mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 74
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 09:17 
Cytuj  
liderem jest Odgryzka, moja postac to Fusarium
kanal /polacy działa także


widzialem wczoraj szpiegow z Q w Sunken City -cale szczęscie byłem poza PvP level range


_________________
http://www.phdcomics.com/comics.php

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 09:43 
Cytuj  
Oki, zrobie zara postac wybadam jak sie gra sk (chyba ostatnio sporo sie zmienilo ;))

co do kanalu - w nocy pisalem ale nikt sie nie odzywal :D moze dlatego ze byla 3 nad ranem ;D

A co do gildi, jak odgryzaj to pewnie sie przylacze ;) Poprostu widzac co odwalal eagleeyes na tym forum i czasami na guild chacie jakos odechcialo mi sie grac w rl


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 10:19 
Cytuj  
Gildia na nagafenie dopiero sie rozkreca, jeszcze sporo spraw organizacyjnych zostalo. Poza tym czesc ludzi jest rozdwojona miedzy PvE i PvP, a do tego jakies tam Obliviony i inne fanaberie. ;)

Lider gildii na PvP jeszcze nie zostal wybrany, Odgryzaj sie broni czym tylko moze, a innych chetnych narazie nie ma :P


_________________
Mark24 napisał(a):
(...)ja nie lubię komuś lizać tyłka, nie lubię też jak ktoś mi próbuje pomachać w tej okolicy jęzorkiem - zdaje sobie sprawę, że zaraz będzie chciał bym ja ze swojej strony się zrewanżował 8)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 11:14 
Cytuj  
PvE tez pewnie troche bede gral, ale narazie serw pvp mnie bardziej interesuje, a oblivion ludziom przejdzie za jakies 2 tygodnie :D

Jednak dobrze by bylo gdybysmy mieli chociaz kilka osob ktore by graly wiecej na serwie PvP cobysmy mogli grupowo walczyc/robic jakies misje etc ;D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 12:15 
Cytuj  
Mysle, ze nie bedzie problemu. W RL jest okolo 40+ aktywnych graczy, na pvp postac ma mniej wiecej polowa, wiec pozostanie co najwyzej kwestia dobrania lvlu. Bez grupy nie ma co sie ruszac, a na wyzszych lvlach, to anwet kilka grup razem, bo jak ci wpadnie jedna grupa ludzi z Q(py) 5-10lvli wyzej od was, to pozamiatane.
Dopiero zaczalem, a i tradeskillem sie trudnie, wiec lvlowanie idzie mi wolniej. Tym wolniej, ze gram defilerem, czyli DPS najnizszy z mozliwych... Aktualnie lvl 10 / 10 :D

Jakby co, to msg do:

Psuj @ Nagafen
lub
Sylvianna @ Blackburrow


_________________
Mark24 napisał(a):
(...)ja nie lubię komuś lizać tyłka, nie lubię też jak ktoś mi próbuje pomachać w tej okolicy jęzorkiem - zdaje sobie sprawę, że zaraz będzie chciał bym ja ze swojej strony się zrewanżował 8)

*

Posty: 131
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 14:31 
Cytuj  
Tez mam postac na pvp ale zadko sie pokazuje bo gram caly czas na pve, przy najblizszej okazi sie odezwe na kanale polacy. Zaczolem grac Guardem ale chyba zmmienie postac jaka byscie proponowali.


_________________
Guild Wars
EverQuest 2 -> Tomahs - Blackburrow - Royal Legion
Warhammer Online -> Tomals - K8P - Royal Legion

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 14:38 
Cytuj  
Taka, z jaka ci najlepiej :)
Guardian wcale nie jest zly do PvP, tylko musisz przestac myslec, ze PvP w EQ2 jest solo. Jakies incydenty napewno, ale bez grupy nie masz wiekszych szans. WPvP w grupie Guardian sprawdza sie naprawde niezle, bo tauntami moze sciagac cel na siebie z innych ludzi, a ze jest pancerny, to baty tez latwiej zbiera.
Jesli zaczynasz w Qeynos, to zbyt wielu Polakow nie spotkasz, bo wiekszosc (wszyscy, ktorych znam) sa po stronie Freeport ;)


_________________
Mark24 napisał(a):
(...)ja nie lubię komuś lizać tyłka, nie lubię też jak ktoś mi próbuje pomachać w tej okolicy jęzorkiem - zdaje sobie sprawę, że zaraz będzie chciał bym ja ze swojej strony się zrewanżował 8)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 14:49 
Cytuj  
lvl 10 ? :) To jutro pogramy razem ;D Ja narazie scaigam dzwieki itp, zaraz sie skonczy (ze tez akurat teraz to robie ;)) Jak zaloze to sie odezwe na polacy, nie bede sie bawil narazie dlugo w questy, zrobie te najwazniejsze a potem raczej bede grindowal do okolo 9-10 ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 110
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 16:13 
Cytuj  
Tomals na pvp na bank guardian i ogolnie klasa do tankowania jest czyms zadkim wiec problemow ze znalezieniem grupy miec nie bedziesz. Z blaszaków lata tez duzo SK, ale guardian ogolnie do tankowania jest najlepszy tyle ze ma najmniejszy DPS z kals wojownikow. decyzja nalezy do ciebie :) (powalony program BTW)


Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 18:59 
Cytuj  
Dawno nikt tu nie pisał. Mimo to wtrące swoje "pare groszy". Gram na nagafenie po stronie Queynos i wydaje mi się , że ta strona lekko nie ma. Wszedzie gdzie tylko sie nie ruszyć freeporterzy. Instance po naszej stronie obstawione , 3 zony anotnica i każda ma w sh lub bb grupy fp gankujące graczy próbujących robić questy. Pełno tego badziewia 14-20 lvl biegającego przy Queynos liczących na łatwy gank tych którzy ledwo co dobili do 10lvlu i próbują się rozbujać poza bramami miasta. Ale najgorsze z czym sie spotkałem to cheatowanie. Tak mili gracze , pykatorzy oraz miłośnicy mmorpg. Cheat zagościł do EQ2 pvp i ma się dobrze. Gracze pędzą z prędkościami 500% speed bonus , blinkują podczas ucieczek oraz zadają melee hity z 200yardów ( to są rzeczy których byłem świadkiem ). Te mniej mi znane to tzw. chainballe. Tym razem nie będę skamlał na fp albowiem wszystko to co opisałem powyżej gości zapewne po jednej jak i po drugiej stronie.

Mimo wszystko gram na tym serwerze a co najwazniejsze moja postać powoli zaczyna się izolować od kilkunastolewelowych freeportowych kowbojów mieszkających w "naszych" instancach oraz na przedmieściach Queynos.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 12:53 
Cytuj  
Warpuja to tchorze z Qeynos jak dostana w d.. :D


Najlepiej campuje sie Qeynos gate :P cattle tam ma takie zludne pcozucie bezpieczenstwa, przynajmniej jak bylem na 20's coercerem ;) tylko trzeba sie szybko zmywac bo zaraz miliony przyleca.. =o powiem ci zlota zasade pkowania w Antonice - nigdy nie zostawaj w jednym miejscu dluzej niz 10 minut bo zleci ci sie zerg przynajmniej 2 grpy na glowe :P Jak mozna narzekac majac taka zerg przewage? =O


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 51
Dołączył(a): 7.12.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 17:13 
Cytuj  
Wkurzający są kolesie którzy atakują postac podczas gdy ona walczy ze stworkami, boją się zaatakowac otwarcie to atakują kiedy człowiek jest zajęty walką i ma mało powera. Ciekawe jaką mają satysfakcję zabijając kogoś rannego. E2 jest pierwszą grą gdzie się spotkałem z takim tchórzliwym sposobem walki. Nie było tego ani w UO gdzie wszystko było możliwe, ani w AO czy WoW. Za grosz honoru.

Inną sprawą są cheaterzy. Walczyłem ostatnio z gościem nagle dostałem lagów takich że ruszałem się raz na kilka sekund, gościu 15 lvl zadał mi jednym ciosem 245 obrażeń i było po zabawie. Dorwałem go drugi raz i sytuacja była identyczna. Niestety pewnie nie da się nic z takimi burakami zrobic.

A tak poza tym giera wypas :D

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2006, 10:31 
Cytuj  
Cytuj:
Wkurzający są kolesie którzy atakują postac podczas gdy ona walczy ze stworkami, boją się zaatakowac otwarcie to atakują kiedy człowiek jest zajęty walką i ma mało powera. Ciekawe jaką mają satysfakcję zabijając kogoś rannego. E2 jest pierwszą grą gdzie się spotkałem z takim tchórzliwym sposobem walki. Nie było tego ani w UO gdzie wszystko było możliwe, ani w AO czy WoW. Za grosz honoru.


Taa bo tu PvP jest free.. ale zamiast plakac i wierzgac znajdz grupe i sam tlucz w pvp - wiesz jak masz naprawde dobra grpe i wiecie co robic to ciezko was bedzie zdjac - z reszta, pograsz to sie nauczysz, od siebie moge ci powiedziec kilka rzeczy zeby przezyc w pickup grp:

-zawsze trzymajcie sie razem, nawet po smierci zamiast latac solo za ludzmi pierwsza rzecz to przegrupowanie sie
-mecz scouta o to zeby sprawdzal track non stop - jesli cos widzi gank ich zanim oni was zgankuja
-dobra grpa ma tanka (taunt healera albo castera to piekna rzecz), scouta (track+dps) 1-2 healer (jesli 2 to 1 fury, dla dps - unikaj templara - reactive sie nadaje), enchanter jest przydatny jesli grupa umie z nim grac...

Wsio poki co a teraz zamiast plakac ze garbaty ma proste dzieci idz grac :P wbrew pozorom ta gra daleko ucieka od UO i WoW.. aha i zrob postac we freeport tam graja polacy :D


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 110
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2006, 13:48 
Cytuj  
Hehe Ingvar jak zaczynalem PVP mowilem to samo. Jaka radosc ma gosc ktory zabije 10 lv mnejszego od siebie, albo 30 lv jak to jest mozliwe w kos czy ss. Myslalem ludzi sa zalosni itp. ale po tygodniu grania to sie zmieni i widzac zielonego na tracku bedziesz lecial za nim przez pol zony zeby mu wpakowac noz w plecy :) bo beda sie liczyly staty pvp i sp.

WELCOME TO THE JUNGLE :)

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 11:01 
Cytuj  
Punkty? eee ja po prostu tluke ludzi zanim oni mnie stluka - jak cie jakis greenie zobaczy to od razu nadaje na wszystkich kanalach squeek squeek... :har:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2006, 14:55 
Cytuj  
Moze ktos skrobnac, jak w tym momencie wyglada pvp, warto kupowac w tym celu EQ2? Sa jakies ograniczenia pvp poza faction (good - evil)?


_________________
.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2006, 16:02 
Cytuj  
OPEN PVP , coś na wzór wowa ;)
dosyć fajne dla mnie napewno servery PVP > PVE :)
wszystko to co w PVE + PVP :)


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2006, 20:11 
Cytuj  
Przemo19 napisał(a):
OPEN PVP , coś na wzór wowa ;)

Tylko, ze w wow nie ma open PvP.


Ostatnio edytowano 13 sie 2006, 16:31 przez Wedge, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 42
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 12:11 
Cytuj  
Re: Ingvar
Tak wyglada pvp ludzie szukasz sposobu okazji zeby zabic przeciwnika szybko i bez wiekszego trudu ;-) to nie arena... o honorze zapomnij.

Ktos pisal ze nie mam pvp solo ... szczerze mowiac wlasnie najwieksza przyjemnosc jest w pvp solo kiedy trafiasz na jednego dwoch przeciwnikow ... dziekuje za zbiegowiska kiedy w walce bierze udzial 12 po jednej stronie jeden wielki balagan i scina z takich walk nie czerpie zadnej przyjemnosci.


p.s.
grasz na venekorze ? jak tak to daj znac ;-) dwoch Polakow to juz cos. Po stronie Quenos oczywiscie Freeportianow jest dwa razy wiecej wiec i miesa do ciecia wiecej ;P


Kolgor lvl 70 (warden) Gildia Shadow.


Posty: 6
Dołączył(a): 17.10.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 05:41 
Cytuj  
Gra ktos jeszcze na nagafenie? jest jeszcze guildia? po stronie freeport?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.