mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 07:24 
Cytuj  
Ja mam KAc ale niegram ostatnio :(


Posty: 3
Dołączył(a): 8.08.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 13:26 
Cytuj  
Mam problem ma ktoś moze poradniki jak prowadzic postacie

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 15:55 
Cytuj  
Smashie napisał(a):
Jak można miec zgraną gildie kiedy w darmowe MMORPG (nie wszyscy, wiem) grają dzieci po 14-16 lat? :)


Masz racje ze nie wszyscy - ja mam 13 ;]
Moj nick : Bart0k
Jestem Magician


_________________
Obrazek


Posty: 1
Dołączył(a): 24.08.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 11:55 
Cytuj  
hmm ja mam dosyć dziwny problem z odpaleniem tej gierki :( a mianowicie gdy chce odpalic to mi wyskakuje komunikat tego typu:

Please check:

if graphic driver is newest
if directX version is * 8.1 or higher
Please check your PC system and use Q&A board

Nie wiem co mam zrobic bo DirectX mam 9.0

Czy ktos wie co można z tym zrobić??


Ostatnio edytowano 24 sie 2006, 13:24 przez Pretinha, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 12:37 
Cytuj  
:D niewiedziałem ,że jest taki DirectX


Posty: 19
Dołączył(a): 8.08.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 15:39 
Cytuj  
Pretinha napisał(a):
hmm ja mam dosyć dziwny problem z odpaleniem tej gierki :( a mianowicie gdy chce odpalic to mi wyskakuje komunikat tego typu:

Please check:

if graphic driver is newest
if directX version is * 8.1 or higher
Please check your PC system and use Q&A board

Nie wiem co mam zrobic bo DirectX mam 9.0

Czy ktos wie co można z tym zrobić??


Sprobuj zainstalowac najnowsze sterowniki do karty

To KreMas :
Musialem wreszcie to powiedziec, tepy z ciebie czlowiek! Twoje wypowiedzi nie przekraczaja 20 znakow! (okolo 1 linijki textu). W OGOLE nie pomagasz innym tylko piszesz bzdety typu "Nie wiedzialem ze jest taki Direct X" ... No poprostu BEZ KOMENTARZA! Dziwie sie ze ty jeszcze na tym forum funkcjonujesz, gdyby dawali miana troli mialbys dopisek "Evu|_ M4st4h 0f Tro|_|_z" ...

Ps.: Puscily mi nerwy po przeczytani jego setnego posta ktory pozbawiony jest jakiegokolwiek sensu! <wrrr> :evil:


_________________
Obrazek
Konono, za toba chodzby w stado dziewic!

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 18:40 
Cytuj  
Pretinha powinieneś napisać ,że edytujesz posta a nie Bartie nie czaji oco chodzi :-?


Posty: 19
Dołączył(a): 8.08.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 18:43 
Cytuj  
Sprobuj zainstalowac najnowsze sterowniki do karty


Slepy?
Ja zainstalowalem najnowsze sterowniki i pogomoglo.
Ps.: Twoja wypowiedz znow WIELE ale to WIELe wnosi do tematu...


_________________
Obrazek
Konono, za toba chodzby w stado dziewic!


Posty: 3
Dołączył(a): 26.08.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 15:00 
Cytuj  
Witam!

Ludziska potrzebuje pomocy z tym Tricksterem, ściągnąłem całego klienta i launcher, wszystko jak trzeba.

Instalacja spoko. Włączam splasha, po paru godzinach update'owania pisze mi

"update fail please try again"

Później próbuje włączać go pare razy bo podobno zaczyna od miejsca w którym skończył update'ować ale stoi dalej.

Powiedzcie czy to się w końcu da włączyć, czy to przez to, że server jest obciążony?

Też mieliście takie problemy z updatem?? :roll:


Posty: 3
Dołączył(a): 26.08.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 15:03 
Cytuj  
Nie da sie jakoś dorwać już zupdate'owanego tego klienta grrr

Cały czas sie cholerstwo zatrzymuje


Posty: 3
Dołączył(a): 26.08.2006
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 08:45 
Cytuj  
Hej!! Pomóżcie... Update'uje to juz 3 raz i zawsze przed samym koncem pisze że "Update failed". Co zrobić :(


Posty: 1
Dołączył(a): 26.08.2006
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 16:58 
Cytuj  
Też miałem "Update Failed" ale potem przy ponownym Update ściągnął tylko kilka plików i normalnie wszystko działa...

A przy okazji..
Jest jakąś POLSKA storna nt. tej gry?
Nie jestem biegły w angielskim, ale z Mu Online, Line Age czy swego czasu Tibia nie bylo problemu...
Gra zapowiada się dość ciekawie i z chęcią bym pograł ale musiałbym poczytać o grze na jakiejś www...

A może ktoś jest w trakcie tworzenia takiej strony?

Ewentualnie, gdzieś w sieci (nie pisać żebym szukal bo szukałem) jest Tutorial, Temat na forum czy nie wiem .. Notatka w stylu "Podstawy dla pocżatkujących"

Pozdrawiam


Posty: 2
Dołączył(a): 30.08.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 08:50 
Cytuj  
gra ktoś jeszcze w tricksteronline


_________________
--------------


Posty: 2
Dołączył(a): 30.08.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 09:07 
Cytuj  
mam pytanie dlaczego niemoge sie zarejestrować??


_________________
--------------

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 09:10 
Cytuj  
Niewiem dlaczego niemożesz się zarejestować nawet nieznam problemu. Jest taka opcja edytuj :D


Posty: 1
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 09:17 
Cytuj  
sciagnalem launchera instalowalo sie pare godzin i nie wiem jak to odpalic ;/ instalka ze strony nie dzialala ;S kto oze mi pomuc??

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 09:48 
Cytuj  
logujesz się na stronie trickstera (tylko IE) i klikasz w start czy launch game
(to najkrótszy sposób)


_________________
MO - the last hope of mmoRPG


Posty: 21
Dołączył(a): 28.08.2006
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 21:29 
Cytuj  
jeszcze godzinke temu moglem grac. teraz jak klikam na star w oknie gdzie mam tez options i update pokazuje sie okienko tego nProtect i mowi "connected" i po sek znika. Wyskakuje komunikat: Failure NPROTECT INIT. gdzies czytalem ze poprostu trzeba odczekac, ze niby serwer jest przepelniony...ale moj kumpel sie wlaczyl w tym samym czasi co ja probowalem (no roznica kilku min. oczywiscie). Moze wy tez macie takie problemy? Wole sie tu na forum zapytac i miec pewnosc ze to jest wlasnie dup serwa, przepelnienie serwa czy cokolwiek byle by nie tzreba bylo od nowa tego instalowac:)


_________________
Remeber, remeber
The 5th of Novemer
Gunpowder, a treason and plot
I have no reason
Why gunpowder and treason
Should ever be forgot

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 15:38 
Cytuj  
Dallahpl napisał(a):
jeszcze godzinke temu moglem grac. teraz jak klikam na star w oknie gdzie mam tez options i update pokazuje sie okienko tego nProtect i mowi "connected" i po sek znika. Wyskakuje komunikat: Failure NPROTECT INIT. gdzies czytalem ze poprostu trzeba odczekac, ze niby serwer jest przepelniony...ale moj kumpel sie wlaczyl w tym samym czasi co ja probowalem (no roznica kilku min. oczywiscie). Moze wy tez macie takie problemy? Wole sie tu na forum zapytac i miec pewnosc ze to jest wlasnie dup serwa, przepelnienie serwa czy cokolwiek byle by nie tzreba bylo od nowa tego instalowac:)


Upewnij się, że firewall, antivirus etc. nie blokuje NProtecta. Nie jestem w tym zbytnio zaawansowany, więc nie wiem czy to pomoże czy nie. U mnie wszystko jest ok.

PS (to nie do ciebie Dallahpl) Bosh... Kolejna osoba, która powie, że nie może włączyć gry, wyskakuje okienko "please run the game by http://www.tricksteronline.com"(czy jakoś tak) i nie wie co robić powinna dostać bana :/

PPS http://www.plguild.rar.pl - strona przyszłej gildii Trickstera. Będą poradniki, będzie forum, ale to w swoim czasie. Rekrutacja pod numerem gg: 4772207, mailem bart0k<małpa>onet.eu, lub na forum (które kiedyś będzie). Jeśli chodzi o jakąkolwiek pomoc to raczej na gg piszcie (założenie forum itp.).


_________________
Obrazek

*

Posty: 149
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 15:27 
Cytuj  
Dziala wam stronka Trickstera ?:>
Bo mi cos sie pier..... :wtf: :har:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.