mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 908 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 46  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 19:38 
Cytuj  
Mnie się podoba i nie narzekam.
Co prawda nie jest to gra z open pvp, lootem i innymi tego typu bajerami, ale obecnie naprawdę nie ma w co grac (chyba ze expansion do DFO da rade, no i oczywiście Mortal Online wypali) wiec trzeba wybrać coś, a setting, ogólne założenia i miejmy nadzieje jakieś tam pvp będzie dawało choć trochę funu :(

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 08:08 
Cytuj  
Poszła nowa fala invitów do CB , mam jeden kluczyk na zbyciu , PM słać , kto pierwszy ten lepszy ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 08:18 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Poszła nowa fala invitów do CB , mam jeden kluczyk na zbyciu , PM słać , kto pierwszy ten lepszy ;)
tez dostalem ale imo to jest fałszywka widziales adres email ?

tam nie ma [email protected] tylko [email protected]

a strona to nie jest http://forums.fallenearth.com/fallenearth/ tylko
http://clicks.skem1.com/v/?u=6cf59037ba ... fd3d46&t=1

ja swój wyrzuciłem do kosza.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 11:45 
Cytuj  
A nie nie sprawdzałem , dziękować :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 11:48 
Cytuj  
thunderbird to namierzył, tez bym kliknął :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 12:12 
Cytuj  
ten link przenosi przeciez na forum fallenearth

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 12:16 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
ten link przenosi przeciez na forum fallenearth
możliwe, nigdy tego nie sprawdze.


_________________
psn

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 12:17 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
coldzik napisał(a):
ten link przenosi przeciez na forum fallenearth
możliwe, nigdy tego nie sprawdze.


Ja wszedlem na niego przez iphona :) Zwykle przekierowanie do

http://forums.fallenearth.com/fallenear ... 9_7_6_2009

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 12:23 
Cytuj  
Faktycznie przenosi , dobrze że na skrzynce jeszcze kosza nie opróżniłem :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 12:27 
Cytuj  
ja w to nie klikne ale skopiowałem sobie linki z maila i sciagne klienta. moze klucz bedzie dzialal.

głupio to zrobili bo podmienianie takie to typowy sposób najbardziej chamskiego oszustwa w mailu.

Cytuj:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 16:44 
Cytuj  
myslalem, ze w tej grze nie ma nabijania leveli... wszedlem do betki a tam mam level 40... juz serio nie mam ochoty bic leveli w zadnym mmo, no chyba ze bota ustawie heh.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 17:01 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
myslalem, ze w tej grze nie ma nabijania leveli... wszedlem do betki a tam mam level 40... juz serio nie mam ochoty bic leveli w zadnym mmo, no chyba ze bota ustawie heh.


S
P
O
I
L
E
R

Lvl 40 masz na poczatku, potem giniesz, klonuja cie i zaczynasz od lvl 1. Do tego levelowanie jest dosc zmudne jak na dzisiejsze standardy.

Jedyne pocieszenie, ze nie potrzebujesz trzaskac leveli zeby gdzies pojechac, kupic mounta, craftowac fajne rzeczy itp, jednym slowem nie ma az takie parcia na lvl, exp wpada jakby przy okazji (przy crafcie, gatheringu tez).

*

Posty: 53
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 21:59 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
Poszła nowa fala invitów do CB , mam jeden kluczyk na zbyciu , PM słać , kto pierwszy ten lepszy ;)
tez dostalem ale imo to jest fałszywka widziales adres email ?

tam nie ma [email protected] tylko [email protected]

Ja dostalem klucz dzis i jest od [email protected]

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 22:24 
Cytuj  
VeyVey napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
Poszła nowa fala invitów do CB , mam jeden kluczyk na zbyciu , PM słać , kto pierwszy ten lepszy ;)
tez dostalem ale imo to jest fałszywka widziales adres email ?

tam nie ma [email protected] tylko [email protected]

Ja dostalem klucz dzis i jest od [email protected]

a nie pisalismy o tym 2 posty wyzej?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 00:55 
Cytuj  
chwile w to gralem, z 3 osoby nie jest tragicznie ale celowanie i gra z 1 to masakra. Przeciwnicy zachowuja sie jak debile, strzelam do jakiegos tam w pancerzu i zabijam a ten obok nic. Strasznie sztywne, do tego klatkuje, tak jakby wielce to co widze na ekranie bylo super...


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 07:05 
Cytuj  
VeyVey napisał(a):


Fałszywka czy nie ważne że mi działa ;)

*

Posty: 53
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 17:20 
Cytuj  
Mi tez dziala ale mam problem po 30 sekundach czasem po 1 minucie mam disconnecta czy ktos tez tak ma??.
Avatar porusza sie po terenie ale nie aggruje mobkow i nie moge otwierac drzwi co wiecej nie dziala opcja "quit game" a jedyny ratunek to CTRL ALT Delete i zakoncz dzialanie.
Jezeli ktos z was tez tak ma to napiszcie jak temu zaradzic
Z gory dziekuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 01:03 
Cytuj  
wow.

Cytuj:
Hello Beta Tester:
We believe there ain't no such thing as a free lunch. But there is such a thing as free stuff. Our records show that you've been mailed a key code for entry into the Fallen Earth Testing Program. Join us this Saturday, July 11, for the Scavenger Challenge-you can win for just logging in. And besides, all the cool kids are doing it. You should try it.
With Nvidia GeForce GTX 260 video cards, Razer Death Adder High Precision Infrared Gaming Mice and a smattering of swag on the table, you have a chance to win-whether by skill or lucky login.
Set for noon through 3 p.m. EST, you'll have many chances to win. Logging in for a half-hour or more during the three hour stress event provides a chance to win one of several contest prizes, but if you're up for the scavenger hunt challenge, your prize pack could include a Nvidia GeForce GTX 260 video card, a Razer Death Adder High Precision Infrared gaming mouse, a Fallen Earth messenger bag and a Fallen Earth t-shirt.


Loguj się Mrynar ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 06:54 
Cytuj  
VeyVey napisał(a):
Mi tez dziala ale mam problem po 30 sekundach czasem po 1 minucie mam disconnecta czy ktos tez tak ma??.
Avatar porusza sie po terenie ale nie aggruje mobkow i nie moge otwierac drzwi co wiecej nie dziala opcja "quit game" a jedyny ratunek to CTRL ALT Delete i zakoncz dzialanie.
Jezeli ktos z was tez tak ma to napiszcie jak temu zaradzic
Z gory dziekuje.


Klient gry zachowywał się tak jak na serwerze były wprowadzane zmiany i devsi przygotowywali serwer do restartu lub downtime'u. Zwróć uwagę na to, że gra działa w pewnych przedziałach czasowych (wg czasu EST) - możliwe, że trafiłeś akurat na chwilę tuż przed downtime.


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

*

Posty: 53
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 07:26 
Cytuj  
Prawdopodobnie tak. Pozniej dzialalo bez problemu. Wieczorkiem znowu potestuje. Oswajam sie z interfejsem

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 908 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 46  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.