mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2004, 14:24 
Cytuj  
To to jest banable? :eek: stawianie gata do sklepu pod bankiem.. czy Ty robiles to afk?


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2004, 18:00 
Cytuj  
No macrowalem to oczywiscie :smile:
I bylem AFK jak przylazl GM

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 5 mar 2004, 20:37 
Cytuj  
Dziwne, ze nie zwrocili uwagi na goscia o imieniu Hempsiphire (zalozyl kanal na irc.stratics.com - #europatrading), ba, nawet uhonorowali go jakims sashem za duze osiagniecia w UO =O. A o tym, ze makruje informuje wszystkich, umieszczajac sobie w paperdollu opis "AFK now, Shop macro on" czy cos w tym stylu :<

*

Posty: 118
Dołączył(a): 30.10.2003
Offline
PostNapisane: 6 mar 2004, 10:31 
Cytuj  
Wracajac do tematu free shardu. Ostatnio z Nadem zagralismy sobie na shardzie o ktorym mowil Ash ( IPY ) i wiecie co faktycznie gra sie sejwuje co pare minut i to trwa jakies 30s. Wchodzac do moongate wywalalo nas losowo, takze calkiem nie fajnie mi sie gralo i na pewno wole OSI mimo tego ze czasem naprawde az sie chce przez nich rzucic ta gre :razz:

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2004, 12:13 
Cytuj  
Cytuj:
2004-03-05 14:24, Dupre napisał:
To to jest banable? :eek: stawianie gata do sklepu pod bankiem.. czy Ty robiles to afk?



Ze co? Powaznie banuja za to? No to fajnie :grin:

*

Posty: 155
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2004, 15:52 
Cytuj  
Hi

XSiV nie ciesz sie tak, banuja tylko zasluzonych i jak sa afk przy zucaniu gate :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2004, 19:42 
Cytuj  
Troche OT. Luna z tym moongatem to jest, tak jak kiedys bylo na OSI. To gdzie wyladujesz zalezy od ukladu planet. Mozesz go sprawdzic majac lunete. Kiedys mialem maly obrazek z wytlumaczeniem. Co kilka minut uklad sie zmienia :smile:

EDIT: Gramatyka

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2004-03-06 19:43 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2004, 20:41 
Cytuj  
skoro juz mowa jak to kiedys bylo to mam pare pytan na temat Ol'good OSI :smile:

to prawda ze:
-Townguards mozna bylo zabic
-Smoki nie byly agresywne i nie atakowaly bez powodu
-Kiedys bylo duzo aktywnych Seer's i swiat byl wypelniony questami by Orgin
-Byl pomysl wprowadzenia rolnictwa ktory jednak zarzucono
-Najbardziej dochodowym Shardem bylo Siege Perilous
-Dowcipnisow gatujacych ludzi do Ancient Wyrma usadzano na 72 h real time

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aldatha dnia 2004-03-06 20:44 ]</font>

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 mar 2004, 21:12 
Cytuj  
-Townguards mozna bylo zabic

Tak, o tym swiadczy nawet tabliczka w Moonglow, ze strzelanie przez ogrodzenie do straznikow to exploit :wink:

-Kiedys bylo duzo aktywnych Seer's i swiat byl wypelniony questami by Orgin

Tak:<. Nie wiem dlaczego to odwolali, ale widocznie mieli jakis skryty i osobisty powod.


-Najbardziej dochodowym Shardem bylo Siege Perilous

Teraz ogolnie rzecz biorac IMO tez. Gametime/Upgrady i inne rzeczy sprzedawane przez brokerow sa tam najtansze, ludzi prawie w ogole nie ma w naszych porach, tamera przez RoT da sie zrobic wzglednie szybko i farmowac...

-Dowcipnisow gatujacych ludzi do Ancient Wyrma usadzano na 72 h real time

AFAIK ktos z Polakow dostal za to wlasnie bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2004, 21:52 
Cytuj  
-Townguards mozna bylo zabic

Pewnie najlatwiej sie to robilo z dachu bodajze, albo zza ogrodzenia :smile:. Potem zaczeli za to banowac, bo mozna bylo wywalic calego serwa. Rzucales poison na guarda i on przywolywal nowych przy kazdym uderzeniu (z tego co rozumiem to dopoki nie umarles). Dokladnej techniki nie pamietam, ale jeden guards wolal nastepnych, a tamci jeszcze nastepnych i serwer wywalalo, a przynajmniej ostro lagowalo.

Smoki nie byly agresywne i nie atakowaly bez powodu

Tego to nie wiem. Chyba zawsze byly agresywne, tylko Seerzy lubili przybierac ich postac i robic questy.

Kiedys bylo duzo aktywnych Seer's i swiat byl wypelniony questami by Orgin

Seerow i Consuelorow odwolali, bo prawo w USA nie pozwala zatrudniac za friko. A nawet jesli pozwala z wynagrodzeniem netto = 0, to musza odprowadzac jakies podatki (w stylu zus) - nieoplacalne dla OSI.

Byl pomysl wprowadzenia rolnictwa ktory jednak zarzucono

Z tym to nie jestem pewien, ale na poczatku (chyba zanim zaczalem grac). Wszystkie surowce w swiecie byly ograniczone, a zwierzaki mialy uczestniczyc w lancuchu pokarmowym. Duzo wilkow mialo zmniejszac populacje zajaczkow. Duzo zajaczkow zwiekszac wilkow itp. System podobno momentalnie sie rozwalil - poginely gatunki. :smile:

Najbardziej dochodowym Shardem bylo Siege Perilous

Eeee. To chyba bujda, tam zawsze bylo malo graczy w porownaniu do jakis najlepszych shardow z trammel.

Dowcipnisow gatujacych ludzi do Ancient Wyrma usadzano na 72 h real time

Nie tylko do Ancienta rowniez do kazdego niebezpiecznego miejsca, jak na przyklad domek pelen polakow pochowanych, czekajacych na ofiare. Ancient byl po prostu popularny.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2004, 22:01 
Cytuj  
Cytuj:
2004-03-06 21:52, Coval napisał:
Dowcipnisow gatujacych ludzi do Ancient Wyrma usadzano na 72 h real time

Nie tylko do Ancienta rowniez do kazdego niebezpiecznego miejsca, jak na przyklad domek pelen polakow pochowanych, czekajacych na ofiare. Ancient byl po prostu popularny.



No ale z tego co wiem to teraz to nie jest banable.
Tzn gejtowanie w "niebezpieczne miejsca" na Tram jest banable - ale na Fel nie.
Nie myle sie mam nadzieje ? :smile:

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 mar 2004, 23:19 
Cytuj  
To zalezy od GM. Przeciez pojawia sie przed wejsciem w g8 tabliczka, ze opuszczasz guard zone na wlasna odpowiedzialnosc i to podwierdzasz. Ale co GM to inny swiatopoglad. Jeden carebear, drugi PK :<.

EDIT: Btw. Scorp - wlaziles dzis do takiego sklepu, na prawo od moongate trinsic? Bo wlasnie robilem sobie melee na palladinku i mi cos mignelo i sobie pokrzyczalem:(

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Asmax dnia 2004-03-06 23:20 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2004, 23:21 
Cytuj  
Ciekawe to co piszesz o Seer's , sadzilem ze to zwykli pracownicy i na rowni oplacani z reszta ,w sumie pozostala inicjatywa graczy w tej materii , moze macie jakas historyjke jedna,druga o swoich udzialach w questach na OSI ? :smile:

dlaczego wnioskuje ze Smoki nie zawsze byly Hostile ...na stratics jest bodajrze wzmianka ..." Dragons are no longer passive and will attack on sight "

ciekawi mnie jedna rzecz : czy jak ktos stworzyl sobie char w roku anno domine 1999
suspendnal konto po paru godzinach gry , po czym reaktywowal dajmy na to 4 lata pozniej to czy w tym wypadku bedzie mogl miec caly wachlarz vet rewards i zachowac status [young] ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2004, 01:46 
Cytuj  
Kiedys Seerzy to byli ochotnicy (za friko) jedynie ich szefowie (juz nie pamietam nazwy) byli oplacani. W koncy byli odpowiedzialni za prace dziesiatek ludzi.

Jak zlikwidowali caly program to zostawili jeszcze kilku oplacanych seerow, szczegolnie znany (i chyba ostatni) byl na Europa. Cale USA nam zazdroscilo. Stad tez wielu gosci z USA gralo na shardzie Europa.

Dragons are no longer passive and will attack on sight

Cos mi sie wydaje, ze tutaj chodzi o czarowanie. Smoki wczesniej tez atakowaly, ale nie od razu czarami. Dopiero jak takiego stuknales wrecz albo magia, to zaczynal rowniez czarowac.

ciekawi mnie jedna rzecz : czy jak ktos stworzyl sobie char w roku anno domine 1999
suspendnal konto po paru godzinach gry , po czym reaktywowal dajmy na to 4 lata pozniej to czy w tym wypadku bedzie mogl miec caly wachlarz vet rewards i zachowac status [young]


Z tego co wiem to tak. Chyba ze zmienili to z biegiem czasu. Ale dlugo tak bylo, pomimo tego ze nie powinno. Jak dobrze poszukasz w necie to na pewno znajdziesz obrazki gosci na Ethy ze statusem Young. Zreszta mozna latwiej cos takiego osiagnac. Zrobic postaci Young na shardzie A, grac 3 lata na shardzie B. Potem sie lognac na A i wziac reward.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2004, 10:51 
Cytuj  
Z tym youngiem to prawda. Cos takiego mial niedawno Gres. Status Young + Etheral Swamp ;-D

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2004, 16:02 
Cytuj  
ja dostalem bana za gate do ancient wyrmow...
gate a potem dispel... po godzinie bylo duzo loota
:/
czasami niestety i ja zginalem :sad:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.