mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Oddaj głos na moderatora Aion
Ankieta wygasła 24 maja 2009, 19:04
Amadeo 1%  1%  [ 1 ]
egroM 0%  0%  [ 0 ]
Kassei 24%  24%  [ 41 ]
Khebeln 34%  34%  [ 58 ]
Mugrim 1%  1%  [ 1 ]
Nyx 0%  0%  [ 0 ]
Oyci3C 4%  4%  [ 7 ]
Vercin 19%  19%  [ 33 ]
Zarri 18%  18%  [ 31 ]
Liczba głosów : 172
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 11:10 
 
Vercin napisał(a):
No sorry ale niby faktycznie taki rozwazny i opanowany a robi focha obrazajac przy tym innych jacy to oszusci z nich.
Po prostu zrezygnowałem. Fakt jest faktem, że ankieta kompletnie się nie sprawdziła i chyba każdy to zauważył. Nikogo nie nazwałem oszustem, sam dorabiasz do tego jakąs chorą ideologię, przy tym obrażając mnie. Dla mnie najwyraźniej bycie moderatorem nie jest tak ważne jak dla Ciebie i świat się na tym dla mnie nie kończy. Naprawdę mam inne rzeczy do roboty, niekoniecznie przyjemniejsze, czy ciekawsze od tego, ale postanowiłem się zgłosic ponieważ myślałem, że zainteresowanie tą funkcją będzie nikłe. Zrezygnowałem, do czego mam prawo i nie kapuję czemu czepiasz sie kogoś kogo udział w tej zabawie już się zakończył.

Vercin napisał(a):
mogl sobie darowac ten komentarz pod tytulem "jestescie oszusci ale no offence ofc"
Niczego takiego nie napisałem, a to jak Ty sobie to interpretujesz to już tylko i wyłącznie Twoja sprawa.

Ja głosowałem na Khebelna i podtrzymuję ten głos, jego ortografia mi nie przeszkadza, uważam, że ludzie robią z tego za duże halo, natomiast jego podejście do innych użytkowników forum uważam za poprawne.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 11:23 
 
Nie nazwales ale osobiscie zrozumialem ze to walsnie sugerujesz w tym poscie pelnym "..." zakonczonym no offence(wiec chyba przeszlo ci przez mysl ze jednak ktos moze to odebrac tak jak ja)
Kassei napisał(a):
Ja się wycofuję - dziękuję osobom co na mnie głosowały, ale co robię alt+tab z gry to widzę kolejne założone konto i przybywający wraz z nim głos... Jeśli Wam aż tak zależy to ja nie będę robił problemów... Mam nadzieję, że się sprawdzicie w tej roli... ;) No offence oczywiście :)

Jednym slowem tak bardzo nam zalezy ze zakladamy nowych uzytkownikow i glosujemy na siebie.

No ale skoro tylko tak niefortunnie dobrales slowa to przepraszam jesli ja obrazilem Ciebie.

Tez mysle ze Khebelen bedzie dobrym moderatorem i to czy robi bledy nie ma tu znaczenia bo jego zdaniem nie bedzie pisanie wypracowan.


Ostatnio edytowano 22 maja 2009, 11:32 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 11:31 
 
Vercin napisał(a):
Nie nazwales ale osobiscie zrozumialem ze to walsnie sugerujesz w tym poscie pelnym "..." zakonczonym no offence(wiec chyba przeszlo ci przez mysl ze jednak ktos moze to odebrac tak jak ja)
Kassei napisał(a):
Ja się wycofuję - dziękuję osobom co na mnie głosowały, ale co robię alt+tab z gry to widzę kolejne założone konto i przybywający wraz z nim głos... Jeśli Wam aż tak zależy to ja nie będę robił problemów... Mam nadzieję, że się sprawdzicie w tej roli... ;) No offence oczywiście :)

Jednym slowem tak bardzo nam zalezy ze zakladamy nowych uzytkownikow i glosujemy na siebie.

No ale skoro tylko tak niefortunnie dobrales slowa to przepraszam jesli ja obrazilem Ciebie.
Reszta jakoś tego tak nie odebrała, a nawet jeśli, to przymknęła najwyraźniej na to oko. No ale przepraszam - mea culpa. Przeprosiny też przyjmuję. Mam nadzieję, że na tym się ten temat zakończy.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 11:38 
 
Czy moge sie jeszcze zglosic? Mam duzy szacun dla wszystkich fanow koreanskich super produkcji!


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 12:10 
 
Aenima napisał(a):
Czy moge sie jeszcze zglosic? Mam duzy szacun dla wszystkich fanow koreanskich super produkcji!


RISPEKTA IS ALWYAS IMPOTRNATNT!

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 13:04 
 
Vercin, lepiej wroc do swojego pseudo wyluzowanego image'u bo jeszcze ludzie pomysla, ze ci zalezy.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 13:18 
 
Aenima napisał(a):
Czy moge sie jeszcze zglosic? Mam duzy szacun dla wszystkich fanow koreanskich super produkcji!


Niet, za slaby jestes w trollowaniu

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 13:25 
 
O kurde bre sorry ze wtedy na ircu zle mowilem o dfo chyba juz mi nie wybaczysz tego do konca zycia

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 13:26 
 
Kto nie glosuje na Kasseia ten jest pedalem. Niestety.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 13:32 
 
mrynar napisał(a):
Kto glosuje ten jest pedalem. Niestety.



fixed


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 13:34 
 
Ojciec - 4
Zarri - 19

niezle :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 13:34 
 
Vercin napisał(a):
O kurde bre sorry ze wtedy na ircu zle mowilem o dfo chyba juz mi nie wybaczysz tego do konca zycia


Nie bede wnikal co ma do tego DFO. Chyba za bardzo nie wiedziales co masz napisac wiec chlapnales co badz, zeby bylo.
Pod warstwa ironii, ktora sie z ciebie wylewa jestes tylko kolejnym internetowym napinaczem co udowodniles w kilku poprzednich swoich postach. Dlatego moim zdaniem nie nadajesz sie na moderowanie.

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 13:38 
 
Vercin napisał(a):
Seraf napisał(a):
Kassei napisał(a):
Ja się wycofuję - dziękuję osobom co na mnie głosowały, ale co robię alt+tab z gry to widzę kolejne założone konto i przybywający wraz z nim głos... Jeśli Wam aż tak zależy to ja nie będę robił problemów... Mam nadzieję, że się sprawdzicie w tej roli... ;) No offence oczywiście :)
Hej nie odchodz, wydajesz mi sie najbardziej odpowiednia osoba do tej roli. Z postow widze ze jestes obiektywny oraz rozwazny. nie puszczasz samoreklamy ani nie probujesz byc na sile zauwazony. Takze nie probujesz wywrzec wlasnej racji na innych. Mam nadzieje ze zostaniesz modem.

Pozdr

Rozwazny i romantyczny Kassei chcial poswiecic swoj czas w walce z trollami i co dostal w zamian?
Konkurenci ktorzy maja czelnosc zartowac sobie czasem i traktowac te wybory jednak nie do konca jak prezydenckie:|
A zeby tego bylo malo to oszusci bo widzial jak im przybywaja glosy kiedy alt tabowal sie na forum. Stosowali brudne sztuczki, lobbing i nie wahali sie nawet skorzystac z uslug armii chinczykow ktorzy glosuja na nich dzien i noc.
Zniesmaczony tym zrezygnowal powodujac placz i rozpacz wielu kobiet sierot i starcow liczacych iz odmieni ich los:|
Napiszmy do adminow aby nie brali pod uwage wynikow glosowania ten mlody czlowiek zasluguje na to by dac mu szanse:|


Facet raczej nie jest populista, i rozumie co oznacza ankieta przy wyborach moda, wycofal sie dlatego ze rozumie ze wybor wiekszosci bedzie spowodowany najwieksza popularnoscia jednej osoby. Co nie ima sie istocie admina ktory raczej uosabia dzielnicowe, malo kto go lubi ale kazdy sie slucha :P

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 13:44 
 
Seraf napisał(a):
Co nie ima sie istocie admina ktory raczej uosabia dzielnicowe, malo kto go lubi ale kazdy sie slucha :P


Tylko na polskich, prywatnych forach takie zjawisko występuje i niestety stało się tak popularne, że niektórzy myślą, że tak ma być. Polacy tacy są niedowartościowani z reguły.


Ostatnio edytowano 22 maja 2009, 13:45 przez zax, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 13:45 
 
Aenima napisał(a):
Kto glosuje ten jest pedalem. Niestety.


No to w końcu mogę się ujawnić.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 13:51 
 
Vercin napisał(a):
O kurde bre sorry ze wtedy na ircu zle mowilem o dfo chyba juz mi nie wybaczysz tego do konca zycia


Bre jest strasznie emo ehehehe. Mnie też nie lubi już chyba :(


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 13:52 
 
Cholera trza było nie dopisywać tego o zdjęciach Qraka :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 13:53 
 
bre napisał(a):
Vercin napisał(a):
O kurde bre sorry ze wtedy na ircu zle mowilem o dfo chyba juz mi nie wybaczysz tego do konca zycia


Nie bede wnikal co ma do tego DFO. Chyba za bardzo nie wiedziales co masz napisac wiec chlapnales co badz, zeby bylo.
Pod warstwa ironii, ktora sie z ciebie wylewa jestes tylko kolejnym internetowym napinaczem co udowodniles w kilku poprzednich swoich postach. Dlatego moim zdaniem nie nadajesz sie na moderowanie.

Tak tylko uderzylo mnie ze od tej rozmowy zmieniles stosunek do mnie i zaczales sie czepiac.
Mozeto ty uwazaj bo z kadym kolejnym postem ktory umieszczkasz w dziale gry w ktora nie grasz i ktora ci sie chyba nie bardzo podoba i gdzie demaskujesz jaki to jestem zly zaczyna wychodzic jak strasznie ci zalezy zalezy zebym to konkretnie ja nie zostal modem.

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 14:00 
 
zax napisał(a):
Seraf napisał(a):
Co nie ima sie istocie admina ktory raczej uosabia dzielnicowe, malo kto go lubi ale kazdy sie slucha :P


Tylko na polskich, prywatnych forach takie zjawisko występuje i niestety stało się tak popularne, że niektórzy myślą, że tak ma być. Polacy tacy są niedowartościowani z reguły.
Wiesz ja nie pisze na malych forach, generalnie rzadko pisze na jakichkolwiek forach. Moderator powinien trzymac porzadek aby chlewu nie bylo i flejmy osobno trzymane, oraz aby podpinac najbardziej potrzebne watki aby stworzyc mape nawigacyjna subforum ;-). Wiesz tylko tak napisze warto jest szanowac czasami zdanie innych, a jak juz pisac krytyke to konstruktywna. Infantylne zachownia zostawic gdzie indziej :) .
Pozdrawiam

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 14:12 
 
Widze, ze zaczynaja sie klotnie i wasnie...
Pogodze was i zostane moderatorem...mozna jeszcze zglaszac kandydatury?
Obiecuje grubo posmarowac za mozliwosc :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.