mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 455 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 01:26 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Powiedzcie mi gdzie Thestran human moglby na Qalia lyknac szybko pelerynke nie soulbound (chociaz soulbound tez moze byc od biedy - dla mnie). Na Thestra schodza po 2-5gp. I zwiazane z tym pytanie - jak sie dostac na inny kontynent? Chce zainwestowac w konika na 20lvl, zeby szybciej biegac, to moze sie gdzies przejade do portu, tylko nie do konca wiem gdzie. Ew. jesli chodzi o to drugie to dopytam ig.

BTW Pamietam chyba pierwsza pelerynke jak ktos dorwal tydzien+ temu i puscil za ~30s na auction chat jakiemus fartuchowi. Za pare h lezala na AH, cena - kilka gp.


gdzie sa teleporty/statki masz tutaj:
http://www.vanguardsoh.pl/viewtopic.php?t=205

zreszta jesli nie widziales jeszcze tego forum to sobie zerknij - sporo fajnych informacji tam jest (szczegolnie czesc o questach - chlopaki zajebiscie rzezbia te questy, az szkoda ze sa order ^^)

nie wiem czy na PvP ma znaczenie z jakiego miasta jestes i czy wszedzie mozesz wchodzic ale nawet jesli nie mozesz to wystarczy zrobic 201 frakcji na jakis low level mobach (nawet na takich ktore XP nie daja) i juz mozesz


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 22:04 
Cytuj  
mam pytanie czy inne gry (WoW,SWG itd) tak samo jak VG byly ~miesiac po wydaniu tak nie dopracowane?
- kiepski silnik gry (co prawda VG dopiero co wyszedl, ale silnik w WoW miazdzy ten uzyty w VG)
- tak samo grafika (to juz stare dobre SWG ma lepsza grafike i szybciej dziala)
Nie mam super sprzetu, ale u mnie WoW dziala 1280x768, distance na 1/2, reszta na max-a i gra dziala plynnie; o czyms takim nie mam co marzyc w VG, zeby gra dzialala plynnie musze dac wszystko dac na min


:har:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 00:40 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
mam pytanie czy inne gry (WoW,SWG itd) tak samo jak VG byly ~miesiac po wydaniu tak nie dopracowane?
- kiepski silnik gry (co prawda VG dopiero co wyszedl, ale silnik w WoW miazdzy ten uzyty w VG)
- tak samo grafika (to juz stare dobre SWG ma lepsza grafike i szybciej dziala)
Nie mam super sprzetu, ale u mnie WoW dziala 1280x768, distance na 1/2, reszta na max-a i gra dziala plynnie; o czyms takim nie mam co marzyc w VG, zeby gra dzialala plynnie musze dac wszystko dac na min


:har:

mnie do kupienia gry zniechecilo wlasnie obserwowanie tego jak gra dziala na moim komputerze w beta wersji - od tej pory czytam watki dot. Vanguarda liczac na jakies info o tym,ze cos sie drastycznie zmienilo, bo poki co ta gra ma wg mnie niepropocjonalnie duze wymagania, a na rewolucje pecetowa nie mam kasy poki co :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 01:20 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
MagPS napisał(a):
...

mnie do kupienia gry zniechecilo wlasnie obserwowanie tego jak gra dziala na moim komputerze w beta wersji - od tej pory czytam watki dot. Vanguarda liczac na jakies info o tym,ze cos sie drastycznie zmienilo, bo poki co ta gra ma wg mnie niepropocjonalnie duze wymagania, a na rewolucje pecetowa nie mam kasy poki co :)


jedyna zalete ktora widze w tej grze to FFA PvP wchodzisz z grupa do miasta, zabijasz wszystkich graczy i...miasto twoje :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 09:53 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
mam pytanie czy inne gry (WoW,SWG itd) tak samo jak VG byly ~miesiac po wydaniu tak nie dopracowane?

WoW od samego poczatku mial wydajny i dopracowany silnik graficzny. Oczywiscie zdarzaly i zdarzaja sie bugi, ale to sa drobnostki praktycznie poprawiane od reki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 12:32 
Cytuj  
Eee tam, gadacie. Vanguard jest świetną grą, w bete nie grałem, ale teraz nic mi się nie tnie. Jeżeli teraz wam nie odpowiada, to ja bym poczekał trochę, bo VG jest ostro patchowany.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 13:28 
Cytuj  
Po graniu w SWG mozna zaczac myslec, ze bugi to naturalna rzecz w mmorpg. :D

Slyszalem, ze Vanguard robia ci sami ludzie co wiele tlumaczy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 14:03 
Cytuj  
Vanguarda robią ci sami ludzie, co Eq II, a nie SWG.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 15:46 
Cytuj  
Czy ktos moglby sie podzielic wrazeniami z gry rangerem?
Slyszalem juz ze sa rownie ciency jak w kazdej innej grze wiec mam ciezki orzech do zgryzienia :-/

*

Posty: 96
Dołączył(a): 10.03.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 19:11 
Cytuj  
Mendol chyba niegrales w l2 :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 19:24 
Cytuj  
heeh gralem z 3h.
a czy ktos gra moze psionistem i moglby cos powiedziec?

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 20:03 
Cytuj  
Armagin napisał(a):
Vanguarda robią ci sami ludzie, co Eq II, a nie SWG.

nie eq2 tylko eq 1

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 12:46 
Cytuj  
na jakim serverze pvp gracie jesli mozna wiedziec?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 13:10 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
na jakim serverze pvp gracie jesli mozna wiedziec?


"Ja [eagleeyes] i kilkadziesiąt osób gramy na Frengrot EU Team PvP
Konrador i kilku na Tharridon (FFA PVP)
Mala grupka z gola ( soul i ktos tam) gra na PvE EU"

wejdz na stronke: http://vanguardsoh.pl


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 13:32 
Cytuj  
dziekuje :-)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 17:27 
Cytuj  
Zastanawiam się, czy jest sens w ogóle interesować się VG, jeśli przez najbliższe parę lat będę korzystał głównie z laptopa o poniższej specyfikacji (Benq Joybook R53EG z dodatkowym ramem i dyskiem):

Card name: ATI MOBILITY RADEON X600 (Omega 3.8.273) [Display Memory: 256.0 MB]
Dysk: 140 GB
Memory: 1024MB RAM
Processor: Intel(R) Celeron(R) M processor - 1.60GHz

Czy lepiej dać sobie od razu spokój?


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 17:40 
Cytuj  
TYLKO niskie detale i do tego niezbyt plynnie


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 00:02 
Cytuj  
A ja mam pytanie do ludzi co wcześniej grali w Lineage 2, jak im się przesiadka na Vanguarda podoba?
Są tacy?

Szczerze powiedziawszy, to w L2 najbardziej mi się podoba community, social w miastach, raidy i... grafika. Tak tak, grafika. Ja mam kilka setów, które fajnie wyglądają, tylko dlatego... bo fajnie wyglądają i fajne sesje zdjęciowe powychodziły :)
Może dlatego interesują mnie dalekowschodnie MMORPG, typu: Lineage 2 (ostatni rok z życiorysu;-P), Perfect World, czy Soul of the Ultimate Nation, gdzie wiadomo, że skośnoocy przywiązują dużą uwagę właśnie do pięknej grafiki i social/community. Dla nich to drugie życie. Dla mnie L2 chyba też przez ostatni rok było.
Niestety PW i SUN jeszcze nie są nigdzie poza Azją dostępne i nie wiadomo kiedy będą, więc myślę o Vanguardzie. Jest to gra dla osoby zakochanej w L2?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 00:43 
Cytuj  
Raczej nie - ja w VG znalazlem tego czego mi zaczelo brakowac w L2.
Chyba ze myslisz o grindzie na PvE serwerach - ale wtedy raczej lepsze by bylo WoW.
IMO w VG na PvP albo TeamPvP serwerach jest fajnie, bo praktycznie kazdy grind PvE i tak skonczy sie na PvP bo do kazdej lokacji moze wejsc wroga frakcja.
W samym PvP nie tracisz XP wiec nie ma takiej kichy jak w L2 ze pare padow i potem 2 tygodnie odrabiania strat ale za to jest loot kasy wiec kilowanie sie nie jest "bez sensu".

Praktycznie nie ma czegos takiego jak siege na chwile obecna (podnoc mozna, albo bedzie mozna, oblegac playerowe miasta/domki ale nie wiem jak to ma byc zrobione).
Nie ma 300 osobowych rajdow na bossy bo max grupa to 6 graczy a najtrudniejsze questy robilem do tej pory max w 2 grupy - obiecuja ze to dodadza soon.
Community jest fajne - gierka nie miala jakiejs super promocji i malo jest prokids.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 12:23 
Cytuj  
Ile zajmuje zainstalowana gra na dysku? Sciagam wlasnie ze stronki soe instalke, pierwszy chunk ma blisko 2gb, a sa 4. Czyzby gra miala z 15gb? Jesli tak to musze wczesniej troche miejsca wygospodarowac. Dzieki Asmax za tip w innym dziale do Orbita. Fajny programik, zero zuzycia zasobow, a sciaga ile fabryka daje.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 455 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.