mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 20
Dołączył(a): 22.10.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2009, 09:04 
Cytuj  
Czy jest w ogole prawdopodbne zeby wziasc 3 klase? Bo jak otwieram to class menu to jest napisane 'class slots 2/2'. TO sugerje ze mozna by bylo miec wiecej. pytanie jak?

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2009, 09:22 
Cytuj  
A zanim wziąłeś 2 klasę to było 1/2? czy 1/1? ;p. To,że jest 2/2 wcale nie oznacza,że może być 3. Chociaż nie wiem,nie gram w to. To tak na logikę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2009, 11:19 
Cytuj  
Najter napisał(a):
Czy jest w ogole prawdopodbne zeby wziasc 3 klase? Bo jak otwieram to class menu to jest napisane 'class slots 2/2'. TO sugerje ze mozna by bylo miec wiecej. pytanie jak?


nie ma raczej 3 klasy...

*wziąć


_________________
.

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 19 sty 2009, 11:43 
Cytuj  
Nie nie mozna miec...
Jest Main i subklasa sub klasa nigdy nie może miec wyzszego lvl niz main klasa.
Sub klase wybieramy na 10 lvl w glownym miescie ( Varanas?) podchodzac do trenera od wybranej klasy.
jest to decyzja nieodwracalna- wiec warto sie zastanowic.

Klasy sie lvl osobno- aby zdobywac doswiadczenie dla okreslonej klasy musi ona byc ustawiona jako main klasa co mozna zrobic w glownym miescie lub w swoim domku.

W razie pytań pisać

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2009, 14:26 
Cytuj  
a jaki mozna miec najwyzszy lvl secondary class ? ;)


_________________
.

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 19 sty 2009, 14:58 
Cytuj  
przewrotnie napisze: rowny main klasie :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2009, 16:04 
Cytuj  
aha czyli, ze 50/50 ;p

hmm a takie pytanko, mozna gdzies te wszystkie pointy w "buildzie" zresetowac i przydzielic od nowa ? ;)


_________________
.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2009, 16:20 
Cytuj  
Jak z wymaganiami tej gierki ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2009, 16:56 
Cytuj  
Procesor: Pentium IV 2.0GHz
Grafika: 128Mb GeForce 5700 lub ATI Radeon 9600
Pamięć: 512MB
System: XP/Vista

dla mnie dziala cos jak wow, plynnie i sprawnie.


_________________
.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2009, 18:05 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
aha czyli, ze 50/50 ;p

hmm a takie pytanko, mozna gdzies te wszystkie pointy w "buildzie" zresetowac i przydzielic od nowa ? ;)


Mozna, poczatkowo jak sie osiagalo 30 level to dostawalo sie reset TP stone za friko, ktory umozliwial reset punktow ale tylko twojej glownej klasy. Nie wiem jak teraz, gdzies mi sie obilo o uszy ze po jakims updaecie zrezygnowali z tego, bo ludzie zaczeli to wykorzystywac w nie do konca uczciwy sposob, ale ogolnie to nie wiem ile w tym prawdy.
Jedno jest pewne, ze przy end game tak jakby jest sie zmuszonym do zainwestowania tych paru groszy. Najlepszym przykladem jest chociazby wyzej wspomniany TP reset, ale glownie chodzi tu o upgrade itemow na +6. Za pomoca normalnych ( sklepowych ) enchant stone's udalo mi sie wbic max +3. Jest to osiagalne jesli ma sie duzy zapas golda, ale nie polecam:P

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 19 sty 2009, 18:09 
Cytuj  
mozna zresetowac na okolo 30 lvl gratisowo

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2009, 18:33 
Cytuj  
Nie ma ktos priesta jakiegos na jakims levelu, na koncie ktorego juz nieuzywa czy cos? Bo mi sie nie chce levelowac nowego chara:<

Jak cos to pm.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 10:10 
Cytuj  
Dołączę się z kilkoma pytaniami:

1) Podobno main class korzysta z non-specific skills sub class'y tzn. jeśli main mam dajmy na to Warrior'a a sub Priest'a, to mając ustawionego w danej chwili main Warrior'a mogę rzucać czar np leczenia (ale damage shield'a już nie), dobrze to zrozumiałem?

2) Jak to jest jeśli chodzi o sprzęt? Jako Warrior mogę nosić chain, jako priest tylko cloth i teraz jeśli leveluję akurat Priesta to moja postać nosi dalej chain czy dostaję jakiś ujemny modyfikator do armor?

3) Crafting: zauważyłem, że można nauczyć się wszystkich 3 skilli gathering'owych, craftowych w sumie także - jest w ogóle jakieś ograniczenie co do poziomu tych skilli produkcyjnych?

4) Czy postacie w ramach jednego konta mogą korzystać z jednego domu? np wymieniać się sprzętem korzystając ze storage chest'a w domu?

5) Raz na jakiś czas widuję tu i ówdzie elitarne mobki - jak się ma ich poziom do poziomu graczy? tzn. w ile osób takiego moba powinno się robić (z jaką różnicą poziomów warto się w ogóle zabierać)

Byłbym wdzięczny za wyjaśnienie :)


_________________
For the pony!

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 10:52 
Cytuj  
1) Tak.
2) O ile pamiętam, jeśli zmienisz na priesta to wszystkie chain itemy noszone przez Ciebie będą 'czerwone' i traktowane jakbyś nie miał ich wcale.
(skorygujcie jeśli się mylę)
3) Musisz doczytać, bo nawet się nie wgłębiałem. Gatheringi mam jakoś na 28 lvl każdy.
4) Nie sprawdzałem. Za to da się odpalić 2 konta na raz, mainem robić trudniejsze questy z altem ustawionym na follow.
5) Zależy od elitek. Teraz na 49. lvlu tłukę solo jakieś elite 35 level i wcale łatwo nie jest.

**

Posty: 330
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 11:02 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Dołączę się z kilkoma pytaniami:

1) Podobno main class korzysta z non-specific skills sub class'y tzn. jeśli main mam dajmy na to Warrior'a a sub Priest'a, to mając ustawionego w danej chwili main Warrior'a mogę rzucać czar np leczenia (ale damage shield'a już nie), dobrze to zrozumiałem?

2) Jak to jest jeśli chodzi o sprzęt? Jako Warrior mogę nosić chain, jako priest tylko cloth i teraz jeśli leveluję akurat Priesta to moja postać nosi dalej chain czy dostaję jakiś ujemny modyfikator do armor?

3) Crafting: zauważyłem, że można nauczyć się wszystkich 3 skilli gathering'owych, craftowych w sumie także - jest w ogóle jakieś ograniczenie co do poziomu tych skilli produkcyjnych?

4) Czy postacie w ramach jednego konta mogą korzystać z jednego domu? np wymieniać się sprzętem korzystając ze storage chest'a w domu?

5) Raz na jakiś czas widuję tu i ówdzie elitarne mobki - jak się ma ich poziom do poziomu graczy? tzn. w ile osób takiego moba powinno się robić (z jaką różnicą poziomów warto się w ogóle zabierać)

Byłbym wdzięczny za wyjaśnienie :)



1. Jest kilka skilli które obie klasy mogą wzajemnie wykorzystywać, zależnie jakiego suba posiadasz jest to leczenie, czar na defa itp, jest osobna zakładka od tych właśnie skilów,
2. Jako Warrior nosisz chain, ale Priest nie może nawet jeśli widzisz że ma na sobie to zauważ że jest na czerwono więc jakbyś chodził bez niego.
3.Tak są ograniczenia: od poziomu 20-40 możesz podnisić poziom 6 umiejętności(crafting) od 40-60 możesz 3, a od 60 - 80 tylko jedną. Im większy poziom tym lepsze rzeczy można robić.
4. Co do tego Devsi wypowiedzieli się że będzie to możliwe w przyszłości ale za dużo mają pracy jak na razie, więc nie spodziewajmy się tego szybko.
5. Elitarne moby to nie jest straszny problem w zależności od własnej klasy zaleca się mieć około 10 lvli nad Elitą. Elita to nie boss.

Jak masz więcej pytań poczytaj tu: http://runesofmagic-online.pl


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 13:40 
Cytuj  
Wielkie dzięki za odpowiedzi :) Na jakimś polskim forum właśnie wyczytałem, że postacie w ramach jednego konta mogą korzystać ze swoich mieszkań i wymieniać przedmioty przez skrzynie. Co więcej, piszą tam, że można dać kod dostępu do swojego mieszkania kumplowi i wtedy taka funkcja dostępna jest również w ramach innych kont. Ciekawe, aż muszę to sprawdzić.

Edit: Sprawdziłem - po podaniu nr domu i hasła niestety nie ma się dostępu do skrzyni, a więc wymiana rzeczy tą drogą odpada.


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 10:04 
Cytuj  
Jeszcze jedno pytanie: znalazłem leżący sobie w trawie Treasure Chest - jest zamknięty, dostaję komunikat, że potrzeba do niego klucza. Gdzie go szukać?


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2009, 13:07 
Cytuj  
http://www.gram.pl/news_8gfrHe24_Runes_ ... wania.html
http://www.gram.pl/news_8gfqJO65_Frogst ... _Magic.htm

az zrobilem sobie nowa postac, tamta mage/rogue na reszta niskim lvlu mi sie odechciala. Postawilem na rogue.scouta, i chyba pogram tym dluzej ;)


_________________
.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 21 mar 2009, 14:42 
Cytuj  
Chyba tez sie skusze na ponowny start. Rogue/Warrior nie przeszedl testu niestety;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 23:04 
Cytuj  
mam takie pytanie, czy diamenty mozna kupowac tylko za gold w grze albo za real cash innej mozliwosci nie ma? I do czego sluzy arcane transmutor i jak tego uzyc niby bo nie skumalem :P reputacje mam na jakim -20% i niby sie zwieksza, przez to ze bije moby czy jak to jest? Spada gdy kogos killne czy jak mnie zabija?

Gierka jest ladna, graczy przybywa, ze az mobow brakuje i trza channel zmienic ;) Moja postac wyglada lepiej na 23 lvlu niz w wowie heh ;) Zapraszam na Smacht PvP.

PS. sorka, za noob questions, ale ja w sumie zaczynam ;)


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.