mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 455 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2008, 16:53 
Cytuj  
Kapra, a masz najnowszego dx? Tego z października bodajże.

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2008, 14:06 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Kapra, a masz najnowszego dx? Tego z października bodajże.

Miale DX ktory byl dolaczony do karty 8800gt, po zainstalowaniu tego z pazdziernika pomoglo ,
Dzieki za pomoc

*

Posty: 154
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 22 lut 2008, 17:59 
Cytuj  
Witam.

Grałem w Van dawno temu za czasów jego pierwszych kroków w siecie ;) i chciałbym powrócić do gry, ale....


No właśnie to ale nie pozwala mi na grę. W momencie jak chcę podać metodę płatności otrzymuje info, iż z naszego kraju nie można płacić za van.

Jak mam rozwiązać ten problem.

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 22 lut 2008, 18:06 
Cytuj  
Wodzu napisał(a):
No właśnie to ale nie pozwala mi na grę. W momencie jak chcę podać metodę płatności otrzymuje info, iż z naszego kraju nie można płacić za van.

Jak mam rozwiązać ten problem.


Logujesz się na swoje konto, wybierasz zakładkę "Account Info" i na liście rozwijalnej "Currency" zmieniasz euro na US dollar i po kłopocie :).

*

Posty: 154
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 22 lut 2008, 18:25 
Cytuj  
Wielkie dzieki. Pomoglo.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 09:31 
Cytuj  
Czy jak chce VG przeniesc z kompa na kompa to poprostu skopiowac katalog czy lepiej moze zainstalowac 10mb instalke a potem skopiowac do niej pliki zaby patcher myslal ze sam te 18gb na moj komp zassal ?;]


_________________
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 11:21 
Cytuj  
Druga opcja.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2008, 14:07 
Cytuj  
BTW jak sie atakuje innych graczy ?;] Gram sobie na PVP serwerze chcialem typa zaatakowac i mi pisze ze invalid target:/ O co c'mon ?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2008, 15:48 
Cytuj  
PvP jest od 7lvl i normalnie atakujesz jak mobka, nic sie nie wciska i nie ma ostrzezenia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2008, 16:58 
Cytuj  
Aha czyli mi 1lvl brakuje:D Rozumiem ze na serwer PvP atakuje wszyskto co sie rusza a na zwyklym to jak to jest rozwiazane? Tylko inna rase mozna? Gdzie w ogole sa inne rasy ?;d Bo sa chyba 3 wyspy ale mape mam z jedna... hm?;p


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2008, 17:21 
Cytuj  
Na pve to nie wiem, tam siedza same nooby pve :)
Sa trzy kontynenty, masz teleporterow, jak zainstalujesz moda ( cala paczka super ) do mapy to masz wszystko, a jak nie to tylko tam gdzie jestes :)
[/quote]


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 23:13 
Cytuj  
czy jest jakaś opcja , która wyłącza położenie lokacji w questach?

na początku jak miałem gdzieś iśc to miałem zieloną kropkę , teraz po zainstalowaniu CoreUI3 ni cholery nie wiem gdzie mam się udać- jednego questa zrobiłem bo pamiętałem gdzie są dane mobki, drugiego po opisie także , a już następne jak patrze to porażka- przy jednym szukałem jakiegoś ouposta przez 1,5 godz i nie znalazłem a teraz fajne 2 questy mam ale mam iść do jakieś starej kopalni Kogar's i nie ma tego nigdzie- w curse detabase jest quest - ale tam opisy questów to tylko przepisanie samych tekstów
czy to jakiś bug z tym zaznaczeniem- czy coś qrde w ustawieniach zwaliłem?- powiem szczerze ostatnio trochę mam mało czasu na granie i jak zmarnowałem 1,5 godz gry i nic nie osiągnąłem to trochę idzie się wnerwić :(

edytka
właśnie wziąłem nowego questa i mam położenie ( akurat kropka czerwona ale tez i lokacja opisana) - nic z tego nie rozumiem

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2008, 00:27 
Cytuj  
W questach zaznaczasz sobie i pokazuje ci kropki na mapie, duzo questow jest inaczej zrobiona niz tylko idz do kropki, wiec czytac niestesty musisz, nie pamietam adresu ale jest super mapa calego swiata z pelnymi lokalizacjami i pokazanymi miejscami gdzie sie robi questy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 mar 2008, 10:50 
Cytuj  
no właśnie w tym problem , że zaznaczam sobie i nie pokazuje mi tego na mapie a w niektórych przypadkach pokazuje- wczoraj zrobiłem 2 takie questy gdzie było widać gdzie iść- choć akurat opisy były dokładne i tak trafiłbym bez kropek ;p- zaznaczone są i miejsca NPC i rejony z danymi mobkami -wygląda mi to więć na jakiś bug bo dalczego jedne questy to mają a inne nie?
nie to , że się czepiam ale po opisach widzę czy opłaca mi się brać danego questa bo dana lokalizacja jest tak daleko , że szedłbym z 10-15 min- a mi szkoda czasu na razie na te odległe, a jak w opisie jest miejsce , które nie wiadomo gdzie jest no to szkoda go brać
generalnie szkoda , że na normalnej mapie nie ma wszystkich krain opisanych czy zaznaczonych

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 17:50 
Cytuj  
Bo na tym polega rpg, by szukać. Nie we wszystkich masz zaznaczone lokacje. Generalnie system questowania w Vanguardzie jest mało wymagający. Z biegiem czasu dojdziesz do tego, że w danej lokacji są 1-3 questy, ktore prowadzą cie do nowych, wyższolevelowych zon, a reszta do zrobienia jest "na miejscu".

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 455 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.