mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 16:49 
Cytuj  
własnie o to chodzi że nie każdy będzie mógł wrócić a jak nie każdy wróci to się rozszczepi gildia i pół biedy jak obie bedą grały na jednym serwie bo sie jakoś da grać ;)


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 17:29 
Cytuj  
Kordi czytaj boardy:P Wilczy bilet ma tylko 5 osob ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 20:40 
Cytuj  
W BL jest sporo osob z ktorymi mi sie fajnie gralo, dlatego chcialbym grac z nimi.
Mam nadzieje ze Lad i Xhef tez wroca, aczkolwiek po tych fochach Sixa to nie wiem czy chcialbym wracac.

Jak sie bedzie zle ukladac, to wroce do chlopakow z LoV.Tam nasza ekipa polska byla maciupka ale gralo nam sie super.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Posty: 39
Dołączył(a): 28.07.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 21:25 
Cytuj  
Calis, ja sie o powrót nie martwie :) juz dostałem propozycje.


_________________
Suihtam / Dark Elf / Wizard / Freeport / Oggok / EQ2

Edhel / Wood Elf / Druid / Tarrew Marr / EQ


Posty: 5
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 22:41 
Cytuj  
widze ze dyskusja sie rozwinela , wlasnie podali liste serverow ,

http://eq2vault.ign.com/#3223

The projected server names are:
Antonia Bayle
Befallen
Blackburrow
Crushbone
Guk
Mistmoore
Najena
Permafrost
Runnyeye
Storms (French)
Unrest
Valor (German)

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 11:19 
Cytuj  
http://eqiiforums.station.sony.com/eq2? ... id=servers

Antonia Bayle (Roleplay Preferred)
Befallen
Blackburrow
Crushbone
Guk
Mistmoore
Najena
Permafrost
Runnyeye (UK-Preferred)
Unrest

ja zamierzam grac na Runnyeye i was też do tego namawiam.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 19:14 
Cytuj  
Ja na Perma, MM albo unbreast ;) LoL beda 3 polskie servery z tego ci widze ;) od Tuxa, od Soula i exBL.. :/

Soul.. dlaczego nie chcesz na amerykasnkim serverze? Jesli rzeczywiscie bedzie tylu polakow (a zainteresowanie EQ2 jest ogromne - podobno Ultima nie moze sie opedzic - jak czlowiekowi od nich powiedzialem "ile cenega ich wyda.. 30 sztuk?" to mnie wysmial :P ). Grajac na amerykanskim servie bedzie mniejszy crowd w naszych godzinach grania a to duzy plus ;) cmon!


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 19:26 
Cytuj  
no nie wiem czy to duży plus -
ja tam lubie jak jest dużo ludzi - na AO koło grida czasami siedziało 30 -50 i było spox - można zawsze było buffa załatwic :)

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 20:24 
Cytuj  
W EQ2 nie ma buffow w takim znaczeniu.. jesli jestes z kims zgrupowany to masz te buffy ktore on castnal.. takie male zabezpieczenie zeby nie buffowac newbiesow :P


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 20:29 
Cytuj  
Tuxedo ---> życie nie jest takie proste :)

Małe sprostowanie co do UO, tylko GOL w ciągu ostatnich lat sprzedał ponad 200 oryginalnych wersji UO, braliśmy wszystko z cenegi.

Co do serwera to nie zależy mi na graniu z Polakami. Chciałbym gra z miłymi ludźmi. Jeżeli Polacy sa mili to tym lepiej. Szkoda że nie będziesz grał na europejskim serwerze.

Dlaczego nie chcę gra na serwerze z US timezone ? To proste po UO, DAoC, AO i Shadowbane granych na US serwerach wiem jedno, chcę chodzi spa nie później niż o 1AM, a o tej godzinie to się dopiero ludziska zaczynają rozkręcac. Grałem w SWG, DAoC i Horizon na serwerach z europejczykami i było zajebiście. o 9 pm wszyscy już byli o 11 PM były rajdy, o 2am lulu i tak ma byc.
Sorry ale ja wstaję przed 7 rano :).

Z Angolami gra się bardzo dobrze byłem w angielskiej gildii w DAoC i było cool.


_________________
http://www.gry-online.pl


Posty: 10
Dołączył(a): 10.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 21:51 
Cytuj  
Telu a gdzie Ty chcesz go LoV wracac ? :P


_________________
70 Shm Komburn <Legions of Valhalla>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 21:59 
Cytuj  
Do LoV WoWEU teamu =p przeciez nie do LoV EQ2.
Jak LoV bedzie nieobecne w WoW to zdam sie na Cysa i poleze tam gdzie on...

A w ogole TO ZOSTAW TO *CENZURA* EQ2 I CHODZ Z NAMI DO WOW!

Jeszcze pare takich postow i mnie Tuxior zabanuje za offtopic =/

Jak chcesz grac w EQ2 to trzymaj sie Tuxa, z nim nie zginiesz =p


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Posty: 10
Dołączył(a): 10.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 22:07 
Cytuj  
To jest jakis LoV-WoW team ? :P nawet nie wiedzialem hehe ale nie jestem juz na biezaco wiec moze dlatego ( i nie mow ludzia ze LoV to tylko work work work byl hehe bo pomysla za my wogole kanalow nie uzywalismy :P)
a co do wyboru to ciagle walcze :) - bo Cysio Szkodnik Krwiopijca i Pit ida do WoW heh :( wiec to nic pewnego co wybiore, na razie jestem 50/50 %


_________________
70 Shm Komburn <Legions of Valhalla>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 22:19 
Cytuj  
Nie wiem czy jest, z tego widze to rzeczywiscie wiekszosc albo idze do EQ2 albo zostanie w EQ???
Czas pokaze.

A Ty co zamierzasz? Jak bedziesz gral w EQ2 to z LoV? czy z polakami? jak widzisz tu maja juz w planach 3 servery i na zadnym nie bedzie LoV z tego przeczytalem na board.

Swoja droga to znowu bedzie jak w EQ, czesc tu czesc tam... polacy jak zwykle w rozsypce.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 03:48 
Cytuj  
Zematis ---> jest serwer dla Euro gadających (przynajmniej w teorii) po Angielsku, chyba nie powinno byc problemu z wyborem serwera. Choc z drugiej strony chyba lepiej jeżeli każdy gra tam gdzie lubi. Jeżeli ludzie znają się od lat z EQ nic dziwnego że chcą gra z kumplami z US. Ja jednak jestem przekonany ze co prawda większoś polaków będzie grała na Runnyeye to i tak gro z nich nie przzyzna sie do tego że są Polakami :)

Ja np. będę Trollem :)


_________________
http://www.gry-online.pl

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 08:26 
Cytuj  
Przegiales Telq, na takie dyskusje masz Aktualne Tematy w dziale EQ1.. ostatecznie przechodzisz z EQ1... Tux.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 08:41 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Jak chcesz grac w EQ2 to trzymaj sie Tuxa, z nim nie zginiesz =p


Nie podlizuj sie :P


Zemiq napisał(a):
A w ogole TO ZOSTAW TO *CENZURA* EQ2 I CHODZ Z NAMI DO WOW!


...i nie przeginaj ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 12:18 
Cytuj  
Ja będę grał tam gdzie BL, czyli wszystko wskazuje na Runnyeye. Ale będę mocno casual playerem, nawet bardziej niż dotychczas. Właściwie miałem nie grać, a spróbuję właśnie ze względu na znajomych.

Teiffin


Posty: 39
Dołączył(a): 28.07.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 20:38 
Cytuj  
Ja rowniez bede trzymal sie BL, jesli okaze sie nie wypalem.. trudno, wtedy pomyslimy :)

Podzielam zdanie Soula, kazdy powinien grac tam gdzie mu najwygodniej... przeciez chyba chodzi tu o zabawe.

No chyba, ze mamy zawodowców :) to pozdrawiam :P


_________________
Suihtam / Dark Elf / Wizard / Freeport / Oggok / EQ2

Edhel / Wood Elf / Druid / Tarrew Marr / EQ

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 05:26 
Cytuj  
Kupilem pogralem i powiem tylko ze nie ma z gra zadnych problemow, i nie wierzcie tym co pisali ze lagi, zwiech , zwisy ,krachy i co tam jeszcze bylo.Oni zapewne nie mieli wymaganego sprzety, albo maja lacza zlej jakosci. Nie ma nic z tych zeczy , gra sunie jak po masle:) na zatloczonych serverach

Dodam ze gra jest zajebista :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.