mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 00:16 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Zadna nowinka, DDO ma takie sterowanie z slash na myszy i blok (nie pamietam, gdzie zbindowany dafaultowo, ja mialem na myszy).
No ale to tylko pseudo mmo.

nie grałem w ddo, nie widziałem żadnego triala/ingame movie itp
nic poza kilkoma screenami, zatem wybacz moją nieznajomość

tak czy siak jeśli w tytułach, które są w najbliższym planie wydawniczym, nie zostanie ograniczany grind, to niedługo żaden gracz kijem tego nie będzie tykał
ok, grind swoją drogą, ale wątki poboczne mają być super duże, gigantyczne, ma być ich wiele itepe ... zobaczymy czym nas będą raczyć bo obecnie pve+pvp (1 on 1 a i nieczęsto też gvg) + hns i tak w kółko dogorywa


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 02:33 
Cytuj  
http://trial.ddo.com/

Co do tych glowek w Conanie, mam nadzieje ze bedzie sie mozna nimi bawic, powiesic sobie na scianie, wbic na palik w ogrodku czy cus. Oczywiscie o ile dadza mozliwosc obcinania playerom, bo jak mobkom mozna to czemu nie graczom? :) Licze, ze szarza na koniu z lanca czy inna wyklalaczka tez bedzie ladnie rozwiazania... miloby bylo zrobic w kilka osob jerzyka z przeciwnika :wink:

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 12:25 
Cytuj  
ciekawym zatem na ile pozwoli engine conana
troche cicho o tym tytule na mmorpg.com - trzebaby rzucić okiem na witrynę chociaż


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 12:54 
Cytuj  
Conan był zapowiadany od początku jako gra dla dorosłych, nie wiem czy coś się zmieniło.
Jeśli by miał być dla dorosłych, to czemu nie grać w piłkę głową?
Tyle że to się może zmienić - w końcu poniżej 21 lat jest chyba większość klientów grających w MMORPG
A już w starym Diablo II przecież uszy się obcinało z pvp jeśli dobrze pamiętam.


_________________
O.o

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 14:01 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Tyle że to się może zmienić - w końcu poniżej 21 lat jest chyba większość klientów grających w MMORPG
A już w starym Diablo II przecież uszy się obcinało z pvp jeśli dobrze pamiętam.

Chyba żartujesz sobie? MMO to w przeważającej części ludzie dorośli (powoli się to zmienia co nie zmienia faktu, że gracze to ogólnie przeważnie 24+ uśredniajac).

BTW co innego 'wypadjące' ucho z D2, a co innego odrąbywanie toporem głowy ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 14:04 
Cytuj  
Cytuj:
w końcu poniżej 21 lat jest chyba większość klientów grających w MMORPG


Poprawka, grających w WoW-a ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 18:48 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
w końcu poniżej 21 lat jest chyba większość klientów grających w MMORPG


Poprawka, grających w WoW-a ;)

A i to nie wszyscy (wcale nie mowie o sobie :P)

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 20:56 
Cytuj  
Nie widzialem, zeby te linki byly wiec dodaje :D


Milego ogladania


http://www.youtube.com/watch?v=11H58brq7k8

http://www.youtube.com/watch?v=eutI4dSRLCM

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 06:16 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
w końcu poniżej 21 lat jest chyba większość klientów grających w MMORPG


Poprawka, grających w WoW-a ;)

Ciekawe jak to policzyles??:D

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 08:12 
Cytuj  
Rzeczywiście, nie sposób nie zgodzić się z twierdzeniem, że większość graczy MMORPG to ludzie dorośli. Oczywiście pomijamy tu: WoW - bo to wyjątkowa gra dla ludzi w każdym wieku, Guild Wars - bo to w zasadzie taki prawie counter strike, Tibie - bo to nie "poważny" RPG, Runescape - bo to gra MMO adventure.
Jeśli zatem przyjąć, że gra przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla dorosłych, twórcy sami sobie ograniczją potencjalną liczbę klientów. Nie ma oczywiście możliwości policzenia liczby "straconych" klientów, ani nawet określenia ile procent mniej będzie subskrybentów imo.
Trzeba też pamiętać, że sceny przemocy i krew w grze, same w sobie nie są czymś nawet istotnym - to tylko miłe dodatki do mechaniki, kontentu.
Widzę tu wielką niekonsekwencję. Dlaczegóż to twórcy MMORPG mają ograniczać się w pokazywaniu przemocy, jeśli gry single player epatują nią w stopniu gigantycznym, a na pudełku napisane jest jedynie "parental advisory"? Może taka nalepka + możliwość wyłączenia krwi w menu to właściwe rozwiązanie?


_________________
O.o

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 08:25 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
w końcu poniżej 21 lat jest chyba większość klientów grających w MMORPG


Poprawka, grających w WoW-a ;)

Ciekawe jak to policzyles??:D

A co za problem ? W tej chwili to cokolwiek nie napiszesz to możesz dodać taką poprawkę ;) Suma abonentów WoW >> suma abonentów całej reszty mmorpg. Więc nie będzie dużym błędem zamiana słowa MMORPG z WoW ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 13:32 
Cytuj  
powiedzcie mi jeszcze ilu graczy mmorpg <20 roku życia ma własne źródło dochodów ?
ncsoft to nie byle chłystek na polu rozrywki elektronicznej i dobrze wie co robi
w końcu po latach doświadczeń na rynku mmo wyciągnął wnioski i wie z czym do ludzi


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 14:56 
Cytuj  
joshe, wszędzie za zachodnią granicą kwota za abonament jest porównywalna z kosztem jednej lub dwóch paczek papierosów, więcej dzieciaki w podstawówce na lizaki wydają albo cheesburgery


_________________
O.o

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 15:10 
Cytuj  
Taki prawnik w stanach popracuje kilka minut i ma na taki abonament.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 17:23 
Cytuj  
jasne, i każdy dzieciak ma kartę kredytową ?
puknijcie się w czoło

to nie filipiny gdzie do wszystkich gier kupujesz karty ładujące w kiosku za rogiem, a u nas co najwyżej doładowanie do telefonu

a że na zachodzie abonament kosztuje 2 paczki fajek, to przykro mi że nas stać na 2 paczki fajek, ale nie na abonament

edit: chwila moment, my tu nawijamy o grze ze stajni ncsoftu dla 18+ graczy, a nie że na zachodzie gówniarze dostają 15$ na abonament za zmycie 3 talerzy


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 23:00 
Cytuj  
A zdajesz sobie sprawe, ze np. we Francji paczka fajek kosztuje ~4 euro?

X.

PS. Jesli w Polsce byle 13-latek moze miec ekarte (np. w Izzy Banku), to sadzisz, ze na zachodzie juz nie?


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 23:20 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
A zdajesz sobie sprawe, ze np. we Francji paczka fajek kosztuje ~4 euro?

to do ogółu czy w moją stronę ? bo wyraźnie nadmieniłem
"na zachodzie abonament kosztuje 2 paczki fajek, to przykro mi że nas stać na 2 paczki fajek (w polsce), ale nie na abonament"
Cytuj:
PS. Jesli w Polsce byle 13-latek moze miec ekarte (np. w Izzy Banku), to sadzisz, ze na zachodzie juz nie?

rozmowa tyczy się wynalazków czy kart kredytowych ?
bo te drugie to też nie każdy polak jest w stanie otrzymać, przynajmniej nie od ręki


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2006, 08:36 
Cytuj  
Tu bym się kłucił. Dostanie teraz karty to pikuś - nie musisz posiadać nawet stałego źródła dochodu. Ale OK przyjmijmy, że 13 latek nie ma do niej dostępu. Co z tego? Nic.
Ciężko mi wyobrazić sobie rodzinę która nie ma karty kredytowej (pamniętajcie, ze ciągle mówimy o ludziach, którzy mają w miarę sensowny komputer podłączony do internetu). Więc nic nie stoi na przeszkodzie aby taki koleżka/koleżanka w wieku lat 13 nie mogła grać w mmo.

Jedyne co tłumaczy taki a nie inny stan rzeczy to IMo ciemnogród jaki mamy. Zresztą wystarczy poczytać wypowiedzi z "darmowych" żeby upewnić się w tym przekonaniu.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2006, 09:58 
Cytuj  
kart kredytowych ?
bo te drugie to też nie każdy polak jest w stanie otrzymać, przynajmniej nie od ręki


w ofercie kilku bankow sa karty kredytowe za podpis z limitem do 1000zł wiec raczej kazdy 18+ moze sobie taka zabawke sprawic.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2006, 12:20 
Cytuj  
W mBanku tez?
Bo Raiffeisen to chca naplywow 2500zl/miesiac, a nie chce mi sie wrzucac kase i wyciagac, przelewac tylko dla uzywania MMO, poprostu nie place w sklepach kartami nawet, niewyogdne to dla mnie. Plus jak masz karte kredytowa to wiecej wydajesz bo "gotowka" jest przy dupie a nie schowane w domu czy banku.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.