mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 93
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2002, 17:49 
Cytuj  
Apropo wylaczenia serva to jest tak:
Jak graczowi sie nie podoba, to klamka ma 2 strony.
Ale jak GMowi sie nie podoba to straszy wylaczeniem serva...


_________________
Jak masz czym, to się szczyć, ja chcę tylko godnie żyć, tak powinno być, to wystarczy mi. Licz się z tym.. Na przetrwanie przyszłych, lepszych, czy też gorszych dni. (c) by Peper/Mor W.A. - "Pożyjemy, Zobaczymy"

*

Posty: 93
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2002, 21:41 
Cytuj  
Pare osob to czytalo i... TEN TXT JEST PISANY PO MOIM BANIE!
Albo daje bana.
Mam jeszcze kilka spraw do powiedzenia. Xanth rzekomo odszedl, ale w glebi.. Tak, tak, odszedl z GMa i zostal WLADCA servera.. Wyobrazmy sobie sytuacje, ze Pan Lepper siedzi w sejmie, mowi ze od dzisiaj przestaje byc poslem (na sali euforia), ale po chwili dodaje: Od dzisiaj staje sie dyktatorem. Tak samo bylo w naszym przypadku.
Kolejne. Gdy bana dostali banici, slyszalem iz byly naciski ze strony pozostalych GMow, zeby jednak ich odbanowac bo irc, forum, privy, a Ultima to inna bajka. Gdybym na tym forum napisal, ze gmi beznadziejnie wykonuja Swoja robote etc., pod ktorys punkt moznby to podpiac, ale po jaki ja bana dostalem? :eek:
Niestety trafilem z tym postem w zly dzien, jak to ujal kiedys Gadget..
I jak powiedzial jeden z moich kolegow na gg przed chwila:
"powiem tylko jedno
ten ban jest potwierdzeniem tego co napisales".
Inna sprawa:
"Xanth mowil ze przyjdziesz i bedziesz sie plyc a cie oleje" - tak, najlepiej olac i w ogole nie sluchac. Jak kiedys ktos wykryl buga to powiedzialem, zeby o nim poinformowal, lecz uslyszalem, ze: nie bo tylko xanth jest a jak jemu powiem to bana dostane. NA tym koniec moich wywodow.

PS. Xanth pewnie nie bedziesz tu nic odpowiadal, rzekomo nie bedziesz tego nawet czytal. Wiedz, ze moze inteligencji Ci nie brakuje, ale to nie wystarczy, zeby byc lubianym przez masy.. Tak, tak, nie chcesz byc lubiany, my to juz wszyscy wiemy, ze chcesz byc "ten zly".
Ps2. <Xanth> cytat: "Jakiekolwiek nadużycia w stosunku do GM'ów takie jak wyzwiska czy nagminne narzekania na ich pracę, zwłaszcza w niecywilizowany i nieobyczajny sposób nie będą tolerowane i mogą w rezultacie doprowadzić do utraty konta.
Gdzie ja narzekalem na prace? No gdzie bo nie widze? Jak narzekalem to na Ciebie, ale ty, nie jestes Server...

<Xanth> Alcor out
<Xanth> kto nastepny?
<Xanth> poprostu koniec cackania
<Xanth> kazdy niewygodny gracz out
Niewygodny gracz? Widze, ze tu panuja zasady mafi, jak ktos za duzo wie, albo za duzo mowi to killhim..?

<Xanth> i juz nie bede sie zastanawial czy darowac mu czy nie
<Xanth> ^Martini^: nie, jak we wlasnym domu
We wlasnym domu, jak sie z kims o cos posprzeczasz (o jakis przechujowy detal) to wyrzucasz go z domu i gdy nastepnym razem go widzisz u siebie to barykadujesz sie? Wiem, zaraz uslysze, ze wszyscy chcemy byc Twoimi kolegami, nie, nie kolegami, ale ludzmi ktorzy maja swoje prawa i nie zawsze sa debilami... Pozdrawiam wszystkich ktorzy to czyataja..
PS3. Aha, zapomnielame dodac, ze od kilku dni mam kline na irca (caly host) i dlatego tam nie bywam..

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Alcor dnia 2002-06-26 22:47 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Alcor dnia 2002-06-26 23:21 ]</font>

*

Posty: 93
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2002, 22:49 
Cytuj  
"Xanth mowil ze przyjdziesz i bedziesz sie plyc a cie oleje" - genialny jestes.
Ja tez przewidzialem, ze bana dostane.


_________________
Jak masz czym, to się szczyć, ja chcę tylko godnie żyć, tak powinno być, to wystarczy mi. Licz się z tym.. Na przetrwanie przyszłych, lepszych, czy też gorszych dni. (c) by Peper/Mor W.A. - "Pożyjemy, Zobaczymy"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 cze 2002, 02:15 
Cytuj  
Wyluzujcie obydwaj to dluzej pozyjecie i bedziecie mieli wiecej dzieci :wink:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2002, 17:33 
Cytuj  
Alkor mowilem ci to juz kiedys bardzo dwano temu .... i jak juz wspomnialem koniec wakacji i serv sie sypnie albo wszyscy beda mieli bana ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 cze 2002, 08:13 
Cytuj  
Geniuszu intelektu i jasnowidzu. A jak sie nie sypnie? Powiesisz sie? Czy przestaniesz juz swoja osoba uprzykszac nam zycie? Mam nadzieje, ze tak. Chociaz znajac takich jak ty, to bedziesz przylazil z czystej zazdrosci, by choc troche burdelu zrobic. A to wlasnie przez takich jak ty i tobie podobnych dzieje sie tak, a nie inaczej.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 cze 2002, 12:15 
Cytuj  
ROTFL *smiech na sali* Nic wiecej nie powiem:D


Posty: 18
Dołączył(a): 21.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 cze 2002, 14:31 
Cytuj  
tanczcie marionetki * hic *

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2002, 01:46 
Cytuj  
Arrastro nie z powodu twojego tekstu byl ten smiech :smile:


Posty: 18
Dołączył(a): 21.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 06:43 
Cytuj  
A co mnie to? :smile:

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lip 2002, 00:55 
Cytuj  
Myslalem ze to o marionetkach bylo skierowane do mej osoby


Posty: 18
Dołączył(a): 21.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 lip 2002, 08:13 
Cytuj  
xanth twoim wazeliniarzom iq spada
pheheh

nyshaku... czytaj uwaznie... uwaga...

WHATEVER

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lip 2002, 20:34 
Cytuj  
Rodzina ZS, hehe Xanth jest Donem :smile:


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2002, 23:27 
Cytuj  
Capo di tutti capi :smile:

T.

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lip 2002, 15:38 
Cytuj  
Arrastro synku czy ty starasz sie mnie obrazic?? :smile:


Posty: 18
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 lip 2002, 06:32 
Cytuj  
Nyshak a ty gdzie zes sie podzial teskanie za toba ja i Reszewar :smile:

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lip 2002, 11:42 
Cytuj  
Trojkacik :razz: jatam bym na nich uwazal hehe


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 lip 2002, 22:43 
Cytuj  
Lilith tez tesknie za wami robaczki moje kochane ale hmmm.... narazie nie moge wrocic:) Mam swoja dume:)


Posty: 18
Dołączył(a): 21.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2002, 13:16 
Cytuj  
pyhyhyh.. Nyshku :smile: gdzie? gdzie ona? :grin:

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2002, 01:07 
Cytuj  
Hmmm Arrastro sorkii czlesie ale ciebie nie rozumiem. Chyba niektore rzeczy sa dla ciebie niezrozumiale badz ich nie lapiesz poprostu za kilka dni moze dotrze to do twojego mozgu. Nie wiem czemu pieprzysz takie smuty i co ty wiesz o mojej dumie??? Hmm dziwny jestes a nawet mozna powiedziec ze glopi. Gdy napisalem ze nie smialem sie z ciebie to zgadnij matole z kogo sie smialem ehhh... jesli nadal nie lapiesz o kogo mi chodzilo to debil z ciebie niesamowity :smile:


_________________
Parapetem jestem acha... lalala :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.