mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 23:42 
 
zadna minuta ciszy! na flames z nim! konradora dajcie :razz:!

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 23:45 
 
Cytuj:
2002-02-11 21:08, Szerszen napisał:
Juz dalem na DZ topic z zapytaniem, sadze iz GM DZ dadza dosc szybko odpowiedz, zwlaszcza iz sa nieustannie indoktrynowani przezemnie hihihihi.


hmn...
wiec od poczatku...
blablabla miasto oparte na jakichs prawach.. ok... niech se stawiaja na DZ...
wlasna ziemia??? powalilo??? NIKT nie dostanie ziemi na WLASNOSC!
tak samo tytuly szlacheckie...
kpiny czy co? na DZ sa reguly zachowania i tytoof...
jedyne z tego co wiem, to bylo obiecane ze jak se postawia miasto to im sie ratusz zbuduje...
TYLKO I WYLACZNIE!!!
a co do nowego GMa u nas...
to ja nic nie wiem, i nikt z naszej ekipy tez nic nie wie... a wrecz odwrotnie - zostalem ostrzezony przed pewnymi osobami, aby nie wchodzic z nimi w uklady...
wiec... jesli chodzi o DZ... to tym panm za GMowanie podziekujemy... a jesli nie beda 3mac sie klimatu.. to i za gre tez (notabene jeszcze wiekszosc nie ma kont :razz: )
Gadget

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 23:47 
 
Oyci3c
wyslij te jego wypociny z g-g.
mi sie jakos nie chce.
a bedzie sie mozna posmiac przynajmniej.
no i wyjasni sie, dlaczego TOLL jest teraz be.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 23:49 
 
oj ja juz bede trzymal klimat na DZ. Zostane skrytobojca i zamorduje ksieciula w jak najbardzie RPGowy sposob. Oj tak. A jego cialo podrzuce na schodki :grin:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 23:54 
 
Lobo ---> a jaki to jest najbardzej RPG-owy sposob mordowania, bo aż jestem ciekaw :smile:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 23:58 
 
Toll, Oyci3C --> dajcie te gg - pograzcie chlopaka, a potem... NA FLAMES Z CHUJKIEM!

*

Posty: 91
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 00:00 
 
Lcv, ojojoj

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 00:01 
 
Topic juz jest zalozony, i naprawde, nie umiescilbym go, gdyby nie fakt, ze kolo przegina pale na forum. I to ostro.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 00:09 
 
O kurwa mać , ze smiechu wywróciłem sie z fotelem


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 03:01 
 
"eszcze jedno. Przyznaje, że żałuje iż wogóle poznałam takiego człowieka jak Lcv i te jego Ravenlordy. I żałuje, że kiedyś trzymałam jego strone. Cóż, człowiek sie wkońcu uczy na błędach..."

hm juz bismarck mowil ze najlepiej uczyc sie na bledach nieprzyjaciol ( w zasadzie,innych ale pewnie to mial na mysli;-)


lcv==== dziecko drogie,boj sie boga(ekhm) boj sie taty, mamy etc co ty kurwa biedne dziecie robisz z siebie, kolegow (masz takowych??:-)), taty mamy,babci, azora oraz mruczka????
coo?????
no co ty kurwa robisz??;---)
ty wez,przyjdz do trinsic ja ci ufarbuje na pomaranczowo plaszczyk pobiegasz w tym troche, wrocisz, reszte ciuszkow ci tak przemaluje i zajmiezs sie naprawa drog na kontynencie.......zapraszam, hlehlehlehlehlehlehl masz za darmo jak narazie, spiesz sie kurwa...
co za slownistwo, tfu, przepraszam tych wrazliwszych...nie ciebie lcv-lvc-pcv


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 03:12 
 
taunis hihihii hlehlehlehlhehlellhehlehlehl

hiiihihi
no i za co go tak?? co??:-)
ehjheehlleh ihiehiehiehie
gowniarz ot co
olewka i pogrzeb
bez podniety


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 10:24 
 
Cytuj:
2002-02-11 23:54, wert napisał:
Lobo ---> a jaki to jest najbardzej RPG-owy sposob mordowania, bo aż jestem ciekaw :smile:


Wert... ukrywasz sie... podkradasz... i podzynasz nozem rzeznickim gardlo...

oczywiscie caly czas stosujesz emoty
*ukrywam sie* (hidding)
*podkradam sie* (hidding - bo minal przez emota)(stealth)
*podzynam gardlo przygladajac mu sie uwaznie* (war mode, attack)

Aaaa jeszcze jedno - gracz, ktoremu w ten sposob podzynasz gardlo nie ma prawa sie ruszyc, inaczej przestanie grac RPG. :wink:

jep... sorry ale tak jakos mi odbija :wink:
taka mala karykaturka wyszla.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 12:39 
 
Szerszen! A gdzie:
*podnossze prawa dlon*
*lapie za rekojesc*
*wyciagam noz*
*ups, to nie noz, nie ta strona*
*wiec wyciagam lewa dlon, prawa wraca w poprzednie miejsce*
*lapie za rekojesc*
* na bogow, przeciez to topor*
*kurwa, zapomnialem noza*

Szerszen, nie znasz sie :razz: :razz: :razz: :razz:

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 12:52 
 
Szerszen zacznij kasowac wypowiedzi tego Lcv bo mnie wkurza jak on tak zamieca to forum... i na dodatek wypocinami na cala strone....


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 13:40 
 
Ja przechodze teraz na pisanie tekstow obiektywnych :>. Nie podoba mi sie, ze gracze zaczynaja obrazac sie nawzajem zamiast nauczyc sie grac RPG. Mamy na SC kilka chlubnych wyjatkow (rowniez w Chaosie), ale to nic w porownaniu do poziomu gry na DZ i CL SE.

Tych, ktorzy nie sa pewni, czy wciaz wspierac idee budowy panstwa, prosze o cierpliwosc. Duzo problemow wyniklo przez zwykle nieporozumienia. Gdy zgadzalem sie na wejscie na SC, Atreides twierdzil, ze to cala Rada GM oficjalnie Harmonium zaprosila. W zwiazku z tym pomimo naszej ugruntowanej pozycji na CL SE uznalem, ze 'skoro prosza, trzeba pomoc'. Szerszen nie powinien byl mieszac sie do polityki. Ale sam rozumiem wszystkich, ktorych opublikowany log zbulwersowal :>. Ja takze bylem zaskoczony. Nie odchodzcie - zapewniam, ze mam juz w planie zakonczenie sagi Rodu Ravenlordow i przygotowanie nowych projektow postaci. Tym razem nie dopuscimy do takiego konfliktu, jak miedzy Arkanem II a Chaosem na SC. Zostancie z nami :>. A na forum piszcie, co chcecie - cale Harmonium wie, ze jedna trzecia atakow na Ravenlordow przeprowadzana jest ze strachu przed adminem :P.

Lcv


_________________
Królestwo Brytanii, Domena Cywilizacji Harmonium w świecie Strefy Cienia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 13:50 
 
Diagnoza jest nastepujaca... tobie popierdolil sie swiat rzeczywisty z gra. I tyle. Masz nasrane.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 13:50 
 
Cytuj:
2002-02-12 13:40, Lcv napisał:
Ja przechodze teraz na pisanie tekstow obiektywnych :>. Nie podoba mi sie, ze gracze zaczynaja obrazac sie nawzajem zamiast nauczyc sie grac RPG. Mamy na SC kilka chlubnych wyjatkow (rowniez w Chaosie), ale to nic w porownaniu do poziomu gry na DZ i CL SE.

nie porownoj serwerow. Na CL i DZ granie RPG jest WYMAGANE a na SC MILE WIDZIANE. Jak nie widzisz roznicy to powinienes pojechac na wakacje do uroczego kurortu gdzie rozdaja fadne(ostatnio w modzie :grin:) biale kamizelki z dluuuuuuuugimi rekawami.
Cytuj:
Tych, ktorzy nie sa pewni, czy wciaz wspierac idee budowy panstwa, prosze o cierpliwosc. Duzo problemow wyniklo przez zwykle nieporozumienia. Gdy zgadzalem sie na wejscie na SC, Atreides twierdzil, ze to cala Rada GM oficjalnie Harmonium zaprosila. W zwiazku z tym pomimo naszej ugruntowanej pozycji na CL SE uznalem, ze 'skoro prosza, trzeba pomoc'. Szerszen nie powinien byl mieszac sie do polityki.

nikt nie pytal admina o zdanie tylko weszliscie na chama
Cytuj:
Ale sam rozumiem wszystkich, ktorych opublikowany log zbulwersowal :>. Ja takze bylem zaskoczony. Nie odchodzcie - zapewniam, ze mam juz w planie zakonczenie sagi Rodu Ravenlordow i przygotowanie nowych projektow postaci.

no comments
Cytuj:
Tym razem nie dopuscimy do takiego konfliktu, jak miedzy Arkanem II a Chaosem na SC. Zostancie z nami :>. A na forum piszcie, co chcecie - cale Harmonium wie, ze jedna trzecia atakow na Ravenlordow przeprowadzana jest ze strachu przed adminem :razz:.

jakim strachu? ataki byly przeprowadzone z wlasnej woli. dopoki nie wkurzymy admina nie mamy sie czym bac.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 14:16 
 
jezuuuuuuuuuuuuuuu
ale Wy tu macie faaaaajnieeeeeee...
zainwestujcie w Tiktaki bo tu wali trupem...
:razz:
Gadget

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 14:26 
 
Wparowales z tym swoim smierdzacym szkielecikiem w smiesznej czapce, z kawalkami miesa nie do konca przerobionymi przez reduktorow, to kurwa smierdzi! :grin:

*

Posty: 91
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 14:43 
 
[quote]
2002-02-12 13:50, Oyci3C napisał:
Diagnoza jest nastepujaca... tobie popierdolil sie swiat rzeczywisty z gra. I tyle. Masz nasrane.
Heheheheh. Lcv, zainwestuj w dobrego psychologa. Polecam się na przyszłość.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.