mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 455 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 22:37 
Cytuj  
Engra napisał(a):
Mi tez by sie key przydal. I mam pytania:
1] Gdzie mozna kupic? Chodzi o jakis sklep[mieszkam we Wrocławiu]
2] Jest abonament? Ile?
3] Czy pojdzie na Ati Radeon 9550 ? Czy bedzie tragedia? Ramu bede mial 2gb procek ~3ghz.

1.Narazie nie ma mozliwosci dostania pudelka w Polsce, wiec zostaje sprowadzenie z zagranicy jak chcesz miec boxa. Jak ci nie zalezy i masz karte do platnosci w necie mozesz kupic gre na stronie soe i sciagnac klienta bezposrednio od nich.
2. Abonament jest, chyba 13euro.
3. Karta slaba, wiec bedziesz musial zrezygnowac z czesci bajerow. Procek i ram ok.
Do ludzi piszacych na temat budy key:
szanse, ze ktos ma sa male bo ten key jest tylkoz wersja box, a pewnie wiekszosc kupila gre ze stronki soe.

*

Posty: 137
Dołączył(a): 17.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 23:08 
Cytuj  
Chyba kupie boxa przez rodzinke w Anglii wiec jka bede mial keya to napisze. Dzieki wielkie za odpowiedzi.
Gra wydaje sie bardzo fajna :) Cos co mi wypelni czas przed wyjsciem DFO :lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 23:39 
Cytuj  
Ja polecam sendit.com, mnie gra wyniosla ~115zl z wysylka - doszla w 7 dni.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 00:51 
Cytuj  
Beda jakies triale w najblizszym czasie, bo chce wkrecic kilku znajomych z wow'a ?
Albo inaczej, ma ktos wersje kolekcjonerska i poczestuje kluczem ? :]


_________________
@polygamia

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 01:26 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Beda jakies triale w najblizszym czasie, bo chce wkrecic kilku znajomych z wow'a ?
Albo inaczej, ma ktos wersje kolekcjonerska i poczestuje kluczem ? :]


no nie ... :D

ja pierwszy tutaj staralem sie o kluczyk :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 146
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 03:03 
Cytuj  
Jest jeden na allegro... za 20 zl ;-)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 08:32 
Cytuj  
Znaczy to, ze trzeba wlaczyc flage pvp czy cos?

Nie. Ja pisalem o nastawieniu wiekszosci gildii do PvP na serwerze FFA PvP. Nie ma zadnych flag.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 10:21 
Cytuj  
Co za problem.. bijemy kogo chcemy :) A ze wtedy bedzie sie KOS u wiekszosci gildii na serwerze.. tym wiekszy fun :]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 10:27 
Cytuj  
ta fajny fun :D
u nas na frengrot jest taki boby - ma KOS u wszystkich z Orderu - biedak jak widze loguje sie na max 10 min

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 11:09 
Cytuj  
Zalezy co sie chce w grze robic, jesli sie nastawia tylko na pvp + czasami pve to taka sytuacja jest akurat w sam raz. Tylko wtedy warto miec jakas grupke osob ktore tez pvp'uja.


_________________
.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 11:59 
Cytuj  
Cybot napisał(a):
Jest jeden na allegro... za 20 zl ;-)



ROFL!

wiesz dlaczego to sie nazywa buddy key ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 13:51 
Cytuj  
A myslisz ze dostaniesz za free???? Nie ma tak latwo lepiej oddac dla kupla a nie rozdawac na jakims forum.


_________________
By AirSienia
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 13:52 
Cytuj  
Jackhammer napisał(a):
ta fajny fun :D
u nas na frengrot jest taki boby - ma KOS u wszystkich z Orderu - biedak jak widze loguje sie na max 10 min


To jest moze high level sorc? Zdaje sie ze widzialem go w Tursh jak zabijal ludzi AOE pod bankiem.

KOS to maja generalnie wszyscy shadows dla orderu i odwrotnie :)
A ze loguje sie na 10 min to prawdopodobnie dlatego, ze campuje home miasta orderowe wiec po tym jak kilnie mase low leveli to musi spierdalac zanim przyjda go sprzatnac. Nie wiem jaki ma sie z tego fun (ja tam morduje tylko dla pieniedzy :) ) ale niektorzy maja.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 14:00 
Cytuj  
ja tam morduje tylko dla pieniedzy

ja tam morduje dla przyjemnosci a pieniadze to dodatek.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 14:14 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Cybot napisał(a):
Jest jeden na allegro... za 20 zl ;-)



ROFL!

wiesz dlaczego to sie nazywa buddy key ?


Spokojnie w kolekcjonerskiej jest chyba 10 kluczy (?), wiec moze ktos hojny poczestuje. :]


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 15:01 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
KOS to maja generalnie wszyscy shadows dla orderu i odwrotnie :)
A ze loguje sie na 10 min to prawdopodobnie dlatego, ze campuje home miasta orderowe wiec po tym jak kilnie mase low leveli to musi spierdalac zanim przyjda go sprzatnac. Nie wiem jaki ma sie z tego fun (ja tam morduje tylko dla pieniedzy :) ) ale niektorzy maja.


generalnie maja KOS ale ja raczje nie killuje gosci którzy nic nie dropną (chyba że czyścimy teren, żeby sppkojnie zrobić jakiś quest), a Boby - nawet sie nie zastanawiam jak go spotkam odrazu ładuje spella :D.
Bobiego widziłem jak był podczas weakendu w trengal keep - troche to głupie tak przychodzić jak levelowało tam 100 ludzi z przeciwnej frakcji - lekko go zgankowali

Atherius napisał(a):

Spokojnie w kolekcjonerskiej jest chyba 10 kluczy (?), wiec moze ktos hojny poczestuje. :]


nie, 1 Klucz na 10 dni

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 15:10 
Cytuj  
A moze sie ktos pokusic o obiektywne porownanie Vanguarda z EQ2? Bo z tego co widze ze screenow (+to co pamietam z EQ2) to grafika podobna (twierdzilbym nawet ze w eq2 lepsza, choc vanguard'a na zywo nie widzialem i moze to byc wina low-level details na screenach), crafting z tego co slysze podobnie rozbudowany, i tu i tu jest pvp, ale nie ma raidow...
Tak wiec generalnie - czym vanguard bije eq2 poza tym ze jest nowy? (liczylem ze chociaz developerem, ale to nadal SoE :( )


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 68
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 15:32 
Cytuj  
Od jakiego lvl'a mozna miec wierzchowca?? A od jakiego smoka/czy cos?? Czy to cos kosztuje, a moze z questa??


_________________
By AirSienia
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 17:31 
Cytuj  
Criss napisał(a):
A moze sie ktos pokusic o obiektywne porownanie Vanguarda z EQ2? Bo z tego co widze ze screenow (+to co pamietam z EQ2) to grafika podobna (twierdzilbym nawet ze w eq2 lepsza, choc vanguard'a na zywo nie widzialem i moze to byc wina low-level details na screenach), crafting z tego co slysze podobnie rozbudowany, i tu i tu jest pvp, ale nie ma raidow...
Tak wiec generalnie - czym vanguard bije eq2 poza tym ze jest nowy? (liczylem ze chociaz developerem, ale to nadal SoE :( )


grafika nie jest podobna, dlla mnie VG ma lepsza grafike , efekty czarów nie są tak oczojebne i nie powoduja spowolnienia fps do 5 klatek, tekstury sa bardzo szczegółowe.
Crafting w eq2 przy tym w VG to wydaje sie prymitywny, tak rozbudowanego craftu nie widziałem w żadnej grze.
Co do raidów to może nie ma jeszcze menu raidowego ale nic nie stoi na przeszkodzie pojść sobie na trudnego bossa praoma grupami (albo pobic w pvp), kilku bossów raidowych sam widziałem.

AirSienia napisał(a):
Od jakiego lvl'a mozna miec wierzchowca?? A od jakiego smoka/czy cos?? Czy to cos kosztuje, a moze z questa??

wierzchowca od 10 kosztuje 12.5 s
potem sa upgrady co 10 leveli oczywiscie kosztujące coraz wiecej - 3g / 10g/ 50g / 1p .. sa tez wielbłądy ale maja paskudna animacje
Sa inne mounty naziemmne ale trzeba znaleźć i zrobić questa (coś w rodzaju wilka, jednorożec).
Na latające mounty jak smoki, gryfy, pegazy sa wysokolevelowe questy - kolo 47-50 - ale chyba nikt tego jeszcze nie zrobił/ nie opisał na jakimś forum


Ostatnio edytowano 8 mar 2007, 17:36 przez Jackhammer, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 17:36 
Cytuj  
Criss napisał(a):
A moze sie ktos pokusic o obiektywne porownanie Vanguarda z EQ2? Bo z tego co widze ze screenow (+to co pamietam z EQ2) to grafika podobna (twierdzilbym nawet ze w eq2 lepsza, choc vanguard'a na zywo nie widzialem i moze to byc wina low-level details na screenach), crafting z tego co slysze podobnie rozbudowany, i tu i tu jest pvp, ale nie ma raidow...
Tak wiec generalnie - czym vanguard bije eq2 poza tym ze jest nowy? (liczylem ze chociaz developerem, ale to nadal SoE :( )


jest housing jak w swg, można sobie zrobić okręt, są mounty, skomplikowany crafting, niezle pvp wyglada ( w porownaniu z wo*em), grafika jest bardzo ładna, dla mnie wyglada lepiej jak ta z EQ, gameplayowo przypomina troche swg, tylko ze jest w medieval czasach


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 455 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.