mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 17:30 
Cytuj  
Cześć mam pytanie dotyczące PE.. ile MB waży ta gra po updacie??... Narazie mam 150MB i nie wiem ile jeszcze będe musiał czekać.. proszę o konkrety.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 19:41 
Cytuj  
Cos kolo 1Gb lol


_________________
Obrazek

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 20:38 
Cytuj  
A można ściągnąć instalke która przynajmniej przybliży do tego 1GB? Czy tylko jest dostępna na sieci ta instalka ze strony głównej, która wszystko dociąga updatem?

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 16:18 
Cytuj  
Ja sie zapytam czy ktos gra jeszcze w te cudo ? albo mial stycznosc i cokolwiek wie? byl by tak zyczliwy i wytlumaczyl mi kilka spraw zwiazanych z ta gra ? ;)


Posty: 10
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 10:27 
Cytuj  
:: PROJECT ENTROPIA POLSKIE FORUM ::http://entropia.type.pl/portal.php zapraszam wszystkich zainteresowanych, znajdziecie tu wszystkie niezbedne informacje o tej wspaniałej grze, pomoc, rady, turtoriale itp

zapraszam :P

...dziś bedzie jeden z najwiekszych updejtów(40mb) w grze, dojdą nowe bajery! polecam!


Posty: 10
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:13 
Cytuj  
Jestem troszkę zaskoczony że na tym forum nie porusza się tematów związanych z PROJECT ENTROPIA, a w tą gre gra sporo Polaków i cała społeczność jest nawet dość aktywna. Gra się rozwija i ewoluuje, myślę że warto by coś o PE napisać tu więcej i jakoś tę grę zarekomendować. Ja szczerze polecam PE każdemu kto lubi gry trudne i skomplikowane, zdecydowanie PE to gra dla „smakoszy” wymaga twardego charakteru i upartości. Polecam forum polskie PE http://entropia.type.pl/portal.php jako skarbnice wiedzy na temat tej wspaniałej gry.
Pozdrawiam

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:32 
Cytuj  
Dla mnie (ale PODKRESLAM ze DLA MNIE) to juz nie jest gra komputerowa (pod wzgledem idei oczywiscie bo technicznie jest).


_________________
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:42 
Cytuj  
...pare screenów na zachete :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek


_________________
:: Do you people have enough? Give me some more! ::
<< PROJECT ENTROPIA 4 EVER >>

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 12:21 
Cytuj  
No Duch widze że próbujesz zachęcić takimi screenami :)
Ale wiesz dobrze że nie zawsze jest tak kolorowo jak na screenach :P
Ale nie ma co w grze można zarobić (tutaj pewnie dużo osób się zainteresuje :P) stracić to też można ale to już cięzka sprawa, gra wciąga jak nic innego :P

Warto ściągnąć tą gre i pograć troche (bo na początku jest do dup*)


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 17:57 
Cytuj  
Te screeny mnie zniechęciły :/ ALE POCZYTAŁEM TROCHĘ O NIEJ... i zamierzam ją sciągnąc :) dlaczego ? wiecie chyba ,że namiętnie poszukuje gry z rozwiniętym craftingiem i skomlikowanej na maksa i w której można mieć własny domek.... I chyba znalazłem :) I czy to prawda ,że w niej można posiadać własną ziemie?


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 18:28 
Cytuj  
Valed ja Ci radze bierz Ultime


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 18:40 
Cytuj  
Nie... bo już się napaliłem na tą gre :) a pozatym pykam sobie jeszcze w Guild Wars. :) Ale postanowiłem sobie zrobić przerwe....

mówicie ,że ta gra zajmuje 1gb... ale 1gb instalka + update? Bo coś na stronie wyczytałem ,że "600mb update" czyli instalka zajmuje około 400mb? Hm... niezle :P Narazie ściągnołem jakiś mały pliczek zainstalowałem i teraz jest "updating project entropia" mam już plik exe a teraz się ściąga Pe Guide.pdf :P


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 19:34 
Cytuj  
Tak prawda że można mieć własną ziemie - tyle że jutro np. kończą się aukcje (w grze oczywiście 8) ) na takie ziemie - najtańsza (na razie) to 500$ (5000PED) więc się nie napalaj na tą ziemie tak :P Jeżeli nie wpłacisz do gry to domku też nie masz po co kupować bo domek kosztuje coś koło 20$ (200PED) ale wystrój (tak zeby troche rzeczy było) kosztuje 100$ (1000ped)


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 20:29 
Cytuj  
to mnie do tej gry zniechęciłeś :/ czyli nieopłaca się grać jeżeli niewpłaca się "real money" ?


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 22:04 
Cytuj  
Bingo :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 12:09 
Cytuj  
Nie kończenie ja nie wpłacalem - a już z 1000zł wypłaciłem i mam jeszcze z 400-500$
Poprostu na początku gra jest nudna - ale i tak wciąga.
Potem ja kjuż się zdobędzie akse warto pohandlowac potem brać się za hunt itd.
Ale naprawde warto poświęcić tej grze czas :)


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK


Posty: 3
Dołączył(a): 10.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 12:30 
Cytuj  
1. :lol: Już tak się cieszyłem że będę mógł pograć w Project Enteropia ale ciągle mam problem przy włanczaniu gry. Ciągle nie chce sie połączyć z serwerem. :cry:

2. Mam Project Enteropie z Świat Gier Komputerowych i wiem że to jest stara wersja, a na stronie głównej widze że jest najnowszy setup do tej gry ale gdy idzie co do czego do za długo ona się instaluje. 13 godzin to według mnie lekka przesada. Nie mam tyle czasu. Czy istnieje krótszy sposób na aktualizacje gry i gdzie takową aktualizacje ( prosze o najnowszą) mam znaleźć. Pliz pomużcie. Przez te wasze teksty strasznie się napaliłem żeby sobie pograć.


_________________
God's in his Heaven, All's right with the World

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 13:09 
Cytuj  
A ja ściągam ultime :) Project entropia może i dobra gra... ale założenia ma trochę nietego :( To tak jak abonament zapewne... A pozatym jak będe miał w przyszłości czas (i 526 ramu) to sobie ściągne ale narazie...


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 22:12 
Cytuj  
Hmmm w komputer świat gry PE było dawno dawno a updatów było sporo dlatego masz 13h ;P

I wpłacanie doPE nie jest jak abonament bo tego niemusisz robić :) to poprostu jest po to by przyspieszyć dział w życiu entropijczyka zwany"newbie" :P


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 07:09 
Cytuj  
Mam zapytanie..

Marciol pisał, że nic nie wpłacił do tej gry a even wypłacił... mógł by mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym wypłaceniem?

Można grać w tę grę i wypłacać pieniążki?

Jak rozumiem to będą takie wirtualne monetki które będą działały na paypalu czy coś tego typu? Ew. e-karta ?

Znaczy... erm... bo nie rozumiem...

SvD.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.