mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 20:33 
Cytuj  
Tylko ze wiesz... Rose to nie VtM. Nie uderza tak dobitnie w ktoras z grup odbiorcow, za to raczej taki sposob przedstawiania swiata nie odpowiada 80% starszych ludzi. Wiec jednak mozna o tej grze powiedziec ze jest dla dzieci.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 23:03 
Cytuj  
W zasadzie Kabraxis
i Koma w dwóch ostatnich postach bardzo dobrze podsumowali całość.
Nikt tu nie twierdzi że tylko młodzi ludzie będą w to grać (z tego samego powodu dla którego sam gram w gry często kierowane dla dzieci). Ale nie zmienia to faktu, że sposób prezentacji świata skłania ten produkt ku takiemu właśnie odbiorcy.

Co do wypowiedzi Kabraxis'a to zupełnie się zgadzam. To, że dziś codziennością jest przemoc, sex, narkotyki to wcale nie znaczy, że młodzi ludzie powinni mieć do tego dostęp. Młody człowiek ma to do siebie, że często nie potrafi spojżeć na wiele rzeczy z perspektywy innej niż swoja własna w danej chwili.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 00:40 
Cytuj  
Chyba zboczylismy z tematu troche ;] (co do tych narkotyków itd.)
A gra jest przeznaczona dla młodszych odbiorców, to nie ulega wątpliwości, ale ja nie to chce chciałem udowodnić tylko to, że gra nie jest słaba i jakas specjalnie uproszczona, wręcz przeciwnie, powiedzialbym nawet ze system rozwoju jest bardziej skomplikowany niz w D2:LOD


Posty: 3
Dołączył(a): 11.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 10:35 
Cytuj  
Nowa sugestia dla tych, którym nie działa. Wchodzimy w Panel Sterowania, następnie w Ustawienia regionalne i językowe. W zakładce Opcje regionalne zmieniamy Standardy i formaty na Stany Zjednoczone oraz Lokalizacje także na Stany Zjednoczone.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 10:41 
Cytuj  
Gizioo napisał(a):
Nowa sugestia dla tych, którym nie działa. Wchodzimy w Panel Sterowania, następnie w Ustawienia regionalne i językowe. W zakładce Opcje regionalne zmieniamy Standardy i formaty na Stany Zjednoczone oraz Lokalizacje także na Stany Zjednoczone.

Pisałem to kilka stron wcześniej....


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 10:58 
Cytuj  
A ja tam mam 20 lat i gram w tą gre z przyjemnościa i zaciekawieniem.Jak sie komuś nie podoba niech sie nie wypowiada i wątku nie zaśmieca :evil:.


Posty: 3
Dołączył(a): 11.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 12:18 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Gizioo napisał(a):
Nowa sugestia dla tych, którym nie działa. Wchodzimy w Panel Sterowania, następnie w Ustawienia regionalne i językowe. W zakładce Opcje regionalne zmieniamy Standardy i formaty na Stany Zjednoczone oraz Lokalizacje także na Stany Zjednoczone.

Pisałem to kilka stron wcześniej....


A to sorki przeoczyłem najwyraźniej :oops:

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 12:22 
Cytuj  
Septi napisał(a):
A ja tam mam 20 lat i gram w tą gre z przyjemnościa i zaciekawieniem.Jak sie komuś nie podoba niech sie nie wypowiada i wątku nie zaśmieca :evil:.

Jak ktoś czyać nie umie to też niech się nie wypowiada...
Nikt tu nic nie pisał (poza 1 osobą na pierwszej stronie topiku), że mu się gra nie podoba...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 12:29 
Cytuj  
też zacząłem troche grać w tą gre i mam mały proble, jak ktoś może to niech mi wytłumaczy jak nauczyć sie skilli ;]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 14:23 
Cytuj  
Cfaniak:P

zaczales w to grac?

jak cos fajnego to mow tez se zagram ja se ostatnio lupie w jakas a'la ultime przez wwww. oblukaj czy te rose fajne i jak cos wolaj:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 14:24 
Cytuj  
cFANiaKoZz napisał(a):
też zacząłem troche grać w tą gre i mam mały proble, jak ktoś może to niech mi wytłumaczy jak nauczyć sie skilli ;]


kupujesz je i zeby sie ich nauczyc to klikasz dwa razy na ta ksiazeczke skilla i juz jestes nauczony :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 14:45 
Cytuj  
oka zaczynam se sciagac klienta

mam pare pytan bo na tej stronce to tylko robaczki koreanksie:P

czy menu jest po angielsku (w grze)

gdzie sie zaklada konto

i duzo tu slyszalem ze to fajna gra ale taki okrojony ragnarok. to mam pytanie czemu nie gramy wszyscy w ragnaroka?:D


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 15:03 
Cytuj  
Ci co lubia to graja.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 17:23 
Cytuj  
Darek mi sie nawet podoba ;] na początku troche grafika odraża ale jest OK, troche skomplikowane, idzie robic jakies auta, roboty statki (?) ;] ja mam stronke po englishu i cała gra jest w j.angielskim :P polecam nawet ją, aha jeszcze jedno pytanko, gdzie kupić te skille :P (my name is noob) ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 17:27 
Cytuj  
cFANiaKoZz napisał(a):
, gdzie kupić te skille :P (my name is noob) ;]


w City of Zant :)


Ostatnio edytowano 19 sty 2005, 17:38 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 17:36 
Cytuj  
ok thx za odpowiedź, bede musiał się tam przejść ;]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 18:30 
Cytuj  
cfaniak daj linka do strone po angielsku bo ta co jest podana na pocz tego tematu jest z krzaczkami i kilka tylko wyrazow po ludzkiemu. moze cos tam trza kliknac zeby na angielski przelaczyc ale mi sie nie udalo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 18:50 
Cytuj  
hmm u mnie po angielsku jest http://www.roseon.com/ ;]

Hmm jak jest tu ktos z jakiegoś polskiego klanu to mógłby napisać od jakiego lvlu przyjmują, narazie mam tylko 22lvl ale popracuje nad tym;] gram soldierem

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 23:41 
Cytuj  
potezny update dzisiaj doszedl:


[The planet Junon episode added]
* The first episode of ROSE Online ? Episode of Planet Junon - is opened.
* Quest on hidden story of the planet Junon.
* Myth and relationships between NPC will be revealed.
* There will be no level limit, and users will be rewarded various jewels.

[Map addition and edition]
* Speed and amount of monster appearance rate is increase for party play.
* The Snow Field of Crystal , Frozen Plateau and the Forgotten Temple are added.
* The Snow Field of Crystal
- The Forgotten Temple is placed at the entrance of (Dungeon of Luna) and Bulkans, Wintermauls, Dreadnotes are located.
- Speed and amount of monster appearance are higher than other maps.
* Frozen Plateau
- It is the highest level map, in the north, the strongest monster Behimoth King appears.
- There are hard level map in the north and middle level map in the south.
* Forgotten Temple
- It is a exclusive dungeon for quest, and PVP between parties are available.
- There are 3 parts of the Forgotten Temple.
The entering level is limited, so you can PVP or hunt according to your proper level. (North lev.71~90, Middle lev. 91~110, North lev. 111~130)

[Item addition]
* Unique items for high level are added. Monsters in Luna drops them.
* High level items are added, they can be achieved by Artisan craft, monster drops or quest.
* possibility of The Castle Gear item drop is increased. There will be more equipments of Castle Gear.

[Altered Party System]
* As the number of your party members, additional experience point would be applied.
* Party level would be limited up to 50, and 1% of additional party experience point would be added when the party level is up.
* Speed of leveling up the party was modified; the amount of party exp point get raised for hunting the yellow monsters, and it dropped down for the red monsters.

[Quest added; Examination for raising clan level 3]
* The quest was added which can get your clan level up to 3.
* Required clan point has to be minimum 5,000 and you can supply the items which is suitable for each clan.

[Altered Stamina System]

* Maximum amount of stamina is 5,000.
* Stamina will be needed when you use the magickal items which are helpful for the combat.
* Stamina Recovery
- By hunting monsters.
- By using Vital Jams which you can get from the hunts.
- Recovering slowly while you’re logging off.

* Strengthening Scroll: Current self-buff scrolls.
* Icing: Icing items which have curse / paralyzing effects at Luna.
* Monster capsule: Items for summoning monsters
* Magickal scroll: Giving great damaging to the monsters around you by spending much stamina. You can get this item by hunting monsters.
- Ice Charm: Drop down attack speed and give damage to monsters in 30 meters around you.
- Spark Charm: Faint monsters and give damage to monsters in 20 meters around you.
- Blood Charm: Give strong damage to the monsters in 30 meters around you.

[Others]
* Delay of using skill though it was canceled while the character is moving toward monster has been fixed.
* Vital jam fixed to be dropped at Luna.
* Normal items and rare items are to be colored according to it's rareness.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 00:29 
Cytuj  
a poprawiaja bledy w tlumaczeniu czy ciagle jest "prawie po angielsku" z kwiatkami w stylu shit zamiast sit?


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.