mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Oddaj głos na moderatora Aion
Ankieta wygasła 24 maja 2009, 19:04
Amadeo 1%  1%  [ 1 ]
egroM 0%  0%  [ 0 ]
Kassei 24%  24%  [ 41 ]
Khebeln 34%  34%  [ 58 ]
Mugrim 1%  1%  [ 1 ]
Nyx 0%  0%  [ 0 ]
Oyci3C 4%  4%  [ 7 ]
Vercin 19%  19%  [ 33 ]
Zarri 18%  18%  [ 31 ]
Liczba głosów : 172
Autor Wiadomość
****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 17:18 
 
Deli napisał(a):
Zycie to nie zabawa drogi Panie.


Tak, masz racje, przeciez Aion to zycie dla niektorych :^)

Jesli chcesz zobaczyc jak mozna dobrze moderowac forum, zobacz jak jest moderowany dzial Darkfall. Aenima i Konrador nie fanbojuja tam, malo tego, oni bardzo krytykuja ta gre :^) I to jest wlasnie obiektywna moderacja.

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 17:31 
 
to czy kto jest obiektywny w sprawie gry to nie jest az tak istotne jak roztrzyganie sporow ludzkich.

To czy Aion jest swietny itd. to mozna dopiero zobaczyc w end game. Na razie to tylko pierwsze wrazenia. Pamietaj, ze pozytywne emocje sa bardziej wskazane w spoleczenstwie niz negatywne. Podniecanie sie pozytwnie wplywa na innych a krytyka ? coz sam wiesz jak to dziala.

Ja jestem otwarty na konretna krytyke gry ale dopiero z faktami, a nie po prostu widzi mi sie.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 17:37 
 
Deli napisał(a):
to czy kto jest obiektywny w sprawie gry to nie jest az tak istotne jak roztrzyganie sporow ludzkich.


Tu bym sie z toba nie zgodzil. Jesli bowiem komus brakuje obiektywizmu w grze, to rowniez zabraknie mu go przy roztrzyganiu sporow ludzkich, gdzie emocje sa duzo wieksze.

Cytuj:
Pamietaj, ze pozytywne emocje sa bardziej wskazane w spoleczenstwie niz negatywne. Podniecanie sie pozytwnie wplywa na innych a krytyka ? coz sam wiesz jak to dziala.


Znowu sie nie zgodze. Otoz to wlasnie krytyka pcha swiat do przodu. Jezeli ludzie zgadzaliby sie z aktualnym stanem rzeczy to swiat stalby w miejscu.

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 17:41 
 
Jednak jak chcesz to potrafisz prowadzic normalna dyskusje bez prowokacji ;)

coz co do tego co mi odpisales masz racje ale na pewno nie w 100% inaczej bym tego nie napisal ;)

wracam do pracy

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 17:43 
 
Deli napisał(a):
Jednak jak chcesz to potrafisz prowadzic normalna dyskusje bez prowokacji ;)


Moze dlatego, ze jestes jednym z niewielu tutaj, ktory potrafi dyskutowac bez emocji tylko na rzeczowe argumenty. /respect

wracam do trzeciego piwka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 18:02 
 
Vercin


_________________
psn

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 19:46 
 
Vercin napisał(a):
Nie bardzo rozumiem zarzutu o to ze "rozplakalem sie"nt glosowania w ktorym jestem drugi. Skoro jestem drugi to zakladajac tak strasznie mi zalezy to chyba powininem nie wyrazac swojego negatywnego zdania na ten temat?
Jak to sie moglo(dalej moze)skonczyc widac patrzac na to kto jest trzeci a co sadzi o aion i grajacych w niego wiemy http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?p=695514#695514
Wytlumacz prosze w jakis sposob zle oceniajac taki sposob wybierania moda w sytuacji gdy patrzac na glosy bym nim zostal pokazuje jak to strasznie mi zalezy i z jakiego powodu niby placze.

Ale ne mylisz sie w sumie ze mi jednak zalezy gdyz poprostu denerwuje mnie ekipka z zarrim na czele ktora pojawia sie w kadym temacie i trolluje. Chcialem zostac modem z nieskrywana radoscia gonic ich z tego dzialu.
Chcialem tu oddac huraganowi/zanziemu/zarriemu ze wklada w to trollowanie duzo checi i zapalu. Filmiki, obrazki widac ze to jego zyciowa misja


Akurat to czy jestes pierwszy, trzeci czy piaty nie ma tutaj najmniejszego znaczenia. Nie to mialem na mysli piszac poprzedniego posta. Bardziej chodzilo mi o cale zamieszanie spowodowane idiotycznym glosowaniem, na jakze zaszczytna funkcje (o zgrozo) moderatora.
W dodatku twoje uwagi kierowane w strone Zarriego sa smieszne. Kazdy, kto ma chociaz troche dystansu do tego burdelu wie, ze Zarri pretenduje do miana forumowego clowna i raczej tak jest postrzegany. Dziwie sie, ze niektorzy ludzie caly czas biora jego posty na powaznie (mowie tutaj stricte o dziale Aiona).
Najlepsze jest to, ze gdyby zarriego usunac z forum to nagle zrobiloby sie nudno i nie byloby na kim psow wieszac co niewatpliwie wszyscy lubia robic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 19:52 
 
Nie ma gorszego moderatora od fanboja, ktory uwaza, ze JEGO gra jest najlepsza. Naprawde juz lepiej zeby moderowal ktos kto wogole nie gra w dany tytul.

*

Posty: 192
Dołączył(a): 18.06.2008
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 20:00 
 
miejcie litosc, nie bierzcie tego analfabety na moderatora :(


_________________
my posting brings all the spam to the yard
and they're like "fuck off retard".

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 20:39 
 
grinman napisał(a):
miejcie litosc, nie bierzcie tego analfabety na moderatora :(


To sie nazywa demokracja. Hitlera tez ludzie wybrali demokratycznie. Ja jak nie wygram to wiecej sie w tym dziale nie pokaze, co na pewno wielu ucieszy.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 20:48 
 
zarri jeszcze 30 kont zrobisz i wygrasz

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 20:54 
 
Zapytaj Fergeroda kto zrobil wczoraj 10 kont i na kogo one zaglosowaly :^) Tylko on moze to sprawdzic.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 21:29 
 
A ja głosowałem na łojca, hiehie...w sumie to nie potrzebnie, bo jak widze, jak doskonale sobie radzi, to zastanawiam się, czy ten głoś się nie zmarnował, ale chuj...


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 21:47 
 
Harro! :-)


bo jak widze, jak doskonale sobie radzi, to zastanawiam się, czy ten głoś się nie zmarnował, ale chuj...

No chuj ze mnie, wielki. Ale o co chodzi? :[

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 23:51 
 
Etam zaraz wielki, nie napinaj się ;-)
/vote Kassei


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 23 maja 2009, 00:00 
 
OSWIADCZENIE:

Dziekuje wszystkim za głosy oddane na mnie, dzieki za zaufanie i rozsadne spojrzenie na gry komputerowe.
Niniejszym rezygnuje z wyborow na moderatora dzialu AION i zycze Khebelnowi wszystkiego najlepszego na nowym stanowisku, duzo cierpliwosci, wyrozumialosci i sily do moderowania tego dzialu.

Na koniec chcialbym tylko zaprezentowac wam moje spojrzenie na te wybory z przymrozeniem oka :^)

viewtopic.php?t=33592

Powodzenia ! Nie bede juz wam przeszkadzal w tym dziale.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 maja 2009, 00:24 
 
moderator ma być od utrzymania porządku na forum- on nie poprawia błędów- zresztą gdyby miał poprawiać błędy na tym forum brakłoby mu dniówki - przestańcie więc napieprzać na Khebelna, bo ci co to robią także robią błędy, a popisują się tylko , bo w tym momencie jakby stało się w dobrym tonie zjechać go za błędy
nie trzeba być psychologiem , żeby stwierdzić , że podkreślenie czyjej wady ( wręcz natarczywe) świadczy o brakach i kompleksach takiej osoby

albo więc to robią , żeby się przypodobać grupce aktywnych userów tego forum ( ja też mu dowaliłem !!! ), albo wreszcie jest ktoś gorszy od nich , kogo można pojechać , odwrócić uwagę od siebie- oba przypadki to dziecinada

nagle niektórym przeszkadza jakiś błąd- sami laureaci konkursów dyktand sie tu pojawili- czyli wynika , że nie ważne co kto ma do powiedzenia , ważne że czy robi to z odpowiednią dykcją itp

chciałbym przypomnieć , że Khebeln jako jeden z pierwszych zaczął pisać konkretne posty- można było z nich sporo się dowiedzieć, śmiem twierdzić , że spora grupa ludzi która teraz gra na chińskich serwerach korzystała z JEGO podpowiedzi , skierowań itp

modem powinna zostać osoba , która interesuje się AION-em, która nie tylko wyczyści pierdoły , ale co jakiś czas zawiesi jakieś potrzebne info- ktoś kto ma grę gdzieś nie będzie rozwijał forum , zajrzy tylko raz na jakiś czas , coś skasuje , komuś da bana i po sprawie

na koniec - nie znam Khebelna, ale jego posty zawsze czytam z ciekawością ( mam gdzieś tego jego STRASZNE błędy), bo zawsze coś wnoszą swoją treścią- czego nie można powiedzieć o 90% userów

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2009, 07:50 
 
Mod nie ma rozwijac forum - ma biczowac nieposlusznych.

haehhae

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2009, 07:53 
 
Oyci3C napisał(a):
Mod nie ma rozwijac forum - ma biczowac nieposlusznych.

haehhae

w przypadku mmorpg.pl cos takiego mogloby sie okazac bardzo dobrym rozwiazaniem :)

*

Posty: 192
Dołączył(a): 18.06.2008
Offline
PostNapisane: 23 maja 2009, 09:19 
 
..


_________________
my posting brings all the spam to the yard
and they're like "fuck off retard".

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.