mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2009, 00:33 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
mam takie pytanie, czy diamenty mozna kupowac tylko za gold w grze albo za real cash innej mozliwosci nie ma? I do czego sluzy arcane transmutor i jak tego uzyc niby bo nie skumalem :P reputacje mam na jakim -20% i niby sie zwieksza, przez to ze bije moby czy jak to jest? Spada gdy kogos killne czy jak mnie zabija?

Gierka jest ladna, graczy przybywa, ze az mobow brakuje i trza channel zmienic ;) Moja postac wyglada lepiej na 23 lvlu niz w wowie heh ;) Zapraszam na Smacht PvP.

PS. sorka, za noob questions, ale ja w sumie zaczynam ;)


Na pierwsze pytanie w sumie odpowiedziales wiec zaczne od nastepnego. AT sluzy do dwoch rzeczy:
- do zwiekszania levelu run oraz do tworzenia tych zupelnie nowych z konkretnymi statami
- do ulepszania broni

Sprawa nie jest jednak tak prosta jak sie wydaje. Na okreslone runy sa okreslone recepty, ktore mam wypisane lecz jestem zbyt leniwy zeby je tutaj przepisywac:P Pozatym, jesli troche przeszukasz forum to napewno znajdziesz co potrzebujesz. Tak samo sprawa sie ma z ulpeszaniem broni. Z tego co pamietam potrzebne byly do tego 3 IDENTYCZNE Power Stones + jakies itemy, najlepiej z zoltymi statami. Wazne jest aby staty na broniach sie nie powtarzaly poniewaz wzajemnie sie likwiduja. To wyjasnia tez m.in. to , dlaczego naszym celem sa 3 identyczne kamyki.
Unikaj zielonych statow, warto ulepszac tylko tymi zoltymi. Dodawanie tych statow ma jednak swoje ograniczenie i pewne normy. Przykladowo jesli masz 2 zielone staty na broni to maxymalnie masz mozliwosc dodania 6 statow jesli sie nie myle. Jesli 3 zielone to 5 itd..
Kolejnosc dodawania idzie od najmniejszego ranku do najwiekszego. Tak wiec przykladowo jesli masz do dyspozycji:
Fox IV, Strenght II, Fox V to doda sie to w kolejnosci : Str II, Fox IV i Fox V.

Najlepiej jednak odwiedzic forum po najswiezsze info bo ja skonczylem dosc dawno temu:P

Reputacja spada tylko jesli Ty kogosc zabijesz, chyba ze jest to pker, wtedy rep rosnie. Penalty spada liniowo wzgledem czasu:P Jesli jestes rogalem to nie stanowi to wiekszego problemu bo idziesz do silverfall, ciskasz Hide i idziesz spac:P

Jeszcze raz, polecam forum poniewaz trudno zawrzec wszystko w jednym poscie, szczegolnie jesli chodzi o refine, ktory nie tak latwo pojac ( przynajmniej ja mialem z tym problemy ) .


Posty: 3
Dołączył(a): 29.03.2009
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 20:24 
Cytuj  
Przy logowaniu wyskakuje mi cały czaś błąd. Wie ktoś co może być przyczyną?

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 20:57 
Cytuj  
b00ger999 napisał(a):
Przy logowaniu wyskakuje mi cały czaś błąd. Wie ktoś co może być przyczyną?


Reinstal windytwoim rozwiązaniem :-? Może podaj więcej szczegółów?


_________________
Free your brain of your mind

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2009, 20:02 
Cytuj  
@Highlander/Nuzgul/Roozter
Czemu uważacie że ta gra jest grywalna? serio pytam.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2009, 20:09 
Cytuj  
Jest grywalna ale niestety ta gra nie posiada tego "czegos" tym samym gralem w nia okolo 1.5 miesiaca i przestalem.

WybacZ enigmatyczna odpowiedz ale niestety nie jestem w stanie ubrac tego w slowa lepiej.

Hmm chociaz nie... ta gra po prostu sie nudzi


Posty: 9
Dołączył(a): 24.03.2009
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2009, 08:22 
Cytuj  
Gram niedlugo w ta gre i stwierdzam ze q sa zle zrobione, na poczatku od 1-30lvlu gra sie przewaznie samemu bo dajesz rade i to powoduje ze gra przypomina zwyklego RPG-a:p, fakt tej grze brakuje tego czegos :D ciezko okreslic:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2009, 11:20 
Cytuj  
Jest grywalna i jest najlepsza z darmowych produkcji, sprawdzalem wiele i tylko ta gierka zostala na dluzej. Nie ma co od niej za duzo oczekiwac, bo zawyzone wymagania sprawia, ze sie zawiedziesz, w koncu to gra za free. Gram bardzo malo, z braku czasu. Mi sie podoba, ze moge odpalic Player Killera i zabic kazdego, przynioslo mi troche emocji pvp, nie powiem, chociaz niski lvl. Nie wiem niestety jak ta gra wyglada na wyzszych lvlach, ale ludzi przybywa. Ogolnie uwazam, ze system lvlowania jest dosc nudny i dlugotrwaly i chyba ludzie pozniej juz tylko daily questy robi co daja duzo expa. Ogolnie gierke przyrownalbym do wowa z duza iloscia zaimplementowanych addonow. Animacje sa calkiem spoko, nie takie strasznie sztuczne, moze troche za kolorowiaste. Skille, klasy tez spoko. Ogolnie gram w to bo gram, bez napinania sie, bo zwykle i tak gram w co innego ;] fpsy.

W porownaniu do produkcji lineago'watych ta gierka jest miodna.

chociaz npo czuje tak jak inni, ze w koncu sie z nudzi chyba, ze od czasu do czasu pogram.

Wydaje mi sie, ze najwiecej tam Roozter porobil, bo po dlugiej nieobecnosci widzialem ze gra w to ;]


_________________
.


Posty: 9
Dołączył(a): 24.03.2009
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2009, 18:21 
Cytuj  
Fakt faktem nie bede marudzil:p
W tej chwili to jest najlepsze darmowe mmorpg :)
W nie dlugim czasie maja dolozyc nowe klasy itp;p

**

Posty: 259
Dołączył(a): 11.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 04:27 
Cytuj  
Witam, ściągnołem najnowszą instalke, i wszysko z plikami OK sumy kontrolne OK a on 3/4 plików nie ma w instalce. co jest grane?? jak to zainstalować?? nigdzie nic nie ma na ten temat.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 13:01 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
@Highlander/Nuzgul/Roozter
Czemu uważacie że ta gra jest grywalna? serio pytam.


Jest grywalna i byla calkiem elo zajebista, ale wykoksalem swoja postac i teraz sie loguje zeby pogadac na gchat, bo gildie mam calkiem elo. Ciezko ugrindowac kase teraz a odkad diamenty sa 3 razy drozsze niz byly, gra jest naprawde wymagajaca jesli chodzi o czas, co spowodowalo moja przerwe. Fajnie sie gra, itemizacja calkiem zajebista, enchantowanie i runy tez sa swietnie wymyslone + tierowanie itd.

Jak zmienia pvp to moze powroce, bo teraz to jest lekki hardkor, jak sie pojdzie w perma red - juz sie po prostu z perma red nie wychodzi;].

A no i co ciekawe, to open pvp + loot jest w dupe zajebisty, czasem mozna z kogos wydropic w chuj zajebisty item:>.

**

Posty: 259
Dołączył(a): 11.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 16:14 
Cytuj  
Na jakim serwie gra najwięcej polaków?? bo nie wiem gdzie mam grać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 21:04 
Cytuj  
a ja znowu czasu nie mam :]


_________________
.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 10:07 
Cytuj  
A, zacznę sobie. Póki Huxleya nie ma może to pogram, chociaż pewnie mi się znudzi, zanim Huxley wyjdzie w ogóle :)
Zasysam klienta.


_________________
Obrazek


Posty: 31
Dołączył(a): 2.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 11:51 
Cytuj  
Ekonomia w tej grze się zesrała...


_________________
Soldiers never die..


Posty: 29
Dołączył(a): 9.07.2008
Offline
PostNapisane: 19 cze 2009, 12:30 
Cytuj  
Dzisiaj każda postać powyżej 10 lvl dostała 20 diamentów. Na maila powinniście dostać wskazówki co i jak, i kod.
Potem każda postać automatycznie uzyska 20 diam. :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2009, 17:41 
Cytuj  
Wlasnie zasysam sobie te gierke... ciekaw jestem jakie bede mial wrazenia.

Dzieje sie cos ciekawego w tej grze?


_________________
Obrazek

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 13:01 
Cytuj  
Grałem w to 15 minut - odrzuciła mnie na samym początku :p


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 13:02 
Cytuj  
żmudne i nudne levelowanie troche.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 14:40 
Cytuj  
Tu sie da ustawić jakoś większą rozdziałke niż 1024x768?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 17:19 
Cytuj  
owszem. Gdy wlaczasz Launchera -> config i zmieniasz.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.