mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39
Autor Wiadomość
*

Posty: 111
Dołączył(a): 17.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 18:57 
 
robicie offtopa ;P
wedlug mnie tibia to szajs...gralem w nia az 3 lata zaluje takiej straty czasu...odradzam ja kaazdemu lepiej w nia nie grac...widaomo ze wciaga ale przyjzyjcie sie grafice...po prostu chodzace pixele...

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 19:56 
 
Głupio bo jak jedziesz na bocie to rzucą parcela i zablokują ;P hehe

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 19:57 
 
O to chodzi aby gra wciągnęła, uzależniła. To cały urok takich gierek.
Grafika to tylko dodatek do świetnego klimatu, cudownego PvP, czy zniewalających skili. Tibia nie wciąga, nie uzależnia, nie ma cudownej grafiki, cudownego PvP i zniewalających skili. w/w gra "przekwitła"


Posty: 23
Dołączył(a): 13.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 21:27 
 
Pojeździj sobie na twarzy. I dobrze że blokuje. Jebać botterów w każdej grze. Nawet Tibi.


_________________
Obrazek
Hackneli mi stare konto dodge52 :(.


Posty: 4
Dołączył(a): 8.04.2007
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 22:24 
 
Hmm przyglądam się temu tematowi sporo czasu, ale jak wy patrzycie tylko na minus. W Tibie nie grają tylko jakieś dzieci i nooby. Poznalem wiele wartościowych osób, z którymi gadam poza grą, a często się tylko loguje żeby pogadać. Ludzie plują na Tibie z powodu tego, że Polacy to ludzie którzy robią wstyd, oczywiście nie wszyscy, ale w każda grę grają debile nie oszukujmy się. I każdy kto obraza ludzi tych co graja w Tibie zniza sie do poziomu debila. Tyle ogolnie mam do napisania. Moze to nie jest ladnie napisane, bo nigdy nie bylem humanista.

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 22:53 
 
Hehe no fakt, też spotkałem fajną osobę na tibii ale tylko jedna :P. A z tym botem to ironia ;P


Posty: 4
Dołączył(a): 8.04.2007
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 08:55 
 
Zależy do jakiej gildii się trafi. Ja gram 3 lata z przerwami i jedyne co mnie denerwuje to jak nooby smiecą, może sie to kiedyś zmieni :D

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 21:01 
 
Dziwią mnie ludzie którzy uwarzają,że tibia to szit.
Najlepsze jest w nich to,że max wbili 12-15 lvl i nie zrobili żadnego questu.
Ludzie! Zabawa w tibii zaczyna się po VOCATION QUEST (20 lvl minimum)
Kiedy to pierwszy raz idziesz na grupowy quest (banalny ale jest).
Potem? Jest już tylko lepiej bijesz lvl lootując i zarabiając przy tym kase (złotówki),Skillujesz,Mlvlujesz. I odziwo w tej grze nie trzeba Grindować na Resach! Lepiej zebrać ekipe i iść na coś porządnego. Zresztą ludzie grający na FACC nie mają nawet 1/3 zabawy jaką można mieć po zakupieniu PACC.
Tibia to jedna z niewielu gier na których można szybko,łatwo i dużo zarobić.
Gracze sądzący,że tibia to szajs chyba patrzą tylko na grafike? Przynajmniej ja tak to odbieram.Szkoda mogli byście czasem sprubować znaleść tam prawdziwych kumpli (ja znalazłem niejednego) poczuć dreszcz emocji przy wbiciu lvlu i strach w godzinach śmierci. To jedyna gra w której twoja postać może wzbudzić uczucia w innych graczach. Strach?Respekt?Miłość?Szacunek?
Wszystko co tylko chcesz.Ale pamiętaj musisz o to zawalczyć!
Polecam gre bardzo mocno!

Ocena- Grywalność 8,5/10 Grafika 2/10 Muzyka n/a

W tej grze nie chodzi o grafike! (więcej gier ala tibia)


Posty: 34
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2007, 16:27 
 
@ up
"Szkoda mogli byście czasem sprubować znaleść tam prawdziwych kumpli (ja znalazłem niejednego) poczuć dreszcz emocji przy wbiciu lvlu i strach w godzinach śmierci. To jedyna gra w której twoja postać może wzbudzić uczucia w innych graczach. Strach?Respekt?Miłość?Szacunek? "

To do tego sluza teraz takie gry :wtf: ?? Wg mnie takie gry to po prostu chwila odprezenia po calym dniu, a nie zycie ! A pozniej ludzie sie dziwia jak po zginieciu postaci jakis dzieciak zabija matke krzeslem. Jezeli utozsamiasz sie z postacia z gry to gratuluje i polecam zasiegniecie porady u specjalisty(to da sie jeszcze leczyc). Co do samej tibii to jest tylko jedno okreslenie- tibia SUX ! Typowa gra dla dzieci neo i ludzi ktorzy nie maja zycia poza komputerem . I nie dziwcie sie ze ludzie jada ta gre za grafike. Chociaz nie wiem jak bardzo bym chcial w to grac to i tak bym nie gral bo ta grafika odrzuca od monitora. A klimat, dobre pvp i wiele innych rzeczy jest w wielu mmorpg. Pozatym Pacc do tego szajsu kosztuje ~30zł na miesiac. Jezeli ktos juz naprawde nie ma co robic z wolnym czasem to polecam mu dofusa ktory kosztuje ~20 zł , a jest gra o niebo lepsza(jakbym ktos pytal gralem w to i to).

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2007, 17:15 
 
widze ze inaczej nie mozna - zreszta i tak nie rozmawiacie na temat


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.