? ;) I w czym lepsze? Link i konkret poprosze.


Któryś topic z tych na liście w darmowe mmorpg, przede wszystkim nie trzeba odstawiać szopek z nie mówieniem tego, co Ci się podoba, co jest absurdalne (oczywiscie poza obrazami werbalnymi razacymi uczucia gracza).


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 22:07 
Cytuj  
Smashie napisał(a):
Shubduse napisał(a):
Co to w ogole jest to DL? ;) I w czym lepsze? Link i konkret poprosze.


Któryś topic z tych na liście w darmowe mmorpg, przede wszystkim nie trzeba odstawiać szopek z nie mówieniem tego, co Ci się podoba, co jest absurdalne (oczywiscie poza obrazami werbalnymi razacymi uczucia gracza).


To nie przejdzie;] Gracze UO juz dojrzeli i wiekszosc zaczyna rozumiec roznice pomiedzy LEPSZE, a INNE. Proponuje ci sie poprawic i napisac.

Cytuj:
Moj drogi Shubduse, DL to poprostu inny shard UO. Jesli uwazasz ze mowienie tego co podoba bez ograniczen jest lepsze to DL jest lepszy niz Nelderim. Jesli jednak nie robi ci to roznicy to Nelderim jest poprostu INNY w tej kwestii i wylacznie od gustu zalezy czy nazwiesz to "lepszym" czy "gorszym" rozwiazaniem. Dodatkowo pragnal bym podkreslic, iz nie jednemu psu na imie burek i serwery o skrócie "DL" sa conajmniej dwa t.j

dl.one.pl
divineland.livenet.pl/nowewww/

. Wychodzac jednak na przeciw twoim przyszlym pytaniom podaje link do www gdzie mozna znalezc opisy ( nie zawsze poprawne ) serwerow uo.sieciuch.com


:roll:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.