mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 29
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 04:00 
Cytuj  
cos sie spipcylo i sie ponacisklalo nie tak .hihi.:smile:

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 04:01 
Cytuj  
Mi wlasnie tyz zaliczzylem semestr napisalem pelno referatuf nawet przeszedlem kampanie w Heroes of might end magic (pierwsza czesc i 3 ze to jesce istnieje ) a teraz zaczynam sie nudzic
...

Czegos w zyciu brak moze kobiety :razz: a moze uo


_________________
Nam hietha arw Ged arkavaissa !


Posty: 29
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 04:02 
Cytuj  
wlasnie. jak se rysunek wciepac zebym mial przed postem.bo jakos pusto-szaroburo .

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 04:03 
Cytuj  
zaluz nowy temat to ci powiem
tu nie bedziemy o tym gadac :razz:
a ten rysunek to Avatar


_________________
Nam hietha arw Ged arkavaissa !


Posty: 29
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 04:03 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 04:01, ged napisał:
Mi wlasnie tyz zaliczzylem semestr napisalem pelno referatuf nawet przeszedlem kampanie w Heroes of might end magic (pierwsza czesc i 3 ze to jesce istnieje ) a teraz zaczynam sie nudzic
...

Czegos w zyciu brak moze kobiety :razz: a moze uo


zacznij kobiety szukac.albo ucieknij w swiat złotego napojuu -napewno pomoze :grin:

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 04:04 
Cytuj  
Ged to moze zagramy wszyscy w makao?:)
ja coraz rzadziej wchodze na gierki.wp.pl.. reason niegram w uo , niema padow.. niema po co wchodzic:>>

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 04:04 
Cytuj  
Ged to moze zagramy wszyscy w makao?:)
ja coraz rzadziej wchodze na gierki.wp.pl.. reason niegram w uo , niema padow.. niema po co wchodzic:>>

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 04:05 
Cytuj  
to bedzie moja ostatnia odpowiedz w tym temacie.
po pierwsze... slowa mipola dla mnie juz nic nie znacza...
zapytam wprost... dlaczego nie ma go na serwerze? dziwne ze zniknal dokladnie w dniu, gdy stracil swoje staty. za co? za makrowanie.
ale zostawmy to. to jest tylko mala szpilka.
serw sie rozpadl...
tak?
mozliwe... ale nikt nie powiedzial ze to wina wiki czy kogokolwiek innego.
serwer sie zmienia.
wiecie co... naprawde odechciewa sie pracowac jak sie cos takiego czyta...
kazdy z nas.. z osob ktore przygotowuja nowy swiat jest zmeczona. RON, Ro6ert... dziekuje Wam za to ze jeszcze jestescie... dzieki Wam ten serwer stanie...
stanie tez dzieki kilku innym osobom. kilku osobom ktore go testuja...
czy zawsze musi znalezc sie powod do klutni?
dla przypomnienia.. wedle slow bronka... ten serwer powstal.. bo On nie dostal konta na CL...
zeby Nie to, nie byloby nas tu... nie bylo by tej klutni.. bylaby inna zapewne...
co do mnie.
nie wiem... pomysle co zrobic...
postawie ten serwer... dam go ludziom do zabawy... i wtedy sie zastanowie nad przyszloscia.
a dla was... dla zastanowienia...
kilka spraw
po pierwsze.
serwer jest darmowy.... gracie jesli chcecie my z tego nic nie mamy
nastepne... staramy soe robic najlepiej to co robimy -= na ile nam czas pozwala
3... ciagle uzeranie sie z debilami pozostawia slad... i cierpia niewinni
4. popatrzcie na polskie shardy
popatrzcie na ludzi odchodzacych z ekip
i zastanowcie sie dlaczego...
popatrzcie na ekipe CL... odchodzi z Niej hendryk... odszedl humbol... dlaczego?
wiecie co uslyszal heniek na swoje urodziny?
"kurwa dlaczego serwer lezy? co sie opierdalacie? aaa 100 lat. kiedy bedzie up? "
radze wam sie zastanowic nad tym
zastanowcie sie dlaczego Malcolm nie pisze skryptow... dlaczego Evilness jest taki surowy...
kiedys sie obudzicie... i wszystkie serwery beda DOWN... wtedy zaplacicie te nedzne 10$ i zagracie na OSI? watpie...
czy bedziecie tak zachowywali sie wobec gmow?
watpie...
staramy sie zeby bylo najlepiej.. wychodzi.. rooznie... nie mamy sily.. ja nie mam
mam dosc...
powiem co mnie utrzymalo ostatnoio przy projekcie.. - odpowiedzi ludzi na moj post o kasacji kont... nikt nie bluzgal itp... wlasnie dlatego robimy to dalej...
rozmawialem z Szerszeniem z SC... jakis tydzien temu... tez zastanawial sie czy tego wszystkiego nie pierdolnac
powiedzcie... dlaczego sie wysilac?
dla kogo?
i po co?
bo zaczynam watpic. i w siebie, i w sens
i chyba w was
Gadget


Posty: 29
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 04:07 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 04:05, Gadget napisał:
to bedzie moja ostatnia odpowiedz w tym temacie.
po pierwsze... slowa mipola dla mnie juz nic nie znacza...
zapytam wprost... dlaczego nie ma go na serwerze? dziwne ze zniknal dokladnie w dniu, gdy stracil swoje staty. za co? za makrowanie.
ale zostawmy to. to jest tylko mala szpilka.
serw sie rozpadl...
tak?
mozliwe... ale nikt nie powiedzial ze to wina wiki czy kogokolwiek innego.
serwer sie zmienia.
wiecie co... naprawde odechciewa sie pracowac jak sie cos takiego czyta...
kazdy z nas.. z osob ktore przygotowuja nowy swiat jest zmeczona. RON, Ro6ert... dziekuje Wam za to ze jeszcze jestescie... dzieki Wam ten serwer stanie...
stanie tez dzieki kilku innym osobom. kilku osobom ktore go testuja...
czy zawsze musi znalezc sie powod do klutni?
dla przypomnienia.. wedle slow bronka... ten serwer powstal.. bo On nie dostal konta na CL...
zeby Nie to, nie byloby nas tu... nie bylo by tej klutni.. bylaby inna zapewne...
co do mnie.
nie wiem... pomysle co zrobic...
postawie ten serwer... dam go ludziom do zabawy... i wtedy sie zastanowie nad przyszloscia.
a dla was... dla zastanowienia...
kilka spraw
po pierwsze.
serwer jest darmowy.... gracie jesli chcecie my z tego nic nie mamy
nastepne... staramy soe robic najlepiej to co robimy -= na ile nam czas pozwala
3... ciagle uzeranie sie z debilami pozostawia slad... i cierpia niewinni
4. popatrzcie na polskie shardy
popatrzcie na ludzi odchodzacych z ekip
i zastanowcie sie dlaczego...
popatrzcie na ekipe CL... odchodzi z Niej hendryk... odszedl humbol... dlaczego?
wiecie co uslyszal heniek na swoje urodziny?
"kurwa dlaczego serwer lezy? co sie opierdalacie? aaa 100 lat. kiedy bedzie up? "
radze wam sie zastanowic nad tym
zastanowcie sie dlaczego Malcolm nie pisze skryptow... dlaczego Evilness jest taki surowy...
kiedys sie obudzicie... i wszystkie serwery beda DOWN... wtedy zaplacicie te nedzne 10$ i zagracie na OSI? watpie...
czy bedziecie tak zachowywali sie wobec gmow?
watpie...
staramy sie zeby bylo najlepiej.. wychodzi.. rooznie... nie mamy sily.. ja nie mam
mam dosc...
powiem co mnie utrzymalo ostatnoio przy projekcie.. - odpowiedzi ludzi na moj post o kasacji kont... nikt nie bluzgal itp... wlasnie dlatego robimy to dalej...
rozmawialem z Szerszeniem z SC... jakis tydzien temu... tez zastanawial sie czy tego wszystkiego nie pierdolnac
powiedzcie... dlaczego sie wysilac?
dla kogo?
i po co?
bo zaczynam watpic. i w siebie, i w sens
i chyba w was
Gadget

AMEN

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 04:10 
Cytuj  
Wiec z Bogiem...

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 04:13 
Cytuj  
Zaczynasz watpic wielu ludzi tez ale watpienia to normalny odruch ale ludzie ktorzy hodz tydzien spedzili przed kompem grajac w uo latwo nie spoczna to Ci gwarantuje . Jesli uwazasz ze nikt nie wie ile to pracy ,to wiesz mi ,ze sie mylisz . Siedzialem u was tydzien ... zauwarz od tamtego czasu ani razu nie zamarudzilem nie mialem siakis pierdul , byle pretekstu do pogadania . To nie jest takie proste i wielu ludzi o tym wie ,a to ze nie dostajecie takich (zazalen na temat ksacji) zlych opini to dlatego ze ludzie dojzewaja i zaczynaja trzymac sie klimatu i zaczynaja (mam nadzieje ) zyc w swiecie sosari , a nie grac dla statow . Pozdrawiam :grin:


_________________
Nam hietha arw Ged arkavaissa !


Posty: 29
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 04:19 
Cytuj  
a po co mam sie pokazywac na serwie skoro juz nie daje mi takiej satysfakcji?!?nie czuje takiej potrzeby wlazenia na serw i proszenia sie łaskawych GM by mie wypuscili z Pierdla bo makrowalem.Pff i tyle. znalazlem pretekst do skonczenia wreszcie z tym(dzieki Bogu ze sie to wkoncu skoczylo bo niemialem sumienia sam tego ciepnac w kąt).a to co robicie to se rubcie co hcecie .nawet wybudujcie se wieze ajfla na srodku Minoc.


Posty: 29
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 04:22 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 04:13, ged napisał:
Zaczynasz watpic wielu ludzi tez ale watpienia to normalny odruch ale ludzie ktorzy hodz tydzien spedzili przed kompem grajac w uo latwo nie spoczna to Ci gwarantuje . Jesli uwazasz ze nikt nie wie ile to pracy ,to wiesz mi ,ze sie mylisz . Siedzialem u was tydzien ... zauwarz od tamtego czasu ani razu nie zamarudzilem nie mialem siakis pierdul , byle pretekstu do pogadania . To nie jest takie proste i wielu ludzi o tym wie ,a to ze nie dostajecie takich (zazalen na temat ksacji) zlych opini to dlatego ze ludzie dojzewaja i zaczynaja trzymac sie klimatu i zaczynaja (mam nadzieje ) zyc w swiecie sosari , a nie grac dla statow . Pozdrawiam :grin:


zalatuje mi tu na liza...... znaczy sie podlizywanie kture nie wiem do czego ma powadzic czy sie myle ?

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 04:24 
Cytuj  
hmm


_________________
[In Nomine Dei Nostri Satanas Lucyferi Excelsi]


Posty: 29
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 04:29 
Cytuj  
.....A wielki Pan gadget to wszysko czyta ino godnosc mu nie pozwala odpisac.Wieklie PFFFFF.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 04:45 
Cytuj  
Mipol jesli moge to ja napisze pffff ale nie za gajeta tylko za siebie i wybacz mi ze jusz nie bede sie droczyl bo jesli tobie czyms zalatuje to sprawdz swoje gacie i albo sie umyj albo wywietrz bo w tej kfili nie mam ohoty sie tego dowiadywac wes sie przejdz wypij piwo i jeszcze raz przeczytaj co napisalem to nie bylo do qwy nedzy lizusostwo a szacunek wybacz ale zycie mnie tego nauczylo jesli Ciebie nie to dorosnij bo szukasz dziury w calym jak pieciolatek

Dziekuje za mile forum ten topic z mojej strony uwazam za zamkniety


_________________
Nam hietha arw Ged arkavaissa !


Posty: 29
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 04:50 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 04:45, ged napisał:
Mipol jesli moge to ja napisze pffff ale nie za gajeta tylko za siebie i wybacz mi ze jusz nie bede sie droczyl bo jesli tobie czyms zalatuje to sprawdz swoje gacie i albo sie umyj albo wywietrz bo w tej kfili nie mam ohoty sie tego dowiadywac wes sie przejdz wypij piwo i jeszcze raz przeczytaj co napisalem to nie bylo do qwy nedzy lizusostwo a szacunek wybacz ale zycie mnie tego nauczylo jesli Ciebie nie to dorosnij bo szukasz dziury w calym jak pieciolatek

Dziekuje za mile forum ten topic z mojej strony uwazam za zamkniety



Powiem krutko i zwiezle bo muglbym tu debatowac na temat .. ech szkoda gatki na pierdoły: S(wy)poczywaj w pokoju.AMEN


Posty: 19
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 04:53 
Cytuj  
Gadget tu nie chodzi o to co robicie tylko jak to robicie.
mysle ze jestes swiadom ze nize zawsze udalo ci sie pogodzic gm z graczem.
nie kazde zmiany sa dobre, kompletnym bezsensem jest stawianie nowego sharda czy to cos zmieni nie bedzie graczy ktorym cos niespodoba? o toz beda jak wszedzie, jak na ZS cos nie bedzie pasowac ekipie postawicie nowy shard i tak w kolko?

nie zawsze robicie to dla graczy staraliscie sie stworzyc cukierkowy swiat wedlug widzimisie i oczekiwaliscie ze tak zagra n osob?

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 04:57 
Cytuj  
ech... cuz nie to chcialam osiagnac tym postem co sie stalo ... liczylam ja jedna dwie odpowiedzi a nie caly flejm... ale nikt niejest idealny, prawda? prawda Adamie?Piotrusiu:)?Arku? i cala bando uo'holikow?

ech.... *wzdycha*
pa


_________________
[In Nomine Dei Nostri Satanas Lucyferi Excelsi]

*

Posty: 65
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 05:11 
Cytuj  
Mipool nic do ciebie nie mam ale uwazam ze nie slusznie wyzywasz sie na ekipie.. robia kawal dobrej roboty i CHWALA IM ZA TO!
tez kiedys to doceniales (tak sadze) bo inaczej przenioslbys sie na inny server...
twoje zazalenia odnosnie gmow zaczyly sie w momencie gdy straciles staty...
sam sie o to prosiles... byly ostrzezenia, a ze nie do nich nie zastosowales to przykre ale prawdziwe...

c'est la vie

ps
prosze cie nie wrzucaj wicej GMom z DZ


_________________
Idzcie i rozmnazajcie sie... niech rosnie nowe pokolenie uo-maniakow.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.