mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Oddaj głos na moderatora Aion
Ankieta wygasła 24 maja 2009, 19:04
Amadeo 1%  1%  [ 1 ]
egroM 0%  0%  [ 0 ]
Kassei 24%  24%  [ 41 ]
Khebeln 34%  34%  [ 58 ]
Mugrim 1%  1%  [ 1 ]
Nyx 0%  0%  [ 0 ]
Oyci3C 4%  4%  [ 7 ]
Vercin 19%  19%  [ 33 ]
Zarri 18%  18%  [ 31 ]
Liczba głosów : 172
Autor Wiadomość
***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 14:16 
 
@ Vercin

Nie oceniam ludzi przez pryzmat gier w jakie graja.
Dodam tylko, ze moj stosunek do twojej osoby jest niezmienny od jakis 2ch lat wiec twoja ocena sytuacji jest bledna. Po prostu rozbawiles mnie swoimi poprzednimi postami, w ktorych rozplakales sie nt bzdurnego glosowania.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 14:22 
 
Nie bardzo rozumiem zarzutu o to ze "rozplakalem sie"nt glosowania w ktorym jestem drugi. Skoro jestem drugi to zakladajac tak strasznie mi zalezy to chyba powininem nie wyrazac swojego negatywnego zdania na ten temat?
Jak to sie moglo(dalej moze)skonczyc widac patrzac na to kto jest trzeci a co sadzi o aion i grajacych w niego wiemy http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?p=695514#695514
Wytlumacz prosze w jakis sposob zle oceniajac taki sposob wybierania moda w sytuacji gdy patrzac na glosy bym nim zostal pokazuje jak to strasznie mi zalezy i z jakiego powodu niby placze.

Ale ne mylisz sie w sumie ze mi jednak zalezy gdyz poprostu denerwuje mnie ekipka z zarrim na czele ktora pojawia sie w kadym temacie i trolluje. Chcialem zostac modem z nieskrywana radoscia gonic ich z tego dzialu.
Chcialem tu oddac huraganowi/zanziemu/zarriemu ze wklada w to trollowanie duzo checi i zapalu. Filmiki, obrazki widac ze to jego zyciowa misja

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 14:30 
 
Vercin sie nie wycofuj :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 14:33 
 
vercin sie nie nadaje na uzytkownika forum, wiec tym bardziej na moderatora ;/

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 14:37 
 
No Vercin nie waz sie rezygnowac.Zarri jako mod ,christ ;/


_________________
Obrazek

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 15:06 
 
Mendol modem tutaj powinien byc ktos, kto niekoniecznie bedzie user friendly ale ma sie znac na rzeczy tzn. na Aionie. Z tego co widac zarri zachowuje sie jak jakis nastolatek albo ktos na haju.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 15:16 
 
Jedni lubia modow Hitlerow, inni modow fanbojow, a ja uwazam, ze mod powinien byc bezstronny by byl dobrym modem.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 15:21 
 
Zarri napisał(a):
Jedni lubia modow Hitlerow, inni modow fanbojow, a ja uwazam, ze mod powinien byc bezstronny by byl dobrym modem.

czyli sie nie nadajesz?:)

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 15:26 
 
Kabu napisał(a):
Zarri napisał(a):
Jedni lubia modow Hitlerow, inni modow fanbojow, a ja uwazam, ze mod powinien byc bezstronny by byl dobrym modem.

czyli sie nie nadajesz?:)


Oczywiscie, ze sie nie nadaje, nie chce byc modem i tylko mam zabawe z tego glosowania na mnie :^)
Nie biore powaznie zadnej gry komputerowej, nie napalam sie jak sroka na ser by byc modem i powiekszac swojego epeena. Naprawde mysleliscie, ze mi zalezy na tym ? ROTFL.


Ostatnio edytowano 22 maja 2009, 15:28 przez Zarri, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 15:27 
 
Mendol napisał(a):
Zarri sie nie nadaje na uzytkownika forum, wiec tym bardziej na moderatora ;/


Fixed.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 15:27 
 
Zarri napisał(a):
Kabu napisał(a):
Zarri napisał(a):
Jedni lubia modow Hitlerow, inni modow fanbojow, a ja uwazam, ze mod powinien byc bezstronny by byl dobrym modem.

czyli sie nie nadajesz?:)


Oczywiscie, ze sie nie nadaje, nie chce byc modem i tylko mam zabawe z tego glosowania na mnie :^)


To coś na zasadzie głosowania na Kononowicza. ;)))


_________________
@polygamia

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 15:28 
 
Atherius napisał(a):
To coś na zasadzie głosowania na Kononowicza. ;)))


dokladnie :P

Jedynym rozsadnym wyborem na moda bylby Kassej (na ktorego glosowalem), ale niestety zrezygnowal.
Knebeln to bedzie chcial kneblowac ludzi, ktorzy maja inne spojrzenie na ta gre, a Vieśmin to juz w ogole zal.pl


Ostatnio edytowano 22 maja 2009, 15:31 przez Zarri, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 15:30 
 
jak to bylo ? attention whore ?

albo kims innym chcesz byc ?

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 15:32 
 
Deli napisał(a):
albo kims innym chcesz byc ?


Nikim nie chce byc, jestem soba i nabijam sie tylko z tego jak bardzo niektorzy przezywaja ta gre i bycie tu moderatorem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 15:42 
 
To ile wysilku i czasu w to wkladasz (obrazki, filmiki)wiele mowi o tym jak sam bardzo to przezywasz . Musisz miec bardzo smutne zycie ze tak cie kreci denerwowanie innych

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 15:45 
 
hmm masz problem z akceptowaniem tego, ze ktos moze sie podniecac, przezywac jakas gre ? to tak samo jak przezywac i podniecac sie jakas dobra ksiazka albo muzyka. Z toba problem jest taki, ze na sile chcesz sie wszezdie z butami "wpieprzyc". Jak nie masz nic konstruktywnego do napisania to po co w ogole marnujesz swoj czas ? Pisales, ze nie jestes fanboyem. Pomimo tego, ze piszesz negatywnie/zabawnie o Aionie nie widzialem jakichs konretnych zasadnien.

Niestety widac, ze nie chcesz byc traktowany powaznie. Musisz zrozumiec, ze grono ludzi tutaj traktuje to raczej jako "powazna zabawe". Nie podoba Ci sie to ? To droga wolna.

Jak chcesz byc zabawny i kochany/nienawidzony to zapraszam do pogawedek badz flame.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 16:45 
 
Zarri napisał(a):
Deli napisał(a):
albo kims innym chcesz byc ?


Nikim nie chce byc, jestem soba i nabijam sie tylko z tego jak bardzo niektorzy przezywaja ta gre i bycie tu moderatorem.


Gdyby ci dfo zabrali pewnie pojawił by sie nagłówek w gazecie "wyskoczył z okna bo nie mogl grac w gre"


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 16:59 
 
Deli napisał(a):
hmm masz problem z akceptowaniem tego, ze ktos moze sie podniecac, przezywac jakas gre ? to tak samo jak przezywac i podniecac sie jakas dobra ksiazka albo muzyka.


Dla mnie nie jest problemem, ze ktos przezywa gre, napina sie i fanbojuje. Niech sobie to robi. To wy macie problem z zaakceptowaniem, ze ktos moze sie z tego glosno smiac :^) To Wam brakuje tolerancji.

Cytuj:
. Jak nie masz nic konstruktywnego do napisania to po co w ogole marnujesz swoj czas ?


Ale to jest moj czas i nic ci do tego jak go marnuje.

Cytuj:
Niestety widac, ze nie chcesz byc traktowany powaznie.


Powaznie to bede wygladal w trumnie. Na razie zyje by sie bawic.

Cytuj:
Musisz zrozumiec, ze grono ludzi tutaj traktuje to raczej jako "powazna zabawe".


W przeciwienstwie do ciebie, ja nic nie musze. Robie to na co mam ochote.

Vercin napisał(a):
To ile wysilku i czasu w to wkladasz (obrazki, filmiki)wiele mowi o tym jak sam bardzo to przezywasz .


Zaden to wysilek, 2 minuty na googlu i 3 minuty by skrecic jakis glupawy filmik, ktory to WY bedziecie przezywac , nie ja.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 17:06 
 
Dawno takiej hipokryzji nie czytalem


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 17:12 
 
zaczynam nienawidzic funkcji cytuj...wychodza zdania wyrwane z kontekstu :D

Zycie to nie zabawa drogi Panie. Bawic sie mozna od czasu do czasu ale nie caly czas. Jesli mi napiszesz, ze cale Twoje zycie to zabawa to jestes najwiekszym klamca pod sloncem ;)


Tolerancja ? Wiesz nie bede tolerowal kogos kto mi z buciorami calimy z gowna chodzi po salonie tylko dalatego, ze on tak lubi po swoim domu chodzic. Nie podciagaj swoich zabaw pod tolerancje.

Przynajmniej nie odczytales mojego posta opacznie ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.