mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 13:35 
Cytuj  
Macie tam jeszcze miejsce w gildii?
Bo chyba zamówię dziś CoV kurierem - polish community nie-lamek to podstawa dobrej zabawy ;]

Jedno tylko pytanie mam:
Czy można tak wyglądać? O_o (zdjęcie z innego topicu)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 13:38 
Cytuj  
Przeciez taka postac mamy w gildii i mozna tak wygladac ;)

Nastepnie jestesmy otwarci na wszystkich, ale invitujemy w miare osoby (jak narazie) co znamy i zaowocowalo to tylko jednym english playerem, co mu wogole nie przeszkadza polski na czacie.

A screeny postaram sie wrzucic.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 13:54 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Nastepnie jestesmy otwarci na wszystkich, ale invitujemy w miare osoby (jak narazie) co znamy

Mam nadzieję, że się kwalifikuję :P

No nic, zamówienie złożone, pozostaje jedynie czekać na kuriera =]

Edit:
Bym zapomniał - jaki serwer? (że EU to wiem ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 11:43 
Cytuj  
roball napisał(a):
Grr.. gdzie ten kurier.. :roll:

A potwierdziles zamowienie? Ja zapomnialem i po 5 dniach mi anulowali ^^


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 12:15 
Cytuj  
O tomu ma net, hehe wejdz na venta, a tobie robal powinien dojsc wlasnie w tych godzinach. Raz mi sie tylko zdarzylo zeby ktos mi przyszedl przed 10ta czy 12ta, byl to komornik :P Ah te mandaty :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 12:19 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
O tomu ma net, hehe wejdz na venta

Nie mam... jutro znow sie dowiem [po raz 10ty] ze linia nie zostala scrossowana lub centrala nie uwolnila zasobow ;/
Przeciez to jest chore, sami zaproponowali promocje i zmiane netu zeby zatrzymac klienta, a teraz punkt obslugi nie potrafi skonaktowac sie z lokalna centrala, ze sprawe zalatwic. A to tepsa wlasnie :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 12:27 
Cytuj  
Nie mam... jutro znow sie dowiem [po raz 10ty] ze linia nie zostala scrossowana lub centrala nie uwolnila zasobow ;/
Przeciez to jest chore, sami zaproponowali promocje i zmiane netu zeby zatrzymac klienta, a teraz punkt obslugi nie potrafi skonaktowac sie z lokalna centrala, ze sprawe zalatwic. A to tepsa wlasnie :F


Musze cie zalamac, jak znajomy montowal nam router telenetu dla nizszych polaczen, potrzebowalismy sciagnac ukrywanie numeru. Zadzwonilismy i powiedzieli ze korespondencyjnie za dwa dni sprawa bedzie zalatwiona. On zadzwonil do biura telenetu i dostal numer na lokalna centrale. Zalatwil to w 5min. Wiec teraz sie zastanawiam, Co oni robia przez te dwa dni?!
Bzdura.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 12:32 
Cytuj  
Tez mialem kiedys numer do lokalnych technikow, problem taki, ze nie odpowiada.
Ci z biura tez nie moga sie dodzwonic i pisza im maile LOL...

Zdziwilem sie, bo po zakonczeniu umowy na poprzednie neo po dwoch dniach lampka adsl w modemie zgasla. Myslalem ze oznacza to wlasnie uwolnienie tej linii i mozna spokojnie zalatwiac. Jak widac w tym kraju nic nie jest tak proste.
Nadzieja tylko w tym, ze od zeszlego czwartku cos sie tam ruszylo.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 30
Dołączył(a): 15.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 13:03 
Cytuj  
LOL ja mam nadzieje że dziś mi paczuszka dojdzie, bo miała byc w piątek a dzisiaj mają ostateczny termin, no chyba że bus pocztowy wpadł w zaspe i nie dojedzie :wink:


_________________
[}|{]
|
/-----\

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:25 
Cytuj  
Blah, zamówiłem wczoraj, a kiedy "sprawdzam status przesyłki" wyświetla mi:
Wprowadzono błędny numer przesyłki (*nvm*)

* Powodem tego może być: wprowadzenie niepoprawnego numeru
* numer listu przewozowego nie został jeszcze wprowadzony do naszego systemu informatycznego
UNISOFT - bardzo prosimy o ponowne wpisanie numeru przesyłki następnego dnia po nadaniu w godzinach porannych
* numer dotyczy przesyłki nadanej przed 1 marca 2000 roku

/gg


_________________
Obrazek

*

Posty: 140
Dołączył(a): 3.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 00:03 
Cytuj  
Czesc :)

Czy z podanego linku ftp://ftp.cityofvillains.com/client/ mozna zassac jakas beta/trial/cokolwiek zeby zobaczyc CoV w akcji?

Po entych miesiacach w WoWie nie przeszkadza wam koszmarna grafika CoV ? Koszmarna patrzac na screeny Soulless'a


_________________
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 00:28 
Cytuj  
Nie ma teraz zadnych triali, do tego wszystkie bety sie juz pokonczyly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 02:43 
Cytuj  
Gerpir Feilan napisał(a):
Po entych miesiacach w WoWie nie przeszkadza wam koszmarna grafika CoV ? Koszmarna patrzac na screeny Soulless'a


No widzisz jakoś, że nie przeszkadza, powiem więcej, bardzo dobrze się bawimy przy grze :D Poza tym niektórzy twierdzili (na tym forum), że to grafika WoW-a jest beznadziejna, więc jest to tylko kwestia punktu widzenia :D

ps. Zychoo a ty już masz grę ? Jakby co to PM, dam ci namiar na ventrilo.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 07:39 
Cytuj  
Czy z podanego linku ftp://ftp.cityofvillains.com/client/ mozna zassac jakas beta/trial/cokolwiek zeby zobaczyc CoV w akcji?

Mozna zassac klienta zwyklego. Trwa to wieki.

ps. Zychoo a ty już masz grę ? Jakby co to PM, dam ci namiar na ventrilo.

No niestety, jeszcze nie przyszla. Wyslali w piatek, a ze z warszawy daleko nie mam to powinna dzisiaj byc. =]
Dam znac jak dopadne pudelko.]

ps. SwenG, napisz kto by sie przydal w Supergrupie, bo nie jestem zdecydowany na zaden archetyp. Jedynie myslalem przez chwile o summonerze.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 13:59 
Cytuj  
Gerpir Feilan napisał(a):
Czy z podanego linku ftp://ftp.cityofvillains.com/client/ mozna zassac jakas beta/trial/cokolwiek zeby zobaczyc CoV w akcji?


Ja też szukałem i niestety oficjalnego triala itd. CoH/CoV nie ma w tej chwili ...
Za to jest coś takiego: Unofficial CoH trial Code Exchange

Zostawiłem tam swój e-mail z tydzień temu bez większych nadziei na sukces a tu w niedzielę wieczorem niespodzianka - dostałem maila z kodem na 14 dniowy trial :D
Nawet były w tym mailu wskazówki co i jak z zasysaniem klienta (2,4GB).

I od wczoraj testuję CoH do 4 grudnia (to co prawda nie to samo co CoV ale blisko 8) )

Gerpir Feilan napisał(a):
Po entych miesiacach w WoWie nie przeszkadza wam koszmarna grafika CoV ? Koszmarna patrzac na screeny Soulless'a

Grafika rzekłbym powyżej średniej imo, ale ta gra ma coś w sobie i zrobiona jest "z jajem".
Jeśli CoV kontynuuje ten trend to jest pewnie lepsza.

Może się skuszę ...
@SwenG: byłaby szansa na membership w waszej grupie debeściaków ???


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 14:07 
Cytuj  
Pewnie, że tak, bierzemy hurtem jak leci wszystkich Polaków, łącznie z altami ;) Fakt, że za dużo tych altów być nie może, bo chyba ograniczenie grupy jest do 75 osób ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 14:11 
Cytuj  
debeściaków

To nie jest jakas grupa elity czy debesciakow :P

Z forum praktycznie kazdy moze wejsc, ale jak bedzie sie zachowywal nieodpowiednio to za nas trzech moge powiedziec ze wyleci jeszcze szybciej, co i tak sie po nikim nie spodziewamy.
Bardziej restrykcyjnie podchodzimy do ludzi anglojezycznych, chociaz dalej myslimy o random invite (mini masowka) bo i tak jak ktos bedzie "niezbyt" to wyleci i tyle.

Tak to wyglada ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 14:12 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Pewnie, że tak, bierzemy hurtem jak leci wszystkich Polaków, łącznie z altami ;) Fakt, że za dużo tych altów być nie może, bo chyba ograniczenie grupy jest do 75 osób ;)


Obiecująco !
To jeszcze byście napisali kogo w grupie trza (zresztą tak jak już prosił Zychoo).
Albo nawet lepiej by było jakby ktoś założył taki topic z listą kontaktową/squadem grupy jaki jest w dziale z WoW.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 14:15 
Cytuj  
przecież jest:
viewtopic.php?t=16412


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 14:18 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
debeściaków

To nie jest jakas grupa elity czy debesciakow :P

Jak nie jak tak :lol:
Mam czas do namysłu do końca triala więc coś wymyślę (gorzej byłoby u mnie z ewentualnym siedzeniem na ventrillo bo jak się będę głośno darł to obudzę swoją 3-miesięczną córkę i będzie wipe 8))

Ktoś kto gra w CoV grał też wczesniej w CoH ?
Może napisać coś o tym czy gameplay w CoV jest lepszy/gorszy/taki sam jak w CoH ?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.